Hodowla zombie

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Kraj

Brat Tadeusz Ruciński FSC na wstępie pyta celnie o człowieka i jego wolność, miłość do tejże niekiedy niemal ponad wszystko. I nagle prawdziwy, życiowy sztorm, jakby ów niespodziewany armagedon, taka milowa, epokowa zmiana i Twoje kochane dziecko może dać się obcym zupełnie zniewolić, aż po zupełne zatracenie. A tak właśnie dziś produkuje się kulturowo i po kryjomu owych Zombi ! Jak daleko jest więc od swawoli do niewoli i czy już w samej swawoli zawiera się niewola, pyta b. trafnie zakonnik?

Zombi jak wyjaśnia dalej Br. Tadeusz ze Zgromadzenia Braci Szkolnych to : « …..w kulcie voodoo człowiek pół-trup.... w stanie głębokiej hipnozy czy katalepsji wykonujący bezwiednie i bezwolnie to, co mu każe szaman... Nawet zbrodnie. Kiedy uważnie śledzę znamiona tzw. kultury młodzieżowej, to trudno nie zauważyć podobieństwa w założeniach i rytuałach do tej czy innej sekty lub do masowej hodowli zombich. Psycho-socjotechniki, narkotyki, transy, magia, przekreślenie wszystkiego, co dawne, nienawiść... No i powszechne TABU wokół takiego czy innego guru, który na swych zombich robi pieniądz, popularność i nową religię zniewolenia poprzez ‘wyzwolenie’ się z wiary i z sumienia. »

Gorąco polecam wszystkim niepoprawnym blogerom, blogerkom i naszym sympatykom tę arcyciekawą i wielce pożyteczną relację Br. Tadeusza Rucińskiego FSC :

 

Byłam na Woodstocku i spotkałam fajnych ludzi

 

« Maga była chyba najbardziej wyzwolona, anarchiczna, zbuntowana z całej mojej grupy. Z zasady nie zgadzała się z nikim, kwestionowała wszystko, źle znosiła wszelkie ograniczenia. Ale przy tym miała jednak tak wiele uroku, że można było ją jakoś z tym znosić, czekając aż z tego wyrośnie.

Dziś, gdy przyszła, nie mogłem jej poznać. W spojrzeniu, w twarzy, w każdym geście... miała jakby coś z lunatyka. Jakby duszę w niej ktoś sparaliżował. Siadła na brzegu krzesła (zwykle kładła się na podłodze) i utkwiła wzrok w podłodze. – Zabrali mnie stamtąd – powiedziała bezbarwnie – i mówią, że uratowali... Ale ja nie wiem, po co... Tej dawnej mnie już we mnie nie ma... a nowej też nie... Takie „zombi” ze mnie teraz, wiesz...

Wiedziałem, że była w pewnej sekcie przez dwa miesiące... Usiadłem na podłodze, by patrzeć jej w oczy, jak mówi... Zaczęła opowiadać: „Byłam na Woodstocku i spotkałam fajnych ludzi, a oni mnie pokochali. Obiecali totalne wyzwolenie od wszystkiego. Poszłam z nimi. Pomogli mi odkryć, że wszystko przedtem w moim życiu, wierze, wiedzy, miłości... to totalne NIC, że to zły sen, mara, że ja się muszę przebudzić... Ale najpierw to muszę znienawidzić... rodzinę, Boga, przyjaciół, swoje maskoty, muzykę, obrazki… I wiesz - znienawidziłam! I poczułam się też strasznie winna, zła, chora, żadna, najgorsza z nich wszystkich...

Byłam gotowa na wszystko, żeby mi tylko przebaczyli... A oni powtarzali setki razy: jesteś jeszcze brudna, chora, ogłupiona wiarą... A ja byłam tam wciąż głodna, otumaniona jakby czymś... Nigdy i nigdzie sama, nawet w toalecie... Takie medytacje z mantrowaniem trwały czasem po kilkanaście godzin... Byłam już na granicy... I wtedy przyszło... Wiesz, takie pstryk w mózgu... Wszystko zostało ze mnie jakby wykasowane... Byłam gotowa na wszystko... z każdym... Byłam nowa... TABULA RASA dla każdego... NIC się już nie liczyło... A teraz nie wiem, czy to nie był początek piekła... Nie wiem… Nie wiem… ja teraz nic nie wiem!”

