Moja przepowiednia dla Polski na najbliższy czas.

Obrazek użytkownika Mind Service
Idee

Najważniejsze jest to, że coś się zaczęło zmieniać w świadomości Polaków, co jest widoczne zwłaszcza w głosowaniach za granicą, gdzie bezapelacyjnie wygrał Kukiz.

 

Jaki więc teraz może być scenariusz na najbliższe dni, miesiące i lata?

 

Pokuszę się tutaj o małe spekulacje. Oczywiście to moje osobiste poglądy, a właściwie koncert życzeń poprzeplatany chłodną kalkulacją. Ciekaw też jestem zdania innych...

 

 
 

- II-gą turę wygrywa Duda, a na jesieni wybory parlamentarne (według dotychczasowej ordynacji) wygrywa Kukiz ze swoim ugrupowaniem czy ruchem obywatelskim. JOW-y są przesądzone. Tuż za nim jest PiS. Misję powołania rządu technicznego otrzymuje Paweł Kukiz. Premierem zostaje osoba nikomu nie znana dotąd, ale z ogromnym doświadczeniem i uznanymi kompetencjami. Powstaje rząd fachowców, który ma za zadanie zreformować i usprawnić Polskę.

 W Polsce zaczyna działać demokracja bezpośrednia: JOW-y na wzór UK i referenda obywateli w najważniejszych sprawach dla Kraju. Ludzie chcą zmian. Poczuli się właścicielami Polski. Nikt już nie szuka żydów, bo ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. Partie przestały być finansowane z budźetu i znajdują się w rozsypce. PO praktycznie nie istnieje. SLD również. O politykach którzy jeszcze rok temu nie schodzili z pierwszych stron gazet wogóle nie słychać. Prawo i Sprawiedliwość przeżywa ogromny kryzys. Po odejściu prezesa Kaczyńskiego i powrocie Ziobry, trwa walka o przywództwo w partii. PSL podniosło się jak feniks z popiołów i w "terenie" ma ogromną władzę i wpływy. Do głosu doszli też "Zieloni", "Partia Równości" i Polska Partia Socjalistyczna, która zagospodarowała lewą stronę sceny politycznej. Na prawicy są "Narodowcy" i JKM, ale poparcie dla nich utrzymuje się na poziomie 2-3 punkta procentowego.

 Niestety wskaźniki gospodarcze poleciały na łeb na szyję. Na jesieni 2015 PLN kosztował już 5,50 EUR i 7,60 GBP... Ale jest normalniej. W połowie 2016 reformy za pasem, klęska urodzaju, ruszyły duże inwestycje, w tym drogowe, kolejowe i budownictwo mieszkaniowe. Budowana jest elektrownia atomowa pod Kołobrzegiem. Na masową skalę są wydobywane łupki i produkowany grafen.

 Na południu trwają protesty górników i związkowców, których pozostała część społeczeństwa ma po prostu dość.

 Wojsko Polskie zaczęło otrzymywać nowoczesną broń wyprodukowaną w kraju na licencjach najlepszych światowych firm zbrojeniowych. Czasy niestety są niespokojne. Na Ukrainie trwa wojna. Rosja okupuje już prawie połowę tego kraju, w tym Donbas i pas wzdłuż wybrzeża aż do Krymu, i sam Krym.

 Polska wspiera aktywnie Ukrainę w walce z rosyjskim agresorem. Oprócz polskich żołnierzy z jednostek specjalnych i komandosów są też Brytyjczycy, Amerykanie, Litwini, Holendrzy i Duńczycy. Na polskim terytorium stacjonują oddziały niemieckie i amerykańskie wraz z ciężkim sprzętem i bateriami Patriot, gotowe w każdej chwili odeprzeć atak Rosji i zestrzelić ewentualne rakiety Iskander z głowicami jądrowymi.

 Rosja na szczęście coraz bardziej słabnie, sankcje zachodnie są tak okrutne, że Matuszka Rasija chwieje się w posadach. Wszyscy spodziewają się, że lada chwila nastąpi rozpad tego kraju na poszczególne państewka tworzące dotąd federację.

