Konfederacja rośnie

Obrazek użytkownika piko
Idee

]]>Ciekawy sondaż przeprowadzony przez Kantar dla "Wysokich Obcasów".]]>Prawo i Sprawiedliwość traci zwolenników, a zyskuje ich Konfederacja – wynika z sondażu Kantar przeprowadzonego dla „Wysokich Obcasów”. (15.11.2019)

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dzisiaj, PiS zdobyłby 38 proc. głosów, Koalicja Obywatelska – 27 proc., Lewica – 14 proc., Konfederacja – 9 proc., PSL i Kukiz’15 – 7 proc.

Przekładając te wyniki na mandaty, partia Jarosława Kaczyńskiego mogłaby liczyć na 202 miejsca w Sejmie, KO – 137, Lewica – 66, Konfederacja – 35, a PSL i Kukiz’15 – 20.

Według „Wysokich Obcasów”, dodatku do „Gazety Wyborczej”, w takim układzie ani PiS, ani opozycja nie byłyby w stanie samodzielnie utworzyć rządu, a o jego kształcie zdecydowaliby konfederaci.

Dziennik odnotowuje, że od sierpnia PiS stracił 6 pkt proc., a Konfederacja zyskała 4 pkt proc. Poparcie dla Koalicji Obywatelskiej jest stabilne, a Lewica i PSL zanotowały wzrost.

„Typowy wyborca Konfederacji to młody, raczej wykształcony i bardzo dobrze zarabiający kawaler o skrajnie wolnorynkowych poglądach” – czytamy w „Wysokich Obcasach”.

Konfederację popiera 15 proc. mężczyzn i 3 proc. kobiet. Największa część mężczyzn w wieku 18-34 lata wybiera Konfederację (35 proc.), mniejsza PiS (31 proc.) i inne ugrupowania.

Do tego doszło że cytuję materiały z gównianej, ale sondaż to sondaż. Gówniana oczywiście z narodowców i wolnościowców zrobiła nacjonalistów co w jej nomenklaturze jest określeniem pejoratywnym bliskim nazizmowi i faszyzmowi.

 

]]>Wystąpienia posłów Konfederacji w sprawie udziału w Komisjach Sejmowych.]]>

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (19 głosów)

Komentarze

wysokie obcasy

 

przedstawicielki

cnotliwej rasy

w swoje wpatrzne

wysokie obcasy

 

PS Cnotliwe "konfederatki" chodzą do michnikowej chatki!

Vote up!
9
Vote down!
-7

jan patmo

#1609296

ja czasami zaglądam by wiedzieć co konkretnie wróg knuje.

A tematem notki jest sondaż Kantaru.

A poza tym odpuść sobie u mnie swoje żałosne grafomaństwo.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1609297

Wetowane ustawy, by nie można było naprawić Państwa Polskiego, haracz dla żydów Polsce, duże kwoty wypłacane dla banderowców, wasalstwo wobec żydów, gdzie przepraszali w Izraelu na kolanach za Polską ustawę o IPN. 

Łamanie Praw Boga i pozwalanie na zabijanie dzieci nienarodzonych, bicie patriotów Polskich, którzy stawali w obronie naszej wiary chrześcijańskiej i nie pozwalali na profanowanie naszych Świętych symboli naszej wiary. 

Pozwalanie na wolność akademicką Sorosa, by można było na uczelniach promować gender i LGBT.

Polacy to coraz lepiej rozumieją  jak PiS nie działa na rzecz Polski, a działa na rzecz obcych, więc i poparcie będzie malało, a konfederatów wzrastało.

Pycha i butność PiS-u, daje duże szanse że nie przetrwają czteroletniej kadencji, bo już Gowin szantażuje ich, a to dopiero początek.

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1609298

i trzeba to widzieć. Mam nadzieję że się opamięta (zapewne nie w całości) i zmieni swój sanacyjny kurs.

Dzięki Konfederacji obywatele mają dobry punkt odniesienia względem deklaracji i działań PiSu.

Jak będę pogrywać jak dotychczas to sami się wyautują.

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1609305

Witaj Piotr,

Odsłuchałeś wypowiedż pana Antoniego Macierewicza w Radiu Maryja? Wydaje mi się, że wypowiedział się w sposób jakby zamierzał przejść do Konfederacji.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-4

Jerzy

#1609307

Nie, nie słuchałem. Znam z omówienia jego wystąpienie jako marszałka seniora. W zasadzie należy się zgodzić z większością tez.

Z Macierewiczem jest jeden zasadniczy "problem" - Smoleńsk.

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1609308

 Masz tutaj link, bardzo ciekawa wypowiedz, - pod prąd                                                                                 https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-a-macierewicz-zlamanie-zobowiazan-przez-pis-zakonczyloby-sie-dramatycznie/

Vote up!
4
Vote down!
-3

Jerzy

#1609309

wieczorem wysłucham

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1609311

...nie tylko "Smoleńsk". Jest problem  KOR, Misiewicz, Janniger, Sakiewicz, Olszewski itd.

Przyłączenie do Konfederacji położy ją na łopatki.

Nie jest wiarygodny...

