Dobromir Sośnierz w ostrych słowach o poczynania polityków krajowych i unijnych

Obrazek użytkownika piko
Idee

]]>Informacja ze strony nczas.com o programie w Polsat News z udziałem  Dobromira Sośnierza.]]>

 „Przestańcie, wstańcie w końcu z kolan, przestańcie się prosić. Jesteście żebrakami Europy! Niech oni sobie wsadzą te swoje pieniądze” – powiedział zbulwersowany poseł Konfederacji na antenie Polsat News.

Agnieszka Gozdyra w Polsat News prowadziła dyskusję na temat debaty w europarlamencie dotyczącej „zagrożenia praworządności w Polsce”. Jednym z gości programu „Polityka na ostro” był poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz. W pewnym momencie polityk nie wytrzymał i wygarnął posłom co o nich myśli:

– Z jednej strony mamy PiS, który realizuje tzw. reformy, w taki sposób, jak realizuje: czyli stawia swój interes partyjny ponad wszystko i brnie w tą kadrową podmiankę, bez żadnych sensownych skutków dla społeczeństwa. Narażając nas na duże straty wizerunkowe i inne.

– A z drugiej strony opozycja, która bezwzględnie dąży do osłabienia państwa, rzucania nas na kolana. A to osłabienie przetrwa tę kadencję. Dlatego nawet jak PiS odejdzie, to Polska będzie w tej pozycji, na mocy prawa precedensowego, że musieliśmy się tutaj kłaniać – mówił zdenerwowany Sośnierz.

Dalej w programie poseł Konfederacji zauważył, że „podpisanie traktatu z Lizbony zakończyło naszą niepodległość”. Z tymi słowami nie zgodziła się Agnieszka Gozdyra, która stwierdziła, że Sośnierz zaraz będzie opowiadał, iż siedzi w podległym kraju, któremu odebrano suwerenność.

– A mamy suwerenność? Możemy zreformować sądownictwo jak chcemy? – zapytał Sośnierz.

– Możemy– odparła dziennikarka.

– Nie możemy, bo nam nie pozwalają. Bo będziemy ukarani za to – wskazał Sośnierz.
Jesteście żebrakami Europy!

W czasie programu jeden z polityków opozycji stwierdził, że „Konfederacja chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej”.

– Niech pan powie rolnikom, że nie będą mieli dopłat – dodał.

– Nie potrzebujemy żadnych dopłat! Przestańcie, wstańcie w końcu z kolan, przestańcie się prosić. Jesteście żebrakami Europy. Niech oni sobie wsadzą te swoje pieniądze. Dość tego lęku, dość tego strachu. Po prostu żałosne jest to, co mówicie.

– Inne kraje dorabiają się nie będąc w Unii Europejskiej, a wy skomlecie. Wisicie na klamce i dajecie się poniżać eurokratom, którzy nie szanują niczego. Nie szanują żadnej demokracji. Nie uszanowali referendum we Francji, Holandii, Irlandii nie szanują wyników wyborów w Polsce, nie szanują nikogo poza sobą.

– Zarozumiałe buce europejskie, których nie potrzebujemy tutaj i nie potrzebujemy ich zatrutych pieniędzy – powiedział wprost Dobromir Sośnierz.

-----------

Na linkowanej stronie są filmiki z nawalanki.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (16 głosów)

Komentarze

najbardziej neutralna

 

gotowymi receptami

sypać zaczyna

najbardziej neutralna

sekta Putina

Vote up!
6
Vote down!
-8

jan patmo

#1618556

.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1618558

nie szto...sio!

 

zna ino... szto?

inne głosy... sio!

Vote up!
6
Vote down!
-7

jan patmo

#1618559

Kolejny nawiedzowny cudotwórca, sypiący gotowymi (prostackimi) receptami na wszystko, jak żydobolszewiccy agitatorzy. I jakże by inaczej, szermujący hasłem "neutralności", jako kamieniem węgielnym polskiej niepodległości i suwerenności. Zabrakło tylko słów o amerykańskiej "okupacji" Polski i oświecającej drogę ku prawdziwemu wyzwoleniu pochodni, niesionej światu przez przywódcę Moskowi - Władimira Władymirowicza!

Vote up!
5
Vote down!
-8

jan patmo

#1618560

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie bez powodu nazywany jest w sieci szuromirem. słynie z jąkania się po bełkot i niemerytorycznych hasełek, to już sporo więcej niż wina samej trawki.

