Polacy, obudźcie się!

Obrazek użytkownika Mind Service
Kraj
]]>]]>

Fragment wiersza Wladyslawa Broniewskiego. " Kiedy przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz - Polskę, kiedy rzucą przed siebie grom, kiedy runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą - ty, ze snu podnosząc skroń, stań u drzwi. Bagnet na broń! Trzeba krwi!"
 

]]>]]>

Przewodniczący Dumy Państwowej Siergiej Naryszkin oświadczył, że piątkowa decyzja polskich władz, które nie zezwoliły na przelot nad Polską samolotu ministra obrony Rosji Siergieja Szojgu, odbije się na stosunkach rosyjsko-polskich. - Incydent ten wywołuje głębokie zdumienie - oznajmił Naryszkin.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji w piątek oświadczyło, że brak zgody na przelot nad Polską samolotu rosyjskiego ministra obrony, a w konsekwencji konieczność zawrócenia do Bratysławy, stworzyły "realne zagrożenie dla bezpieczeństwa lotu". MSZ oznajmiło, że jest "absolutnie oczywiste, że takie działania Warszawy nie pozostaną bez stosownej reakcji ze strony Rosji". Resort określił zdarzenie jako "oburzający incydent".

Szojgu był w piątek na Słowacji na obchodach 70. rocznicy powstania narodowego. Poleciał tam w zastępstwie prezydenta FR Władimira Putina. Po starcie z lotniska w Bańskiej Bystrzycy piloci rosyjskiego Tu-154 otrzymali informację, że Polska nie udostępni swojej przestrzeni powietrznej. Wojsko nie zgodziło się na przelot samolotu z powodów proceduralnych - lot zgłoszono jako wojskowy, podczas gdy Rosjanie dysponowali tylko zgodą cywilną. Gdy zmienili status lotu, mogli lecieć bez przeszkód.

Rzecznik polskiego MSZ Marcin Wojciechowski napisał w piątek na Twitterze, że w sprawie przelotu rosyjskiego ministra obrony nad Polską nie ma żadnego podtekstu politycznego. "Chodziło wyłącznie o względy proceduralne" - poinformował.
 

]]>]]>

W tym momencie rodzi się szereg pytań. 1. Dlaczego minister obrony wrogiego nam państwa, które dokonało agresji na naszego sąsiada - Ukrainę może sobie bezkarnie latać nad naszym terytorium? 2. Dlaczego sankcje UE nie dotknęły tak ważnej osoby w FR jak minister obrony? 3. Dlaczego Polacy gęsto się tłumaczą i zasłaniają jeszcze jakimiś procedurami?

Oto Ruska twarz, niezmienna od dziesięcioleci.
 

]]>]]>

17 września 1939 zbrojna napaść ZSRR na Polskę bez określonego w prawie międzynarodowym wypowiedzenia wojny. W konsekwencji ZSRR uznał wszystkie układy zawarte uprzednio z Polską za nieobowiązujące. Dlatego też odmawiano np wziętym do niewoli polskim żołnierzom statusu jeńców wojennych i zabijano ich zaraz po wzięciu do niewoli . Wiadomo np., że żołnierzy polskich wziętych do niewoli w 1939 roku pod Grodnem i Wilnem sowieckie dowództwo poleciło uśmiercać poprzez miażdżenie ich pod gąsienicami czołgów. Wielu jeńców polskich rozstrzelano wkrótce po ich poddaniu się w doraźnych egzekucjach.
 

]]>]]>

1. Amerykański lotniskowiec powinien wpłynąć na Morze Czarne i zbombardować pozycje "separatystów", a na protesty Rosjan - wyrazić zdziwienie że przecież Rosjan tam nie ma. 2. Wykluczyć Rosję ze wszystkich rozgrywek sportowych i zamknąć granice dla obywateli sowieckich. 3. Jako kraj popierający i eksportujący terroryzm wykluczyć Rosję z ONZ i OBWE. 4. Skoro Rosja nie przestrzega żadnych układów i podpisanych przez siebie zobowiązań - również przestać się z tym liczyć.
 

]]>]]>

Nie pojmuję: miliony mądrych, wspaniałych ludzi daje się szantażować temu zbokowi - Putlerowi. Internauci - gdzie wasz intelekt? - wiecie że, z tym ruskim psychopatą tylko Wy możecie wygrać. Zbocznikować putinowskich trolii - przejąć inicjatywę - (pamiętacie akcję wolny internet?) Stwórzcie dawno zapomniany ŚWIAT POKOJU to Wy możecie wskrzesić marzenia waszych rodziców :) Macie środki :) Dzięki Bogu przeżyłem całe życie w pokoju, i dlatego Was proszę zróbcie wszystko BY GO CHRONIĆ!