Vote up!
6
Vote down!
-6

Verita

#1609540

To była ironia z mojej strony, jego wypowiedz w Radiu Maryja świadczyła o tym, że zajmuje stanowisko w ważnych sprawach wbrew temu co robi obecnie  PIS.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jerzy

#1609543

    Witaj! Marek uprawianie polityki dla dobra narodu, to nie chciejstwo, ale racjonalizm w stosunku wielopokoleniowo okopanego wroga. Przyjrzyj się na poważnie przywódcom tzw. "Konfederacji", a przede wszystkim Korwinowi, Braunowi, Bosakowi , Winnickiemu, Michalkiewiczowi . Kogo widzisz? Ludzi zdesperowanych w walce z opcją Amerykańską, a przychylnych Moskwie. Hipotetycznie przegra PIS. I co dalej? Myślisz, że opcja Konfederatów dojdzie do władzy? Otóż NIE! To komuna wróci z całym swoim totalitaryzmem. Tego chcecie? Wówczas, aby przywrócić Polskę naród będzie zmuszony sięgnąć po żelazo w wojnie domowej. Ja wierzę jednak, że nic takiego się nie stanie i będzie trzecia kadencja Prawa I Sprawiedliwości i mniej popełnionych błędów. Wierzę, że Ty chcesz tej samej Polski, co ja. Ruch Narodowy, trzeba zbudować na nowych Polskich fundamentach z przywództwem Polskich korzeni patrioty. Pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
-2

ronin

#1609437

    Witaj! Marek uprawianie polityki dla dobra narodu, to nie chciejstwo, ale racjonalizm w stosunku do wielopokoleniowo okopanego wroga. Przyjrzyj się na poważnie przywódcom tzw. "Konfederacji", a przede wszystkim Korwinowi, Braunowi, Bosakowi , Winnickiemu, Michalkiewiczowi . Kogo widzisz? Ludzi zdesperowanych w walce z opcją Amerykańską, a przychylnych Moskwie. Hipotetycznie przegra PIS. I co dalej? Myślisz, że opcja Konfederatów dojdzie do władzy? Otóż NIE! To komuna wróci z całym swoim totalitaryzmem. Tego chcecie? Wówczas, aby przywrócić Polskę naród będzie zmuszony sięgnąć po żelazo w wojnie domowej. Ja wierzę jednak, że nic takiego się nie stanie i będzie trzecia kadencja Prawa I Sprawiedliwości i mniej popełnionych błędów. Wierzę, że Ty chcesz tej samej Polski, co ja. Ruch Narodowy, trzeba zbudować na nowych Polskich fundamentach z przywództwem Polskich korzeni patrioty. Konfederacja, już fałszywie podpięła się pod RN i dziwi mnie cisza Narodowców. Sorry, przypadkiem powieliłem...Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
-3

ronin

#1609438

biją czoło

 

w wysokich obcasach

goło i wesoło

przed Michnikiem

biją czoło

 

PS Z sondażu wynika, że w wysokich obcasach skaczą do Sputnika!

 

Vote up!
7
Vote down!
-6

jan patmo

#1609299

Wielki zaszczyt spotkał Patmo Jana

uzyskał u Piko tytuł- grafomana

Vote up!
6
Vote down!
-6

Jerzy

#1609306

Co ciągle pisze pejsate bzdety
Jak Polska będzie szczęśliwa
Gdy żydzi zrobią nam żniwa

Vote up!
7
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1609313

same cymbały...

 

same cymbały

w kibucu zostały

Vote up!
7
Vote down!
-5

jan patmo

#1609315

"Konfederacja" rośnie

 

idzie prędko ku Wiośnie

"Konfederacja" rośnie

Vote up!
8
Vote down!
-7

jan patmo

#1609312

Tendencyjny sondaż dla GW.

Widac, kto pompuje plankton dla osłabienia PiS. Już dawno nawet nie chcą nazywać ich faszystami. A co z TVN i sputnikiem? Same przypadki

Vote up!
8
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1609325

patmo i konrtik

czekam na andy-aandy, husky, ronina ...

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1609326

Te typy tak mają, szczególnie jednooki, widzi tylko z jednej strony.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-6

Jerzy

#1609328

PiS-u. Z partyjki do partyjki. PiS na wschodzie przygarnął wszystkich cwaniaków, karierowiczów a nawet milicjantów. Ci co tchórzyli dawniej, teraz liżą i żyją. A Konfederacja ma takich wspaniałych patriotów. Np. P. Bosak, chce się słuchać. Jeśli nie popełnią tych samych błędów, przyszłość przed nimi.

Vote up!
9
Vote down!
-8

Kolejorz

#1609395

Też źle oceniam  PiS ale staram się to robić bez używania takich epitetów.

A co do Konfederacji i Bosaka to zgoda.

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-8
#1609403

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kolejorz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dawniej trzeba było mieć czerwona książeczkę, ale sitw tak nie okazywano.  Dzisiaj sitwa przyznaje sobie i dzieciom stołki, urzędy, rady.. Ostatni raz poparłem pis.  Od samorządów do góry potrzeba gospodarzy a nie synów marnotrawnych i dorobkiewiczów partyjnych. Urzędas który nie prowadził firmy, sklepu, kurnika czy harował na  ziemi czyli nie utrzymywał się z pracy własnych rąk, potrafi tylko przekładać kartki i wydawać społeczną kasę. Dziękuję za układanki. Miało być inaczej.

Vote up!
5
Vote down!
-6

Kolejorz

#1609476

  A jak nazwać Bosaka 37 lat, instruktora pływania na desce? Sam publicznie określił swoje żródło utrzymania. Przecież, to ściema.  On jest tak wiarygodny, jak ta cała Konfederacja.

