Wielki Brat zamyka usta niezależnym - aksamitne zaciskanie szczęk w cieniu manny bilonu

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Gdy władza poza światłami reflektorów i tubami propagandy prowadzi antypolską robotę zatykania ust niezależnym środowiskom internetowym, artystycznym i naukowym - nie łudź się, że ciebie to ominie. Milcząc o tym, co się dzieje za kulisami "zbawców narodu" kręcisz bicz sam na siebie. Twoje lamenty za jakiś czas, gdy ostrze strachliwej manii władzy dotknie i ciebie (a dotknie niechybnie) - będą już tylko śmieszne, gdyż nie umiałeś bronić Prawdy, Niezależności i Wolności Wyrażania Poglądów i Opinii wtedy, gdy ją atakowano i poniewierano.

 

Wielki Brat Jarosław szuka taśm, czyli aksamitne zaciskanie szczęk w cieniu manny bilonu

RPnoiS intensyfikuje swoje zakusy na Polskę.

23 lutego sześciu panów z ABW (trzech w kominiarkach)odwiedziło studio Centrum Edukacji Powiśle. Przeszukanie całego mieszkania (szafy, półki z bielizną, nawet prosto z drukarni zapakowane paczki książek Hennecke Kardela chcieli rozpakowywać, czyli przeszukanie w stylu tych, jakie możemy zobaczyć w serialu „Stawka większa niż życie”). Pretekstem było zadanie pytania, czy R.Mossakowski posiada jakieś materiały i... naszywki propagujące ustrój totalitarny. Wejścia były... trzy, gdyż przed wejściem do mieszkania R.M. - ABW w tym samym składzie weszła do... mieszkania rodziców R.M. oraz do pomieszczeń magazynowych TV CEP (gdzie wyrwano zamki).
 

Centrum Edukacji Powiśle przeprowadzało wiele ciekawych rozmów, najbardziej popularne były te z mec. Joanną Modzelewską, Joanną Teglund, posłem R.Majką, G.Braunem, H.Pająkiem, S.Michalkiewiczem, dr S.Krajskim.

W rozmowach z mec. Modzelewską pojawiał się wątek „nagranego prezesa, taśm ze Srebrnej i Nowogrodzkiej”, którymi chwalą się byli WSI-ocy. Ponieważ wyprzedziło to wypływ taśm Birgfellnera zaledwie o kilka tygodni, zapewne prezes skojarzył i profilaktycznie wysłał służby dwupłciowe do poszukiwań tych taśm. Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Oczywiście na nośnikach pana Mossakowskiego niczego z tego, czego prezes się obawia nie ma. To, co nie daje mu spać, jest na taśmach jego współpracowników z WSI (np. płk.Spyrka), zaufanych TW, jak Kujda i wielu innych. 

No i skonfiskowano do sprawdzenia (na kilka miesięcy) laptop, komputer stacjonarny, zewnętrzny dysk twardy i wszystkie pendrivy oraz DVD i kilka telefonów komórkowych.

 

Z dzisiejszego dnia mamy info, iż w PIS-ie panuje chaos, jakiego nigdy nie było w tej partii oraz, że „temat taśm (...) ciąży prezesowi PiS. - Jarosław nie wie, co jeszcze jest na nagraniach, i to poczucie niepewności go rozwala.”

Minął zaledwie tydzień od najazdu jaczejki Brudzińskiego zainicjowanego przez Najważniejszy numer telefonu w Polsce - a dobiegła nas wieść o... SKAZANIU MARCINA ROLI ZA... OPINIĘ (o feministkach)!!  Dostał 3 miesiące w zawieszeniu, 10 tys. grzywny i prace społeczne. ZA OPINIĘ WYPOWIEDZIANĄ W TELEWIZJI INTERNETOWEJ!! Dobra zmiana dobrze knebluje usta! Brawo rebiata prawi i sprawiedliwi! ODPRAWIACIE SWOJE  FAJERWERKI NA CIELE PATRIOTYCZNYCH ŚWIĄT A DZISIAJ CZYNNYCH PATRIOTÓW REPRESJONUJECIE PO CICHU!  P O D Ł E  PRAKTYKI! Frasyniuk noszony na rękach, w Lublinie policja broni demonstracji zboczeńców i pałuje narodowców. Rok temu - podczas szczytu napaści Izraela na Polskę - Brudziński wyzywa Polaków od antysemitów i wychodzi prezes i straszy i poucza Polaków, żeby pilnowali siedzącego w nich diabła antysemityzmu. 

