Tłuką się 10 dni pedofilami po głowach w boju o emerytury UE, czy to normalny kraj?

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Orson Welles nadaje swoje audycje o pedofilach atakujących nasz kraj. Trynkiewicz kandyduje do PE? Ludzie pod wpływem histerii partyjnej ryglują drzwi lub wsiadają w samochody i uciekają przed nadciągającą na Polskę armią pedofilów. Dwie korporacje partyjne tłuką się po głowach... pedofilami.A mafie pedofilskie w saunie z małolatami oglądają sobie film Latkowskiego i rechoczą...

 

Dwie korporacje partyjne tłuką się po głowach... pedofilami. Jest to kuriozum. Naprawdę włączając któreś z mediów - można mieć odruch wymiotny. Walka PARTYJNYCH SYNDYKATÓW przekracza granice obłędu. Tłuką się po łbach wyrywając sobie z gardła każdy procent w sondażach - a wszystko to w kompletnym oderwaniu od społeczeństwa i od tematów dla niego najważniejszych. Okładają się pedofilami po swoich partyjnych łbach już chyba z 10 dni, OD RANA DO WIECZORA NA WSZYSTKICH KANAŁACH - I RZĄDOWYCH I OPOZYCYJNYCH! Nie da się tego znieść! Kompletna patologia. Kompletne ZAWŁASZCZENIE PUBLICZNYCH MEDIÓW. To jest niedopuszczalne! Z trzech kanałów publicznych tylko jeden może być rządowy - dwa do podziału na resztę wg odpowiednich algorytmów.

Biją się pedofilami po głowach walcząc o brukselskie emerytury.

Głównym tematem debat przedwyborczych nie jest wzmocnienie stanowiska Polski w UE, walka z bezprawnymi ingerencjami tego Eurokołchozu w nasz system prawny i ustrój - lecz kwestia jednej z grup kryminalistów.

W erze tak decydującej dla istnienia i kształtu Unii dominującym tematem DWÓCH TYGODNI KAMPANII WYBORCZEJ jest... Trynkiewicz. DYKTOWANY PRZEZ PARTIE OBŁĘD! PARTYJNY ORSON WELLES NADAJE SWOJE AUDYCJE O MARSJANACH ATAKUJĄCYCH KRAJ.

 

I wszyscy idą za tym, wspierają swoim zainteresowaniem ten matriks partyjnych wojen. Jakby od tego zależał los Polski. Ludzie pod wpływem histerii partyjnej ryglują drzwi lub wsiadają w samochody i uciekają przed nadciągającą na Polskę armią pedofilów. Identycznie jak robili Amerykanie w trakcie i po emisji słuchowiska radiowego Wojna światów Orsona Wellesa, kiedy to tysiące słuchających radia uwierzyło, że eskadra Marsjan dokonuje inwazji na USA. Nic się zmieniło, Marsjan zastępują pedofile. Naród ogłupiany i prowadzony na pasku w przepaść.

Ktoś z mediaprijomników powie - a to ty, swołocz jedna, jesteś przeciw walce z pedofilami? Nie, nie jestem. Ba, jestem 1000 razy bardziej niż rząd w swych deklaracjach, melodeklamacjach i zwiększaniu górnej granicy kary z 25 na 30 lat, czy coś w tej podobie. Manipulowanie przy granicach kary, gdy chodzi o przestępców zaburzonych, u których racjonalna część umysłu zostaje wyłączona na czas realizowania ich przestępczych chuci - to jest tak skuteczne, jak ganianie marsjanina z motyką.

A dlaczego mówię, że jestem 1000 razy bardziej niż rząd za ściganiem pedofilii i jednocześnie krytykuję pozoranctwo tej walki? Ano dlatego, że cała uwaga rządu skupia się na podwyższaniu kar i ma się wrażenie, że dotyczy to tylko samotnych wilków pedofilskich. A tymczasem największym i prawdziwym złem SĄ MAFIE PEDOFILSKIE WŚRÓD ELIT. Jednak one są tak silne, że rząd ani palcem kiwnie, by rozpocząć długą, wieloletnią walkę z tą pajęczyną gangów wśród prawników, aktorów, artystów, biznesmenów. Silnego nie tyka. Wierzchołek góry lodowej gangów pedofilskich pośród elit warszawskich ukazał się przy okazji afery z Samsonem, który raz zasugerował, że jakby wyszło na jaw, kto się para pedofilią i robieniem na niej kokosów na szczytach warszawskiej socjety - to Polacy przeżyliby szok.

