Dość już tej Platformy

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Kraj

Blog prawymsierpowym.pl istnieje po to, żeby wytępić wszystko co jest Platformą i co się z nią kojarzy. Nie kryję się z tym, że celem jest pogrzeb PO i dopiero wtedy spokojnie udam się na emeryturę, gdy zniknie ona nie tylko ze sceny politycznej, ale i ze świadomości Polaków. Taki cel postawiłem sobie kilka lat temu i choć wtedy nie przypuszczałem, że będzie to trwało tak długo, to jednak nie mam zamiaru zaprzestać tej walki. To moja prywatna inicjatywa.

http://prawymsierpowym.pl/index.php/2015/05/dosc-juz-tej-platformy/

Jakież było moje zdziwienie, gdy w dzisiejszym Newsweeku jej redaktor naczelny, niejaki Tomasz Lis napisał we wstępniaku, że w najbliższą niedzielę Polacy mają przed sobą „najprostszy wybór w życiu”. Oczywiście mamy wybrać Bronisława Komorowskiego. To, że ja piszę takie rzeczy na swoim blogu jest rzeczą normalną. Mój blog, moje poglądy. Nie będę pisał o tym, co myślą inni, bo to mało istotne. Dzielę się tym z Wami i wiem, że zdecydowana większość z Was, podziela te poglądy. Nie mogę jednak pojąć, jak Lis i spółka mogą wydawać tak bezkrytyczne pismo. Zwykły bloger może pozwolić sobie na wyłożenie swoich poglądów kawa na ławę, ale czy to samo może zrobić dziennikarz? Lis pisze, że co prawda „obywatel znajduje każdego dnia całkiem sporo powodów, by nie lubić swego państwa”, ale wybór w najbliższą niedzielę i tak jest prosty. Zgadzam się z Lisem w 100 proc. Albo zaufamy osobie, która jest przy korycie 26 lat, albo postawimy na kogoś nowego. Jeśli denerwuje nas hasło, że to państwo jest takie sobie, to nie mamy wyjścia i musimy zagłosować na Andrzeja Dudę. Komorowski jest uosobieniem wszystkiego tego co złe w polskiej polityce. To jest polityczny minimalista, który gra jedynie na utrzymanie władzy.

Rzeczywiście, wybór jest bardzo prosty. Albo stagnacja, albo zmiana. Komorowski i jego środowisko nie są w stanie zaoferować niczego nowego. To ich „nie da się” jest wręcz symboliczne. Ciepła woda w kranie może zadowolić minimalistę, który chce się tylko najeść i mieć telewizję cyfrową. Jeśli więc chcemy trwać, żeby trwać, to wybierzmy Komorowskiego. Jeśli chcemy jakiejś zmiany, zagłosujmy na Andrzeja Dudę. Wbrew temu co sączą nam media, tracimy niewiele. Ryzyko jest minimalne, bo wiele gorzej być nie może, a lepiej, to i owszem. Duda daje szansę, Komorowski tej szansy nie daje już wcale. Nie dajmy sobie wmówić, że jeśli wybierzemy Komorowskiego to na pewno wybierzemy mniejsze zło. O wiele lepiej jest zagłosować na Dudę, wierząc że to wybór dobry. Tak proszę Państwa, wybór jest zaiste prosty. Albo nędza, albo zmiana. Pora na zmianę. Da się! Wystarczy chcieć.

Prawymsierpowym.pl za cel stawia sobie obalenie rządów PO. Pierwszy krok można zrobić już w najbliższą niedzielę. Wystarczy jedynie postawić krzyżyk przy nazwisku. A potem? Tylko czekać aż dotychczasowy lokator Pałacu Prezydenckiego wyprowadzi się stamtąd na dobre. Prowadzę bloga, który ma zachęcić do upadku PO. A Ty co masz zamiar zrobić? Czy wiesz, że PO ma władzę od 8 lat, a od ponad 5 lat rządzi niepodzielnie? Mogą ci wmawiać, że nie jest źle, że inni będą gorsi, ale Ty miej swój rozum i pomóż zmienić tę władzę. Dość PO!

 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Z „nie da się” na "kadencja była za krótka".
Rzeczywiście porywająca zmiana.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1479773

Czy przypadkiem nie byłes wczoraj nie byłes u cioci na imieninach?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1479843

wpadło Ci to zdanie "Jeśli więc chcemy trwać, żeby trwać, to wybierzmy Komorowskiego" Najbardziej podoba mi sie ,że chcesz unicestwić PO i tego Tobie, sobie i Polsce życzę. Ponadto jeżeli Sumliński pisze prawdę to powinno się zlikwidować IIIRP fizycznie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1479805

To trwanie oznacza oczywiście dotychczasowy stan rzeczy. Ci, którzy chcą zmiany i tak zagłosują na Dudę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1479806

 
Zamknij
Poprzedni
 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


"Stworzyliśmy Rzeszę za pomocą propagandy" - dr Joseph Goebbels ( und KLDachau 1933 )
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1479811

od razu ulżyło

i chce się znowu żyć........

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1479815

- spuszczanie wody z bajora zwanego ... no, wszyscy wiedzą. Trzeba uważać, piskorze i szczupaki nie wypłyną brzuszkami do góry. Widły i ościenie trzeba mieć na podorędziu, a i tłustą skórkę umiejętnie ściągnąć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1479818

Idea sluszna i godna wspierania...PO-nowowtwór sam nie odejdzie. Przestępcy sami sie od stołków nie odspawają...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1479830

o ten cały "platformizm", czyli mentalność i sposób myślenia. Fasadę stosunkowo łatwo zmienić, ale najgorsze to czego nie widać.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1479856