[klip Marcina Roli, gdzie podaje on informacje o rozprawie w... Toruniu, z której wrócił - zamieszczam na końcu notki, po klipach dotyczących R.Mossakowskiego z CEP i rapera Stopy]

 

 

Jednocześnie dzisiaj zrobiono sprawę, aferę z opinii prof. Bartyzela:

 "To, że nas Żydzi nienawidzą i opluwają jestem w stanie przyjąć ze spokojem – w końcu czegóż można spodziewać się od tego plemienia żmijowego, pełnego pychy, jadu i złości?" – widniało w poście. "Trzeba po prostu trzymać ich na dystans, tak wielki, jak tylko możliwe. W ogóle nawet nie próbować dyskutować czy przekonywać, bo to daremne; oni nie są zdolni do okazywania wdzięczności, uważają natomiast, że wszystko im się należy. I w nosie mam też ile polskich drzewek »sprawiedliwych« będzie w Yad Vashem, może nie być nawet żadnego" – kontynuował prof. Bartyzel. Ale nie mogę mieć innego uczucia, jak bezbrzeżnej pogardy dla tych Polaków (z metryki), którzy kalają własne gniazdo, gorliwie przyłączając się do polakożerczej kampanii pomówień. Dla tych renegatów nie może być żadnego wybaczenia ani litości. Gdyby to ode mnie zależało, karałbym ich – nie więzieniem, bo po co obciążać podatników kosztami ich utrzymania w tych wygodnych pensjonatach, jakimi są dzisiaj zakłady penitencjarne – ale dożywotnią infamią narodową oraz cieleśnie: publiczną chłostą w sempiternę"

"“Nie znajduję w historii drugiego takiego rządu, który by wciągał swój naród do wojny z państwem odległym o kilka tysięcy kilometrów, niemającym do nas żadnych pretensji terytorialnych ani sprzecznych interesów, przeciwnie – wykazującym i w przeszłości i obecnie życzliwe nastawienie, nadto, mimo swojego odmiennego wyznaniowo ustroju pozwalającego chrześcijanom żyć w spokoju i praktykować swoją religię, natomiast w interesie prawie tak samo odległego, jawnie rasistowskiego państwa plemiennego, którego klasa polityczna i zdecydowana większość ludności żywi do nas nieskrywaną nienawiść, systematycznie uprawia wobec nas przemysł pogardy, używa wszelkich możliwych środków nacisku, żeby ograbić nas pod pozorem rzekomych należności, i od którego jedyną rzeczą, jaką możemy spodziewać w “podzięce” za to, że staniemy po jego stronie będzie zepchnięcie nas w oczach świata w metafizyczne inferno ludobójców współwinnych (jeśli nie wręcz głównych sprawców) mordowania ludzi tej rasy kilkadziesiąt lat temu. To jest postępowanie tak bezrozumne, tak irracjonalne, że nie sposób tego nawet określić w kategoriach zwykłego zdrowego rozsądku.”

 

Na kolegium rektorskim zapadła decyzja, żeby skierować sprawę do rzecznika dyscyplinarnego. On będzie miał trzy miesiące na rozpatrzenie sprawy - mówi Onetowi Ewa Walusiak-Bednarek z zespołu prasowego UMK. Jeśli sprawa trafi do komisji dyscyplinarnej, to jej członkowie ponownie ocenią czy ją umorzyć czy nałożyć na naukowca karę. Może być to nagana, ale także zakończenie współpracy.

