Usiądźmy wygodnie w fotelu i poczytajmy o fotelach

Obrazek użytkownika piko
Historia

Przedmiotem rozważań będą fotele zainstalowane w samolocie TU154 101, więc powinno być ciekawie. Tekst podzielę na części opisujące:
1 – jak wyglądały przed 10.04,
2 - jak mogłyby wyglądać po zniszczeniu i
3 - co widać na zdjęciach, które ukazują wrakowisko na przedpolach lotniska w Smoleńsku
oraz wnioski.

Dlaczego powróciłem do tematu, który zawiesiłem na kołku z uwagi na brak nowych informacji oraz zwyczajnego „wypalenia się”? Dwie sprawy – znajomi i fragment filmu „Podkomisji do Ponownego Zbadania Katastrofy Smoleńskiej”. O znajomych (i innych motywacjach) nie będę pisał więc zobaczmy fragment materiału, którym mnie „zainspirowano”; wystarczy poświęcić dwie minuty.

 

(...)

Całość tekstu dostępna ]]>TU]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (11 głosów)

Komentarze

Narobiłeś się, ale efekt - powalający. Dodam tylko, że te fotelowe śmieci, zalegające w jakiejś ruskiej komórce na Siewiernym były... badane! Co prawda - "na obecność trotylu", co prawda przez specjalistów policyjnych (mogli nie znać foteli z naszych tupolewów), ale pracowali pod nadzorem polskiego prokuratora! Też nie znał? To się w pale nie mieści...

Jak sobie pomyślę, że te wszystkie millery, laski, parulskie itd. jeszcze są na wolności, to krew człowieka zalewa. ale cóż: "młyny sprawiedliwości mielą powoli" jak to mówią...  

Niech chociaż wiedzą, że bloger ich załatwił.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1539924

Zmotywowałeś mnie i coś napisałem, dzięki.

Wnerwia mnie, że jacyś anonimowi obywatele robią to co powinni robić urzędnicy. Nie mówię tu o ekipie lasko-millerów bo ci byli i są od zaciemniania a nie od wyjaśniania. Zresztą ludki z ZP też nie lepsi.

Co do trotylu to tak jak rozmawialiśmy kiedyś - ważna jest odpowiedź na pytanie skąd się wzięły ftalany, które maskują RDX w badaniach spektrograficznych.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1539929

Denerwuje Cię, że nie urzędnicy ? Dla mnie wydaje się to oczywiste. Może dlatego że urodziłem i wychowałem w PRLu. Cały czas żyjemy w tej samej sfalsyfikowanej rzeczywistości. Wniosek ? PRL się jeszcze nie skończył. Ale szukajmy pozytywów - za PRL byśmy siedzieli w pierdlu, albo przynajmniej bylibyśmy wykluczeni społecznie. Choć... teraz też jesteśmy :))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1539930

możemy sobie popisać na blogach :))

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0
#1539931

Pod moim ostatnim wpisem TUTAJ dyskutujemy sobie ze STANEM35 na temat, który powinien Was interesować - o początkowym i końcowym podejściu Tupolewa. Może włączylibyście się do rozmowy?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1539961

Czy poznamy wszystkie jego szczegóły?

Ważne by nie był zakamuflowany

I by go kreatury nie opluły

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1539933

My czyli blogerzy prowadzący dochodzenie nie dowiemy się jak dokładnie było. Na podstawie ogólnodostępnego materiału możemy jedynie stwierdzić JAK NIE BYŁO.

Plucie kreatur tylko potwierdza słuszność naszych sądów.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1539936