Gdzie jest ruski konwój wg AdNovum?

Obrazek użytkownika Mind Service
Świat
Ruska prawda wg AdNovum

'Biały konwój' wciąż nie wjechał na Ukrainę, a Zachód wzywa Rosję do deeskalacji konfliktu. Wieczorem z Putinem rozmawiała kanclerz Merkel. Ukraina twierdzi, że zniszczyła część rosyjskiej kolumny, która wkroczyła na jej terytorium. Ukraina i Rosja nadal nie osiągnęły porozumienia w kwestii odprawienia konwoju humanitarnego. Jak informuje zastępca szefa SBU Wiktor Jahun, Rosjanie zgadzają się tylko na 'wizualne sprawdzenie' ładunku przez pograniczników. A to - zdaniem Jahuna - nie wystarcza.
 


Konwój z Rosji oczekuje w odległości kilkudziesięciu kilometrów od granicy na inspekcję - podaje agencja AFP; dywersanci z Doniecka oskarżają władze w Kijowie o umyślne opóźnianie przyjęcia ciężarówek. 

 
Około 300 rosyjskich ciężarówek wiozących - według Moskwy - 1800 ton pomocy humanitarnej, stacjonuje Kamieńsku Szachtyńskim, w odległości ok. 30 km od od przejścia granicznego Donieck-Izwarino, co oznacza, że nie ruszyły się one stamtąd od czwartku. 
 
 
Ukraińcy chcą użyć specjalistycznych sprzętów, które pozwoliłyby m.in. na wykrycie ewentualnych materiałów wybuchowych i urządzeń elektronicznych. Na to jednak strona rosyjska nie chce się zgodzić - podaje Kanał 5. SBU dodaje, że Rosjanie zmienili planowaną trasę przejazdu wkrótce po tym, jak dowiedzieli się, że Ukraina chce użyć skanerów do sprawdzenia zawartości transportu. Takie skanery znajdują się na punktach kontrolnych podlegających siłom ukraińskim. Konwój ostatecznie ominął je i pojechał do Izwarino. 
 
 
Ukraińscy pogranicznicy i celnicy, którzy przybyli na stronę rosyjską, nie rozpoczęli jeszcze inspekcji ciężarówek, oczekując - jak pisze AFP - na dokumenty z Czerwonego Krzyża, który ma się zająć dystrybucją pomocy. 
 
 
Przedstawiciel rosyjskiego ministerstwa ds. sytuacji nadzwyczajnych zadeklarował, że Moskwa wysłała ukraińskim celnikom deklaracje, gdzie wypisano zawartość ciężarówek. Będący na miejscu przedstawiciel OBWE Paul Picard ze swej strony wyjaśnił, że w sobotę rano doszło do spotkania rosyjskich celników i przedstawicieli Ukrainy, lecz nie podał żadnych szczegółów.
 


Dla przypomnienia - wczoraj, tj. 15 sierpnia rano AdNovum na Neonie24 donosił: "Rosyjski konwój z pomocą humanitarną dla ludności cywilnej miast Donbasu przekroczył dziś w nocy granicę ukraińską na przejściu granicznym w Izwarino".

]]>]]>

Dzisiaj jest sobota 16 sierpnia. Konwój z Rosji nadal stoi na granicy. Coś się ewidentnie posypało w inwazyjnych planach Rosji. Wygląda na to, że wytyczne dla rosyjskiej agentury wpływu znowu wyprzedziły rzeczywistość.
 

Co jest grane?

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (10 głosów)

Komentarze

Ten AdNovum to był kiedyś normalny człowiek.

Co mu odbiło???

Podjął pracę?

 

 

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1435390

On na Neonie24 robi za konia pociągowego linkując dziesiątki ruskich stron pod swoim wpisem, co mnoży ranking właśnie te kilkadziesiąt razy. A naiwni cieszą się, że mają taką oglądalność. No i ponoć na tego AdNowum pracuje cały sztab ludzi, opracowując materiały i mu podsyłając. AdNowum wykonuje 1/3 odsłon dla całego portalu:

.