Na zdjęciu: rosyjscy faszyści:
 

]]>]]>

Faszystów, czy neofaszystów wszędzie trzeba tępić. Trzeba też zająć się tym na Kremlu, bo to najgroźniejszy faszysta naszych czasów. Putin otumanił swój umęczony naród jak Hitler w latach 30-ych.
 

]]>]]>

Ileż to ruskie pracy wkładają w rozpisywanie się na polskich forach :) Przez lata to k...two panoszyło się głównie na stronach niejakiej wybiórczej, obecnie wypisują swoje socjotechniczne bzdety wszędzie, ale na szczęście Polacy to dumny i mądry naród i doskonale potrafi rozróżnić słowa swojego Rodaka od judasza, który za kilka złotych wypisuje bzdury na zlecenie ruskiego zleceniodawcy.
 

]]>]]>

Ruskich trolli do białej gorączki doprowadzają nasze opinie, ale na nas ich propaganda nie działa, bo my to nie ciemny Rusek i rozum swój mamy.

________________

Na podstawie materiałów z Internetu

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (22 głosy)

Komentarze

to typowa ruska prowokacja, bo przecież nie są takimi durniami żeby nie znać procedur lotniczych zarówno cywilnych jak i wojskowych. Czego mi w tym incydencie zabrakło? Mówienie głośno , otwarcie i we wszystkich możliwych europejskich mediach o tej ruskiej prowokacji żeby do Europejczyków dotarło jakich metod chwyta się Kreml. To powinien być temat nr 1  a nie obłędny taniec maistreamu wokól Donka.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Szpilka

#1437111

- bo oni słysząc o klepaniu Donka po plecach dostają orgazmu :)

Vote up!
9
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437115

Leminga trzeba napier...ac 3 razy dziennie i raz dawc zrec dokladnie tak postepowac jak z kacapem

inaczej inne metody wychowawcze nie skutkuja.

Leming ma tylko odruchy PAWLOWA i zadnej innej logiki bo tylko debil podcina sobie galaz na ktorej siedzi.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1437243

Szojgu jest na liście osób niepożądanych na terenie UE. To granda, że Słowacy pozwolili mu wysiąść z samolotu. Już pisałem, że powinien zostać zatrzymany i deportowany z terenu UE.

Już sam ten fakt wystarcza, żeby jego samolot nie został wpuszczony na teren Polski.

Vote up!
6
Vote down!
-1

M-)

#1437114

Więc pojawia się pytanie dlaczego mu pozwolono wjechać na teren Słowacji i dlaczego Polska zezwoliła na jego przelot nad naszym terytorium?

Vote up!
7
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437117

o zawróceniu jego samolotu, Interia.pl albo Niezalezna.pl (niestety, nie pamiętam, która, ale w obu o tym czytałem) podała, że Szojgu jest objęty sankcjami UE. Nie napisali wprost, że zakazem wjazdu, ale to chyba samo przez się rozumie.

Vote up!
2
Vote down!
0

M-)

#1437164

byłoby mozna powiedzieć, że w tej konfrontacji z Szojgu mocno pomagali Słowacy.

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1437143

Nie, nier misiaczek. Nie należy NIGDY zapominać, że Słowacja brała udział w agresji na Polskę we wrześniu 1939 roku!!!!!

1 września 1939 roku premier ksiądz Josef Tiso wydał swoim oddziałom rozkaz zaatakowania Polski bez uprzedniego wypowiedzenia jej wojny, co motywował rzekomym zagrożeniem Słowacji przez armię polską. Armia słowacka zaatakowała Polskę o godzinie 5.00 siłą trzech dywizji w kierunkach: podhalańskim, nowosądeckim i bieszczadzkim.

 

"1 września 1939 1 Dywizja zajęła Jaworzynę oraz Niedzicę i posunęła się w ciągu kilku dni o 30 km, dochodząc 3 września wieczorem do Ochotnicy, a 4 września - do rejonu Zabrzeż - Rzeki, gdzie nawiązano kontakt ogniowy z jednostkami Armii "Karpaty". 9 września 1939 dywizja ta powróciła na Słowację (niewielkie siły pozostały na Polskim Spiszu aż do jego włączenia w granice Słowacji oraz jako wojska okupacyjne w Zakopanem). 2 Dywizja w składzie XVIII Korpusu Armijnego gen. piech. Eugena Beyera zajęła pozycje na linii Jasło-Krosno-Sanok, mając styczność bojową z jednostkami polskimi (11 KDP). Najkrwawsze walki toczyły się w okolicach Czeremchy i Ochotnicy między 2 a 5 września. 2 września 4 słowackie wozy pancerne dotarły do Tylicza, gdzie napotkały silny opór i musiały ustąpić. Tego samego dnia pluton Batalionu Obrony Narodowej "Gorlice" pod Konieczną przekroczył granicę państwową i wysadził w powietrze kamienny przepust. Również 2 września Polacy przeprowadzili kontratak do miejscowości Čertižné, powtórzony w nocy z 5 na 6 września, oraz wkroczyli do miejscowości Nižný Komárnik i Vyšný Komárnik. 5 września dowództwo słowackie wydało rozkaz utworzenia grupy szybkiej (tzw. Rychlá skupina) pod kryptonimem "Kalinčak", jej dowództwo objął ppłk Ján Imro. Jednostka ta przekroczyła granicę polską, ale nie brała udziału w walkach. 12 września jednostki te zajęły Sanok oraz okolice[potrzebne źródło].

