Nowe taśmy, czyli znów coś się kroi

Obrazek użytkownika piko
Historia

Zmiana kursu Stanów Zjednoczonych w stosunku do Europy zaowocowała spiskiem podstępnych kelnerów w wyniku którego zostało nagranych ileś tam ciekawych rozmów. Część z tych nagrań umożliwiła odsunięcie PO od władzy.

Po nieudanym grudniowym puczu zwanym ciamajdanem, kierownik euroburdelu prawdopodobnie podejmie kolejną próbę odzyskania wpływów w naszym kraju.

Ponieważ targowica w postaci PO, PSL i partii idiotek z Rysiem na czele okazała się beznadziejna, jako wewnętrzne narzędzia do obalenia PiSu została wyznaczona nadzwyczajna kasta oraz zdrowe jądro naszej niezwyciężonej armii. Wsparcie tej operacji jak zwykle zapewnią środowiska zatroskanych intelektualistów i księży patriotów oraz nasze wiodące media.

Pomoc z zewnątrz zapewni Georg Soros wraz z jego rozlicznymi NGOsami. Takie przypuszczenie pojawiło mi się po przeczytaniu jego tekstu ]]>„Bój o wspólną Europę”]]>, który pojawił się w niemieckich mediach m.in na portalu onet.

Skąd takie straszne przewidywania? Ano stąd że znowu pojawiły się taśmy z kompromatami. Jest to moim zdaniem działanie wyprzedzające, które ma pokazać różnym zaprzańcom i kanaliom, że mamy sporo tego towaru i uważajcie, bo jeszcze ciekawsze kawałki ujrzą światło dzienne.

Czy te ujawnione nagrani i kolejne czekające w kolejce są mocną „zastawką”? Obawiam się, że nie. Będzie ciekawie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Właśnie przed chwilą zastanawialiśmy się w gronie znajomych po co kolejne kompromitaty ujrzały światło akurat teraz. Wnioski trochę inne - aby przypominać zapominalskiemu społeczeństwu czym były rządy PO-PSLu. W domyśle - nowe odcinki "Ucha kelnerów" wkrótce.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1541706

PIS mógł powrócić do władzy dzięki klęsce polityki resetu USA-Rosja a "Ucha kelnerów" były tylko narzędziem do tego prowadzącym.

Łukasz N.,  menedżer u "Sowy&Przyjaciół" wcześniej pracował w nieczynnej już dziś restauracji Lemongrass w centrum stolicy, naprzeciwko ambasady USA. To on zlecał kelnerowi Konradowi Lasocie zakładanie podsłuchów, które potem przekazywał Falencie a ten służbom.

Nagrania rozpoczęły się w lipcu 2013 i niedługo wcześniej Łukasz N. przeszedł z restauracji Lemongrass do "Sowy":

(...)Dzisiaj "Newsweek" ujawnia, że przechodząc do restauracji Roberta Sowy, Łukasz N. wysyłał do polityków sms-y o zmianie "miejscówki". A ci poszli, niczym barany na rzeź. - Rozsyłał esemesy, że przeniósł się tam z restauracji Lemongrass i że wszystkich zaprasza do wypróbowania tamtejszej kuchni. To on rezerwował salę VIP dla takich osób jak Elżbieta Bieńkowska czy Sławomir Nowak – mówi w rozmowie z tygodnikiem jego informator.(...)

http://niezalezna.pl/56445-lemongrass-ulubiona-knajpa-politykow-platformy-menedzerem-byl-zatrzymany-przez-abw

Trudno w tej sytuacji podejrzewać, że Łukasz N. działał na rzecz służb podległych Tuskowi.