Nagle zaczęła wpatrywać mi się z napięciem w oczy, jakbym to ja miał to określić... coś absolutnie... Zamiast niej bo jej w niej jakby nie było…“

Br. Tadeusz Ruciński FSC

 

Pogańskie dzieci chrześcijańskiego świata

 

Gorąco polecam słowo Tadeusza Rucińskiego FSC wygłoszone 30 sierpnia 2019 r. o relanej, współczesnej wojnie o ludzką duszę, podczas corocznej odprawy katechetów szkół leżących na terenie diecezji warszawsko-praskiej. Wojnie toczonej na różnych frontach: w mediach, w kulturze, w szkołach, w życiu codziennym, nawet w naszych kościołach, mówił br. Tadeusz Ruciński FSC w przed rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020. Musicie tego koniecznie wysłuchać! Filmik opublikowany 30 sierpnia 2019 r. przez Salve NET, a zatem:

Br. Tadeusz Ruciński FSC mówi w nim:

- Bezpardonowe ataki na księży, na krzyże i najświętsze dla nas wizerunki… to są ataki na dusze nasze i dzieci. Te dzieci wypisują się coraz liczniej z religii, chodzą na czarne marsze, coraz częściej nie życzą sobie w szkole krzyża. I to są po części nasze dzieci, uczniowie, wychowankowie, a być może do niedawna ministranci i bielanki. Te dzieci biorą udział już nie w cichej i pełzającej, ale otwartej i coraz głośniejszej apostazji. Czy my na tej linii frontu, nauczania, duszpasterzowania, wychowania, potrafimy zrozumieć i wytłumaczyć to, co się właśnie dzieje?

- My o tym wszystkim musimy wiedzieć, musimy się z tym liczyć, byśmy wiedzieli, z kim my o nasze społeczeństwo, nasze dzieci i o nas samych walczymy. I to właśnie nas Pan Bóg wyposaża w narzędzia do walki. Jedynie Kościół ma te narzędzia. Bo mamy prawdę: o Bogu, o sobie, o tej kulturze, która nas ukształtowała i której świat chce nas pozbawić. […] Trzeba Boga w sobie lepiej poznać, z Nim żyć, trzeba Go w sobie obronić. To jest dopiero wyzwanie dla młodzieży. Wtedy dopiero odkryją smak innego życia. 

 

P.S.

Wyrażam głęboką wdzięczność dla tej pięknej pracy wychowawczej i opieki duchowej dla Br. Tadeusza Rucińskiego FSC. To znakomite świadectwo zostało opublikowane na stronie: http://www.pch24.pl/br--tadeusz-rucinski-fsc--hodowla-zombie-,73392,i.html#ixzz6BCMfocPb

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

który po raz kolejny zaaranżuje Polstock czy jakoś tak. Z funduszy zebranych na "cele opieki zdrowotnej", a odłożonych na dobrze oprocentowane konta. Ci, którzy złożyli się na te fundusze mają pośredni udział w demoralizacji polskiej młodzieży, choć z tego nie zdają sobie żadnej sprawy. I zapewne będą uważali, że nie ma w tym ich winy. Takich "niewinnych" należy zmartwić pewnym przykładem - jeśli ktokolwiek nieświadomie wdepnie w łajno - to - po pierwsze będzie, "bez udziału świadomości" niósł to łajno na butach, a po drugie - będzie ono śmierdziało, czy "nosiciel" jest tego świadom, czy też nie. 

Krótko - nie należy, pod żadnym pozorem "wdeptywać" w ten "szwambrany biznes" Owsiaka. Im wcześniej ukrócimy ten "biznes" tym lepiej dla nas i bezpieczniej dla naszej młodzieży!