 Państwo Islamskie zostało pokonane i w krajach arabskich trwa względny spokój. Napływ wygłodniałych uciekinierów z tego obszaru i z Afryki został zahamowany. Do Polski jednak cały czas przybywają emigranci ze Wschodu. Ukraiński jest najczęściej słyszanym językiem na ulicach miast. Ale obawy przed Ukraińcami nie sprawdziły się. Wcale nie ustawiają się w kolejkach po pomoc socjalną, ale bardzo często tworzą własne małe firmy, które prosperują bardzo dobrze i są powodem zazdrości wielu rodzimych cwaniaków. Budują zresztą swoje świątynie i szkoły z językiem ukraińskim jako wykładowym. Najwięcej ich jest pod Przemyślem.

 

Niestety emigracja Polaków na Zachód nie została zahamowana, a ci, którzy kiedyś wyjechali z Polski nie zamierzają wróćić. Jednak w obliczu masowych przyjazdów zza wschodniej granicy, z krajów arabskich a nawet z Grecji i Rumunii ludność Polski powiększa się dynamicznie. Opłaciło się otworzyć szeroko granice. Rodzi się coraz więcej dzieci, które już niedługo wejdą w wiek produkcyjny. Emeryci mają więc nadzieję na emerytury, które może i nie będą wysokie, ale wystarczą na podstawowe potrzeby.

 Acha - opieka medyczna i lekarstwa są bezpłatne dla osób o niskich dochodach, emerytów, rencistów dzieci i młodzieży do 16-tu lat i przewlekle chorych. Tylko szkolnictwo wyższe jest wciąż odpłatne i mało kogo stać na studia, mimo głodowych stypendiów.

 Trwa reforma sądownictwa i prokuratury. Niektóre Tuleye już siedzą.

 Powoli też wkracza normalność. Dokumenty tożsamości nie są już do niczego potrzebne, wszyscy też już zapomnieli o takim kuriozum jak meldunek; nie trzeba także zmieniać tablic rejestracyjnych w aucie w przypadku kupna używanego; zlikwidowano też absurdalny wymóg zapalania świateł drogowych podczas jazdy. Ludzie przestali się spieszyć i przechodzą przez ulicę gdzie popadnie, a kierowcy wiedzą, że nie wolno nikogo przejechać.

 Jednym słowem jest lepiej, bo musi być lepiej. Bo świadomość kształtuje byt, Bo każdy poczuł, że jest kowalem swego losu. Prawie nikt nie myśli już o spiskach banksterów, żydów i masonów. Zresztą gotówka czeka w bankach i pożyczki stały się "jak kromka chleba".

 Tylko kościoły są zamykane w tempie ekspresowym...

 No ale jak nie ma powszechnej eutanazji, in vitro, aborcji - na życzenie to ludzie są przekonani, że są wierzący i praktykujący i że Pan Bóg będzie im błogosławił. I jak na razie wszystko na to wskazuje. Tylko o. Rydzyk zamiast być z tego zadowolonym, to wciąż nadaje te swoje "rozmowy niedokończone", których już nie ma kto słuchać...

 Z jednej strony jest lepiej, z drugiej gorzej; ale jest zauważalny postęp na lepsze. Więc ludzie są zadowoleni a Prawo i Sprawiedliwość ma nadzieję na samodzielne rządzenie po wygranych następnych wyborach.

 Tylko pytanie, czy o taką Polskę nam chodziło w tym zrywie reformatorskim w którym Paweł Kukiz i Andrzej Duda zagrali pierwsze skrzypce - już w wyborach prezydenckich w 2015-m roku?

 Cóż, pożyjemy - zobaczymy za kilka lat czy to się sprawdzi...

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (20 głosów)

Komentarze

Nie mysle, zeby aktualnie rzadzacy "uklad" w tak prosty sposob oddal wladze - zwlaszcza, ze ma "zelazny elektorat" na poziomie 35% glosujscych.

Jedynym wyjsciem byloby zmobilizowanie tych, ktorzy z zalozenia do wyborow nie chodza - a jest ich wiekszosc.

Jak to zrobic? Moze Kukiz i jego ekipa cos wymysli - wtedy moga nadejsc zmiany.