W czasie trwania kampanii piechota słowacka zajęła pozycje, od zachodu na linii KamienicaZbludzaZalesie, JaworkiBiała Woda oraz Krynica-ZdrójTylicz, bez znaczącego oporu ze strony polskiej.

10 września Słowacy przekroczyli granicę w rejonie Przełęczy Radoszyckiej i Przełęczy Łupkowskiej (przebiegajacy pod nią tunel kolejowy został wysadzony przez Polaków w powietrze już 1 września przed południem) i zajęli Radoszyce, Komańczę, Łupków, Rzepedź i Smolnik. Wieczorem osiągnięta została przez nich linia Przybyszów - Rzepedź - Turzańsk - Huczwice - Kamionki - Rabe. Następnego dnia Słowacy zajęli rejon do linii Bukowsko - Kulaszne - Baligród - Jabłonki - Cisna. 16 września jednostki piechoty wykorzystano do umocnienia wcześniejszych pozycji na linii między miejscowościami Liszna, Jabłonki, Baligród, Sanok, Krosno i Dukla, po czym wycofano je w granice Słowacji.

W walkach od 2 września wzięły też udział siły powietrzne złożone z dwóch dywizjonów myśliwskich, mających na wyposażeniu 20 samolotów Avia B-534 oraz jeden dywizjon rozpoznawczy z dziesięcioma samolotami Letov 328. Wlatywały one w głąb polskiego terytorium na odległość około 80 km, nie osiągając jednak żadnych spektakularnych sukcesów podczas działań wojennych.

W czasie całej kampanii wrześniowej straty armii słowackiej w Polsce wyniosły 18 zabitych, 46 rannych i 11 zaginionych. Wzięto do niewoli ok. 1350 jeńców polskich. W styczniu 1940 około 1200 z nich Słowacy przekazali Niemcom oraz Sowietom, a resztę uwięzili w obozie w miejscowości Lešť."

Vote up!
3
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1437160

a co smieszne  nie bardzo maja za co.Bedac w Pradze zorjentowalem sie jak Pepiki bez mydla w dupe wchodza Szwabom, a Polakow zle traktuja.

Tak ze jak zmienilem jezyk na jezyk ich panow -bo tak Niemcow tam traktuja - to byla kolosalna roznica w obsludze.

Widac unijne obostrzenia sa nie respektowane przez rozne kraje tylko Polska musiala zlikwidowac stocznie i sie podporzadkowac UE.

Czy mozna wyciagnac jakies konsekwencje do takiej Slowacji ze nie przesytrzega unijnych zakazow wjazdu na teren UNI kacapskiej swoloczy?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1437246

- nie wiedziałem. Co za swołocz! Dlatego teraz też kolaborują z ruskimi.

Vote up!
5
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437250

czy autor tego wpisu mieszka na stałe w Polsce?

Czymś zupełnie innym jest mieszkać tu na miejscu i widzieć całą tę sytuację z pozycji realnego zagrożenia, a czymś innym jest nawoływanie do z góry przegranej

konfrontacji, siedziąc na garnuszku angielskiego podatnika, więc?

Vote up!
7
Vote down!
-8

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437124

Zgodnie z art 36 ust. 2 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, każde przedsiębiorstwo lub jednostka organizacyjna przetwarzająca dane osobowe (np. dane pracowników, Klientów) ma obowiązek opracowania dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych. Ważna jest także weryfikacja czy zbiory podlegają obowiązkowi zgłoszenia do GIODO. Oferta kompleksowej dokumentacji z instrukcją zgłoszenia do GIODO jest dostępna na stronie www.rbdo.pl/sklep  Czytaj dalej 

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1437134

co kogo obchodzi, gdzie Ty mieszkasz? A już pod żadnym pozorem nie zdradzaj swoich prawdziwych danych osobowych i adresowych, bo agentura tylko na to czeka. Zobacz jak jadą na Jazgdyni i Cyborga, bo wiedzą gdzie oni mieszkają i straszą im procesami sądowymi. Im chodzi o to, żeby móc skutecznie zastraszać. 

Vote up!
5
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437137

Ludzie zmiencie prochy jak pokoju pragnę.

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437150

Ambasady i konsulaty byly i sa obsadzone przez jewrejska czerwona swolocz antypolska oraz przez szabes gojow i poSBeckie POmioty , ktora uprawiala i dalej uprawia antypolska polityke zagraniczna.