Vote up!
7
Vote down!
-4

ronin

#1609470

Kaczyński jest mistrzem.
Palikotem wykończył Tuska, Schetyną wykończył Nowoczesną, Czarzastym wykończył Biedronia, teraz Czarzastym wykończy Schetynę, potem Czarzastego wykończy Zandbergiem. Kukiza wykończył PSLem, a teraz PSL wykończy Kukizem.

Konfederacja wykończy się sama

Nie wiecie kto dzisiaj wieczorem wygłasza orędzie? Bo jak nie ma w rozpisce, to ja się Prezesie
Kurski zgłaszam.

Vote up!
9
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1609401

strefę sekty 447.

Przebywanie tu może ci nieodwracalnie uszkodzić resztkę mózgu.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1609405

Najpierw warto by sprawdzić, czy niezdolni do racjonalnego myślenia propagandziści z antypolskiej sekty 447 mają jakiekolwiek zdolności do korzystania z tych resztek mózgu jakie przypuszczalnie jeszcze im pozostały.

Bo nienawiść znakomicie wyżera mózgi - a ich nienawiść do polskich patriotów jaką się chlubią świadczy o tym, że im samym zostało już mózgu bardzo niewiele...

Vote up!
7
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1609414

   Witaj! Chcą rozpalić emocje, tylko argumentów im brak. Chyba nowa odsłona V kolumny. Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1609496

"Kaczyński jest mistrzem" :) Czego? Widziałeś większego ..... jak człowiek, co chciał pokonać kastę prawniczą wprowadzając prawo iż w wieku 65 lat prawnik nie jest zdolny do ferowania wyroków. Nie pomyślał w swym rozumku biedaczek iż prawo nie działa wstecz, Dziś tym działaniem załatwił się sam, trzech PiSiewiczów do TK nie może kandydować, skończyli 65 lat. Powiedz zawiedzony, śmiać się z tego "ęteligenta" czy płakać nad stanem umysłu. Samozaoranie pełną gębą. Czy można się dziwić, że nasza tzw. "dyplomacja" co krok dostaje kompromitujące wciry na forach międzynarodowych. Ile PiS zdobyło decyzyjnych stanowisk w PE? Nasze ekspertka od festynów ludowych 2 krotnie była jedyną kandydatką i nadal jest dietetyczką. 

Całe szczęście, że prawica wzmacnia swoją pozycję, może z pogorzeliska jakie na prawicy stworzyli przedstawiciele Izraela i USA wyłoni się siła prawicowa jaką będzie Konfederacja. Może powstanie wreszcie układ który pogoni postmagdalenkowców PO-PiS. Najwyższy czas by "kryształa" w gablocie muzealnej zamknąć.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1609410

"Najwyższy czas by 'kryształa' w gablocie muzealnej zamknąć"

A może niedługo nastąpi dzień, że zamknięci na leninowskim śmietniku historii zostaną wszyscy nienawidzący polskich patriotów postbolszewiccy propagandyści z filorosyjskiej ścierwoneonówki...

Vote up!
7
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1609412

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

koneksje bolą, w każdym swych przodków widzisz, zaś po wykopie z polskich portali mocno w główkę ucierpiałeś, ale poszukaj specjalisty, może ktoś pomoże, bo na razie za idiotę po portalach robisz. 

Posłuchaj pięknej piosenki, podobnież muzyka leczy schorzenia jakimi tu się wykazujesz, Ja z litości i chrześcijańskiego obowiązku nie będę się z ciebie śmiał. Trzeba leczyć, nie wyśmiewać. 

https://www.youtube.com/watch?v=2GX1RodazZM

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1609425

nie jest w stanie mnie obrazić, nawet gdy sam się nazwie zawiszą czerwonym...

Idiotą sam jesteś bolszewicki, chamski ryju, bo zbrodnicza bolszewicka komuna już w Polsce nie wygra.

Choćby nawet wysyłała setki wiernopoddańczych listów do swojego umiłowanego - sowieckiego i rosyjskiego zbrodniarza płk. KGB Putina - tak ja to robił ruski narodowiec Sendecki razem  z sowiecką agenturą z WSI i SB rządzącą ścierwoneonówką.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

Vote up!
6
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1609427

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy ktoś się z upośledzonego śmieje. Każdy wie, że rano się budzisz, widzisz wokół siebie samych bolszewików i cały dzień o nich opowiadasz. Chłopie, lecz się, może jeszcze jest czas. :)

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1609429

Takie parchy leonkowe to mogą Kaczynskiemu rowek wylizać. A że macie w tym z ruszkiewiczem wprawę to tyle wam  czerwone frajery zostało

Panimaju netowy analfabeto

Wyczytałem na scierwoneonówce że twój kolega @Faral zakochał się w kozie i chcą obydwoje zawrzeć związek małżeński. Byli już w trzech parafiach na Saskiej Kępie i odmowa. Dlaczego taki brak tam tolerancji, taka zajadłość, taki brak zrozumienia. Przecież ze związków kozy i mężczyzny według badań naukowców z LGBT rodzi się najwięcej dzieci późniejszych blagierów i komentatorów na leonku 24.