Trzeba bronić Centrum Edukacyjnego Powiśle i Rafała Mossakowskiego oraz ukazywać totalitaryzm rzekomych zarzutów przeciw prof. Bartyzelowi. To, co się dzieje w państwie Kaczyńskich względem pełzania przed ludem samowybranym – to przekracza już granice przyzwoitości.

Jak to częste jest u Żydów – być może to ich dociskanie Polaków w ostatnich tygodniach okaże się k o n t r s k u t e c z n e. Żydzi, ponieważ są nacją opanowaną przez żądze i instynkty – często w tym irracjonalizmie sami na siebie ściągają problemy. Ponieważ prof. Bartyzel posłużył się w swojej opinii o Żydach cytatem z Nowego Testamentu („plemię żmijowe”) a reszta zdania (pełnego pychy, jadu i złości) niczym się nie różniła, a nawet była łagodniejsza od takiego np. św. Jana Chryzostoma, czy od innych cytatów na temat nacji żydowskiej zaczerpniętych z Ojców Kościoła – to nie zdziwiłbym się, jakby internauci zbulwersowani tym atakiem na wolność słowa zaczęli wyszukiwać różnorodne wypowiedzi o Żydach wygłaszane przez wybitnych filozofów, i teologów o wiele ostrzejsze od tych paru słów prof. Bartyzela. Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało. 

W każdym razie Wielki Syjon sypnąwszy trochę grosza autochtonom próbuje za pomocą głowy JK i rąk jego wyrobników zwierać szczęki na polskich wolnościach. Oni nie odpuszczą. Skuteczne niewolenie innych (na wielu poziomach) jest warunkiem wstępnym ich dostatniej egzystencji. A skoro oni nie odpuszczą - to my będziemy mieli tylko tyle wolności, ile sobie wywalczymy - ani o gram więcej.

]]>https://medianarodowe.com/pis-boi-sie-kampanii-niedlaroszczen-wizyty-tajniakow-presja-abw-przesluchania/]]>

]]>https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/torun-wszczeto-procedure-dyscyplin...]]>

]]>https://wiadomosci.wp.pl/procedura-dyscyplinarna-ws-antysemickiego-wpisu-prof-jacka-bartyzela-6353340267771521a]]>

]]>https://wiadomosci.wp.pl/niepokojace-doniesienia-o-partii-jaroslawa-kacz...]]>                            

]]>Mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę]]>                         

]]>Kaskader Morawiecki antyżydowskiej trampoliny próbuje. Gomułka się kłania]]>

 

 

 

Mec. Joanna Modzelewska: Jak pracuje polska ABWehra - nękanie CEPowisle przez ABW

 

Grzegorz Braun z Rafałem Mossakowskim na temat akcji ABW skierowanej przeciwko CEPowisle

 

===========================

 

12 lut 2019 - 2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?! Proces rapera STOPY

PILNE! Marcin Rola nieprawomocnie skazany na 3 miesiące! Czy to koniec wolności słowa w Polsce?

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (24 głosy)

Komentarze

nie mogę zamieszczać komentarzy, ani oceniać innych na portalu wPolityce.pl. Nigdy nie używałem wulgaryzmów, podawałem tylko fakty i pisałem to co myślałem i to właśnie nie podobało się redakcji. Nie podobała się krytyka tego co wygaduje Duda i co robią ministrowie Morawieckiego jak i on sam. Za każdym razem gdy chcę zamieścić komentarz pojawia sią "uprzejma" informacja: 

                 Ups...
Tymczasowo nie możesz dodawać komentarzy.

Ładne mi tymczasowo, pół roku, a może i dłużej.

Vote up!
10
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1582345

Witam, no nie wiem dlaczego, ale doznaje jakis nieprzyjemnych asocjacji. Emanuje rownolegla z czasow panowania Boleslawa Glupowatego.On co prawda z racji swojego...poziomu " tymi recami" wyrywal kartki ze "sciagaczki bezpieki",natomiast zoliborski Naczelnik jako czlowiek wyksztalcony uzyl "wydluzonej reki" ?, tym samym holdujac bohaterom okraglego stolu,Magdalenki i tego calego scieku ludzkiego zeszmacenia.

