Ciury z obozu kłamstwa czyli Kali i jego krowy

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Polityka jest po to, żeby można było, bez rozlewu krwi, odsuwać od władzy ludzi, którzy pełniąc funkcje publiczne się nie sprawdzili lub szkodzili. Są jednak w Polsce środowiska, np te określane jako Czerska czy Wiertnicza, ( to się ładnie i nieodparcie kojarzy z Mysią czy Rakowiecką, nieprawda?) które starają się politykę unicestwić, które mają nieprzeparty pociąg do władzy, nie moderowany przez jakiekolwiek zasady. W miejsce realnej polityki podstawiają oni matrix dla poddanych służący jako narzędzie sterowania ich zachowaniami. Oni uważają, że wladza im się po prostu należy jak psu micha. To jest dopiero psychika. I to ich zgubi. Ewolucja nie toleruje pasożytów, które niszczą nosiciela.

Ich nie obowiązuje konstytucja, ich nie obowiązuje prawo. Jeśli ktoś twierdzi, że w postpeerelu obowiązuje jakiekolwiek prawo, to zapytam – gdzie pracuje prof.Chazan ? Czy został przywrócony na stanowisko ?

Więc proszę nie wierzyć w ten kit, który jest serwowany przez te środowiska. Czy możliwy jest kopromis dupy z kijem czy między łgarstwem a prawdą ? Kompromis jest możliwy na pewnym wspólnym gruncie, na gruncie pewnych wspólnych zasad. Te środowiska żadnych zasad nie uznają. Michnik i zasady ? Jaki wspólny grunt mają Polacy z michnikoidami ? Więc mimo, iż charakterologicznie jestem niepoprawnym optymistą, to jako obserwator i analityk, nie mam dobrych prognoz. Prawdy nie da się bowiem wyminąć żadnym sposobem.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)