Vote up!
8
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1609426

że jesteście ekspertami od lizania .... Co do naszego "kryształa", co sam się w kozi róg zagonił, że cała Polska się śmieje, nie pierwszy to raz, trzeba być... całym Jarosławem Kaczyńskim, by wprowadzić prawo o tym, że prawnik powyżej 65 roku życia nie może wykonywać zawodu, które nie działało wstecz czyli przeciw tym, których chciał nim trafić, a trafiło tych, których chciał do TK wrzucić. Po prostu brawo nasz "krysztale". Czy jest gdzieś jeszcze taki drugi .... "wybitny polityk"? Cała Europa się z dietetyków (wysłanników "kryształa" w PE śmieje. 

Piszesz o przyjemnościach dla Jarosława K. Już jeden polityk pytał, czy nie jest przypadkiem homoseksualistą. Na to pytanie nie było odpowiedzi. Wy macie zdaje się blisko, czyżbyście mieli wiedzę, że on to lubi? No ciekawe. Czyżby twoja propozycja rzucała nowe światło na tę sprawę? Ogólnie rzecz biorąc ja bym politykowi takiej propozycji nie szukał, no ale w PiS, gdzie politycy samolotami latali dla podziwiania natury ukrytej w ciałach nastoletnich Ukrainek w przybytkach braci R. wszystko jest możliwe. 

Jak widać po tobie, po Andy Ścierwoneonówce, wykop z portali polskich mocno się na psychice się odbija. Are you able to understand this? I think, no. 

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1609431

Słuchaj ty netowy kretynie!!!!

Czy ją cię matole tu zaczepiam, czy ją do ciebie ćwierć analfabeto cokolwiek tu piszę

Więc odwal się skończony czubie

EOT

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1609433

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

żeś takie zdjęcia wstawiał, i temu zaprzeczyć nie możesz. Każdy dorosły człowiek powinien przewidywać konsekwencje swego czynu, ty zaś wolałeś jak dzieciak popisywać się przed zawiedzonym, więc teraz nie płacz, że twoja bezmyślność dziś w ciebie uderza,  Możesz być czerwony, możesz być zakuty ale na przyszłość nie bądź matołem by później się tego wstydzić.  Popatrz jakie to proste. 

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1609467

https://m.neon24.pl/c8a9d6cb346cc090e23d5a5b56f80208,14,0.jpg

 

Z Bogiem

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1609472

Przejrzałam komentarze.

To ściek paskudnych wyzwisk, zwyczajne chamstwo. Miłośnicy pis - wstyd!

Pozdrawiam Was 

Vote up!
10
Vote down!
-6

CISZA

#1609436

Szanowna Ciszo,

Rzeczywiście sporo komentarzy można uznać za niewłaściwe, albo nawet obrażające ludzką inteligencę, ale taki jest tutaj system(automat) i musimy z tym się pogodzić. Wystarczy troszeczkę przymróżyć oko w niektórych przypadkach. Pewnie zauważyłaś, że PT jest jeszcze gorszy, tam tylko dwie osoby wymieniają się komplementami i to tylko sobie znanym językiem. Poddałem się i zlikwidowałem tam konto. Mam jeszcze konto na Neonie, ale jak wiesz tam ludzie porządni nie zaglądają. Moje konto zakładałem jeszcze za Tomka Parola i od wielu lat już tam nie zaglądam. Pozostaje Salon i Niepoprawni, już wolę Niepoprawnych, jest tutaj kilka osób dla których naprawdę warto się narazić na ochlapanie błotem.

Więc zaglądaj tutaj i czasem coś napisz.

Pozdrawiam serdecznie

P.S. Mam nadzieję, że rehabilitacja przynosi efekty.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Jerzy

#1609441

Szanowny Panie

Piszę otwartym tekstem do Ciebie. Proszę abyś poważnie rozważył możliwość blokowania przez dysponenta bloga (czyli np. mnie) komentatorów niechcianych. 

Uzasadnienie.

Proszę zapoznać się z komentarzami pod tą notką

patmo
kontrik
andy-aandy|
zawiedziony
zawisza niebieski
ronin
husky

Zrobili pod moim wpisem napierdalankę słowną, której sobie nie życzę. Komentarze są prymitywne, prostackie, wulgarne, tendencyjne i nie dotyczą treści notki. Jest to zwyczajna pyskówka pozbawiona jakiejkolwiek wartości.

Czy celem tego portalu jest promowanie prostactwa, czy normalnej dyskusji na argumenty? Wygląda że administracji taka sytuacja jaka jest odpowiada i ją promuje.

Proponuję przemyśleć, czy misją portalu jest promowanie prostactwa i jedynej słusznej opcji, czy zapewnienie czystości dyskusji i wymiany poglądów?

Sądzę że na tym portalu powinni w spokojnych warunkach prezentować się blogerzy o innych zapatrywaniach niż ww oszołomy. Do tego potrzebna jest opcja blokowania.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź z uzasadnieniem.

piko

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1609449

Dołączam się do prośby Piko.

Vote up!
8
Vote down!
-4

Jerzy

#1609450

Problem polega według mnie na tym, że teksty w sieci czytają młodzi ludzie i zamiast jasnego przekazu dostają na dzień dobry jakiś pasztet, którego nie rozumieją lub co gorsza rozumieją opatrznie.

Obecnie w sieci i w całej przestrzeni medialnej wprowadzany jest specjalnie chaos i pomieszanie pojęć. To ma doprowadzić do tego, że nikt z nikim nie będzie mógł się dogadać, bo rozwalona zostanie podstawa (zestaw pojęć jak dobro, zło, piękno, brzydota, fałsz, prawda, sprawiedliwość) która tworzyła tkankę cywilizacji łacińskiej (etykę).