Za granicami kraju tworzono struktury inwigilacji emigrantow sciagano i ustawiano na roznych stanowiskach i wpychano w rozne oragnizacje swoje wtyczki i

dywersantow,w kraju wyrabiano publicznie zla opinie Poloni ktora nie dla sie przekabacic na czerwono.

Za Tuska zabrano wilu otganizacjom o programom pieniadze gdyz wyrwaly sie zpod kontroli i staly sie KNOBRNE w stosunku do Tuska i jego bandy,

sam Tusk przypomne spieprzal kanalami z Kanady jak go powitalismy,odechcialo mu sie dalszych podrozy po naszym kraju.

Ataki mendialne  na Polakow za granica sa tym silniejsze im mniej mozna im naskoczyc i dlatego stara sie ta swolocz nam dogryzc.

Typowe jest stwierdzenie ze my tu mieszkajac nie wiemy jak sie zyje i co sie dzieje w Polsce,pozniej ze nie mamy moralnego prawa glosowac i wogole zabierac glosu na

tematy polskie bo nie placimy podatkow i mozna by tak wymieniac jeszcze wiele chwytow ponizej pasa.

Z daleka czesto lepiej widac w obecnym czasie komunikacji kiedy media polskie w Ameryce nie sa zachwaszczone bo by splajtowaly glowy Polakow sa trzezwe nie

otumanione a za pomoca internetu i czestych podruzy do karju Polonia jest na bierzaco w sytuacji.

Mozna by sie sprzeczac i le jest polskosci w Polakach za granica a ile w srod Polakow w Polsce tu Polacy sie nie wstydza polskiej flagi czy polskiego godla

i przy okazajch swiat spotkan odrazu mozna zobaczyc nasze barwy.

Historycznie mozna przypomniej o wielkim udziale Poloni w odzyskaniu niepodleglosci Polskiej o przelanej polonijnej krwi za Polske krwi ktora byla zrodzona czesto juz w Ameryce.

Wspomne ile wysilku kacapy i ich pomioty w Polsce wkaldaly zeby zagluszyc polskie rozglosnie radiowe za PRLu,ktore tak chetnie byly sluchane w zcasie tamtego rezymu przez wiekszosc Polakow.

Nikt nie narzekal ze Polonia sie madrzy.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1437247

Żeby mieć świadectwo gwarantujące

Swobodne szaleństwa na Polskiej ziemi

Więc stosują przekręty krwi spragnieni

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1437132

Wystarczy spojrzeć na wyposażenie i wyszkolenie tej rosyjskiej elitarnej jednostki powietrzno-desantowej z Pskowa, która walczy na Ukrainie. A walczą z marnym skutkiem z ochotnikami ukraińskimi, którzy nie przeszli nawet przeszkolenia wojskowego oraz z przestraszonymi chłopcami właśnie zaciągniętymi z poborowej łapanki...

Vote up!
7
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437144

1.  Cytat " - ty, ze snu podnosząc skroń, stań u drzwi. Bagnet na broń!" - zeby to zrobic to trzeba miec ta bron i to w domu, dziecko.  Czyli znowu mocne OT.

2.  Cytat "Trzeba krwi!" - to te krew wytocz z siebie i z tych co bezbronnych na Wolyniu mordowali, a potem nie bylo lepiej az do akcji "Wisla".  Boli?

3.  A o co chodzi z tym samolotem?  Sa procedury czy inne normy to trzeba je przestrzegac.  Np. NATO ma norme na ilosc zolnierzy OT w obronie, czy inna norma na ilosc zolnierzy do obrony granicy.  Ale to wymaga liczenia - za trudne dla ukrainskiego propagandzisty.

4.  Cytat "Oto Ruska twarz, niezmienna od dziesięcioleci" - musi inne zdjecie ogladamy bo ja tam widze i inna twarz, nie tylko ruska, tudziez kawal tylka.  I ta ichnia polityka niezmienna od tysiacleci.  Zobacz dziecko jeszcze raz - czy tez ciemno masz w domu (tez)?

5. Absolutnie prawda ZSRR to byl kraj bandycki, a Putin nie lepszy - no i co z tego?  Putin chce to odbudowac, a pani Merkel nie staje mu na przeszkodzie - takie fakty.  I znowu wracamy do tego zdjecia, ty dziecko widzisz jedna twarz (slepy jakis czy co?) ja widze wiecej i to samo od tysiacleci (wliczam slowian zachodnich, ktorych praktycznie juz niema).

6.  Cytat "Amerykański lotniskowiec powinien wpłynąć na Morze Czarne i .... " do rzadu US z tymi propozycjami - oni chyba juz kiedys zapewniali Ukraine o nienaruszlnosci granic i co wyszlo?