Vote up!
4
Vote down!
0

mikolaj

#1478721

- tak, mam przepis na wygraną Dudy w II-ej turze i PiS-u w wyborach parlamentarnych na jesieni :)

Vote up!
4
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478731

jak to wybory za granicą wygrał bezapelacyjnie Kukiz??? Duda je wygrał! I też nie wszędzie.'

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1478722

Ponad 38 proc. ze 160 tys. głosów oddanych przez Polaków za granicą dostał Paweł Kukiz. Co czwarty głos dostał Andrzej Duda (PiS), a urzędujący prezydent Bronisław Komorowski (PO) był dopiero trzeci z nieco ponad 21 proc. głosów.

http://wyborcza.pl/1,75248,17901884,Wybory_prezydenckie_2015_r___za_granica_wygral___.html

Vote up!
3
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478730

Autor napisał: "Na masową skalę są wydobywane łupki i produkowany grafen."

Jednak, wszystkie liczące się i mające odpowiednią technologię firmy wycofały się z poszukiwania łupków, a grafen jest już produkowany w WB...

Także "ci, którzy kiedyś wyjechali z Polski nie zamierzają wróćić"...

I nie wrócą, bo tam gdzie są będą mieli lepiej. Czyli po komunie i stanie wojennym -- kolejna strata kilku milionów młodych i aktywnych Polaków.

A odrobienie strat jakie poniosła oraz ponosi Polska po rabunkowej gospodarce komunistów i postkomunistów - czyli sowieckiej zbrodniczej mafii - zajmie parę dziesiątków lat...

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1478733

//odrobienie strat jakie poniosła oraz ponosi Polska po rabunkowej gospodarce komunistów i postkomunistów - czyli sowieckiej zbrodniczej mafii - zajmie parę dziesiątków lat...//
 
- Straty gospodarcze, to pikuś. Spustoszenia w świadomości Narodu jakie poczyniła komuna są nie do odrobienia w krótkiej perspektywie czasu. Na to trzeba dziesięcioleci i nowych pokoleń nie skażonych soviecką mentalnością.
Vote up!
2
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478865

Witaj

Jeżeli prognozy opiera się na ewidentnych przekłamaniach, fałszywych tezach i widzimisię, to zazwyczaj wychodzą z tego bajki na dobranoc.

Już ci raz napisałem, że Kukiz nie wygrał za granicą. Kukiz nie wygrał u Polonii. Kukiz wygrał jedynie u lemingów na zmywaku w Londynie. To klasyczny elektorat Disco Polo, który spotykam na lotniskach.

W Stanach Zjednoczonych, przy wielomilionowym elektoracie wygrał Andrzej Duda z poparciem ponad 80 procentowym.

W Kanadzie również wygrywa Duda, tutaj z poparciem 65%.

To Duda wygrał za granicą porównując świat z londyńskim miejscem pracy.

 

Ty tak na poważnie traktujesz Kukiza, jako potencjalnego polityka? 25 lat po podobnym trybunie ludowym Bolku Wałęsie nadal uważasz, że z gówna da się bicz ukręcić? Niesamowite... Co rusz, najbardziej durną część społeczeństwa podporządkowują sobie służby przy pomocy, a to Leppera, a to Palikota. Żywot ich wprawdzie krótki, ale szkody duże.

 

Ty piszesz o JOWach? A jakie ty możesz o nich mieć zdanie? To puste hasło, którego większość nie rozumie, albo rozumie opacznie. Zamiast - chcemy JOWów! - Kukiz mógł wołać - chcemy bzdryngolenia! - i na to samo by wyszło.

Pisanie futurologii, a pisanie bajek, to rózne i odrębne dziedziny.

Nie mieszaj ich

Vote up!
10
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1478734

Witam! Dla mnie Kukiz rowniez nie jest wiarygodny! Reprezentuje klimat kolorowego zycia ,ktorego piewca jest rzeczywiscie zmywak w UKe! To spojrzenie jest bezwartosciowe na dluzszy etap! Nam potrzeba ludzi czystego serca,ludzi honoru kochajacych Polske!

