Polacy zwrócą uwagę na prawdę o Smoleńsku, którą daje im ich Pan, Jezus Chrystus, w swej niezmiernej łaskawości, dopiero jak się nimi potrząśnie

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog
Dziecko, Polacy zwrócą uwagę na prawdę o Smoleńsku, którą daje im ich Pan, Jezus Chrystus, w swej niezmiernej łaskawości, dopiero jak się nimi potrząśnie.

 

Teraz miałeś wcześniej zrobić dwie rzeczy: Twoje wspomnienie dotyczące rozmowy o wynalazku zablokowanym przez GRU i skontaktować się z (tym) dziennikarzem.

 

- Tak Panie.

 

 

 

10.04

 

 

 

Zapisz dziecko

 

Moja cierpliwość na choćby drobne utrudnienia życia jakie macie przez „sąsiadów” się skończyła. I tak długo cieszą się moim miłosierdziem. Jestem Sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza, a za złe każe.

 

To zaś zbytnio utrudnia Twoją misję. Gdyż jak mówiliśmy są to zaszłości jeszcze przeszłe z poprzednimi lokatorami.

 

Zatem wykonanie sprawiedliwości już niebawem. A to jak powiedziałem będzie moje miłosierdzie w stosunku do nich, bo gdy  żyć będą to staną się demonami w ludzkiej skórze, których wiele będzie szaleć (trzeba powiedzieć) w tym świecie, zwłaszcza pochodzących z młodych ludzi i maluczkich.

 

Zabierając ich szybko z tego świata daję im szansę zbawienia. Czy ją wykorzystają… To rzecz do ostatniej chwili, do TAK lub NIE każdego z nich. Otwarta.

 

                       Amen.
4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (8 głosów)