Bronek jeździ od wsi do WSI

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Humor i satyra

Z kraju

16 bronkobusów jeździ po Polsce. Dlaczego akurat 16? Może dlatego, że tyle jest województw? Prędzej jednak chodzi o nawiązanie do F-16. Choć i ono jest chybione, bo przecież latać można na drzwiach od stodoły.

Przypominam: WSI 67 – ktokolwiek zobaczy pilnie proszony o kontakt z MO.

Bronisław Komorowski urodził się w Obornikach Śląskich. Od początku coś mi tu śmierdziało. Chłopak ze WSI, jak nic.

Ktoś niedawno zarzucił, że strasznie dużo czasu w przeglądzie tygodnia poświęcam Bronkowi. Cóż, poświęcam mu dokładnie tyle samo miejsca, co inne media. Z tym, że z deka w gorszym świetle.

Nie tak dawno ktoś mądry wymyślił, że Bronek to WSIogun. Pozwoliłem sobie na przytoczenie nie swojej propozycji, ale chyba Czytelnikom przypadnie do gustu, prawda?

Media są już nieco bardziej czujne i nie pokazują już wpadek Bronka. Ale za to powstało muzeum bronkowych wpadek. Jednym z eksponatów jest sam Bronek, który jest jedną wielką wpadką.

Jeśli chodzi o wpadki to kroku Szogunowi dotrzymuje Radek, który uśmiercił siedmioro Polaków, zamiast trzech, choć nie miał ku temu żadnych danych.

Pamiętają Państwo, jak jeszcze 10 kwietnia 2010 roku twierdził, że to była wina pilotów? Radek na swoje źródła i nie waha się ich użyć. Warto, żeby jeszcze czasem używał rozumu.

Ten sam Radek jest teraz marszałkiem sejmu. Gdy poseł Bartosz Kownacki pytał o powiązania Bronka z WSI, Radek wyłączył mu mikrofon. Ot, wolność słowa po platformersku.

PO pytała o powiązania PiS ze SKOK-ami. Ale okazuje się coraz bardziej, że to jednak PO ma się czego obawiać. Ktoś tu będzie uciekać…w podSKOKACH.

Kolejne taśmy wychodzą na światło dzienne. Cóż z tego, skoro nie to co jest mówione ma znaczenie, ale to kto je ujawnia.

TVN przez cały dzień relacjonował proces ks. G. Dlaczego z taką samą zawziętością nie informował swoich wiernych widzów o Kamilu, zwanym dupczokiem?

TVN trafił w amerykańskie ręce. Nie liczyłbym jednak na zmianę postawy. Hasło „bij PiS” wciąż na topie.

Magdalena Ogórek, unikająca wywiadów niczym diabeł święconej wody powiedziała znamienne słowa, że „musimy natychmiast wzmocnić wywiad”. I jak niby ona chce to zrobić?

]]>http://prawymsierpowym.pl/index.php/2015/03/bronek-jezdzi-od-wsi-do-wsi/]]>

Ze świata

Odnalazł się Putin. Ale list gończy wciąż jest wystawiony.

Niektórzy mieli też zgłosić zaginięcie prezydenta Europy, Donalda T., ale i on się odnalazł. Tak czy siak list gończy też nie stracił ważności.

Uważny Czytelnik zapytał niedawno, dlaczego Donald T. pojawia się w informacjach ze świata. Cóż, odpowiedź jest prosta, nie utworzyłem jeszcze kategorii z kosmosu, więc łapie się póki co w informacjach ze świata. No a poza tym nikt nie powie, że Donald T. ma coś wspólnego z Polską.

Na świecie robi się coraz bardziej niebezpiecznie, dlatego też polecamy Czytelnikom zwiedzanie Polski. Będzie taniej i bezpieczniej, a widoki też są wspaniałe.

Bronek weźmie udział w Brussels Forum, które jest corocznym spotkaniem najbardziej wpływowych przedstawicieli politycznych, gospodarczych i intelektualnych Europy i Ameryki Północnej. Rozumiem, że Bronek to wpływowy intelektualista?

Sport

Skoczkowie kończą sezon. Ale niektórzy twierdzą, że SKOK-i tak naprawdę dopiero się zaczną.

Jutro w polskiej lidze hit hitów. Lech kontra Legia. Dla Państwa informacji, jutro gra też Barcelona z Realem.

Lewandowski znów strzela. Wszyscy myśleli, że się zaciął, ale to były tylko plotki. Jak się goli to nie strzela, chyba logiczne. A jak strzela to od razu dużo goli.

Wkrótce gramy z Irlandią. Ponoć stadion w Dublinie ma być biało-czerwony.

Wielu sportowców popiera Bronka. I w tych przypadkach należy się zgodzić, że jednak sportowcy nie grzeszą rozumem.

Pogoda

Kończy się sezon zimowy. I dzięki Bogu.

Dla kogo wiosenne słoneczko będzie świeciło najjaśniej dowiemy się 10 maja, a już na pewno 24 maja.

Pierwszy dzień wiosny: wkrótce pojawią się pierwsze Ogórki, również Bronka (odmiana ziemniaka) wzejdzie, ale to Duda będzie grał pierwsze skrzypce.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

ze wszedzie jego pelno tyle ze te Bronkobusy sa bez Boronka no bo i po co mial by sie narazac na stres
a i moze na ostrezlanie z paintbuli.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1470534

Ten pomysł z pustymi autobusami jeżdżącymi po Polsce pasuje do Komorowskiego - jest tak samo pusty. Jego publiczne występy to katastrofa, poza tym on jest niebezpieczny brakiem jakiegokolwiek działania podczas gdy jego kolesie z PO niszczą kraj.

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1470541

głąby

 

żaden Bronkobus

nie jeździ pusty

w nich wręcz pełno

głąbów z kapusty

 

PS Do tego sprostowania dodam, że oczywiście peowskich głąbów!

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

jan patmo

#1470547

glaba.
A kapusciany glab ma bardzo wazne zadanie ,gdyz z niego moze powstac nowa kapusta.
Z tych glabow bronkowych nic nie powstanie, tylko kupa gnoju.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1470664