Ale się porobiło, lewica grzebie III RP ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Prof. Kazimierz Kik grzebie III RP ?

Pozbawiona władzy lewica eseldowska zrozumiała, że wspieranie tego układu doprowadziło do jej marginalizacji i nie ma żadnych powodów żeby trwać w tym błędzie. W społeczeństwie polskim nastąpiły nieodwracalne zmiany pokoleniowe i stary układ nie ma żadnych szans na powtórkę.

http://wpolityce.pl/polityka/316094-prof-kik-przez-wiele-lat-wspieralem-sily-ktore-niszczyly-kraj-po-i-jej-poprzednicy-to-byly-rzady-antynarodowe

Ale prof. Kik nie jest wyjątkiem. Nawet Leszek Miller, polityk pezeterowski, ale o korzeniach plebejskich, a zatem niezbyt skłonny do wyskoków politpoprawności wyraźnie zmienia front. Ale nie o ten aspekt dzialalności LM tu mi chodzi. Chodzi mi o nosa jaki ma w stsunku do kobiet. Mam na myśli nie tylko Magadalenę Ogórek, która stanowi klasę dla siebie, ale także dawną lwicę lewicy czyli Aleksandrę Jakubowską, która nauczona doświadczeniem i dzięki odstawce od polityki mówi od dłuższego czasu normalnie.

A poza paniami warto też zwrócić uwagę na przemianę bylego rzecznika SLD, Tomasza Kality.  Ale się porobiło, założyciele III RP zwracają się przeciw niej.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1527406

Lewica SLDowska pozycjonuje się dziś jako formacja, która nie angażuje się w "wojnę plemienną" jaką z PiSem prowadzi PO i Nowocz. Myślą o wyborach samorządowych, do których przystąpią jako siła, która nie brała udziału w kłótniach i przepychankach. Wystąpią w nich jako lokalne komitety wyborcze. Tak samo mogą zagrać w wyborach parlamentarnych. Zandberg i Nowicka abgażują się w KODzie i robią błąd, miom zdaniem, gdyz angażują się w sprawy obyczajowe, co większość społeczeństwa uważa za idiotyzm. Krytyka PiSu ze strony SLD jest podobna jak kukizowców, dość umiarkowana, jak gdyby merytoryczna. Czarzasty jest bardziej radykalny niż Miller, ale daleko mu do "totalniaków". PiS  zostawia SLD w spokoju, stara się tarmosić (nieskutecznie) POszustów i trochę PSLowców, dlatego ta taktyka SLD których twarzą jest Miller, Ogórek i Kalita poważniej wygla niż wrzaski całej reszty i może otworzyć im drogę do Sejmu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1527408