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1609452

Specjalny chaos- powiadasz, a z czego to wynika? Może ta antypolska sitwa jest bardziej od nas organizacyjnie sprawniejsza? Trza by się zastanowić z czego to wynika i jak temu przeciwdziałać. Chodzi nam przecież o wielką sprawę, o Polskę, Verita Ci napisała prawdę, chodzi o Polskę, nie o portal Niepoprawny, cz jakiś inny PT. Nowy Ekran zapowiadał się dobrze, patriotycznie,  szybko się uwinęli i zrobili N(i)eon. Tak samo PT, przecież te fatki i polele to są ich byty, tylko zawsze mnie zastanawiało, czy ta Ewa też jest zadaniowana utrzymując tylko we dwoje właściwie portal i to sobie tylko zrozumiałym językiem. Erek i zdaje się Robin mieli rację przepowiadając, że zostanie tylko popiół. Nie chce mi się wspominać nawet o salonie , bo od kiedy Janke zrobił wywiad z Obamą, to już było jasne dokąd ten salon będzie zmierzał.

Wydaje mi się, że jeśli nam naprawdę zależy na Polsce i chcemy dla Niej coś zrobić, to najpierw powinniśmy się poważnie zastanowić co chcemy robić i jakich środków i sposobów używać aby cel osiągnąć,

Swoją drogą to można jeszcze w Polsce spotkać zachowania niektórych ludzi takie jak w stanie wojennym. Podczas rozmowy z poznanym niedawno polskim patriotom wyłączony telefon komórkowy wyniósł do drugiego pokoju.

Albo trzeba być sprytnym, odważnym twardzielem albo gęsia skórka na plecach.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-3

Jerzy

#1609517

Co do telefonu komórkowego. Wiesz dlaczego w nowych telefonach akumulatory wbudowane są na stałe ?.
To wcale nie postęp technologiczny. Jedynym sposobem skutecznego wyłączenia komórki,jest odłączenie od akumulatora...
Sam widzisz kto tym steruje i o co chodzi .
Dobrowolnie oddaliśmy siebie, nasze rodziny i nasze życie w ręce światowych macherów...
Nawet , gdy zdarzy Ci się zapomnieć komórki, to w samochodzie, od tego roku będziesz miał system, pięknie nazwany ratunkowym.
Wiedzą z dokładnością do jednego metra gdzie aktualnie się znajdujesz. Mam to w samochodzie, sprawdzałem, działa idealnie.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1609518

Tutaj w USA mają czasem ułatwione uzasadnić wprowadzania tych nowinek technicznych, ponieważ nieraz zdarza się, że ktoś naprawdę znajdzie się w tarapatach, gdzieś w Górach Skalistych i szybkie zlokalizowanie może być jedynym ratunkiem.

Wiele lat temu czytałem gdzieś w sieci, że w którymś stanie na wschodnim wybrzeżu jest ogromny kompleks budynków, gdzie znajdują się urządzenia do nadsłuchu nieomal każdej rozmowy telefonicznej. Podobno jest to wydzielone spod jurysdykcji rządu USA i Żydzi tym zawiadują.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Jerzy

#1609544

j.w.

Vote up!
6
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1609473

Piko
Masz rozdwojenie jaźni
Zapraszasz a potem w płacz i ....donosik piszesz ,
Jak dzieciuch

 

 

 

// jest już...    patmo i konrtik  czekam na andy-aandy, husky, ronina ...//

https://niepoprawni.pl/comment/1609326#comment-1609326

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1609451

z Bogiem i nie wracaj.

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1609454

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Do gawriona nie ma co pisać. Jemu tak zależy na Polsce jak Sakiewiczowi i Kaczyńskiemu.

On jest jak głaz...a moralnie poziom PiSu.. Różni ludzie czytają bluzgi zawiedzonych psów...tak jak różni ludzie oglądają parady LGBT..kogo to obchodzi? A to Polska właśnie !

 

Vote up!
9
Vote down!
-11

Verita

#1609456

tylko portalu niepoprawni.pl

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1609459

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Portal jest pro-pisowsko -żydowski i służy niszczeniu Polski...nie zauważyłeś?

Te osobniki, które wymieniłeś powyżej to gwardia przybocznych trolli, z których najbardziej zasłużeni...to czterej pancerni i pies.

Vote up!
9
Vote down!
-11

Verita

#1609460

którzy oleją nawalankę w wykonani ww. pojebów. Polecam im zajrzenie na stronę

wrealu24.tv

W dniach 9-10.11 odbyła się konferencja wolnościowców i są do obejrzenia relacje wideo z wystąpień Michalkiewicza, Mentzena, Brauna, Korwina i innych.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1609465

 Ci  mniej normalni trwają a ci normalni wytrzymują tu różnie...jedni dłużej inni krócej.

Aby tu trwać trzeba mieć zdrowe nerwy i bardzo kochać Polskę.

Vote up!
8
Vote down!
-8

Verita

#1609466

Chyba straciłaś wyczucie realiów. Zestawianie:

Niepoprawni a sprawa Polski

przypomina problem:

Słoń a sprawa Polski.

Proponuję zejść na ziemię i przyjąć sensowne proporcje.

 

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1609468

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

cyt:"Mam nadzieję że ten portal odwiedzają normalni czytelnicy"

Z pewnością tylko jak dużo czasu mogą tutaj dla tego portalu poświęcić?

