Celebryci wybrzydzają na naród ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

W mediach postkomunistycznych pojawiły się utyskiwania nad manierami współczesnych Polakow. Celebryci zadzierają nosa traktując z góry resztę narodu, co to nie spełnia ich oczekiwań.

Z tymi idiotami z postkomunistycznych mediów jest gorzej niż nam się wydaje. Oni ludzi opluwają, by się na nich zemścić i odegrać, bo się na nich zawiedli. Przedtem głosowali na właściwe partie a tu zdradzili. Więc muszą odreagować swój zawód i swoją przegraną.

Ale jest jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomną – ich irytację budzą zachowania, które są, według nich, poniżej standardu. A przepraszam bardzo drogie resortowe bachory, kto tych ludzi, jeśli już mówimy o standardach, wykluczał z kultury wysokiej, a jako namiastkę kultury podsuwał im sztuki o gejach, czy happeningi antykatolickie lub w najlepszym wypadku hip-hop czy rap ? Albo discopolo ? Kto doprowadził telewizje, prywatne i publiczne do stanu z epoki kamienia łupanego, dostosowując je do poziomu Flintstonów?

Kto zapychał telewizję programami, serialami i filmami dla kretynów i wygłaszał teorie, że jak da się inny program, to barany wezmą i przełączą ? I kto w programach informacyjnych obsrywał Polskę i Polaków na okrągło ? To była kultura resortowa. A ludzie się na niej poznali i podziękowali.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:9)

Komentarze

Elyta III RP to łgarze i kłamcy, ponieważ sami nie posiadaja kindersztuby, oksarżaja o to samo innych, opluwanie i osmieszanie Polski należało do niedawna do "europejskiego tonu"...tych ludzi nie warto opisywać...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1517906

Ich rodzicom też się naród nie podobał, wciąż ich rozczarowywał. W 56, 70, 80 i 89. Nie pomogła nawet kuracja a la Stalin ani sanatoria Jaruzelskiego. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#1517977

Te  pajace zwane pospolicie celebrytami to absolutnie oderwana od terazniejszosci grupa pospolitych idiotów wykonujaca polecenia swoich zwierzchników z korzeniami Moskiewskimi albo makrelowymi,innych możliwosci brak.To ograniczona tak umysłowo jak i towarzysko grupa okrzyknięta przez media jako celebryci sa tylko poborcami dosc wysokich uposazen za występ przed kamera.Nie bardzo rozumę pojecie celebryta/brytka/ ale dla mnie od dziecka istniało pojęcie przykład/autorytet,wzor do nasladowania a nie jakis wynalazek CELEBRYTA.Jestem konserwatystą jesli chodzi o okreslenia wzorów do nasladowniai wynalazek nowotwórczy nie przekonuje mnie do pojecia celebryta.Okrslając oglnie w moim rozumieniun to zwykłe  gównozjady i smiecie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1518049