Niezależny Serwis Informacyjny - bądź na bieżąco, ukrywanie informacji to też dezinformacja

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Blokada informacyjna i moderacja obowiązującej narracji osiągają stopień intensywności rzadko spotykany w całej liczącej 30 lat historii III RP. Kto nie wie, iż każdego dnia trzeba robić research po prawicowym i narodowym twitterze oraz po niezależnych prawicowych portalach informacyjnych - ten pogrąża się coraz bardziej w matriksie. Akcje propagandowe, ich siła, szybkość i bezczelność są tak ogromne, iż każdy próbujący niezależnie myśleć jest w szoku. Postanowiłem trochę pomóc tym, którzy czują, że potężna machina próbuje ich w coś wrabiać. 

image
imageimageimage

Humbug, czy kolejna afera taśmowa i kłopoty w ekipie hipisów rządowych? 


imageimageimage

imageimageimageimageimageimageimageimage

imageimageimageimage

Putin pozdrawia Sakiewicza ze świątecznych obchodów w Izraelu. "Nieśmiertelny pułk", zaiste świetna nazwa dla takich najemników za Srebrny Grosz (czytaj: grosz ze Srebrnej) jak Sakiewicz, którego już spora część Polonii nazywa lobbistą syjonizmu. Dzisiaj Sakiewicz za wdowi grosz rozpowszechnia zasłonę dymną Elana Carra próbując UŚPIĆ Polaków, że niby 447 "nie wymusza na Polsce żadnych działań prawnych". Wszystko co robi Srebrny-Sakiewicz jest kropka w kropkę realizacją planu z notatki Michalkiewicza - "do czasu wyborów jesiennych WSPÓLNE usypianie elektoratu, a po wyborach "Do boju biało-niebiescy!" [W związku z pomyłkami i dezinformacją dotyczącą WJRO przypominam, że NIE JEST TO ORGANIZACJA AMERYKAŃSKA!!!, jest to ORGANIZACJA IZRAELSKA Z SIEDZIBĄ W JEROZOLIMIE! Jest prowadzona szeroko zakrojona akcja dezinformacyjna mająca spowodować, żeby Polacy ganiali za jakimiś Żydami amerykańskimi "z prestiżowej ulicy w Nowym Jorku" i potępiali "amerykańskie organizacje", podczas gdy cała sprawa restytucji poholokaustowej (ang: Holocaust reparations, Holocaust restitution, Holocaust-era assets) znajduje się od 2011 r. w rękach Izraela. Ponieważ akcja jest sprytnie logistycznie prowadzona ze względu na specyfikę dużego oporu społecznego (ponad 90% Polaków jest przeciw jakimkolwiek żydowskim roszczeniom), to Izrael siedzi cicho i przekierowuje niechęć i atak Polaków w rzeczonej kwestii - na "amerykańskie organizacje". Tymczasem USA (jedna z amerykańskich agend rządowych) zajmuje się tylko zadaniami związanymi z monitorowaniem realizacji celów Deklaracji Terezińskiej. Roszczenia jednak są wysuwane przez izraelską organizację WJRO - jednak o tym mają Polacy nie wiedzieć, gdyż zaburzyłoby to ich 1000-letnią miłość do współgospodarzy naszej ziemi i zaburzyłoby czczony przez partię rządzącą sojusz polsko-izraelski oraz gorącą przyjaźń.

 

KONIEC PORANNEGO NIEZALEŻNEGO SERWISU INFORMACYJNEGO - 16 kwietnia 2019 r. 

 

===================================

 

 

]]>447, czyli szantażujący Yazdgerdi i skuteczny Eizenstat]]>

]]>https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/05/09/ali-baba-izrael-i-447-rozbojnikow/]]>

]]>https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/05/09/447-fordanserzy-usypiacze...]]>

]]>https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/05/08/kim-sa-ci-ludzie/]]>

]]>https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/05/07/fabryka-atrap/]]>

]]>KOR-POPIS]]>

]]>https://www.salon24.pl/u/wawel24/939986,szostka-morawieckiego-abw-i-stopiatka-kaczynskiego-prokuratorzy-hulaja-po-naszych-wolnosciach]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (13 głosów)