"Powrót do Jedwabnego" - problemy z promocyjnym spotkaniem i żydostwem

Obrazek użytkownika piko
Idee

Wojciech Sumliński, Ewa Kurek, Tomasz Budzyński - "Powrót do Jedwabnego".

Opis książki:

Historia, którą pokazujemy, odsłania opatrzone klauzulą tajności fakty dotyczące relacji polsko - żydowskich, sięgające do mrocznego świata wielkiej polityki i międzynarodowej finansjery. To historia niezwykła i niepokojąca, demaskująca kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń - i nie tylko. Niewielu wierzy, że ta historia może skończyć się dobrze. Starannie zweryfikowany, a zarazem wyglądający, jak thriller polityczny, zapis wielkiej gry, mechanizmów manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today - ustawa 447. W tej rozgrywce nie chodzi o następne kadencje - ale następne pokolenia.Kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, majora ABW Tomasza Budzyńskiego i dr Ewy Kurek, opowiadająca prawdę uznaną za zbyt prawdziwą, by o niej opowiadać, której wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. „Można oszukiwać wszystkich jakiś czas, a niektórych cały czas, ale nie można oszukiwać wszystkich cały czas” - Abraham Lincoln.

 

Książka do nabycia w księgarniach internetowych

Magna Polonia, Merlin, Capital Book, Allegro

Kupując w Empiku wzbogacamy pana w jarmułce.

Perypetie z promocją

Do obejrzenia również na kanale ]]>wRealu.tv]]>

I co tu się dziwić, że w ankiecie żydowskiej organizacji Anti-Defamation League (Liga Przeciw Zniesławieniom) Polska zajęła zaszczytne I miejsce jako najbardziej antysemicki kraj świata. Badanie  sfinansował niemiecki koncern Volkswagen.
Następne badania zapewne już sfinansuje rząd warszawski.

]]>Do Rzeczy tak opisało metodykę badania]]>:

W jaki sposób ustalono antysemickie przekonania respondentów? Autorzy badania przedstawili jedenaście stwierdzeń, które badani mieli uznać za fałszywe lub prawdziwe. Tezy te brzmiały np. "Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad globalnymi mediami". "Żydzi mówią za dużo o tym, co ich spotkało w czasie Holokaustu", "Żydzi mają zbyt dużą siłę w świecie biznesu", czy "Żydzi mają zbyt dużą kontrolę w rządzie USA". Uznanie tych tez za prawdziwe wskazywało na antysemicką postawę badanego.


Czyli spostrzegawczość i stwierdzenie faktów jest antysemityzmem. Żydowska ofensywa na rympał postępuje.

Czekamy na raport Sekretarza Stanu Mike'a Pompeo dla Kongresu US dotyczący wdrażania w Polsce ustawodawstwa mającego zadość uczynić żydowskim uroszczeniom majątkowym. Będzie ciekawie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (13 głosów)

Komentarze

w Warszawie, w klubie Park przy ul. Niepodległości 196 odbędzie się o 18 promocyjne spotkanie autorów książki "Powrót do Jedwabnego".

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1610286

Po podwójnej porażce nasunęła się kandydatura Centrum Konferencyjnego "Kopernik", szalenie niezależnego. Zaczęły się rozmowy na temat poniedziałkowego spotkania; przedstawiciele centrum ogromnie "niezależni" i "odporni na naciski" szybko podkulili ogony, choć o tej lokalizacji wiedziało zaledwie kilka osób. Długie są szpony...

centrum konferencyjne kopernik ul kopernika 30

Vote up!
6
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1610287

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

Sondaż przeprowadzony na zlecenie żydowskiej organizacji Liga Przeciw Zniesławieniu (Anti-Defamation League, ADL),wykazał, iż Polska jest obecnie najbardziej antysemickim krajem. Aż 48 procent Polaków ma prezentować "antysemickie przekonania". Teraz wypływają informacje, zgodnie z którymi wspomniany sondaż miała na zlecenie ADL przeprowadzić firma zarządzana przez Zeva Fursta - byłego rzecznika rosyjskiego Lukoilu w USA. W zarządzie tej firmy ankietowej siedzić ma zaś Rosjanka.

Władimir Putin i Binjamin Netanjahu w ciągu 3 lat spotkali się (lub zdzwonili) kilkadziesiąt razy. Oba kraje mają wiele wspólnych interesów.

Oskarżenie o masowy antysemityzm odbierane jest na świecie jednoznacznie negatywnie. Stąd uważam, że w najbliższym czasie będzie wypływać coraz więcej "kwiatków" pokroju sondaży ADL tworzonych przez środowiska żydowsko-rosyjskie nieprzychylne Polsce i Polakom.