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1615184

Gorąco polecam wszystkim niepoprawnym blogerom, blogerkom i naszym sympatykom ten film dokumentalny o ofiarach sekt, opublikowany 13 października 2016 r. (nie wiem dlaczego ale można go odsłuchać dopiero po nałożeniu słuchawek na uszy, pewnie prawa autorskie) a zatem:

 

Polecam zarazem i te filmy: Sekty cz. 1 oraz Sekty cz. 2, opublikowane 21 sierpnia 2016 r., a zatem:

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1615298

Niepoprawni to tylko 10 skutecznych sposobów na wesoło na przetrwanie Apokalipsy Zombie! To nie żarty ale ten instruktaż może nam się przydać i to wcześniej, niż nam się wydaje. Tym razem ucieczka udana, a jutro!?

 

I nadto 16 psikusów w stylu Zombie. Bo co jeśli Twoja Psiapsiółka to Zombie? Tutaj znajdziesz wszystko, co potrzebne:

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1615307

1h, 09min

13min 

Owsiak...." ..róbta co chceta,,,"

Nasz Kochany Bóg jest tak miłosierny, że musiał ...ZECHCIAŁ....rozwalić dębowy stół, by Jego kochane dziecko uratować !

Miłosierny Jezus..... tak.....ale STANOWCZY i BEZWZGLĘDNY ...... 

5,25 min

" Gorliwość o dom Twój poźera mnie "

TO nie żarty ! 

..... Mam tyle dowodów i wiedzy , że uwierzcie mi .... włosy stają dęba !

.... Ale co NAJWAŹNIEJSZE ! ... Przeżycia .... LASKI BOGA..... i to jak się mówi, Jezus PRAWIE zawsze się spóźnia.....ale w OSTATNIM MOMENCIE URATOWAŁ MNIE ! 

A ileż potem odkryłam MOC RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO !!!

SZOK !!! ...... jak z tym rozwalonym dębowym stołem.

Jeśli ktoś nie wie, Cudowny Ksiądz Dominik Chmielewski był Mistrzem Karate z .....CZARNYM pasem......

]

Szkoda, że nie mam akurat w tym momencie; a piszę o moim zmaganiu się w świecie wirtualnych papierkowych tzw. masonerskiej pajęczej sieci. ..cóż proza życia.

Mówiąc dobitniej, jestem w Anglii i muszę poczynić szybko kroki ...decyzje....by mieć więcej czasu na to by móc dać niebagatelne świadectwo mojego życia ..... de facto WIELBIĆ BOGA I MARYJĘ......i

a propos........ zostałam nawet o to poproszona przez Kapłanów i Zakonników......

pamiętajcie..... MARYJNYCH !!! , bo jak to wciąż powtarza Ks. Piotr Glass, to NIEPOKALANA MARYJA jest papierkiem lakmusowym w tych dniach zamętu.

Dziękuję Tobie Sławku za zaangażowanie i poświęcany czas na łamach tego fantastycznego blogu,

ps. i pozostałym Niepoprawnym. 

Wielki szacunek,

Agnieszka ,

ps. w sanskrycie .... przy inicjacji / szatańskiej - TERAZ O TYM WIEM ! ?/

Aghana devi dasi ...... tzw Bhakti yoga......

bhakti ......służba.....pokora...... 

Oj ! Jak piękne słowa , szczególnie dla wrażliwych ......

No czy szatana / małe "s" nie przypadkowo..... pomimo pobytu w Anglii, nir zapomniałam polskich zasad poprawnej pisowni /..... strategią nie są miłe słówka ? ...... przecieź to najlepszy chwyt reklamowy......

skąd my to znamy.....

a propos....sanskryt.....przebiegły język......każde słowo można zinterpretować wieloznacznie....... hmm,,,,,,,,,,to juź wiele mówi......albo nie mówi ......prawda i półprawda ....no przecież o to chodzi !.......ALBO, DOSADNIEJ ! ...Jak nie wiadomo o co chodzi .... TO WIADOMO O CO CHODZI ! 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1615320

W mojej opini, mlodziez nie mogaca znalezc wzorow postepowania w postawie etycznej swoich rodzicow, widzac jich hipokryzje, oportunizm i wiele innych wad, szuka innych wzorow postepowania. W ten sposob staja sie latwym lupem najrozniejszych podejrzanych organizacji w rodzaju woodstocku. Nawet w czarnym okresie stalinizmu, istnial przeciez sport masowy. Pozniej, przez kilka lat trwalo prawdziwe harcerstwo, zanim Kuron go nie zlikwidowal. Czy teraz w Polsce, naprawde nie mozna znalezc organizacji mlodziezowych, ksztalcacych ducha i cialo? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1615338