Więcej tutaj: 

.

http://1do10.blogspot.com/2014/08/how-worth-does-neon24pl.html

Vote up!
4
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1435392

AdNovum kiedyś dużo pisał wydarzeń z Ameryki odnośnie różnych wydarzeń, wybuchów, zamachów, strzelanin...teraz widzę przeniósł się na front wschodni :))...jedno mogę stwierdzić... tak, jak Stanislas Balcerac to sztab ludzi tak i AdNowum to też kilka osób...jeden tego nie obejmie, no chyba, ze ma etat i siedzi non stop w sieci jak pan R.vel SL, którego imienia przez moją obietnicę nie wymienię :))pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
3
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1435394

R velSL - to ten jawny sowiecki szpicel ?????

 

A to orginalny rosyjski szpic- el

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1435397

nawet suka z NeOnu swego psa znajdzie i zminusuje

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1435445

 – cytat: „Domagamy się aby polskie portale internetowe wprowadziły cenzurę przeciwdziałającą obrażaniu Polaków i Polski przez rosyjską propagandę! Jednocześnie polscy internauci domagają się od polskiego rządu stanowczych działań na rzecz wyeliminowania rosyjskiej dywersji szkalującej Polaków na polskich forach internetowych, ich poglądy, do wyeliminowania rosyjskich spotów nawołujacych do narodowej nienawiści i działań antyukraińskich! Ta bezprecedensowa dywersja, na niespotykaną i nie skrywaną skalę odbywa się od kilku miesięcy i jest w niezrozumiały sposób tolerowana przez władze polskie! Dla kogo pracują redaktorzy naczelni polskich portali? Dla Polski czy dla dokonującej agresji Rosji?"

Vote up!
5
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1435391

No , ale jak sie jest wychowanym na Izwiestii,Prawdzie,Konsomolcu, czy teraz na Koszer Zeitung

to taki Opara,Wojtas,Ruszkiewicz czy wspomniany AdNowum nie moga pisac co innego

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1435396

Coś przeoczyłem? Bo mi się wydaje, że głównie dla syjo-majdanowo-banderowej propagandy. Gdzież te "antyukraińskie" wpisy, bo ja widzę głównie tzw. antyruskie.:) na słusznych stronach i na dużej ilości "prawicowych" - czyli w olbrzymiej wielkosci. Tu na nieporawnych jest trochę stonowania.

 

 

 

 

Poleciłbym to co ktoś zamieścił tu kilka dni temu, w celu ochłonięcia.

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5631#.U-9dt6MvjI0

Oczywiscie zdaje sobie sprawę, że zarówno wypowiedź Brauna (o tym by nie pchać się w pierwszym szeregu, nawet do iluzorycznej "wojny"), jak i mój skromny wpis, dla kogoś kto "mysli" histerycznym wrzaskiem jest stanowczo "ruską propaganda":))). Michalkiewicz też zdaje się "ruski agent".

 

 

Najczęściej ci co wysyłają na wojnę z Ruskimi, co widzą sprawę Ukrainy wyłącznie majdanowo-syjonowo, bardzo kochają Izrael. Zapytam więc "podchwytliwie", a jak tam Izrael w Gazie:))? Bombardowanie bezbronnych cywilów, co mozna uznać za zbrodnię czy może "słuszne prawo do odwetu w obronie państwa"? A działania organizacji Heart wobec Polski? Słuszne?:))

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1435398

do reszty.
Co wiecej jak na taka "Dawidowa" gwiazde tego scierwomedium i "szokujacego" tyt.
to znalazl az 3 idiotow ktorzy zabrali glos w 'dyskusji"
Co wiecej dodac nawet sowiecko-zydowskich szpicli pozostali NeOno-wcy najzwyczajnie olali cieplym moczem
 