Nie ma obawy, nie przeżyją szoku - bo w Polsce „prawo jest jak pajęczyna, bąk się przebije, a na muchę wina”. Bąki więc będą dalej hulać po Warszawie i innych miastach i zapewne z rozbawieniem oglądają te medialne hałasy i wzmożenia. Dobrze wiedzą, że to spektakl dla ubogich duchem, dla masy wyborczej.

A może nasi kochani posłowie idą do Brukseli i do parlamentu UE by... walczyć z pedofilią wśród polityków brukselskich? Dobry żart. Mafie pedofilskie w kręgach polityków UE - jak to od czasu Marca Dutroux – belgijskiego seryjnego mordercy i pedofila zwany Potworem z Charleroi, który porwał zgwałcił i zamordował cztery dziewczynki. Dwie ośmioletnie dziewczynki uprowadzone przez niego umarły z głodu, gdy Dutroux przebywał w więzieniu. dostał wyrok 13 lat, wyszedł po 3 latach. Przez 7 lat po wyjściu wraz z żoną dalej prowadził katalogi i hurtową sprzedaż dziewczynek dla wysoko postawionych pedofilów w Brukseli i Belgii. Deklamacje o Trynkiewiczu i spekulacje o wysokości kar dla niego - to walka z marsjanami emitowanymi z projektora laserowego, gdyż jak można wysnuć z jego opowieści, nie ma on pojęcia co to jest prawo i kara. Dlaczego wyroki we wszystkich procesach pedofilskich w Europie są wielokrotnie zaniżane? Oto jest pytanie… Odpowiedź na nie znają wszyscy - WSPÓLNOTA ZAWODOWA. Stopień uczestnictwa prawników w zorganizowanych gangach pedofilskich jest ogromny, to pierwsza odpowiedź, ich wpływy, ich macki sięgające wymiaru sprawiedliwości są porównywane z sycylijską mafią. Mnóstwo osób będących świadkami w aferze Dutroux zostało zamordowanych albo usamobójstwionych, z kilku zrobiono osoby niepoczytalne. Zamiast ruszyć siedzibę potwora, w naszym przypadku tego, którego czubek ogona odsłoniła afera Samsona - to bohaterscy partyjniacy nabijają sobie punkciki zdejmują z drzew łuski, które zostały po potworze. A skąd taka inwazja pedofilii na naszą cywilizację? No cóż, ewidentna orientalizacja Zachodu, mentalności takiej, która kilkuletnie dzieci uznaje za zdolne do stosunków seksualnych, mentalności, która nawet widnieje jak szyld reklamowy w dwóch “świętych” księgach dwóch bliskowschodnich “kultur”.

Matriks, walka o sondaże i emerytury. Dzień po wyborach znikną pedofile z mediów. A czemu padło akurat na pedofilów, a nie np. na cały przemysł dopalaczy? Los tak chciał, Sekielski strzelił i …buuum! I naród idzie jak stado baranów. Oczywiście, odpowiedź, że zorganizowane grupy przestępcze z branży dopalaczy muszą mieć związek z naszym sojusznikiem, który jako państwo jest w samej czołówce producentów trucizn uśmiercających nasze dzieci - odpowiedź taka byłaby… antysemicka.

Skończcie z tymi pedofilami, skoro do ich gniazda nawet dotknąć się boicie! Skończcie deliberować o takiej lub owakiej karze, skoro nie potraficie podjąć kwestii bardziej złożonej, którą jest prewencja przed społeczną hiperseksualizacją. 

A czym przeplatają spragnieni brukselskich emerytur swoją pedofilską Iliadę?

“Pierwsze miejsce w sondażu należy do Prawa i Sprawiedliwości, na które swój głos chce oddać 36 proc. wyborców. Drugą Koalicję Obywatelską chce poprzeć 32 proc. Polaków. Próg wyborczy przekroczyłyby jeszcze Wiosna, na którą chce głosować 10 proc. badanych i Kukiz’15 z 5 proc. poparciem. Progu wyborczego nie przekroczyłyby Konfederacja i Lewica Razem, na oba ugrupowania chce głosować po 2 proc. badanych.”

Sondaż pracowni Ariadna więc dzisiaj na afiszu i na czerwonym pasku zastępczego mózgu. Ogólnopolski panel badawczym Ariadna - piękna nazwa dzisiejszej sondażowni aplikowanej ludowi przez PIS. Sondażowni, która daje 2% konfederacji. Prezesem Ariadny jest dr Tomasz Baran. Wiele razy gościł u też Tomasza, p.Sakiewicza na jego portalach, gdzie wieszczył parę kadencji PIS-owi. A skąd jeszcze znamy Ariadnę? Tak, tak, nie mylą się Państwo. Sondażownia Ariadna przeszła do historii uzyskawszy wyniki takie, że Patryk Jaki zwycięża nad Trzaskowskim i w I turze, i w II.