Ciekawia mnie dalsze komentarze i czy nasi lokalni piewcy PiS-u, jak Jozio z Londynu, cyborg, jazGdyni,zawiedziony&Co w tym swietle nadal beda cmokac nad "dobra zmiana", czy tez nadal uzywac argumentow..., no wlasnie jakich?

Przeciez poprzednicy obecnego rzadu czynili dokladnie to samo co obecny...inwigilacja mediow, rewizje,konfiskata materialow itd.

Eee, pewnie cos wymysla na obrone swoich pupilkow... w razie biedy uzyja ruskich trolli, obdarowujac nimi na lewo i prawo kogo sie da. Sprowadza temat do NEO-nu , lub wykoleja w inny sposob. W koncu " zawodowi" blogierzy...

Od wielu lat sytuacja polityczna niczym w gabinecie krzywych luster przypomina animozje 68` pt. Chamy i Zydy.

Otoz PiS to zydy, a PO & Co to chamy. Jedni dzialali odpowiednio do swoich korzeni, drudzy juz bardziej finezyjnie i z..." wieksza gracja". Pierwsi niczym bolszewicy "kosili" co sie dalo , zdejmujac przyslowiowe zegarki z reki ofiary, drudzy finezyjnie i subtelnie przy pomocy duzego zametu medialnego postanowili przyjac role sluzacego swiatowej zydowskiej finansjery , by nastepnie sluzyc jako przyszli zarzadcy tej naszej nieszczeliwej Rzeczpospolitej. Bracia Kaczynscy uczynili "jeden krok do przodu". Prawdopodobnie z tej przyczyny  jeden z nich zaplacil za to zyciem.

Zydzi pracuja powoli, ale systematycznie.Praca tworcza do obecnego opanowania naszego terytorium trwala kilka set lat.

Od 1944` opanowali Rzeczpospolita juz calkowicie i obecnie mamy faze przygotowania do legalizacji miedzynarodowej.

"Przykrecanie sruby" w sferze medialnej  dobitnie swiadczy o tym , ze ten rezim "demoSracji" doszedl do kolejnego stopnia kolejnej metamorfozy.Niestety nie bedzie to tak widowiskowe i zludne jak w roku 1989 , gdyz przynajmniej czesc Narodu jest juz dosyc zorientowana, wiec postanowiono dlawic te glosy, ktore moga byc za "drastycznie prawdziwe. Prawda w demoSracji jest podobna do wypowiedzi Michnika vel Szechtera.

Jeeeeeeeeesst onnnnnnn zzzzzzrroooozzzuuuuuuuummmmiallyy, aaaaaaallle ttttttttrzeebbbbbbbbbaa mmmmmmmieeec dddduzzzaaaaaaaa ccccciiierrplliwwwoscccccccccc.

I wlasnie na ta cierpliwosc , nie kazdego stac lub po prostu nie ma na nia czasu, czy tez z kolei jest meczaca i ucieka uwadze wiekszosci Polakow. Prawda wiec jest obecnie szatkowana, dzielona na czesci i tak podawana opini publicznej. I jest to sytuacja, w ktorej PiS do jakiekolwiek prawdy jest przymuszony, bo gdy "grzeszki" nie wychodza na powierzchnie, to obecnie nam panujacy kopiuja swoich poprzednikow.

 

pzdr.