 
 
 
MEDIA   12.08.2014 11:0810 komentarzy

Dyletancki desant na Niepoprawnych - kontynuacja

Mają wszystkie cechy rasowego bolszewika - służalczość, dupowłaztwo, potrzebę "działania w kolektywie", donosicielstwo, lizusostwo, bezczelne kłamstwa. Jednym słowem reinkarnacja bolszewika z lat 30'.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak więc chłopczykowie z "niepoprawnej" piaskownicy starają się jak mogą. 
Jestem tylko ciekawy czy Gawrion jest ślepy, głuchy i da sobie wejść na głowę tej bandzie trolli?


 

 
 
 
 
 
599 odsłon |  zgłoś nadużycie  | do obserwowany
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Średnia ocena: 4.1 (7 głosów)

 
 
 
 

KOMENTARZE

 

 • @
  No ciekawie się robi.
  Warto wspomnieć, że zacząłem wojnę z dyletantami (bez cudzysłowu - bo to taki typ "niedorobionych"), a szczególnie z inkryminowanym jazgdyni, jako reakcja na jego notkę, gdzie sugerował zbrojne powstanie przeciwko "władzy", ale beż żadnego programu.
  To przecież o to poszło.
  I jak widać, wraca tematyka ponownie tyle, że więcej osób zdaje sobie sprawę, że byłoby to samobójstwo.

  Prowadząc tę "wojnę" nie czułem się komfortowo, gdyż nie jest przyjemnym odpieranie ciągłych, nieuzasadnionych oskarżeń i rzucanych inwektyw. (Chociaż nie byłem zbyt dłużny w takich przypadkach). Nie czuję się zwycięzcą, ale mimo osobistego dyskomfortu uważam, że przyczyniłem się do zmiany postawy u wielu ludzi w ocenie rzeczywistości.
  To cieszy.
  Cieszy też wzrost zainteresowania polskimi korzeniami, cywilizacją jaką tworzyliśmy, a która ma swe podstawy w słowiańszczyźnie.
  To, na co należy teraz zwrócić uwagę to, żeby nie nastąpiło "podpinanie" się elementu obcego pod nazwę i symbolikę, a wkładanie tam obcych treści.

  Cóż. Dodam też, że zostałem kiedyś wyrzucony z Niepoprawnych właśnie za notki na temat Cywilizacji Polskiej.

  Kończąc. Właśnie rozważam organizację imprezy o charakterze podobnym do wspomnianego "Cepowiska". Może bardziej medialnego - trzeba to dobrze przygotować. Na początku września.

  A jeszcze, aby nie było "dupoślizgu"- podoba mi się takie zdanie z tekstu:

  "W każdym razie pokazała się w całej krasie mała ale skonsolidowana i gotowa na wszystko grupka trolli, która dla zaspokojenia swoich chorych ambicji nie cofnie się przed niczym, nawet ubliżaniu kobietom, którym jeszcze niedawno wchodzili w tyłek. "

  Skojarzenia pozostawiam Czytającym.

  Krzysztof J. Wojtas 12.08.2014 12:14:27

 • Pewnie że ci bojownicy z Rosją to stara banda czerwona, tylko przewerbowana na Amerykanów.
  Toż to widać, słychać i czuć - zwyczaje, maniery, prymitywne odzywki, to ślepe podążanie za wodzem, stadne na hasło wodza potępianie właśnie zdemaskowanych "wrogów ludu" (niedawnych przyjaciół). Jest to czerwona banda szczególnie nędznego sortu, takich co nawet w PZPR ich nie bardzo chcieli, bo to zupełny prymityw, nawet oni już później mieli jakieś minimum wymagań. W PZPR już po październiku 56 roku było też wielu ludzi całkiem na poziomie, tylko awans nie był możliwy bez przynależności, to się zapisywali. 
  A sławne Kluby Gazety Polskiej lepiej jakby nazwali Kluby Czerwonych Pająków, byłoby uczciwiej.
  vortex 12.08.2014 17:00:53

 • @vortex 17:00:53
  U nas też mamy czerwonych pająków oddelegowanych. Towarzyszka Astra jak zawsze po linii i na bazie, jak zawsze z linią partii i rządu z towarzyszem I sekretarzem na czele. Przed chwilą usunęła kolejny mój komentarz, akurat ten już sobie zapamiętałem, więc powtórzę go tutaj. 