7.  Przykra sprawa, dziecko - mama ci nie wytlumaczyla to ja za nia zrobie:

a) mala lokalna i nie "atomowa" wojna w Europie do uciecha dla US

b) te korporacje o ktorych ci pisalem maja uzasadnienie do istnienia i ciagniecia kaski od glupich i do robienia roznych takich F-35 czy F-343434343 jak zwal tak zwal ale jest spora ilosc $$$$$

c) jest tez uzasadnienie aby mniejsi kupowali ichni zlom - a to czolgi bez amunicji, a to odrzutowce bez rakiet, U-booty na Baltyk i inne takie "orkiestry przeciwlotnicze"

d) jednym sie sprzeda proste kije a innym krzywe - i znowu jest kaska, a co przeciez trzeba pomoc najpierw sobie

e) wrog US (ktorym Rosja jest) wykrwawia sie, a i mozna sprawdzic poziom ich wyszkolenia i uzbrojenia i to z daleka od swojej ziemi

- narazie wystarczy, dziecko, bo to i tak za duzo i tak glowa bedzie cie bolec i nic nie zrozumesz, a mi tez za uczenie takich "niegramotnych" nie placa

8.  Dziecko juz kiedys bylo takie wykluczenie Rosji z olimpaidy itp.  Widze, ze znowu mama ci nic nie mowila.  Nic to nie dalo, ale danie "FIM-92 Stinger'ow" dla obrony terytorialnej afganistanu, a to tak.  ZSRR musialo sie zwinac do domu.  Nie F-35, nie lodzie podwodne na Baltyku, nie Euro turbo, czy inne Leopardy, tylko afganczycy z Stingerami pogonili ich do domu.

9.  Cytat "Stwórzcie dawno zapomniany ŚWIAT POKOJU to Wy możecie wskrzesić marzenia waszych rodziców :) Macie środki :) Dzięki Bogu przeżyłem całe życie w pokoju, i dlatego Was proszę zróbcie wszystko BY GO CHRONIĆ!" - jak to mowili strarozytni Rzymianie - Si vis pacem, para bellum.  Mama znowu cie zawiodla - ja ci pomoge to przetlumaczyc - chcesz pokoju, gotuj sie, a nie jakas tam Ukraine, do wojny.  Nie jest to doskonale tlumaczeni ale dla ciebie i tak wystarczy.

10. Cytat "Na zdjęciu: rosyjscy faszyści" - a to prawda, a czy ukrainskich faszystow nie widziales?  Krakow stare ukrainskie miasto - kto tak mowil?

11.  Cytat "judasza, który za kilka złotych wypisuje bzdury na zlecenie"  - ciezko ci idzie z tymi odpowiedziami.  Praktycznie to nie ma.  Ale tez sie nie dziwie, bo co troll moze napisac.  Jeszcze raz, Dmowski o takich pisal, ze nienawisc do ruskiego zaslania im milosc ojczyzny.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Bogdan

#1437135

siedzą za piecem u Elżbiety II czy innej Angeli i kupczą krwią Polaków, niedoczekanie.

Pozdr.

Vote up!
7
Vote down!
-6

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437136

Jednym slowem te kilka mln Polakow mieszkajacych za granica to jawni zdrajcy !!!!

Ci z Polakow co mieszkaja w Rosji to ?????

Ciekawe spostrzezenie

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1437140

nikogo zdrajcą nie nazywam.

Natomiast ogląd sytuacji, która jest mega-poważna, zależy w dużej mierze od miejsca siedzenia, tak było, jest i pozostanie.

Swoją drogą, wracajcie.

Pozdr.

Vote up!
6
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437151

Bibrusie ale tak wlasnie mozna bylo odczytac Twoje intencje - chyba ze sie myle

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1437153

To wszystko.

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437167

Bibrusie - sam pisales jaki jest Twoj stosunek do Rosjan ( z wylaczeniem Putina)

znam Twoja ocene Ukraincow - mozna wiec wyciagnac z tego jeden wnisek, ze tak na dzis to preferujesz znane juz haslo -

Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem ( na dzis)

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0
#1437170

Jestem po lekturze tego artykułu i wszystkich komentarzy pod nim zamieszczonych.

Moim zdaniem zamieszanie, jakie tu powstało jest skutkiem zamieszczenia przez Ciebie linków na strony, których każdy rozsądny Polak unika.

"onet" i "interia" są z grupy portali zdradzieckich ogłupiającyh Polaków.

Nie bywam tam od wielu lat.

Jakież było moje zdumienie, że na "NP" bloger, który ciekawie pisze - po wiarygodne informacje mnie tam właśnie kieruje.

Niewiele brakowało, a też ode mnie otrzymałbyś "bukiecik zwiędłych kwiatów".

Dobrze, że zamieściłeś całą wypowiedź JKM, która właśnie stamtąd pochodzi.

Szkoda, że nie zrobiłeś tego od razu.

Uniknąłbyś nieprzyjemnych słów, które pod Twoim adresem niezasłużenie skierowano.

Pozdrawiam.

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1437162

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437168

Bo wszystko wskazuje na to, że za wschodnią granicą. 