 

Vote up!
9
Vote down!
-5

chris

#1582354

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1582356

  Witam! Ciekawe kto wykupił w 93r. na "szaber placu' w Katowicach tysiące kałachów , które stały w koszach pod stołami. Więc 'Czerwona zaraza" wg.Dariusza Kamińskiego, który udokumentował rolę sowieckich morderców na Polakach, niech nie podnoszą głosu. Nie pozwolimy zbokom tęczowym i czerwonym szatanom ruszyć Polski i naszych dzieci. To czerwona linia , Czaskowski, Rabiej i poplecznicy homo którą przekraczacie! Przecież ojcowie za chwilę ofiar pedofilów  tych dzieci, zaczną na was polowanie z ołowiem.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1582405

Granaty pod koniec dnia można było kupić nawet według dzisiejszej wartości złotego po np. 2 zł - kupowali bezrobotni na "polowanie rybne" ale nie tylko. . Sprzedawano nie tylko na "szaber placu" ale chyba więcej szło tego na nowo wówczas powstałym placu handlowym (hurt) między Katowicami, a Chorzowem. Kałachy rozchodziły się "jak woda" co było widać po szybko znikających zakamuflowanych postaciach przy stoiskach "ruskich" nie wiele oferujących. (Zaopatrywałem tam  się wówczas co najmniej dwa razy w tygodniu)

Vote up!
5
Vote down!
0

antyleming

#1582417

jak wielu, podobnie, jak mnie, wcześniejszym gorącym zwolennikom PISu, mającym zaufanie do intencji J.Kaczyńskiego, spadną wreszcie łuski z oczu. Ile jeszcze dowodów na zakłamanie obozu PISowskiego ludzie potrzebują, aby dotarła do nich gorzka prawda, że politykę w Polsce prowadzą cyniczni/względnie shakowani hipokryci, niezależnie od barw partyjnych, którzy realizują interesy obcych "dworów", a dobro Polski i Polaków mają w rzeczywistości w głębokim poważaniu.

Kiedy dotrze do ludzi, że "prezenty" PISu, to przemyślane łapówki dla osiągnięcia konkretnego celu, którym jest uzyskiwanie/utrzymanie wyborczego poparcia społecznego?

Ta pozorna dbałość o ludzi, to miraż w celu uśpienia samodzielnego myślenia i dostrzegania/rozumienia rzeczywistych zagrożeń dla naszego - Polaków - istnienia. Mamy myśleć, że albo totalna opozycja, albo PIS. Stąd wszelka myśl niezależna, prawdziwie patriotyczna jest przez aparat przemocy państwowej niszczona, a jej wyraziciele zastraszani i karani.

Vote up!
8
Vote down!
-3

izaluka

#1582377

"Ciekawa jestem @wawelu, jak wielu, podobnie, jak mnie, wcześniejszym gorącym zwolennikom PISu, mającym zaufanie do intencji J.Kaczyńskiego, spadną wreszcie łuski z oczu. Ile jeszcze dowodów na zakłamanie obozu PISowskiego ludzie potrzebują, aby dotarła do nich gorzka prawda, że politykę w Polsce prowadzą cyniczni/względnie shakowani hipokryci, niezależnie od barw partyjnych, którzy realizują interesy obcych "dworów", a dobro Polski i Polaków mają w rzeczywistości w głębokim poważaniu."

... i zaczynam żałować, że nie trafiłem na NIEPOPRAWNI.PL wcześniej.

Vote up!
4
Vote down!
-3

...

#1582382

"Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec."

Dziękuję i pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

izaluka

#1582388

  Przecież łuski rodem Moskwy. Nie będzie przyzwolenia na bezkarność! Zaczynając, przysłowiowy pas na dupę.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1582406

Wiedzie na dno bez możliwości wstania

Najgorsza jest w tym wściekłość i zajadłość

Nie daje możliwości ratowania

 

Polityka to jest najgorsze bagno

Kłamstwo w niej dominuje całkowicie

Gdy łuski z oczu zaczadzonym spadną

Będzie już się kończyło głupich życie

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1582390

Publicysta Jacek Międlar - Polak, katolik, narodowiec kierujący się w życiu dewizą 'Deo et Patriae semper fidelis' jedzie ostro:

https://wprawo.pl/2017/09/14/zdrajcy-w-sutannach-rece-precz-od-polski-kolejna-zdrada-polskich-biskupow-kim-sa/

Redaktor Karolina Kołodziejczyk informuje: 

"nadszedł czas, że Kościół powinien podjąć rolę mediatora wśród okładających się stron". Bp. Andrzej Czaja przypomniał również, że 5 kwietnia przypada 30. rocznica Okrągłego Stołu.