Vote up!
8
Vote down!
-1

ronin

#1478737

//Dla mnie Kukiz rowniez nie jest wiarygodny! Reprezentuje klimat kolorowego zycia ,ktorego piewca jest rzeczywiscie zmywak w UKe! To spojrzenie jest bezwartosciowe na dluzszy etap! Nam potrzeba ludzi czystego serca,ludzi honoru kochajacych Polske!//
 
- Jak rozumiem te Twoje opinie są oparte jedynie o stereotypy i wyobrażenia nie mające oparcia w rzeczywistości. Ty naprawdę uważasz, że większość Polaków, którzy wyjechali do UK to ludzie młodzi, lemingi, pracujący tam na zmywaku?
Nic, tylko pogratulować takich kategorycznych sądów...
Vote up!
2
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478866

" Kukiz wygrał jedynie u lemingów na zmywaku w Londynie"

A może tak autor tego komentarza przyblizy nam wyniki wyborów w................Gdyni , ciekaw jestem jak tam głosowano i kto tam wygrał.

 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1478739

Józek jesteś best :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A może tak autor tego komentarza przyblizy nam wyniki wyborów w................Gdyni , ciekaw jestem jak tam głosowano i kto tam wygrał.//

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

:-))))))))))))))) !!

ps.

..... a ja zapytam : Januszu jak żyć w krainie Orage Drops ?

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1478740

Wybory prezydenckie w Tarnowie wygrał Andrzej Duda. Po podliczeniu uzyskanych głosów z wszystkich 74 obwodowych komisji wiadomo, że poparło go 37,61 procent wyborców. Drugi wynik uzyskał Bronisław Komorowski – 30,77 procent. Na trzecim miejscu znalazł się Paweł Kukiz, któremu zaufało 22,07 procent.

Wyniki z 37 Okręgowej Komisji Wyborczej w Gdyni, obejmującej oprócz Gdyni także powiaty wejherowski oraz pucki nie odbiegają od pozostałych w Trójmieście. Zwyciężył tu Bronisław Komorowski zdobywając 97 763 głosów (43,96 proc.) Na drugim miejscu znalazł się Andrzej Duda, na którego zagłosowało 56 892 głosujących (25,58 proc.), zaś na trzecim Paweł Kukiz, otrzymując 45 387 głosów (20,41 proc.).

Może nasz kolega napisze nam ile konkretnie głosów otrzymał Komorowski w Londynie i jak to się ma do blisko 100 tyś głosów na Komorowskiego w samej tylko Gdyni.

Januszu warto byś przedstawił analize tego fenomenu i gdzie naprawdę żyją te lemingi

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1478743

.... ponoć w Rabce Zdroju, na platfusa Bula podł tylko jeden głos.

Darczyńcą okazał się słynny władca górskich kogutów , niejaki Trypleus !?

M.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1478749

nie znam osobiście tego Tryplusa, ale gdybym go spotkał dalbym w ...........k, no "ewentualnie" kopa w "rzyć"

miłego dnia bo właśnie idę w  miasto(sic)

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1478753

Powiem ci Józiu, w Gdyni również fatalnie.

Tylko tutaj jest inna kategoria lemingów - biurokracja i tzw. przedsiębiorczość ściśle powiązane z Platformą, więc i z Komorowskim. Są jak bluszcz, który zdechnie, gdy zetnie się drzewo (PO) na którym się żywią.

Problem lemingów, albo raczej narodowej głupoty wymaga osobnego, poważnego opracowania.

Ale tutaj mówimy o niebywałym sukcesie Kukiza w Londynie i braku sukcesu w USA i Kanadzie.

Vote up!
6
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1478759

//Jeżeli prognozy opiera się na ewidentnych przekłamaniach, fałszywych tezach i widzimisię, to zazwyczaj wychodzą z tego bajki na dobranoc.//
 
- A potrafisz te "fałszywe tezy" i "przekłamania" wykazać, czy tylko tak Ci się wydaje? Oczywiście, że ta moja przepowiednia to tylko moje spekulacje i nawet myślenie życzeniowe, ale nie sądzę aby założenia były rażąco błędne. 
 