  -------------------------------------------

  Czerwony pająk jesteś i tyle, przewerbowany. Z tych ci zawsze od pokoleń nienawidzą Polaków. Tutaj o ojcu twojego idola i wzorca ideowego. Macie starą tradycję walki z Polakami.

  "- Ojciec Piłsudskiego przed powstaniem styczniowym był oberpolicmajstrem w Wa-wie. Znienawidzony przez Polaków, miał opinię gorliwego sługusa Rosjan, złodzieja, łapownika i okrutnika."

  A twój wzorzec poleciał do Austriaków i Niemców i robił w ich imieniu to samo.

  http://www.monitor-polski.pl/tworzenie-judeopolonii-prawda-o-pilsudskim-selmanie/

  vortex 12.08.2014 17:05:42

 • @vortex 17:05:42
  A wcześniejszy mój komentarz też był ciekawy i chyba dobrze trafił, bo zniknął w ciągu sekund. Tak spróbuje odtworzyć.
  Zapytałem dlaczego Astra z ruskim nie walczy osobiście (skoro ruskiego tak nie lubi) tylko innych namawia. Bo tam chętnie przyjmują ochotników z różnych krajów, także kobiety tam walczą, więc nie ma problemu, zgłosić się i do boju, do boju - rusa bij, bij, bij! Więc co, Astra pewnie tchórz zwykły. 
  I do tego, gdzieś (może tutaj) odkryli pewną prawidłowość - osoby które najmocniej pyskują za wojną z Rosją nie mieszkają stale w Polsce, a daleko od niej. Każdy rozumie kontekst i podtekst, ona też zrozumiała i ekspresowo usunęła.
  vortex 12.08.2014 18:39:01

 • @vortex 18:39:01
  Źle oceniasz Astrę.
  To co pisze to pisze szczerze i od serca. O tym jestem przekonany.
  A, że inaczej postrzega niebezpieczeństwa to nie znaczy, że robi to "na zlecenie".
  Jarek Ruszkiewicz SL 12.08.2014 18:44:14

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:44:14
  Nie takie patriotyczne kreacje już widziałem.
  vortex 12.08.2014 18:48:04

 • @vortex 18:48:04
  vortex 13.08.2014 00:43:47

 • @vortex 00:43:47
  vortex 13.08.2014 01:11:49

 • @vortex 01:11:49
  Obejrzałem ten filmik i nigdzie nie mogłem na nim zobaczyć ani usłyszeć,jak pan Gawroński skanduje te zdania,o których mółwi i za których rzekome skandowanie legitymuje go policja.Jak się idzie z kamerą i zamiarem dokonania prowokacji,to taka prowokację trzeba dokładnie filmować.Inaczej wychodzi-kupa,czyli humbug albo inaczej hucpa.
  Cheval Noir 13.08.2014 11:42:27

 • @Cheval Noir 11:42:27
  Nie chodzi mi o Gawrońskiego. Tylko o kolejną uroczystość z powodu śmierci 96 osób. A był taki film jak Kaczyński próbuje jakoś zręcznie wyminąć delegację jeszcze żyjących Wołyniaków, którzy chcieli mu wręczyć petycję w tej sprawie (jakoś tak czmychną na bok, nie chciał z nimi mieć kontaktu). Nie znam treści petycji, ale to jakby pokazuje co się tutaj gra naprawdę.
  vortex 13.08.2014 13:43:30
 •  

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1435400