20. lutego 2020r. Chrystus został Królem Polski!

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Drodzy Czytelnicy,
ta data, łatwa do zapamiętania – same dwójki i zera wyznacza dzień, w którym Pan Jezus przejął stery nad Polską na zasadach, na jakich do tej pory się to nie odbywało. Oznacza to większą władzę Jego nad krajem, mimo spisku władzy i wrogów Intronizacji wśród wyższego duchowieństwa Niebo wzięło pod uwagę modlitwy kilku pokoleń, które się o to modliły. Oczywiście, w przyszłości pełna Intronizacja publiczna, wg. wizji Rozalii Celakówny się odbędzie, ale już teraz cieszymy się błogosławionymi owocami tego niebiańskiego aktu.
Po pierwsze, choćby władza wpisywała nawet chorym na raka od kilku lat śmierć na coronavirusa, to i tak nie są w stanie wpisywać więcej, niż te kilkanaście przypadków dziennie. Ile to jest w innych krajach? Po drugie, powstrzymywane jest w znacznej mierze chemtrails, toksyczne loty trujące kraje w dużej mierze zaniknęły nad Polską a i nie mogą stamtąd zrzucać tego wirusa, co chcieli czynić.
Po trzecie – radioaktywna chmura znad Czarnobyla nie weszła do Polski, można sprawdzić historię wiatrów i zobaczyć, jak się zmieniała w Wigilię Bożego Miłosierdzia, że to zagrożenie oddalono od nas.
Takie są znaki, które każdy może zobaczyć, teraz można obejrzeć film, gdzie mistyk Grzegorz Wróblewski z Leszna, postać bardzo poważana i wspierana także przez Brata Elię z zagranicy oświadcza nam o tej Niebiańskiej Koronacji:

https://www.youtube.com/watch?v=eoULrtF9IvY

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:8)

Komentarze

To i w radioaktywną chmurę wierzycie?

Bo jak co roku zapaliła się trawa w rejonie Strefy?

Jak można być takim kretynem, gdzie nawet w necie dementowano, starczy się zainteresować.

Jak można być takim tłukiem, by twierdzic, że to znak- znakiem cos, co się nie wydarzyło?

Ten Cyprian to ma spory bałagan na stryszku ale chciwy uznania i kasy to pewnie dalej został.

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626988

Zostawiam komentarz pod wpisem z odniesieniem, że te Orędzia są atakowane, takie jest życie, prawda w oczy kole.
Półprawdy, obelgi, kłamstwa, to norma tutaj niestety, tu nie ma zmiłuj – dr Goebbels uczył, żeby rzucać obelgę za obelgą, to coś się przyklei.
Proszę Czytelników o rozwagę zgodnie z kryterium „qui bono”, komu one mogą nie być w smak i dlaczego zawsze, ale to zawsze ostatnio musi się wypowiedzieć pod nimi człowiek z podejrzanym okiem w swoim symbolu?
Poza tym, są one atakowane z powodu wielkiej niechęci do Orędzi jako takich. Taka nienawiść ma swoją fachową nazwę, a jest to „Duch Izebel”.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1627121

Wiadomo, przecież nie jesteś w stanie obronić oczywistych, absurdalnych bzdur.

Na co teraz zbiera wasz guru?

Na działo orgonowe?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627135