To portal tylko dla ślepych wyznawców bądź propagandystów PIS'u i Żydostwa - najlepiej żyjącego poza wg nich Polin a według Polaków: Polską 

Widać to nie tyle po bydle śmiecącym w notkach a po ruchach tutejszej ułomnej i upartyjnionej administracji

Z Twoją notką zrobili ściek i nikt na Twoje zgłoszenie nie reaguje choć poparło go kilku innych komentatorów - w tym i ja za co zapewne m.inn. zostało mi odebrane prawo punktacji oraz do GADACZKI

M.inn. bo drugim powodem było i kilkurazowe wytknięcie dla zarozumialej jankeski opluwania Polski i Polaków oraz kilkukrotne pisanie totalnych głupot i kłamstw

Solidarnemu też zrobiono z notki ściek i reakcja szeryfa była lecz jaka?

Taka że jego własny komentarz w jego własnej notce został usunięty a on otrzymał wpis w ewidencji naruszeń

To już nie tylko głupota i manipulacja a zwykłe......................

Więc już teraz nic mnie na tym portalu nie dziwi - choć ciekawi owszem: czy na utrzymanie portalu wpływają datki w jankeskich dularach, czy w pejsatych szeklach

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1609555

Proszę o zacytowanie w całości akapitu, w którym opluwam Polskę i Polaków!

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1609556

pod względem panowania nad swoim blogiem. Owszem, jest więcej prostackich trolli ale większość z nich trzyma się ode mnie z daleka bo nie potrolują. Nie zależy mi na ilości komentarzy, czemu zawsze sprzyja obecność jełopów pod notką ale na przekazaniu swoich poglądów, ocen lub informacji.Oczywiście komentator który nie zgadza się z moim zdaniem to nie troll tylko polemista.

Tu grasuje zgraja filutków z tym, że nie robią na mnie specjalnego wrażenia. Normalny, myślący odbiorca sam oceni ich poziom i rolę jaką pełnią.

A właściciel (?) ma prawo ustalać reguły jakie mu odpowiadają i to trzeba uznać. Można nie akceptować i oddalić się stąd, można próbować namówić na zmianę.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1609558

Dla "administracji" nie jestem godny temu, by oceniać zamieszczane tu teksty, mimo, że jestem tu od bardzo dawna. Osobiście , wirtualnie, niweluję te dwie pały i daję 10 punktów !!!.
Za prawdę i upór w jej krzewieniu...

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1609560

   Panie Piko używaj Pan Polskiego języka, a nie języka ścieku. Co przystoi na Neonie, nie przystoi na Niepoprawnych. My nie "łapańcy", ale pokoleniowi Polscy patrioci. Tu manipulacja nie przejdzie, bo każdy widzi, jaki koń jest. Na skargę do Korwina, lub ewentualnie do Czarzastego.

Vote up!
9
Vote down!
-10

ronin

#1609462

nie musisz się u mnie produkować.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1609463

"Panie Piko używaj Pan Polskiego języka, a nie języka ścieku. Co przystoi na Neonie, nie przystoi na Niepoprawnych."...

A Ty tak na poważnie, czy dla jaj ?.
Tu dopiero panuje język ścieku, a jego krzewiciele, naczelne, portalowe szambonurki, hasają tu bezkarnie jak zawiedzone, "rasowe" psy z Gdyni, wymachując radośnie oślimi uszami...

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1609471

Dlaczego mnie obrażasz, chamie?

Sam jesteś "prostakiem" a być może i "oszołomem".

I jeszcze próbujesz szantażować Admiralicję. Gorzej niż rozwydrzony bachor. O bolszewickich zapędach cenzorskich i wulgaryzmach nie wspomnę. Tak to wygląda udawanie kulturalnego dla "normalnej dyskusji".

Powodzenia w zrzynaniu treści z Internetu i obrażaniu wszystkich.

Z tak absurdalnym płaczem o "inne zapatrywania" 

Vote up!
7
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1609484

chory człowieku.

Nie musisz się pojawiać tam gdzie cię nie chcą, masz przecież tylu fajnych kolegów.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1609485

Mam wrażenie, że tylko osoby z logo 447 są dobrze widziane na tym blogu. To jest wyjątkowo niegrzeczne, kiedy ktoś zwraca się do komentującego "idź stąd". Czy to blog tylko dla Konfederatów?

Vote up!
6
Vote down!
-8

AgnieszkaS

#1609486

przeczytaj komentarze. Twoje wrażenia są twoją sprawą.

Czy to blog dla Konferdratów? Nie. To blog dla osób potrafiących pisać na temat w sposób przemyślany i kulturalny.

Nie jest to blog dla prymitywnych propagandzistów.

Masz coś do napisania na temat tekstu czy przyszłaś  tylko potrolować?

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1609490

Ohoho!
Nie mogę się zdecydować który twój "komentarz" zrobił na mnie większe wrażenie,

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1609492

Nie zajmuje się trollowaniem. 

Sondaż przeprowadzony przez Kantar dla "Wysokich Obcasów" zawiera wielkość próby, która wynosi 1502 osób ankietowanych, ale nie podaje błędu procentowego. Sprawdziłam, że osób oficjalnie uprawnionych do głosowania jest 30 mln(w kraju i za granicą). Nie wiem czy próba była naprawdę dla populacji reprezentatywna. Renomowane firmy sondażowe zgłaszają margines błędu wraz z wynikiem. W tym sondażu go nie ma. Jeśli ten błąd przy powyższej próbie wynosi +/- 3% to pomyłka w wyniku nie będzie aż tak ogromna. Gorzej kiedy okaże się większy. W takim przypadku nie brałabym tych badań pod uwagę.