Vote up!
7
Vote down!
-7

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437141

naiwni są co poniektórzy.

"Trybeus" wie gdzie siedzę, ale nie jest upoważniony do reklamowania mojej samotni.

I nie jest to zagranica, mało, posiadam złożoną przysięgę wojskową i w razie "W", kiedy dekownicy będą zachęcać zza granicy do walki, ja będę musiał realnie

nadstawiać za nich tyłka.

Pozdr.

Vote up!
6
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437154

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dlczg nwłjsz d wjny z Rsją? Mższ wytłmczyć jk msz w tym ntrs?

Vote up!
4
Vote down!
-7

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437157

...przestań pierdolić farmazony...na razie to ty nawołujesz do wojny z Rosją, poprawię Bibrusa zmień raczej nie prochy, tylko dilera...

..taki masz cel, aby jątrzyć ??? kto cię wysłał tutaj do jątrzenia ja się pytam ???

Vote up!
7
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1437161

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ja jątrzę? Ja nawołuję do wojny? Pogieło Cię?

Ja nawołuję do tego aby uzbroić się w broń, która będzie skuteczna w obronie i będzie odstraszała agresora. Nie tak jak ci co nawołują do budowy OT, co jak Putin zobaczy to pewnie padnie ze śmiechu.

Słyszałeś o takim powiedzeniu, że najlepszą obroną jest atak? A wiesz o tym, że bierność tylko bandytę rozzuchwala? No i czy dociera do Ciebie prosta rzecz, że z wrogiem najlepiej walczyć daleko od domu a nie we własnym kraju? 

Nawołuję do przekazania broni Ukraińcom, której oni właśnie dramatycznie potrzebują, a u nas zalega ona w magazynach i nigdy jej nie wykorzystamy. Poza tym łatwiej jest pokonać wroga, gdy jeszcze zbytnio nie urósł w siłę. Milczenie na zbrodnie jakich dopuszczają się rosyjscy terroryści rozzuchwala ich i zapewnia o naszej słabości. Bandyta tym bardziej zaatakuje jak będzie wiedział, że jest bezkarny.

We wschodniej Ukrainie nie bije się naszych dwóch wrogów, tylko jeden z nich jest naszym sprzymierzeńcem. I to nam nabardziej powinno zależeć, aby tego odwiecznego, śmiertelnego od kilkuset lat wroga Polski - Rosję pokonać. Tym bardziej że ten nasz śmiertelny wróg nie ukrywa jakie ma plany wobec nas: "Polska nie powinna istnieć". Dociera to do Ciebie?

Vote up!
4
Vote down!
-6

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437176

że na razie trzeba Cię zostawić samego z sobą. Może się uspokoisz.

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1437182

tak jak widzial swiat maly Kaziu, po duzym piwku.

Ukraina banderowska to polski sprzymierzeniec?  Oni pokonaja Rosje?  Posikac sie ze smiechu mozna.  Ty sie tu marnujesz - ten styl komediowy to twoj talent.

Tak sobie mysle, ze ZetJot uzywa teraz tego pseudonimu "Mind Service", bo to taki jego styl, brak odpowiedzi na pytania, wyglaszanie "mundrosci" z wysokosci i to bajdurzenie.

Moge sie mylic.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Bogdan

#1437225

A czy opinie Zet.Jot czy Mind Sevice nie mieszcza sie w jakiejkolwiek dyskusji.Czykazdy ma podzielac opinie jedna i jedynie sluszna ?.

Mam nadzieje ze to nie portal ktorego z nazwy nie wymienie,gdzie inny poglad niz szefostwa konczy sie banem.

Pamietaj tu jest portal Niepoprawni.pl czyli "Hyde Park" roznych opini i pogladow.,ednym slowem -  Roznijmy sie a nie Niszczmy sie

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1437228

Z całym szacunkiem ale te prochy Ci szkodzą.

Vote up!
7
Vote down!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437169

Sytuacja jest bardzo poważna.

Nie można do komentarzy podchodzić z zacietrzewieniem, a myśleć nad każdym napisanym słowem.

Jeśli są wątpliwości - należy je wyjaśniać, pytać, a nie ubliżać komuś, kto przez niedopatrzenie coś przegapił.

Wystarczy nie ująć cytowanego tekstu w cudzysłów  i ,......skandal gotowy, bo wypowiedź będzie odebrana, jako myśl piszącego.

Dobrze, że tutaj jest możliwośc dokonania edycji tekstu i można poprawkę nanieść. Nie na każdym portalu można to robić.

Ale najlepszym i pewnym sposobem na uniknięcie pomyłki jest metoda, jaką zastosował Bibrus - cytowany tekst wyodrębnić "tłustym drukiem".

Pozdrawiam.