Za tę rękę podniesioną na polskie dzieci - kula w łeb! Oj, coś mi się wiersze pomyliły… Taka chwytliwa ta fraza o podniesionej ręce, że człowiek się rozpędza we wzmożeniu partyjnym i pędzi z bagnetem na broni bić Marsjan.

Nie pozwolimy podnieść ręki na podniesione ręce! Wara od podniesionych rąk!!!

 

Dziś wybory - to strzelecki rów,

okrzyk i rozkaz:

Bagnet na broń!

Bagnet na broń!

Trynkiewiczem wal

Konfederatę sondażem goń,

goń, goń!

 

Nie damy pogrześć

Brukselskich diet,

I emerytur,

O nie! O nie! O nie!

 

=====================

PS 

Ukazała się wyglądająca na b.ciekawą pozycja książkowa: 

Leszek Misiak - Tracimy Kościół czyli zawał Polski

Rok wydania: 2019 Oprawa: miękka Wydanie: język polski Ilość stron: 456 ISBN: 978-83-65193-17-9

 

Oto spis treści

SŁOWO OD WYDAWCY

ZAMIAST WSTĘPU

KS. POPIEŁUSZKO W SIECI MASOŃSKIEJ. MĘCZENNICY I KONFIDENCI

SREBRNIKI OD KISZCZAKA

POMOST DO ZDRADY, CZYLI PRZEDMURZE ZŁA

DLATEGO TAK BOJĄ SIĘ MARYI. NIEWYGODNY PRYMAS

JAK MASONI WYKORZYSTALI WIZERUNEK JANA PAWŁA II

KORZENIE ZŁA

UTRACONY HONOR, ZDEWALUOWANY PATRIOTYZM 

SMOLEŃSKA PĘTLA KACZYŃSKIEGO (I KOŚCIOŁA)

ZACZĘŁO SIĘ OD MENORY W MAGDALENCE

IV ROZBIÓR POLSKI

OSZUSTWO RZEKOMEJ PRAWICY

O. RYDZYK I POJEDNANIE POLSKO-ROSYJSKIE

ZAKOŃCZENIE

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (18 głosów)

Komentarze

"Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama“

Jest coś takiego jak długie ramię historii i ono tłumaczy wiele z tego, co dzieje się we współczesnej Polsce.” Wynika z tego, że znajomość historii pozwala nam na rozpoznanie m.in. i tego, że antykaczyzm jest religią wyznawaną także przez rosyjską czy niemiecką agenturę wpływu w Polsce oraz używaną w jej antypolskiej propagandzie.

"Całość na: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/antykaczyzm-czyli-atrofia-rozumu-politycznego-oraz-postepujacy-triumf-chama

* * * * * * *

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

„Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Całość na: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z-0

Vote up!
7
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591037

Niestety, dzisiaj zawodów nie ma :(  Sława przyciąga kolegę, rozumiem.

Musi kolega z józiem sobie znaleźć jakieś zajęcia w kąciku. Przykro mi.

Vote up!
9
Vote down!
-7

wawel24

#1591043

Kolego z Andów, proszę poruszać się ostrożnie po stadionie i najlepiej z parasolką rozłożoną nad głową. Trwa oprysk z dronów środkiem CIF-Power & Shine. Żeby nie było, że nie uprzedzałem. Lamy proszę nakryć plandeką jak najszybciej - może zacząć im wyłazić sierść.

Vote up!
10
Vote down!
-8

wawel24

#1591045

Co mnie najbardziej wkurza? To, że każdy temat zastępczy ma swój początek u "europejskich" - i tęczowa profanacja i pedofilia.  Tryb ten sam - "hasło + odzew". Przychodzi mi na myśl, że to swoista współpraca PO o PIS, spektakl dla gawiedzi, wrestling.

Przypomnę słowa prezesa z zeszłego roku o krętej drodze.

"I nadal o to proszę – zaufajcie Państwo, my Was nie zawiedziemy, program głębokich zmian naszego kraju nie będzie wyhamowany, wprost przeciwnie. Nie ma mowy o żadnym dogadywaniu się z siłami, które od lat traktowały Polskę jak swój prywatny łup. Nie zmieniamy kursu – podkreślił prezes PiS. Dodał, że „być może czasami przyjdzie nam iść do celu nieco krętą drogą, bo taka jest polityka."