W najnowszym odcinku „Rozmów bez cenzury” Mariusz Paszko i Jan Bodakowski rozmawiali o: przyłączeniu się Rosji do ataków na Michalkiewicza, zszywaniu przez TVN Szydło z rzekomymi nazistami, sukcesie Polski w mistrzostwach o miano największego antysemity na świecie, szkodliwości antykoncepcji hormonalnej, aktywności muzułmanów w Polsce, udziale Sośnierza w tęczowej komisji sejmowej.

https://prawy.pl/105248-polska-mistrzem-antysemityzmu-rosyjska-nagonka-na-michalkiewicza/

http://niewygodne.info.pl/artykul9/Sojusz-Izraela-i-Rosji-przeciwko-Polsce.htm

 

Vote up!
6
Vote down!
-7

Verita

#1610290

Tutaj lista sklepów internetowych i cen w nich. Najtaniej z przesyłką jest w Liderii . Ja kupiłem na Allegro, bo jak się ma Smarta i kupi dwa egzemplarze, to wychodzi cena 27,72 za sztukę (cena z przesyłką). Ale można też kupić u tego samego sprzedawcy też za 27,72 inną książkę Sumlińskiego np. "Niebezpieczne związki Donalda T." zamiast dwóch "Powrotów do Jedwabnego" :)

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1610296

Ja zamowilam u samego Sumlinskiego, tez tanio 27 zl, ale transport do Niemic drogi okolo 80 zl

Vote up!
2
Vote down!
0

Gosia

#1610374

w podobnej cenie ale transport 0 zł, bo w kraju

Warto zapłacić te 18 euro. Za jakiś czas ma być przetłumaczona na angielski.

Ciekawe czy Gliński dofinansuje przekład tak jak finansował szkalujące książki Tokarczuk?

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0
#1610376

książki "Powrót do Jedwabnego"

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1610310

Pokazuje niegodziwości rządu PiS - skandaliczne zdradzieckie czyny, a jednocześnie na nich głosuje. Po wysłuchaniu wspaniałego wystąpienia Roberta Winnickiego, po przyjęciu Jego zaproszenia na debatę do Sejmu - ona wciąż 'optuje' za PiS-em, tą skompromitowaną ekspozyturą; ciężkim przewinieniom pis-u przeciw własnemu narodowi przeciwstawia drobne niezręczności w wypowiedziach członków Konfederacji.

Vote up!
4
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1610312

pod koniec Kurek jest za nową sensowną partią prawicową. Ma jakieś uczulenie na Korwina odnośnie jego stosunku do kobiet. Widać nie bardzo rozumie co znaczy pojęcie przeciętnie/średnio/statystycznie.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1610316

Brawa dla Sumlinskiego za wspaniała książkę, brawa 

Ale z drugiej strony,od samego początku premiera tej książki miała mieć na Foksal. Sumliński jak zwykle kłamie, manipuluje i robi zadymę wokół siebie. Ten "dziennikarz" jest już na poziomie Vegi i celebrytów którzy cały czas chcą być w centrum uwagi.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1610317

sio.

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1610318

Sumliński to taki zdolny dziennikarz śledczy, że nawet uwiarygadniał swą wizytą sektę Chojeckiego. Nie ma nic niewinnego w lansowaniu się poprzez antypolskie środowisko. A musiał być świadomy, bo złożył i wyznanie wiary, wiedział więc, gdzie poszedł. Przecież to jakby pójść na spotkanie bojówki komunistycznej i jeszcze dziękować.

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1610379

- zakradła się już nawet na prawicowe portale.

Oto trzy mieszkanki Warszawy okradły niewidomą. Zapomnieli dodać że jak mi się zdaje są pochodzenia Romskiego - czyli Cyganki.

Tak się Polakom przyprawia "morde" i zaczęli w tym chocholim tańcu uczestniczyć już i sami Polacy.

https://telewizjarepublika.pl/bez-skrupulow-okradly-niewidoma-99-latke-z-oszczednosci-zycia,87870.html

Vote up!
4
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1610348

Obserwowalam wczoraj na zywo prezentacje ksiazki z wielkim napieciem.

Gmina zydowska zrobila Sumlinskiemu/Kurek/Budzynskiemu  duza reklame - niechcacy  ;-))

A wcale sie na to nie zanosilo.

Slow krytycznych w stosunku do Pani dr Kurek nie rozumiem. Ona jest przede wszystkim historykiem . I jako historyk zachowywala sie bez wielkich emocji i moim zdaniem najbardziej obiektywnie. To jest potrzebne, zeby nie zarzucano jej antysemityzmu. Ona mowi, ze najwazniejsza jest prawda historyczna.

Dziekuje autorom, ze wzieli sie za ten temat, bo to co  o Polakach rozpropagowal  J.T.Gross na caly swiat to prosi o pomste do nieba.

Vote up!
3
Vote down!
0

Gosia

#1610375