//Już ci raz napisałem, że Kukiz nie wygrał za granicą. Kukiz nie wygrał u Polonii. Kukiz wygrał jedynie u lemingów na zmywaku w Londynie. To klasyczny elektorat Disco Polo, który spotykam na lotniskach. W Stanach Zjednoczonych, przy wielomilionowym elektoracie wygrał Andrzej Duda z poparciem ponad 80 procentowym.W Kanadzie również wygrywa Duda, tutaj z poparciem 65%.To Duda wygrał za granicą porównując świat z londyńskim miejscem pracy.//
 
- Ja mam nadzieję, że masz świadomość że się kompromitujesz. Cóż, robisz to na własne życzenie. Ja robię, co mogę - często nawet nie próbuję prostować tego co piszesz, ale ile można?
 
Tutaj wyniki jak głosowała zagranica: http://prezydent2015.pkw.gov.pl/320_Zagranica/0
 
//Ty piszesz o JOWach? A jakie ty możesz o nich mieć zdanie? To puste hasło, którego większość nie rozumie, albo rozumie opacznie. Zamiast - chcemy JOWów! - Kukiz mógł wołać - chcemy bzdryngolenia! - i na to samo by wyszło.//
 
- O JOW-ach mam zdanie takie jak każdy, kto widział ich działanie z bliska i wyrobił sobie zdanie sam. I nie jest to dla mnie puste hasło ale przejaw demokracji bezpośredniej, która bije na głowę to co jest teraz w Polsce. W sprawie JOW-ów Kukiz ma rację. Chce zresztą tego ponad połowa Polaków. To chyba o czymś świadczy, czy nie? Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że oni wszyscy są głupi, a tylko Ty wiesz najlepiej? By the way - jakie jest Twoje zdanie w tym względzie?
Vote up!
2
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478822

"- A potrafisz te "fałszywe tezy" i "przekłamania" wykazać,..."

Potrafię.

 

Tylko straciłem zapał. Nie chce mi się.

To twój teatr, graj sztukę.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1478839

Witam! Glownej sprawy Pan nie zauwazyl! Caly wymiar sprawiedliwosci pod sad,sady pod sad, dekomunizacja! Inaczej dalej beda zakusy! To kregoslup kazdego panstwa! Musi byc krystaliczny! Co ma Pan do gornikow? Zasluzyli na pogarde ,ze bandyci w mundurach do nich strzelali? Ci ludzie walczyli aby uchronic kraj przed Niemiecka hemegonia energetyczna! Wedlug Pana w przyszlosci lepszy bedzie wegiel Niemiecki? Lepszy prad ,bo drozszy? Z ta ekologia, to sciema! Nas na to narazie nie stac,jak wiekszosc czlonkow UE! To temat przyszlosci! Wazniejsza jest bieda swiata! 

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1478736

A co tam panie Józefie słychać, w czerwonym kurniku, kuraki jakoś przycichły.

Czyżby szykowano wejście koguta.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1478744

W dalszym ciągu są na obserwacji, również wiesci na temat specjalisty od pomidorów są niepokojące, wszelkie próby kontaktu z pacjentami tego szpitala sa utrudnione. No cóż takie są tam przepisy.

Mam nadzieje że ociec Dyrektor z Rabki Zdrój coś na ten temat napisze

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1478747

ten zły tamten niedobry.. wróżenie z fusów...

Ludzie jest szansa na rewolucje!!

Czy ktoś mówi że Danton był dobry? czy ktoś mówi że Robespierre miał rację?

nie - ale ta rewolucja wybuchnie czy tego chcemy czy nie.

Kukiz idzie w poprzek - i to dlatego idą za nim ludzie - z wielu powodów

antypis, antypo, atnywszystko, propolsko, z beznadziei, z nadziei...

Ja osobiście uwazam że budzi się duch w Narodzie...

oczywiście jak to zwykle bywa trafi sie potem stado zdrajców, bedzie parada oszustów..

ale kto powiedział ze bedzie lekko?

Beda straty... bedą trupy(w przenośni.. trupy polityczne)bedzie spalona ziemia, szabrownicy.. zdrajcy...

to będzie..

ale będzie MIT...