- W moim przekonaniu coś na ten kształt jest dziś w Polsce potrzebne. Kościół powinien nie tylko apelować o dialog, ale usiąść do wspólnego stołu jako mediator:

https://wiadomosci.wp.pl/mocne-slowa-biskupa-o-sytuacji-w-polsce-najwyzszy-czas-abysmy-ockneli-sie-6355723277678721a

 

Zaczadzenie.

Czad to zgniłe jaja

Wiatr z szamba unosi,

Gdy fujarka Czaja

O nowy kant prosi!

*

Przy okrągłym stole

Z nową siądą wiarą

By nas zjeść w rosole

Lub zrobić na szaro!

PS

Tak, tak bo nie wyobrażam sobie mediacji wyselekcjonowanych purpuratów KK przy NOSie (Nowy Okrągły Stół) między "chamami i żydami" bez dalszych kantów!

* Przy Okrągłym Stole zasiadali wyselekcjonowani przez filuta dwojga imion Czesława Jana. Szykuje się powtórka z historii ledwie po 30 latach?

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

casium

#1582397

... Może tak co Stwórca Wszechświata sądził o Swoim narodzie wybranym ,co jest zapisane w księgach Izajasza i Jeremiasza (wchodzą także w skład katolickiego kanonu Biblii) ,a są to zdaje się także Księgi Święte dla obecnego judaizmu . Talmud i Ewangelia nas dzielą .

Więc :

Jz 1,2:

" Niebiosa, słuchajcie, ziemio, nadstaw uszu,
bo Pan przemawia:
«Wykarmiłem i wychowałem synów,
lecz oni wystąpili przeciw Mnie.
3 Wół rozpoznaje swego pana
i osioł żłób swego właściciela,
Izrael na niczym się nie zna,
lud mój niczego nie rozumie».

4 Biada ci, narodzie grzeszny, ludu obciążony nieprawością,
plemię zbójeckie, dzieci wyrodne!
Opuścili Pana, wzgardzili Świętym Izraela,
odwrócili się wstecz.
5 Gdzie was jeszcze uderzyć,
skoro mnożycie przestępstwa?
Cała głowa chora, całe serce osłabłe; "

Jr 2,26:

"Jak złodziej pełen jest wstydu, gdy zostanie schwytany,
tak okrył się wstydem dom Izraela:
oni, ich królowie i przywódcy,
ich kapłani i prorocy.
27 Ci, którzy mówią do drzewa: "Ty jesteś moim ojcem",
a do kamienia: "Ty mnie zrodziłeś"13,
do Mnie zaś obracają się plecami a nie twarzą,
a gdy ich spotka nieszczęście, wołają:
"Powstań, wybaw nas!"
28 Gdzież są twoi bogowie, których sobie uczyniłaś?
Niech przybędą na pomoc, jeżeli cię mogą wybawić,
gdy spadnie na ciebie nieszczęście.
Bo ile masz miast, tyle też bogów swoich, Judo!
29 Dlaczego się ze Mną sprzeczacie?
Wszyscy zgrzeszyliście przeciw Mnie -
wyrocznia Pana.
"

itd. itp. etc. "Nowotestamentalne" cytaty to wręcz "Wersal" wobec tego ...

Poza takim sensem "metaforycznym" ,że wszyscy jako ludzie jesteśmy grzeszni i sprzeniewerzyliśmy się wobec Boga . Także ,to jest to również "dokument historyczny" opisujący dawny charakter "ludu Izraela" z czasów spisania.  Co zdaje się , również dzisiaj chyba się jakoś "zarysowuje" ... sprawa "ocenna" :-)  .  Szkoda ,że tak rzadko jest to cytowane w kościołach , bo ten sens "ogólnoludzki" także wart uwagi ... :-)

 

PS.