Będą tak walczyć krętymi drogami do końca, może zdążą z jakimś nowym tematem.
 

Vote up!
8
Vote down!
-5

CISZA

#1591057

Subotnik Ziemkiewicza

Do momentu przeczytania książki Leszka Misiaka „Prawicowe Dzieci, czyli Blef IV RP” wydawało mi się, że nigdy nie zrobiłem jej autorowi nic złego ani nie wyrządziłem mu żadnej przykrości. Teraz nie jestem tego pewny. Tak czy owak, Misiaka uważałem zawsze za jednego z lepszych dziennikarzy śledczych, bardzo wnikliwego i dysponującego rzadko dziś spotykanym warsztatem – jest zresztą przedstawicielem pokolenia, które uczyło się tego jeszcze pod okiem starych mistrzów zawodu. (...)

Czytelnikom moich tekstów pewnie najbardziej znany jest z artykułów o Tragedii Smoleńskiej, pisanych dla „Gazety Polskiej”, przeważnie wspólnie z Grzegorzem Wierzchołowskim. To w nich zbudowana została po raz pierwszy narracja „zamachu w Smoleńsku”, kojarzona dziś z zespołem Macierewicza.

Trafne czy nie, ale na pewno ogromna praca, wykonana w nich przez Misiaka, stała się pośrednio przyczyną powstania książki, która zaciekawiła mnie na tyle, że postanowiłem ją kupić i przeczytać. Misiak twierdzi, że został przez „Gazetę Polską” i jej szefostwo (Tomasz Sakiewicz i Katarzyna Hejke należą do najczarniejszych postaci książki) oszukany, także na pieniądze, i de facto wyzuty z owoców swojej pracy i należnej mu zasługi. (...)

Gdzieś tak do jednej trzeciej książka to czysty hejt przeciwko – jak określa to Misiak – „grupie trzymającej prawdę”, wymiennie nazywanej „niepokornymi” (oczywiście u Misiaka ta identyfikacja jest gryząco ironiczna). Jak to z hejtem, Misiak ma nam za złe wszystko. Że jesteśmy nadęci, że piszemy publicystykę, co jest łatwe, zamiast jeździć w teren i poznawać prawdziwe ludzkie problemy, żeśmy się na patriotyzmie i prawicowości dorobili majątków, gdy wielu patriotów i prawicowców, także dziennikarzy, żyje w biedzie.

Najbardziej oczywiście przerąbane mu Misiaka „Gazeta Polska”, z jednym wszelko wyjątkiem – Marcina Wolskiego, dla którego znajduje Misiak ciepłe słowa, nie ukrywając zresztą, dlaczego: Wolski był członkiem kapituły, która doceniła kiedyś Misiaka dziennikarską nagrodą. „Gazeta Polska”, poza wszystkim, zrobiła sobie z patriotyzmu i Smoleńska biznes, i wykolegowała z tego biznesu autora, który o eksplozjach w tupolewie i innych dowodach zamachu zrobił jej kilkadziesiąt czołówek i dużych artykułów.

Naszą redakcję też krytykuje Misiak z pasją, głównie za zniszczenie prawdziwie prawicowego tygodnika, jakim było „Uważam Rze” Janka (tak o nim pisze) Pińskiego. Zniszczyliśmy tygodnik w ten sposób, że z niego odeszliśmy po tym, jak legalny właściciel Grzegorz Hajdarowicz podjął w pełni słuszną i uprawnioną decyzję o usunięciu ze stanowiska twórcy tygodnika i zastąpieniu go wspomnianym Jankiem. Decyzja była zdaniem Misiaka słuszna, bo Paweł Lisicki wykazał się „skrajną nielojalnością wobec wydawcy” publicznie krytykując zwolnienie Cezarego Gmyza po tekście o odkryciu na wraku śladów trotylu. Gmyzowi poświęcona jest osobna tyrada – co prawda, Misiak uważa, że zamach w Smoleńsku przeprowadzono za pomocą bomby, ale trotyl Gmyza nie był tym właściwym, bo został odkryty niefachowo, i w ogóle Gmyz nabrał się na rosyjską podpuchę. (...)

