Chcecie wiedzieć, co w trawie piszczy ? Posłuchajcie Radia Erewań

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Pamiętacie, drogie robaczki, jak parę lat temu Radio Erewań nadawało, że czarni będą wam do sypialni, mało tego, do łóżka, a nawet pod kołderkę, zaglądali i sprawdzali to i owo? Pamiętacie ?

No i wszystko się zgadza poza paru drobnymi, nieistotnymi detalami. 

Otóż nie na Placu Czerwonym to się wydarzy, lecz w Waszawie i w jak zwykle postępowym, wolnym mieście Gdańsk i nie czarni lecz Czaskowski z tęczowymi druhami tego dokonają, oraz pani Dulkiwicz ze zgraną ekipą, i nie wam, debile, pod kołderkę, lecz waszym dzieciom na lekcje, i nie do sypialni lecz do szkoły, i nie do zeszytów lecz w rozporki i w majtki im będą zaglądali. I nie będą im czytać czytanek antyfeministycznych czy rasistowskich o Ali co ma kota czy o Murzynku Bambo, co czarną ma skórę, lecz o naszych prześlicznych gejach, transach i queerach. I nie kredki, farbki czy pędzle im będą rozdawali lecz plastikowe penisy lub banany zawinięte w prezerwatywy dziewczynkom a cipki chłopcom. I nie katecheci i katechetki z ciemnogrodu będą te lekcje prowadzili, lecz multikulturowi, tęczowi goście z różnych stron świata. 

Taaak, drodzy czytelnicy, większość materiałów w nasszych mediach znakomicie nadaje się do programów Radia Erewań. 

Nie jest więc prawdą drodzy Państwo, że uklad zainstalował się na Placu Czerwonym, o nie. 

Nie zainstalował się też na żadnej Małej Sycylii w rejonie Wybrzeża, co to to nie, ani w żadnym ratuszu w samym politycznym centrum Polski. Nigdzie tam się ten cwany układ nie ukrył. Ukrył się spryciula pod latarnią, bo tam najciemniej,. w komnatach samego prezesa. No, no, tak, tego się po nim nie spodziewaliśmy..

I proszę też nie zwracać uwagi na plotki, że na Placu Czerwonym rozdają mercedesy. Na żadnym tam Placu Czerwonym, i o żadne mercedesy tam nie chodzi. Rozdają, ale posady w europarlamencie. I nie żaden Juncker czy inny Verhofstadt je rozdaje lecz lecz Grzechu z kumplami pod auspicjami Koalicji ze wszech miar Europejskiej. Casting trwa, czekamy na dasze zgłoszenia.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (4 głosy)