 

Vote up!
6
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1609493

dałaś taki komentarz

https://niepoprawni.pl/comment/1609489#comment-1609489

"Na Konfederatów głosowali głównie młodzi mężczyźni z małych miejscowości, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić, ponieważ  nie posiadają zbyt wiele życiowych możliwości ani wykształcenia, nie kontrolują też czasem swojej agresji będącej efektem nadmiaru testosteronu". 
Ta opinia wynika z jakich danych? czy z twoich wyobrażeń?

Korwin jest elementem "okrągłostołowym"? Możesz to uzasadnić?

Co to znaczy że "[prawicowi ortodoksi] są przeciwnikami wolności słowa u innych"? W jaki sposób jak piszesz "krańcowi ortodoksi" ograniczają wolność słowa u innych i w przestrzeni publicznej?

Przecież osobnicy których wymieniłem we wcześniejszym komentarzu, jak i ty, piszecie co chcecie i nikt wam tego nie broni.

Czy uniemożliwienie pisania bzdur na moim blogu jest ograniczeniem czyjejś wolności słowa?

Jeżeli założymy że portal niepoprawni.pl ma formę kołchozu czy jakiegoś kibucu (a tak to wygląda), to oczywiści każdy każdemu może wleźć w jego "obejście" i napaskudzić w kącie.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1609497

Zmuszony był Pan biegać po innych blogach, bo na własnym nie miał wystarczająco informacji?

To ja zapytam:

Na Pańskiej liście trolli, zwanych  też "niechcianymi", dlaczego zabrakło Verity? Bo to jest swoja osoba i pisze po linii konfederackiej?

Zacytujmy coś z Verity:

"Portal jest pro-pisowsko -żydowski i służy niszczeniu Polski...nie zauważyłeś?"

"Do gawriona nie ma co pisać. Jemu tak zależy na Polsce jak Sakiewiczowi i Kaczyńskiemu.

On jest jak głaz...a moralnie poziom PiSu".

P.S.

Korwin to jest elementem okrągłego stołu do brydża i lepiej aby przy brydżu pozostał.

Vote up!
7
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1609499

Tu czy na S24 sprawdzam co głosi/prezentuje komentator do którego mam się odnieść. Twój komentarz pokazał co reprezentujesz.

Rozumiem że nie czytałeś komentarzy od godz 16 Listopada, 2019 - 10:02. To przeczytaj. Komentarz w którym wymieniłem spamerów napisałem o 16 Listopada, 2019 - 19:10

Do Verity napisałem (16 Listopada, 2019 - 22:16):

"Chyba straciłaś wyczucie realiów. Zestawianie:
"Niepoprawni a sprawa Polski"

przypomina problem:
"Słoń a sprawa Polski".

Proponuję zejść na ziemię i przyjąć sensowne proporcje."

Kolejarzowi też zwróciłem uwagę na formę wypowiedzi.

Nie ustosunkowałaś się do żadnego z zadanych pytań. Nie szkodzi, nie ma takiej konieczności.

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1609504

cyt:"Korwin to jest elementem okrągłego stołu "

Jeżeli Korwin jest elementem okrągłego stołu to proszę o opis czym dla amerykanek są w takim razie tuzy go organizujące i w nim do zdjęć pozujące takie jak:

- kiszczak

- michnik

- kaczyński

- kwaśniewski

i tyle wystarczy 

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1609510

...pewnie nie wiesz co to troll. Na gadaczce masz wyjaśnienie.

Vote up!
8
Vote down!
-6

Verita

#1609539

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1609561

Załóż sobie własną stronę, będziesz wtedy mógł na niej pisać sam i siebie komentować, zapraszać kogo chcesz i blokować do niej dostęp tym, którzy ci nie odpowiadają.

PS Jeśli nie przeszkadza ci rzyganie przez Veritę blolszewicką nienawiścią do Gawriona (a tak naprawdę do Polski i wszystkiego co polskie i katolickie), to nie bardzo rozumiem co ty, Verita i wam podobni tutaj jeszcze robicie?!   

Vote up!
8
Vote down!
-8

jan patmo

#1609505

Piko, chamie.

Obrażasz mnie, nazywasz nawet "pojebem", wnioskujesz o cenzurę a jak zaprotestuję, to mam spadać?

Wot, "inne poglądy" , "normalna dyskusja", "kultura". Szybko się okazało, kim jesteś.

Za te wielokrotne wyzwiska sam powinieneś mieć zdegradowaną punktację, bo opinię to już masz. U mnie- jako płaczka, konfidenta i cenzora a czy zadaniowca i oszołoma, to pozostawię w tajemnicy.

Co to, słup ogloszeniowy?

Traktuj tak ludzi a potem burz się i udawaj niewiniątko.

Ciesz sie, że nikt tego nie zglaszał, bo mimo swojego dziecinnego nacisku na admina potraktowano cie aż nazbyt ulgowo. Ale popłacz se dalej, zresztą to pewnie spiseq.