W każdym razie inspiracja do napisania tego utworu

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/pusty-raj/

"(...)Życie Pana jest wiecznym czuwaniem
Wśród niewysłowionych problemów
W pustym raju cokolwiek się stanie
Zawsze stanie się przeciw Niemu
"

w świetle tych ksiąg wydaje się jakby bardziej zrozumiała .

Bóg jest skonfliktowany z ludźmi ,a chyba zwłaszcza z narodem wybranym ,co może jakoś się w czasie zmieniało ,ale jednak ... 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1582399

ze ściganiem Izajasza czy Jeremiasza za antysemityzm. A jak trzeba będzie to i Jehowie się dostanie. A jak! Po takim holokauście to można tu mówić nawet o współsprawstwie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1582400

Jezeli juz, to ludzie sa skonfliktowani z Bogiem. Istnieje rowniez aspekt odpowiedniego tlumaczenia, czy tez interpretacji      Talmudu i Ewangeli  i to jest bodaj najwazniejsze, gdyz potrafi diametralnie zmienic sens...znaczenia poszczegolnych pasazy, a nawet calosci.

Ale chyba niepotrzebnie nalezy tak enigmatycznie podchodzic do tematu, ktory w rzeczy samej jest bardzo prosty i mozna go regulowac w bardzo oczywisty sposob.

pzdr.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1582418

Im więcej szukam i czytam, tym bardziej przekonuję się, że NWO właściwie już działa. Nie ma dziedziny, w której nie odbywa się skrajna polaryzacja tez i poglądów.

By ogarnąć wszystko, musiałbym porzucić pracę, rodzinę i miłe mi zajęcia. Oto bowiem kolejny materiał, po którym mam ochotę wyłączyć się i pójść na ryby... : http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=498

Mam żałować umiejętności czytania, czy braku zrozumienia czytanego materiału? Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Jedno jest pewne - żydzi kłamią...

Vote up!
2
Vote down!
0

...

#1582490

I to jest straszne, że za PiS mamy znów zacząć protestować jak za PO o wolne media?

Głosując kiedyś za PiS wiedziałem ,ze nie są idealni i maja wiele za skórą ale nie wiedziałem, że są aż tak POdobni do Partii Obłudy.

Ps. najlepsze jest to, że teraz niektóre media (o które wcześniej walczyliśmy za PO) jak np. niezalezna, wpolityce itp. cenzorują teraz jak gazeta wymiotna itp.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582413

O bezczelnej cenzurze na Niezależnej pisałem tu już bardzo dawno. Wtedy byłem tu za to totalnie krytykowany.
Nie wchodzę tam w ogóle, cenzura gorsza jak za "komuny".
Te wszystkie media, zarówno z jednej strony, jak i z drugiej realizują jeden plan skłócenia Polaków, co czynią z wielkim powodzeniem.
Sakiewicz to manipulator i wróg Polski.
Bezwzględna kreatura...

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1582415

Już kiedyś tu pisałem, że Sakiewiczowi jeszcze w połowie rządów PO zadaliśmy pytanie dlaczego jest cenzura na niezalezna (szczególnie osób z prawej strony) - wtedy zaczął enigmatycznie tłumaczyć, że on na niezalezna nie ma wpływu, tylko na Gazetę Polską, a to niby dwie różne sprawy - jakoś nas to nie przekonało.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582416

awers i rewers tej samej monety...lubie to skojarzenie, a szczegolnie to stwierdzenie MONETY !

Oni sie o tyle roznia, na ile ich stan konta w banku...i odpowiednio reaguja, by szala wagi Panstwowej ;-))))) byla na rowni...

pzdr.

