Nawoływanie do ludobójstwa i podżeganie do wojny na NeOnie24.ru

Obrazek użytkownika Mind Service
Idee

Nawoływanie do ludobójstwa i podżeganie do wojny na wielką skalę jest czymś haniebnym i niezgodnym z prawem. Taki wpis popełnił bloger Stara Baba. Chciałby on aby Rosjanie zdetonowali ładunki nuklearne na Ukrainie, przy granicy z Polską!


Oto jakie treści są serwowane na pro-ruskim portalu NeOn24.ru:

Na początku konfliktu napisałem wpis w którym to Rosja, aby zachować swoja suwerenność i stabilność w regionie musi jak najszybciej zaatakować i przejąc cala UkrainęMusi się to odbyć błyskawicznie z niewykluczaniem użycia jednego lub dwóch ładunków nuklearnych o bardzo malej sile rażenia (gdzieś na pograniczu granic Ukrainy z Unia i to w "krzakach" aby nie spowodować strat w ludziach. 
(...)
To już nie są żarty a ludziom krytykującym mój wpis z przed kilkunastu miesięcy o konieczności wojny powiem jeszcze raz: lepiej czasami poświecić na wojnie kilka tysięcy niż poprzez złą politykę kilka milionów ludzi doprowadzając do wojny totalnej!

Stara Baba 06.06.2015 04:01:48

źródło: ]]>http://zygumntbialas.neon24.pl/post/123200,co-sie-dzieje-na-ukrainie-06-06-2015]]>
 

_________________________________________

A tu dalsze komentarze tych podludzi:
 

 
Taktyczny nuke... to drogocenna bron...walic w krzaki moze Stara Baba ale nie nuk...Tego uzywa sie do niszczenia zwiazkow taktycznych...i bardzo waznych obiektow z koncentracja duzej sily zywej...
Ztego co widzac..wytluka Ukrow i zostanie Ukraina dla niemalnych ludzi.
W przszlym roku zlodzieje Ukrainy beda historia a ich sponsorzy beda liczyc straty.
]]>nadużycie]]> ]]>link]]> ]]>skomentuj]]>
]]>RomanKa]]> 06.06.2015 05:47:38

 

 • Pisze Pan: "W przszlym roku zlodzieje Ukrainy beda historia a ich sponsorzy beda liczyc straty". -
  --- To jest nie tylko moja nadzieja. To prawie moja pewność :)))
  ]]>nadużycie]]> ]]>link]]> ]]>skomentuj]]>
  ]]>zygmuntbialas]]> 06.06.2015 10:16:37
 
 • Polska stanowi dla niektórych dość poważny problem i byłoby wygodnie rozwiązać ten problem rękoma chętnych Ukraińców.
  ]]>nadużycie]]> ]]>link]]> ]]>skomentuj]]>
  ]]>Galopujący Renifer]]> 06.06.2015 14:59:47
 •  
   
  Pisze Pan: "Polska stanowi dla niektórych dość poważny problem i byłoby wygodnie rozwiązać ten problem rękoma chętnych Ukraińców". -
  Jeśli Rosja będzie pasywna do samego końca, to przegra wszystko. 
  (...)Analizujemy całą sytuację w oparciu o szczątkowe dane, nie mamy pełnego obrazu sytuacji. Rosja na pewno ma świadomość taktyki światowego hegemona i na pewno przygotowywany jest wariant planów na różne okoliczności
   
  --------------
  Przecieram oczy ze zdumienia. - Gdzie są polskie służby? Dlaczego pozwalają na jawnie wrogą działalność, naruszającą prawo, szkodzącą także Polsce?

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (14 głosów)

Komentarze

Jaki portal tacy lumpenblagierzy,
"gudłajintelekt company."

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1483141

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1483160

O powiązaniach tego antypolskiego, bo służącego wyłącznie rosyjskiej propagandzie portalu pisałem w notce „Opara ze ‘ścierwoneonówki’ w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu”

Można dodać, że jest to nic innego jak filia zorganizowana przez V kolumnę Rosji z Centrum w Królewcu.

Poniżej fragment notki.

Polskie Centrum Kultury w Kaliningradzie „to instytucja, której warto przyjrzeć się bliżej”. Ponieważ, jest to „całkowicie prywatna inicjatywa” Tomasza Omańskiego znanego z… lobbowania na rzecz Rosji. Zresztą mieszkający w Rosji od 20 lat Omański nie kryje się ze swoimi jednoznacznie prorosyjskimi poglądami”.

Oddział tego Centrum znajduje się w Olsztynie i zdaniem jego twórców ma „przybliżyć nie tylko mieszkańcom Warmii i Mazur, ale także całego kraju bogatą i ciekawą kulturę Rosji”.

Jednak najciekawsze jest to , że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów.

Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Oddział tego Centrum znajduje się w Olsztynie i zdaniem jego twórców ma „przybliżyć nie tylko mieszkańcom Warmii i Mazur, ale także całego kraju bogatą i ciekawą kulturę Rosji”.

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z

Vote up!
7
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1483175