Wyrok(nieprawomocny) w sprawie te afery pokazuje, że i sąd wie kogo skazywać; Łukasz N. jako jedyny z oskarżonych został potraktowany ulgowo - sąd odstąpił od kary z powodu współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1541708

W tym wszystkim najbardziej mi się podobało jak szef MSW został nagrany mówiąc, że mamy teoretyczne państwo. Kto jak kto ale on musiał mieć tego świadomość. Powinno się p. Sienkiewicza wziąć na jakieś solidne przesłuchanie żeby coś bardziej konkretnego powiedział w tej sprawie.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1541712

Jest pewnie powód dla którego trzeba przypomnieć społeczeństwu jak to było za PO-PSL. I ten powód jest ciekawy, bo co ks. Sowa był wart to raczej wiadomo. Według mnie to jest sygnał "jasnej strony sił" do "ciemnej" że nie zawahamy się użyć reszty taśm.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1541710

"Według mnie to jest sygnał "jasnej strony sił" do "ciemnej" że nie zawahamy się użyć reszty taśm."

Dopóki USA zależy na budowie "strefy buforowej" pomiędzy Rosją a Niemcami, a że zależy świadczą decyzje o stacjonowaniu wojsk USA w Polsce, potwierdzenie o przyjeździe do Polski na spotkanie "Trójmorza", dopóty "totalna' ekspozytura Niemiec i Rosji nie ma szans na władzę w Polsce.

Trump   pomny na lekkomyślną politykę resetu z Rosją Obamy, nie może dopuścić do realizacji "wspólnego europejskiego domu" z Niemcami i Rosją jako jego przywództwem, bo to prowadziłoby do eliminacji hegemonii USA w skali globalnej(musieliby konkurować i z Chinami i z "Eurazją", co niechybnie prowadziłoby do marginalizacji USA jako supermocarstwa.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1541717

Tak właśnie jest. Jeszcze za Obamy w US stwierdziło, że cichy romansik RFN (i Bruksceli) z Rosją został zawiązany i jest wymierzony w Stany. Stąd wzięła się akcja Waszyngtonu na Ukrainie i obalenie prorosyjskiego Janukowycza. Putin odpowiedział w 2014 próbą odwrócenia sytuacji kąsając Ukrainę i to skłoniło US do zmiany priorytrtów i próbę budowy pasa bezpieczeństwa między RFN a Rosją. Póki Rosja będzie wywierać presję na Ukrainę, to US będzie wspierać państwa między Niemcami a Rosją, a przy okazji szczypać Berlin poprzez handel, a może i finanse (mają Deutsche Bank w saku i mogą go walnąć go w każdej chwili).  

Vote up!
1
Vote down!
0

Traczew

#1541720

Geopolityka, geopolityką, ale nie wszystko da się wyjaśnić posunięciami w gabinetach i sztabach Białego Domu czy Kremla. Gdyby tak było, to do przepowiadania przyszłości wystarczyłby dobry analityczny program.  Ale ponad tym wszystkim Jest Nieprzewidywalny Twórca Historii . 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1541738

Na tym urok egzystencji polega, że nie wszystko da się przewidzieć, wykoncypować. Często historia podąża swoim pokręconym torem, często przypadek decyduje a czasami opatrzność. Dlatego takie rozważania traktuję jak ciekawą łamigłówkę intelektualną.

Pozdrawiam Cię Romku. Jakby co zaproszenie aktualne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1541766

Tajani idzie na wojnę z USA, marzy mu się realizacja strategicznego partnerstwa z Rosją("Europa nie potrzebuje więcej Wuja Sama" ale za to potrzebuje towarzysza Putina i jego Nord Stream II czyli polityki z czasów lewaka Obamy, który uprawiał miłość do Wołodii i pozwalał mu na brylowanie na salonach Zachodu)
(...)- Europa nie potrzebuje więcej Wuja Sama; w sprawach klimatu, ale także polityki zagranicznej i bezpieczeństwa - powiedział przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani. - Wysoko będziemy nieść sztandar z hasłami obrony klimatu - zapewnił.(...)
http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/tajani-usa-trump-klimat,90,0,2332250.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#1541842