A może jak opadnie kurz i pył 

siadziemy na progu własnego domu i zadowoleni powiemy: ciężko było... ale warto.

Vote up!
5
Vote down!
0

STAHS

#1478745

Witaj

I to jest najbardziej prawdopodobna przepowiednia.

Obawiam się tylko, czy jak już usiądziemy na tym progu,

to czy nie opuści nas czujność, konieczna do DOKOŃCZENIA dzieła.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478755

//Kukiz idzie w poprzek - i to dlatego idą za nim ludzie - z wielu powodów antypis, antypo, atnywszystko, propolsko, z beznadziei, z nadziei... Ja osobiście uwazam że budzi się duch w Narodzie... oczywiście jak to zwykle bywa trafi sie potem stado zdrajców, bedzie parada oszustów.. ale kto powiedział ze bedzie lekko? Beda straty... bedą trupy(w przenośni.. trupy polityczne)bedzie spalona ziemia, szabrownicy.. zdrajcy... to będzie.. ale będzie MIT... A może jak opadnie kurz i pył  siadziemy na progu własnego domu i zadowoleni powiemy: ciężko było... ale warto.//

- Nie mamy zresztą wielkiego wyboru, bo o tym co będzie zdecyduje ta część Narodu, która jest zbuntowana i zdeterminowana. Jest liczna i ma swoje ideały. Inne od naszych? - Jak mi przykro... A że nie słucha "leśnych dziadków", którzy nie potrafią wznieść się ponad swoje urojenia i fobie? Cóż, c'est la vie...

 

Vote up!
3
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478825

Wpis ciekawy jednak mam takie jedno pytanie , skąd przyszło Ci do głowy wkleić grafike tego "drobiu", czy Ty już nie masz żadnej litości nad czytającymi :-))))))

ocena.4.99

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1478750

.... ja mam prośbę - next time , wklej foteczkę Franza Ruszkiewicza  :-))))?

Jeszcze jedno pytanie -  czy otrzymałeś odpowiedź z Redakcji - co z *Wilkiem na kacapy*?

pozdr.

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1478756

//czy otrzymałeś odpowiedź z Redakcji - co z *Wilkiem na kacapy*?//

- Niestety nie. Redakcja po prostu nas lekceważy...

Vote up!
3
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478826

Witaj

Wybacz, ale tak naiwnej życzeniówki nie czytałem od lat.

Dlaczego?

Już wyłuszczam.

Nigdzie nie zauważyłem, abyś napisał o warunkach podstawowych:

1. Uznanie ustaleń magdalenkowych jako zmowy przeciw

  Narodowi Polskiemu.

2. Zmiany Konstytucji na duchem wzorowaną na 3-majowej.

3. Wprowadzenie zapisu konstytucyjnego o odpowiedzialności IMIENNEJ,

  na KAZDYM szczeblu decyzyjnym.

4. Konstytucyjnej gwarancji prawa do posiadania broni.

Bez spełnienia tych warunków, nawet pojedynczy przedstawiciel

obcej agentury, będzie w stanie wykoleić nawet najlepsze plany,

i zagrozić Polskiemu bytowi Państwowemu.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478754

Maruś widział ty wczoraj jak Andrzejek Hadacz całował rączki Brunka.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1478758

... oj widział ja te obrazki.

A, czy Ty Marku zauważyłeś, że oni są podobni do siebie - w swoim debilźmie ?

Miłego dnia,

M.

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1478760

" zdobywajac "  X minus punktow... zapytam...

A gdzie jest w tym scenariuszu miejsce dla NWO ???

 

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

chris

#1478762

Witaj

Masz i ode mnie plusa za to pytanie.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478765

rowniez tego tematu.

Ze Rusek, ze Merkel, ze Eurosojuz, to oczywista oczywistosc, ale NWO to stosunkowo nowy temat

( choc juz od dawna przygotowywany )

i musimy zmierzyc sie z tym KOLOSEM..., a jak widzimy, to o wiele silniejsze kraje maja z tym nielada problem.

pzdr.

