neokomuna

Obrazek użytkownika piko
Idee

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) - ciało skupiające 108 rektorów szkół wyższych publicznych i niepublicznych (12) - zapowiada odpowiedzialność dyscyplinarną za krytykę ideologii LGBT.

Pod listem podpisał się przewodniczący KRASP prof. Jan Szmidt, rektor Politechniki Warszawskiej.

Wiceprzewodniczącym KRASP jest prof. Andrzej Tretyn, rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w...

4.703705
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (27 głosów)
Obrazek użytkownika Leniwiec Seed
Idee
Na naszych oczach odbywa się krwawy kabaret Sorosa, który najwyraźniej pozazdrościł sukcesów Stalinowi i Hitlerowi. W celu przejęcia kontroli nad światem, dokonał zmian w deklaracjach programowych  Kominternu i skompilowaniu z mein kampf a także z dziełami Orwella, stworzył "nową ideologię". Bo przecież łatwiej jest przeciwników zamykać w psychiatrykach lub więzieniach, niż fizycznie pozbywać się...
4.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (11 głosów)
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Ja wam zawsze piszę to co myślę, więc dzisiaj będzie nie inaczej. „Prosto z mostu” – jakkolwiek by to głupio nie brzmiało. A żeby było jeszcze głupiej, to przywołam tytuł mojego poprzedniego tekstu: „Sprawa się rypła”, i już truchtam do sedna. Otóż tak... jest taki fakt, że z tą Polską to jest niefajnie. To nie jest fakt medialny albo teoretyczny, ale fakt faktyczny. Wyobraźcie sobie, że Rolexem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

   Patrzę i oczy przecieram ze zdumienia jaka to w ostatnich latach zmądrzało nam społeczeństwo. Nawet niejaki Olbrychski zamiast na emeryturę poszedł w magistry i jeno patrzeć jak bedą go per " profesor" tytułować.

   Dziś na warszwskiej ulicy, po rewolucji inetligenckiej rozpoczetej wykradaniem babciom dowodu, łatwiej znależć profesora niz smaczne , tanie jabłka.

   Zupełnie nie rozumiem...

0
Brak głosów