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1437175

i ja myślę, że powinniśmy docenić, że mamy forum, które daje możliwość wymiany poglądów. Zauważ jednak, że moi adwersaże nie są zdolni do merytorycznej dyskusji. Kiedy brakuje im argumentów tracą cierpliwość i reagują emocjonalnie próbując ataku na osobę. I wyżywają się w "pałowaniu". Tak nie można!

Vote up!
4
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437245

Moim skromnym zdaniem tu inną nacje widac. Taką bardziej kojarzoną z rośliną o mocnym charakterystycznym aromacie. Czosnek czy coś...:)

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1437146

Niezidentyfikowani sprawcy bestialsko pobili Lwa Szlosberga, redaktora naczelnego gazety "Pskowskaja Gubernija", która jako pierwsza podała, że na wschodniej Ukrainie giną żołnierze stacjonującej pod Pskowem 76. gwardyjskiej dywizji powietrznodesantowej. 51-letni Szlosberg jest także liderem pskowskiego oddziału demokratycznej partii Jabłoko i deputowanym do obwodowego zgromadzenia ustawodawczego.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 22 czasu moskiewskiego (godz. 20 w Polsce). Dwaj silnie zbudowani mężczyźni zaatakowali dziennikarza w centrum Pskowa. Z ciężkimi obrażeniami został on przewieziony do szpitala. Napastników nie ujęto.

pap

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1437138

//Niezidentyfikowani sprawcy bestialsko pobili Lwa Szlosberga, redaktora naczelnego gazety "Pskowskaja Gubernija", która jako pierwsza podała, że na wschodniej Ukrainie giną żołnierze stacjonującej pod Pskowem 76. gwardyjskiej dywizji powietrznodesantowej//

- a tym bardziej nie przeczytamy o tym na ruskiej tubie propagandowej NeOn24.ru

Vote up!
5
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437142

A nie pisałem bo zrobili to inni.

Pozdr.

Vote up!
5
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437155

a jak wytłumaczysz swoje wpisy które są nieobiektywne i jawnie usprawiedliwiają zbrodnie Putlera?

Ps. A jak wytłumaczysz ciągłe pałowanie moich komentarzy?

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437158

Nie nawołuję do wojny z Rosją, wprost przeciwnie.

Czasmi "pałuję" tak jak inni "pałują" mnie.

END.

Vote up!
4
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437171

Ukraina nie ma szans z bandytami z Doniecka i Ługańska wspomaganych przez Rosję. Ukraina powinna przejść do walki zaczepnej - partyznanckiej, robiąc zasadzki i niszcząc duże ilości wojsk rosyjskich. Bardzo duże straty spowodują ze Putin zacznie kalkulować czy mu się to opłaca. Nadal nie kumam - po co był Putinowi Krym ? - chyba tylko dla kaprysu.
To jest demokracja Putinowska - kto przeciw, ten wylatuje oknem lub zbiera cięgi. Chcecie tego w Polsce narzekacze ?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1437145

i amunicji do karabinów, granatników. 

Zwróciła się z prośbą do Polski o pomoc. Ta broń zalega w naszych magazynach i wystarczy odrobina dobrej woli aby tej pomocy Ukrainie udzielić. Ukraińcy nawet nie chcieli jej za darmo.

Tymczasem Tusk właśnie uciekł z Polski i nie ma komu podjąć prostej decyzji.

Vote up!
6
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437149

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co ty za dbzdury wypisujesz. Mamy mieszać się za friko? Powiedz mi, bo może nie wiem, co dostaniemy za tę broń? Kasztany? Dojście do bankomatów z hrywnami?

Nie mów, że mamy dawać za bezdurno. Wystarczy już tych Afganistanów i Iranów, czy innych Iraków.

 

Każdy z nas jest przezroczysty dla służb, a tego co teraz szarpią jeszcze,  to sam zrobił coming out i innych namawiał do występowania pod pełnym imieniem i nazwiskiem.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1437165

Kasztanów też nie dadzą, bo kasztanowce, które rosły na Kresztatiku - wycięte i jest tam betonowa pustynia.

Julka ma 7 MILIARDÓW $ na kontach.

Szczytem bezczelności są jej apele do świata o broń.

Popatrz, poczytaj, pomyśl, "tadmanie" czy to normalne, że gołodupiec (przepraszam, ale to jedyne odpowiednie słowo)oferuje coś, czego sam nie ma??????

Ależ ogłupili Polaków.

Mnie zastanawia to, że słuchają łże - mediów, które wprowadziły stan 100% -ego odurnienia lemingów.

Robiły to wiele lat.

Skutecznie.

Lemingi już przebudziły się z hipnozy, już zaczęły "kontaktować", co się dzieje, więc teraz Ukrainą - odkręcili im ponownie i zwiększyli dawkę usypiającewgo eteru.

W łże  mediach czujnie nad stanem lemingów czuwają dziennikarze z Ukrainy.

Zachowują się tak, jakby nauki pobierali od naszych resortowych.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-1

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1437180

chociaż ja osobiście uważam, że powinniśmy im ją przekazać za darmo.