 

Vote up!
3
Vote down!
-3

chris

#1478777

Wybacz, że dziś nie mogę poświęcić dużo czasu - wyżywam się twórczo,

mocno fizycznie:)

Powiem tylko, że ta pozorna słabość potęg wobec NWO,

to skutek kagańca lewackich ideologii.

I na tym polu Polska jest wyjątkowa, bo wybitnie odporna

na narzucane więzy.

I to dlatego już od dziesięciolecia przyszywają nam

łatę zaścianka.

Tak długo jak imperatywem Polski pozostaną

Bóg Honor i Ojczyzna, tak długo nie grozi nam NWO.

W Polsce "przebudowa" myślenia idzie wyjątkowo opornie.

Mentorzy Baroso i Ashton nie są naszymi autorytetami,

tak jak i dyrektywy BnaiBirth odbijają się od

Tradycji Polskiej.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-3

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478785

Bog Honor Ojczyzna to jest Rzeczpospolita, ale mamy rowniez te Polske,  ktora na wlasne zyczenie

przystapila do EUrosojuza i juz nawet narybek ( jako przyszli technokraci ) szkolony jest w dzisiejszych

edukacyjnych dziwolagach. 

Zadajmy sobie inne pytanie, ktore tylko pozornie odbiega od tematu.

Co w Polsce na dzien dzisiejszy  stanowi o sile WSI i innych strukturach z nimi powiazanych  ?

Moim zdaniem przejecie  przede wszystkim infrastruktury panstwa. Juz samo zawladniecie bankowoscia

uzaleznilo nasze spoleczenstwo od tego systemu.

NWO to nic innego , jak wlasnie przejecie infrastruktury na poziomie globalnym.

Jezeli do dnia dzisiejszego nasze Panstwo nie jest w stanie uwolnic sie od tych rodzimych zaleznosci, 

to w jaki sposob mamy  uchronic sie od miedzynarodowych mechanizmow, ktore wlasnie stanowia owe NWO... ?

Wrecz wmawiamy sobie, ze jestesmy satelita... tylko czego ?

Bog Honor Ojczyzna to rowniez  moja wykladnia patryjotyzmu, ale pamietamy rok 1939...

pamietamy Stalina, Hitlera jak rowniez stanowisko " Zachodu "

Czy dzisiaj  pozycja naszego kraju az tak bardzo rozni sie od owczesnej tragedii ?

Zmienily sie kulisy, przybylo nowych technologii, ale czy rzeczywiscie ulegla zmianie polityczna rzeczywistosc

w ktora od  dluzszego czasu  jestesmy wtloczeni ?

pzdr.

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

chris

#1478790

Od 1939 a dokładniej 17 września, w Polsce trwa permanentna

okupacja sowiecka.

Zmieniają się tylko formy nadzoru nad Polakami.

To zaś stawia nas w jeszcze trudniejszej sytuacji,

bowiem decyzję podejmuje OKUPANT w naszym imieniu.

Obecne próby, jakie stolzman podjął dla

wsparcia brunka, tylko mnie w tym wniosku umacnia.

Stąd, abyśmy mogli skutecznie się bronić,

najpierw musimy zadbać o przywódców,

będących rzeczywistymi wyrazicielami woli Narodu.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478803

To jest rowniez moj punkt widzenia i pisze o tym przy kazdej okazji. Ja nazywam to makieta panstwa,

a od 89` nawet tekturowa makieta.

Obecnie sprawy zaszly tak daleko, ze jezeli w najblizszych latach nie uda nam sie przechwycic wladzy,

to jedynie pospolite ruszenie moze nas uratowac, a do tego zbrojne, ma sie rozumiec...

pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
-3

chris

#1478807

W kwestii Pospolitego Ruszenia, cały czas nas tłamszą

wmawianiem, że nie mamy uzbrojenia.

Ja za to jestem przekonany, że wróg upolowany z kuszy

albo trafiony toporkirm, nie jest ani trochę mniej

martwy niż ten trafiony z kałacha.

Kusza zresztą ma znacznie większą zdolność penetracji

niż pocisk z kałacha.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478812

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No tak, ale gdy nam sprzedadza lasy, to nie bedzie budulca na te kusze,

no chyba , ze preferujesz metalowe ;-)

Mysle, ze trzeba bedzie wrocic do szabli. Tylko kto dzisiaj potrafi szabelka fechtowac ???

