Jak powiedział przedwojenny satyryk, trudno nie mówić…

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

Ludzie mali, ludzie nikczemni, nie mogący stanąć do walki na argumenty pomówieniami swą pozycję budują.

 

Pewien notoryczny kłamca tekst polemiczny przeczytał i uznał iż naród głupi jego kłamstwa kupi. I chyba znalazł kilku takich, co mu uwierzyli.

 

Piszę tu o notorycznym kłamcy, ukrywającym się pod Nickami Zawiedzony, Mind Sevice (czyli „rozum w naprawie”). O tym, że ten człowiek prawdą się brzydzi wiadomo od dawna, nie raz mu kłamstwa udowadniano. Człowiek ten opublikował tekst aneksu do artykułu polemicznego będącym listem skierowanym do Putina sygnowanym przez Tomasza Jankowskiego.

 

https://niepoprawni.pl/comment/1613395#comment-1613395

 

Tekst ten opatrzył swoim kłamliwym komentarzem, dlatego jako człowiek honoru pytam cię „zawiedzony” gdzie znalazłeś iż autorami tekstu są blogerzy: Wrzodak, Kosiur, Piskorski, Rekas, Ruszkiewicz? I mówię ci prosto w twarz, jesteś kłamcą, niegodnym by wśród Polaków się wypowiadać.

 

Przykro, że wśród Polaków znajdują się osoby, o których nasi ojcowie mawiali, robią sobie „z gęby cholewę”, ale jeszcze bardziej przykro iż wiedząc że dany człowiek z prawdą mija się do krok nadal wierzą w jego kłamliwe słowa. Miał rację Kurski mówiąc o pewnych naszych rodakach „naród głupi wszystko kupi”, niestety nadal są wśród nas tacy, co kupują. No cóż, pani Katarzyno Tarnawska, blogerze Norwidzie, blogerze Husky, zrobił z was „zawiedzony” balona, a wy chwyciliście to jako tenże „naród głupi co wszystko kupi”. Czytając słowa notorycznego kłamcy warto sprawdzić czy znów z prawdą się nie mija.

Są tacy, co nie wyrośli z czasów PRL, co pragną by prasa mówiła jedyną „słuszną prawdę”. Ich tekst polemiczny o ból głowy przyprawia, po co myśleć, lepiej łykać „prawdę objawioną” przez stajnie troll PR. Dziś prasa nie jest taka, myślący człowiek chce poznać co piszą inni, by samemu ocenić co ziarno a co plewy, ale są tacy, co myślenie im bolesne, oni chcą, by podać im papkę na talerzu, a oni tę papkę w ramach śniadania połkną. Naród głupi pragnie wiedzy którą bezmyślnie połknie, prawda kłamco zawiedzony?

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.3 (14 głosów)

Komentarze

Niebieski putinek pisze o sobie: człowiek honoru.

Buahahhhahahahahahahahhahhahhahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahaha :)

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1613419

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jesteś damskim bokserem, człowiekiem kłamliwym, honor to nie tematy na które można z tobą rozmawiać. Jak sam widzisz fakty pokazały iż kłamliwe, zawiedzone usta znów się zaorały a co więcej wystawiły kilku tutejszych blogerów na pośmiewisko. Pokazał iż prawdę mówił Kurski, jest wśród Polaków "naród głupi" co nawet kłamstwa "zabiedzonego" kupi.

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1613423

jesteś dozorcą potraktował antypolskie wystąpienie Putina, są takie:

mołczi, sabaka!

Idź pod płot, tam twoje miejsce. I poskarż się, że Polacy cię nie lubią, zdrajco.

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1613426

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

śmiech Polaków cię goni, zrobił "zawiedzony" kłamca z kilku Polaków "naród głupi, co wszystko kupi" wycinając załącznikdo  tekstu. Ośmieszył kilku blogerów, co zamiast sprawdzić co kłamca napisał uwierzyli mu. Cóż więcej o was powiedzieć, pośmiewisko z was trolle.

Cóż możecie, trolliki, na jednych polskich portalach wyrzuceni, na innych karani, za waszą mowę plugawą. Czy jest jeszcze miejsce, gdzie ktoś wam wierzy, po tylu oszustwach, po tylu dowodach iż dyskusja z Polakami to dla was za wysokie progi?

Jeśli ten kłamca "zawiedzony" miałby choć odrobinę honoru, to powinien zrobić to co zapowiadał. Poprosić o skasowanie swojej "działalności" i ze wstydem się udać w nicość. Jego działalność jest zarejestrowana, W razie czego przed prokuratorem będzie się spowiadał.

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1613431

Że specjalną dedykacja dla ćwierć analfabety i Leonkowego matoła czyli blogera @Faral

 

Pozdrów męża

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1613438

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

i te życzenia z chrześcijańską miłością przyjmuję. Widocznie w życiu takimi cię na co dzień traktowano. Ubolewając nad twym losem życzę po polsku, zdrowia. Wybacz, że sił do pracy dla antypolskiego twego zleceniodawcy nie będę życzył. Ale mogę życzyć w przyszłości, by cię Polacy tylko płazem szabli potraktowali, bo możesz skończyć jak pewien biskup, co wierzył iż biskupa nikt nie ruszy, w brudnych gaciach na końskich lejcach skończył.

Pojmowanie sztuki, to nie twa dziedzina, niestety by pojąć wymowę tekstu, trzeba coś pod czaszką mieć.

Jak widać zaorane trolle wyją, ale czyż coś innego wam obiecywałem? Rozpacz zaoranego, śmiechem gonionego trolla, to twoja dola. Życząc ci byś wreszcie poznał różnicę między miłością, jaką się pasjonujesz, a miłością heteroseksualną, oczywiście na twoim poziomie. Byś wreszcie przed kinem spotkał dziewczynę ciebie godną:

Sam widzisz, nie trzeba języka podrzędnej knajpy, by opisać to kim jesteś. Polak znający naszą kulturę pogoni trolla śmiechem, 

A co ty potrafisz?

Zawsze mówiłem, tęgie wina ino tęgiej głowie służą, a z takich jak ty, to nawet "wina tuska" zrobią... "zawiedzonego"

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1613443