A tak poza tym: "wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem" i tzw. zbrodnie banderowców, których nikt nie kwestionuje schodzą w tym momencie na trzeci plan.

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437183

kacapskiego terroryste  co napadl suwernny kraj, to ta bron nie bedzie juz dana za darmo, ubicie  jakiegos naszego wroga czyimis rekami,  to o jednego naszego wroga mniej- kumasz.? chyba ze ci szkoda kacapskich bandytow moze tych samych z komanda smolenskiego? co dobijali naszych co przezyli zamach.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1437252

- jeden z jednego karabinu to tak.  Problem z ukrami to przyszlosc - co potem oni z tym zrobia?  A ich przeszlosc, ich dzisiejsi bohaterowie nie daja mi przekonania ze nie przyjda tutaj z ta sama bronia.

PS.  Komando ze Smolenska?  Tego samego dnia, ale juz po zamachu mial miejsce w Smolensku "wypadek" samochodowy - cos w rodzaju malego mikrobusu z mezczyznami; wszyscy zgineli.  Moim zdaniem tego komanda juz nie ma - zawsze tak robiono z takimi "bohaterami".

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bogdan

#1437363

bo tak naprawde to walczy tam "prawy sektor" - a kto to jest to wiesz i gdzie potem by to uzyli to sadze ze tez wiesz.  Zreszta "prawy sektor" o tym otwarcie mowi.

Druga grupa (a jest to wiekszosc) to taka co to gotowa taka bron odsprzedac tym co zaplaca i ostatnio sprzedaja transportami tym co kupuja.  A kto tam kupuje to latwo zgadnac mozna.  Zreszta wiekszosc z tej drugiej grupy to patrzy jak by tu wyjechac z Ukrainy i cokolwiek zarobic - smutne fakty.

I dalej wychodzi na moje - OT w Polsce to jest to.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bogdan

#1437416

To państwo wschodu i nic na siłę tego nie zmieni.

A na pewno nie siły zewnetrzne.

pozdr.

Vote up!
5
Vote down!
-5

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437156

Putin skutecznie Ukraińców nastawił przeciw Rosji. Z 90 percent przyjaznego Rosjanom narodu zrobił wrogów. Od tego nie ma już odwrotu. Zobacz na sondaże. W nadchodzących wyborach ogromne szanse ma Prawy Sektor. 

Putin już wszystko przegrał. Bez Ukrainy nie może on marzyć o odbudowie sowieckiego imperium. Nawet jak wejdzie do Kijowa to mu nic nie da. Jak to do Rosjan dotrze, nie mam pewności czy ujdzie on z życiem. Wszak to dzicz i zawiedzionych faszystowskich nadziei mu nie darują. Sam tego chciał można by rzec...

Vote up!
5
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437163

Zima zmieni Ukrainę nie do poznania.

Vote up!
5
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437173

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1437184

Putin malarz zwierzątek, jest najlepszy !

Vote up!
3
Vote down!
0

#1437270

Poprzednia zima Majdanu nie złamała...

Vote up!
4
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437185

gaz z Rosji.

Vote up!
3
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1437198

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1437202

1000000000......00000 punktów za tę mapę.

Też byłoby mało.

Znam język rosyjski i pękam ze śmiechu.

Dziękuję, po strokroć dziękuję.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Vote up!
4
Vote down!
-1

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1437230

- bo ja nie znam ruskiego...

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1437234

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

n trcę ndz

Vote up!
2
Vote down!
-5

Kazek

#1437229

Dotyczy mapy : jak widzą  Europę Rosjanie.

Wszystkich będzie ciekawić Polska , opis jest najdziwniejszy , jak się nie wie  kto to : ofiary Susanina - może byc problem !

Iwan Osipowicz Susanin (ros. Иван Осипович Сусанин) – wieśniak lub starosta wsi Domnino, rosyjski bohater narodowy. Jak głosi legenda, został wynajęty przez jeden z polskich (lub litewskich) oddziałów wojskowych zimą 1612-13 w charakterze przewodnika, celem doprowadzenia do ukrywającego się we wsi cara Michaiła Fiodorowicza. Susanin, nie chcąc zdradzić miejsca pobytu cara, zaprowadził Polaków w błotnisty las, gdzie został przez nich za karę zamęczony na śmierć. Dowodem prawdziwości tej historii może być wydany przez cara dokument o darowaniu zięciowi Susanina, Bogdanowi Sabininowi, połowy wsi w dowód wdzięcznosci za pełen oddania czyn poległego teścia. Nie można też wykluczyć, iż cała historia została wymyślona przez Sabinina w celu wyłudzenia nagrody   (wikipedia).

Wafelki, Tulipany, Hamlety, Tu mieszkał (i pracował)Depardieu, Korrida, Futbol - bardzo proste .

Dlaczego Italia to : Targowisko ?!

Vote up!
5
Vote down!
0

#1437271