Serwus Leszek1. Dzięki wielkie za ten komentarz. Ależ te ruchy są i jest ich b. dużo! Dlatego zainwestuj w młodych! Propozycji jest dla młodych b. wiele, trzeba tylko chcieć! Weźmy dla przykładu SHK "Zawisza" FSE. Filmik opublikowany 20 stycznia 2015 r. przez Pallotti TV, a zatem:

 

Oraz znakomity harcerski obóz letni - Skauci Europy, najlepsze zajęcie, jakie można sobie wyobrazić. Jest b. fajowa relacja z obozu letniego 1. Ząbkowskiej FSE w Biłgoraju w 2012 r. Opublikowany 24 stycznia 2014 r. przez Skauci Europy, a zatem:

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1615346

....jakie to proste! To właśnie hodowla zombie i przypadek Prof. Budzyńskiej w praktyce w 1050-letniej, katolickiej Polsce (sic)!

Prof. Ewa Budzyńska prześladowana po anonimowym donosie grupki studentów z Uniwersytetu Śląskiego odeszła dobrowolnie po licznych szykanach z uczelni. Obecnie swoją decyzję o odejściu skomentowała tak oto: „W połowie listopada, mając w ręku wniosek o postępowanie dyscyplinarne, zdecydowałam się złożyć na ręce rektora UŚ wypowiedzenie umowy o pracę. Ta decyzja wynika z protestu przeciwko narzucaniu wykładowcom akademickim języka poprawności politycznej. Uważam to za przejaw współczesnej formy totalitarnej cenzury”.

W rozmowie z Urszulą Wróbel z „Naszego Dziennika” tak to wyłożyła: „Protestuję w ten sposób przeciwko praktyce cenzurowania zajęć, interpretacji badań i zjawisk społecznych metodą składania donosów i skarg przez gorliwych adeptów lewicowych ideologii oraz wnioskowania przez rzecznika dyscyplinarnego o kary dyscyplinarne dla niepokornych nauczycieli niestosujących się do zasad poprawności politycznej. Pan rektor moją rezygnację podpisał.”

Znan socjolog wyznała zarazem, że wsparcia udzielił jej Instytut Ordo Iuris oraz media i środowiska katolickie, w tym Rada Społeczna przy Arcybiskupie Katowickim. Przy czym jak dodała klarownie: „Od tamtej pory w środowisku uczelnianym zaległa cisza, która trwa do dzisiaj.”

Cały wpis jest dostępny na stronie: http://www.pch24.pl/prof--budzynska--odejscie-z-pracy-na-us-to-protest-przeciw-wspolczesnej-formie-totalitarnej-cenzury,73548,i.html#ixzz6BvxjLb55

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1616054

Bp Mirosław Milewski w Czerwińsku w diecezji płockiej, podczas Mszy św. z okazji przywrócenia praw miejskich po 150 latach, powiedział zgromadzonym tam wiernym: “W życiu należy budować na wartościach, a nie na współczesnych modach.”

Czerwińsk przez wieki kształtowało przywiązanie do Boga i Kościoła, pielęgnowanie wartości narodowych, szacunek dla rodziny i miłość Ojczyzny. Dlatego bp Milewski wezwał zdecydowanie: “Idźcie tą drogą, którą wytyczyli wasi przodkowie. Budujcie na trwałych wartościach, a nie na współczesnych modach, które przemijają czy na ideologiach, które mają pozory czegoś dobrego, a w gruncie rzeczy są skierowane przeciwko człowiekowi. Nie budujcie świata bez Boga.”

Nadto zaapelował, by wierni nie ulegali: „duchowi epoki”, który przynosi „wiatr niedobrych i niebezpiecznych zmian”, bowiem dla katolików XXI wieku, „najważniejszy powinien być Duch Boży”. KAI

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/bp-milewski--dla-katolikow-xxi-wieku-najwazniejszy-powinien-byc-duch-bozy--a-nie-mody-i-ideologie,73457,i.html#ixzz6CcAmnDEK

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1616904