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1582419

https://www.youtube.com/watch?v=8ixHp5vtiUw

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1582423

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przynajmie od przesłuania Tuska wiadomo, że prokuatura macha Źiobrą
 

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1582424

....a  tymczasem UE  znalazła sposób jak ulokować uchodźców w Polsce. Będzie podpisywać umowy z prezydentami miast i samorządami w tej sprawie i będzie je w tym celu extra finansować. Taką umowę podpisał już Adamowicz. Inne duże miasta będą następne. Niby tacy durni...a sprytni jak żydzi. Nasz nierząd znowu dał się oszwabić....co za debile...a może nie?

Tegoroczny festiwal Eurowizji odbędzie się gdzie?...W Izraelu...he he  Jaki ten świat jest mały :-)

https://www.youtube.com/watch?v=AHLjm4ahgtI

https://www.youtube.com/watch?v=s1NX7r7ybUY

Vote up!
5
Vote down!
-4

Verita

#1582425

To, że" Tegoroczny festiwal Eurowizji odbędzie się gdzie?...W Izraelu"... to poważny sygnał dla świata, a szczególnie dla Polaków.
Po mistrzostwach Polski, które odbęda się w Tel Awiwie, i mistrzostwach izraela, które odbędą się w Warszawie, będzie już niestety "po ptokach".
Wtedy ślepa hołota zapewne się ocknie, a Polską wstrząśnie kolejne charyzmatyczne i krwawe jak zwykle powstanie. Zastanawiam się jak je nazwą... grudniowe ??... lutowe ??... a może lipcowe ??...
I znów ślepa i głupia hołota , za sto lat będzie świętować "odzyskanie niepodległości", okupionej ofiarami tysięcy polskich patriotów ...
Z może jednak już nie ?...
A może to bezkrytyczne, prymitywne bydło, niesłusznie nazywane "polskimi wyborcami" będzie świętować wyłącznie "chanuka" ?...

Wszak kolejna szuja, mieniąca się "polskim prezydentem", "daje nam przykład, jak świętować mamy"...

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1582431

...że ten tańczący z żydami  to jest .ich prezydent….nie nasz. Co on  wygaduje… o 68 roku...? Czy on oszalał???

Nie...teraz rozumiem.... teraz wszystko jasne...

https://www.youtube.com/watch?v=vCAI33-TgpE

https://www.youtube.com/watch?v=1cAy_kAMo7o

https://www.youtube.com/watch?v=fE6m0sjKyg0

https://www.youtube.com/watch?v=dfl4Zitmpps

https://www.youtube.com/watch?v=rZZMDKF8l0c

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1582442

Wielki brat ma broń PiS! Bardzo ładnie PiS robi z Polaków idiotów. Niby ratuje Polskę przed PO, ale po cichu sprowadza imigrantów z całego świata i coraz bardziej zadłuża wasz kraj. Aby nikt Kaczyńskiego nie krytykował, cenzuruje internet, media, podsłuchuje rozmowy telefoniczne, a na koniec wprowadza wojska okupacyjne z USRAELA. Co teraz zrobisz Polaku? Wyjdziesz na ulice? To będą styzelać do ciebie.

Młodzież jest coraz głupsza w Polsce. Twoje dzieci są na siłę zaszczepione trującymi szczepionkami z dodatkiem rtęci i aluminium więc ich dni są policzone. Albo gleba albo debilizm. Społeczeństwo Polskie jest chore, na każdej ulicy w Polsce jest przynajmniej jedna apteka a w niej tłumy ludzi. Czy to normalne? Dlaczego tak dużo ludzi w Polsce umiera? Kto teraz podskoczy do Kaczyńskiego? Oni wygrali a wy? Dajcie mi minusa :)

Vote up!
2
Vote down!
0
#1582664

Spokojnie... jeżeli nie będzie woli politycznej rządu to umowa nie zaskoczy.

Każdą decyzję wójta, burmistrza, prezydenta miasta może uchylić wojewoda lub minister zgodnie z Art. 161, 163 etc. KPA!

PS

Jeżeli natomiast  jest to wybieg rządu i przyzwolenie na takie działanie (to nie my - to oni) to d*pa zimna!

Pozdrawiam

 

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1582666