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1609740

Temat wielokrotnie poruszany - proszę zapoznaj się z przewodnikiem, a w szczególności poczytaj tu:

https://niepoprawni.pl/przewodnik/standard-obslugi-naruszen

Vote up!
5
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1609696

Misja portalu jest pięknie zarysowana.

"... [miejsce] do którego nie sięgałyby - wszechogarniające główny nurt polskich mediów informacyjnych - manipulacja, fałsz, kłamstwo i cenzura"

Jesteś pewien, że nie dociera tu manipulacja, fałsz, kłamstwo?

Jak rozumiesz pojęcie cenzura? Dla mnie cenzura byłaby, gdyby właściciel portalu nie dopuszczał pewnych treści. Natomiast blokowanie przez blogera osób według niego niepożądanych na jego blogu nie ogranicza ich w wyrażaniu opinii, mogą to robić u siebie lub u innych.

"(...) Chcemy promować tradycję, patriotyzm, zaangażowanie obywateli w politykę, propagować prawdę informacyjną, prawdę historyczną dotyczącą Polski i tym samym kształtować świadomość i światopogląd Polaków. (...)"

Rozumiem że występy tych blogerów na moim blogu, których wymieniłem, zawierają się w misji portalu i ją wzmacniają.

Regulamin nie przewiduje banowania - OK. Nie będę już o tym wspominał. Co prawda regulaminy nie są ewangelią i mogą być modyfikowane ale przyjmuję do wiadomości że ten nie będzie.

Jak mam tu pisać to muszę się liczyć z "dobrodziejstwem inwentarza".

Dzięki za odpowiedź. Jak widać czasami warto czytać regulaminy.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1609748

Wzmożenie miłośników PIS widać po ostrości języka i atakowaniu ad personam. Nawet znaczek 447 rozjusza ich tak jakby sam byli zwolennikami haraczu.... a może są?

Wymarzony w 2015 roku PIS to już nie ten PIS 2019!  Już dawno powinni to zauważyć nawet ślepi i nie "ujadać" broniąc "jedynej patriotycznej reduty". Inni Polacy, ci po prawej - nie mają prawa! Dawaj opluwać...

Dedykuję im to ku pamięci:

1)  wybór aborcjonistki Magdaleny Biejat z partii Razem na przewodniczącą sejmowej Komisji Rodziny i Polityki Społecznej - zgodnie z katolickimi hasłami jedynej prorodzinnej i broniącej życia partii PIS! Maska opadła....

2)  wybór Scheuring-Wielgus na wiceprzewodniczącą sejmowej Komisji Kultury - już nie tylko filosemityzm ale tęczowa antykultura - to już dno!

Kto nie pieje z zachwytu nad władzą, kto dostrzega rozbieżności między górnolotnymi słowami a czynami jest tutaj obrzucany wyzwiskami. Taka kultura.... jestem tylko ciekawa, czy opisane tutaj decyzje i te, które nastąpią w pro-eko- europejskim Ministerstwie Klimatu ( płoną tony śmieci, płoną sobie co dzień... czyli gonić kopciuchy) będą nadal bronione tutaj jak niepodległość a język pisolubnych komentatorów osiągnie dno?

PIS już polubił zielonych, lewaków i tęczowych (Gowin Rejtanem!), bo marzy o "poszerzeniu" elektoratu - będą kłamać w RM, w TVP, by mohery się nie zbuntowały. Zob. wczorajsze rozmowy niedokończone A.Macierewicz - o.T.Rydzyk.

@komentatorom z PIS-u dedykuję: "Mówiąc PIS myślą Bóg, Honor i Ojczyzna" -  już nieaktualne bo nieprawdziwe!

 

 

Vote up!
12
Vote down!
-6

CISZA

#1609525

PiS jadąc do Izraela i przepraszają za Polską ustawę o IPN, wypluł honor, pokazując jakimi są wasalami wobec Izraela.

Łamiąc Prawo Boga, bo nie chcą uchwalić ustawy antyaborcyjnej, odsunęli się od Boga.

Płacą haracz wielomiliardowy na cele żydowskie w Polsce i wspieranie Ukraińskich banderowców, pokazali dobitnie że priorytetem PiS-u nie jest Polska, a żydzi i banderowcy.

Tak że Bóg Honor Ojczyzna, to dla PiS-u tylko slogan na wodzie pisane i lep by łapać prawicowych wyborców.

Pozdrawiam. 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1609710

Kto zaatakował ad personam?

nie udawaj szlachetnej, bo postronni tylko będą mieli zabawe.

czy nazywanie nawet "pojebem" jest w porządku? A wulgaryzmy w samym wpisie? Ty zaś chcesz udawac kulturkę i żalisz się na wyzwiska. Dziwnym trafem tylko jednostronnie, co za przypadek.

Żalosne.

Zapewne chory neoficki fanatyzm, w którym nie ma miejsca ani na moralność ani na rzeczowość.

Powodzenia w kłamstwie i fałszywych żalach, to sobą reprezentujecie, zasłużone piekło już czeka.

Vote up!
4
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1609742

nie da się czytać komentarzy na tym portalu, bluzgi, wycieczki osobiste, obrażanie komentujących.

Zrobiło się podobnie jak na tzw. "salonie24"

A jeśli chodzi o to co napisał Pan Piko, to moim zdaniem, PiS nie wygra już niczego, ale Konfederacja też.

Powstanie jakaś formacja, która da nadzieję na stabilizację i spokój, bo wojowników raczej jest niewielu.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1609526