Nie ukrywam, choć nie widzę też powodu szczególnie się nad tym rozwodzić, że odebrałem książkę jako produkt umysłu poważnie zmąconego doznanymi krzywdami, nie chce wnikać, na ile rzeczywistymi, a na ile wynikającymi z subiektywnego przeświadczenia, i być może jakimiś życiowymi niepowodzeniami. Nie znaczy to, że jest od początku do końca zapisem obsesji, choć obsesje, szczególnie dotyczące masonerii, „rządu światowego” i ukrytych ośrodków władzy nad Zachodem i całym światem, wyłażą w niej co krok. Cechą tego typu dzieł jest przemieszanie obserwacji wnikliwych i jak najbardziej trafnych z kompletnie odlecianymi, żelaznej logiki z oczywistym szaleństwem. (...)

A, tak przy okazji – skąd Misiak w ogóle wie, że ja tylko endeka udaję, a nie, na przykład, naprawdę uważam to, co głoszę? Z pewnego źródła – rozmowy Tomasza Sakiewicza z Bogdanem Urbankowskim na kolegium „Gazety Polskiej”. Bo „kto jak kto, ale Sakiewicz dobrze zna od lat Ziemkiewicza”. To pocieszające, że nawet tak chlastany w książce Sakiewicz też może być w jakiejś sprawie uznany za autorytet.

autor Rafał A. Ziemkiewicz

Całość na: Subotnik Ziemkiewicza

Vote up!
8
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591064

Te dwie cechy w jednym Polaku to rzadkość.

Dwoisz się i troisz aby pobudzić nas do myślenia....tymczasem czterej  zawodzący pancerni i psubrat czuwają dniem i nocą....aby PiSowe asy weszły do tego   socjalistycznego kołchozu.

W TV Trwam  pani Szydło   chwali się   osiągnięciami  500+

Warto zadać pytanie....kiedy usłyszymy od PiSu...kłamaliśmy rano, kłamaliśmy wieczorem i nocą?

A  od RM...dlaczego OO. Redemptoryści  porzucili głoszenie "Dobrej Nowiny" na rzecz "Dobrej Zmiany"?

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystkie teksty

Vote up!
10
Vote down!
-7

Verita

#1591069

biedna kobieta pyta panią Szydło: kiedy "trumna +"?

Kiedy rząd przywróci zasiłek pogrzebowy, obniżony z ok. 6 300 do 4 000? Bez konkretnej odpowiedzi.

A propos zmian w RM. O.Tadeusz powiedział późną porą parę dni temu, że studenci WSKSiM odbywają praktyki w kancelariach premiera, prezydenta, w biurach poselskich, unijnych etc. :)))

Nad istnieniem RM wisi młot:

"Miliony na walkę z antysemityzmem i zamknięcie Radia Maryja. „Do Rzeczy” o pomysłach Europejskiego Kongresu Żydów"

"W umieszczonym na końcu żydowskiej publikacji rozdziale o antysemityzmie w szeregach chrześcijan pojawił się natomiast wątek polski. Chodzi o Radio Maryja, które – w myśl rekomendacji – powinno zostać… rozwiązane."

http://www.pch24.pl/miliony-na-walke-z-antysemityzmem-i-zamkniecie-radia-maryja--do-rzeczy-o-pomyslach-europejskiego-kongresu-zydow,67985,i.html#ixzz5oOWFajmF

Między młotem a kowadłem - tak to widzę.

Vote up!
7
Vote down!
-4

CISZA

#1591078

Witam, Verito, i dziękuję za dobre słowo.

Wśród splunięć lam dobre słowo dużo znaczy :).

 

Wawel

Vote up!
9
Vote down!
-7

wawel24

#1591082

Przeczytałam caluteńkie 456 stron, niektóre po kilka razy...i poza jednym małym wyjątkiem (dot. listu biskupów polskich do niemieckich) , nie mam jej nic do zarzucenia.

Ciężka, rzetelna i potrzebna praca...a nie takie po-pisywanie i popiskiwanie anty-anty-patriotów.

Vote up!
8
Vote down!
-7

Verita

#1591089

Choćby tylko dla Was warto wchodzić jeszcze tutaj na Niepoprawnych. 

Podziwiam za to, że nie zniechęca Was hejt czy też bełkot ze strony niektórych "niepoprawnych".

Dziękuję i pozdrawiam

 

Jerzy

Vote up!
7
Vote down!
-5

Jerzy

#1591181

piszczą -- lecz głośno wyją z nienawiści do polskiego patriotyzmu!!!

Vote up!
6
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591187

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

....która od biegania z białym kuferkiem została ministrem...a teraz kandyduje do PE.

MERYTORYCZNI PROFESJONALIŚCI w PiS !

Wasz prezes będzie wiecznie piękny i młody...jak Lenin

https://www.youtube.com/watch?v=lAYui6QMJGU

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1591343