 

tak wygląda cała konfa, hasełka dla frajerów a sami robią co innego. Za podniesieniem pensji posła to się głosowało, narzekali jaka to mała kasa a wcześniej wytykali to innym. Bosak kłamał o źródłach utrzymania, aż w końcu załatwili papier u winnickiego, by wyszło że żyje w Warszawie za 900zł miesięcznie i jeszcze z kilkanaście tysi odłożył.  To ma być normalność? Za każde takie kłamstwo i demagogie normalnie to byliby skonczeni. A u nich wariackie stwierdzenia to codziennie, afera co parę dni.

 

Gdzie to spłacanie Żydów, którym straszyli? Gdzie ta wojna z iranem, Panie winnicki? Gdzie te umowy o azjatyckiej imigracji i zalew, Panie bosak klamczuszku? A kto udowodni, że Rosja to normalny kraj, nie zagraża Polsce i nawet nie jest negatywnie nastawiona?

Vote up!
5
Vote down!
-10

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1618563

Eskimosi, czy masoni, bo stale obrażasz wolnych Polaków, którzy myślą nie po linii eskimosów, czy masonów z pod znaku Sorosa.

Wtyko eskimosów i wrogu katolików.

Vote up!
9
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1618588

widzac co sie dzieje na styku Polski z UE. Uwazam, ze mial duzo racji. Ale tez twierdze, ze kazdy ma prawo wyrazac swoje osobiste poglady. Chamstwem nazywam obrzucanie kogos inwektywami, tylko dlatego, ze jego slowa, nie pasuja do szablonu politycznej poprawnosci.

Vote up!
6
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618599

i prawdomównych w tym nikczemnym europejskim bałaganie!

Tzw. nasi, albo opłacani z naszych podatków, na usługach obcych, nie musieli by tak skomleć o finanse, gdyby nikczemni służalcy żontowi nie oddawali polskich bogactw naturalnych za darmochę obcym! Wiadamo, że jesteśmy bardzo bogaci w bogactwa, poprzedni główny geolog kraju opowiadął o naszych złożach szeroko i rozlewnie na konferencji w Europie i zadziałało. Wszelkie obce szydo-hamerykańskie tałatajstwo, przyzwyczajone do okradania innych zleciało się i zaczęło wymuszać na żontowych sługusach oddanie im naszych, polskich, nie pisiorskich, a polskich bogactw za free!

W dniu 13 lutego 2020r, zapamiętajcie tą datę, bo to data zdrady i okradania Polski przez obecny żont i nikczemników darmozjadów z parlamentu polskiego!

Właśnie w tym dniu, 232 osłów pisiorskich przegłosowało w Sejmie zmianę do ustawy Prawo geologiczne, oddającą nasze bogactwa naturalne w nikczemne, obce łapy zdrajców i nienawistników szydo-hamerykanów, na wniosek nikczemnych senaciorów hUSA, zrealizowany przez pierwszego lizusa i pinokia polskiego oraz żont pisiorski, wbrew polskiej racji stanu! ZDRADA, ZDRADA I JESZCZE RAZ ZDRADA!!!

Zgrajo nikczemników pobierających wysokie apanaże z naszych podatków okradacie też siebie, swoje dzieci i wnuki, będziecie się za tą nikczemną zdradę smażyć w piekle, ale najpierw odpowiecie przed Trybunałem!!!

Hańba zdrajcom i zaprzańcom okradającym Polaków!

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1618802

Już tylko to wystarczy, żeby wiedzieć jak nieprzytomnie bolszewicko-sowiecka agentura atakuje polskich patriotów!

Ciekawe, gdzie też się smażą załgani bolszewiccy politrucy?

Vote up!
4
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618809

jego żont

 

na pewno nie jest stąd

w Moskwie jego żont

 

PS Prosze skończyć z uprawianiem masochizmu, zebrać manatki i wypier... stąd do moskiewskiego lub innego "raju". To uwaga do tych wszystkich, co tak bardzo w Polsce się męczą, nic im nie podoba, na słowo PiS (który - przypominam - wraz z koalicjantami wygrał w wyborach po raz drugi z rzędu) dostają niemalże apopleksji. I z tych, i innych powodów, pują na Polskę bez opamiętania.

Vote up!
1
Vote down!
-1

jan patmo

#1619169

Na panów Sośnierzy, ojca i syna trzeba spojrzeć z nieco szerszej perspektywy niż pojedyńcze wystąpienia. O tym piszę w najnowszej notce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1619168