Dzisiaj raczki bardziej do komputera, niz do wojenki... wiekszosc to mimozy...pacyfisci i inne miernoty...

Alkohol, papierosy,sportow nie uprawiaja, na ring czy mate rowniez nie chodza...slowem przechlapane...,

mezczyzni, a prawie jak baby...

pzdr.

 

Vote up!
1
Vote down!
-3

chris

#1478957

To jest ciekawe, że pytasz, ale ustalmy, jak ty rozumiesz NWO? Kto to wg. ciebie jest? Bo jest wiele róznych podejść do tematu.

Vote up!
5
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1478787

A co to znaczy wiele ?

No, ale  skoro jest wiele, to moze przedstaw mi kilka. a ja wowczas sprobuje odniesc sie do tematu.

i coz to za pytanie , jak ja rozumiem NWO ?

czy to ma byc pytanie retoryczne ?

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

chris

#1478793

Widzę, że nie siedzisz w temacie, a na dodatek chcesz się szybko u mnie podszkolić.

Nie stawiam pytań retorycznych w dyskusji bo to tanie chwyty.

 

Wiele podejść... no nie wiem czy odpowiada ci Klub Rzymski, może BRIC, może ciągle jesteś przy diagnozie  H.G. Wellsa, a może mimo wszystko wolisz "international communist conspiracy", czy "international Jewish banking conspiracy" kochanych Rothschildów? Są oczywiście jeszcze wolnomularze i illuminati. Nie zapomnijmy o tajnych spotkaniach najbogatszych w wynajętym hotelu w Nowym Jorku. No i oczywiście Bilderberg.

 

Chcąc dyskutować muszę wiedzieć co ty wiesz.

Czy tylko interesują ciebie popularne hasełka?

Vote up!
4
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1478799

Ostatnio nie czesto poklepywalismy sie po ramieniu, wiec rozpoczalem raczej spokojnie...,

to bylo  raczej takie... wyslanie zwiadu...i... rozpoznanie terenu :-)

czy chce sie szybko podszkolic ? :-) 

 jaaasneee, nauki nigdy nie za wiele.

Chyle sie w kierunku Rothschildow, choc zdaje sobie sprawe, ze NWO, to nie jest zadne cialo stale,

jednak o sztywnej konstrukcji.

Bilderberg sa raczej nizszymi strukturami i obejmuja peryferyjne zagadnienia...

Jezeli chodzi o BRIC, to wydaje mi sie, ze sa zalezna konsolidacja, ktora...czasami probuje zachowac niezaleznosc.

Klub Rzymski wygla mi na intelektualna plaszczyzne zagadnienia, ktora pracuje rownolegle, 

ale niekoniecznie sprzecznie z finansjera...troche na zasadzie cel uswieca srodki.

pzdr.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-3

chris

#1478802

Ja cię nie chcę poklepywać po ramieniu. jeżeli odniosłeś takie wrażenie to przepraszam. Sąduję tylko, o czym moglibyśmy rozmawiać. Choć tutaj jest to ewidentny trolling, co robimy. Ta nasza gospodyni MS zaraz pewnie się wkurzy.

Vote up!
5
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1478872

Poprzez " poklepywac sie po ramieniu " chcialem oddac, ze ludzie sie rozumieja.

W naszych ostatnich konwersacjach, a szczegolnie np. IDA i Wegrzyn tego wrazenia nie mialem.

Nie uwazam, ze to co tu czynimi jest trollingiem, tak ujmujac , trzeba by polowe komentarzy w ten sposob zakwalifikowac...

Odnosnie NWO rzucilem jedynie temat pod ewentualna dyskusje.

Dla mnie osobiscie Masoneria jest sila napedowa tego zjawiska.

Ponizej podaje czesc tego tematu, ktory zawiera rowniez moj punkt widzenia:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LyExuq0G8r4

http://www.biblebelievers.org.au/nv2.htm

http://www.theinsider.org/reports/new-world-order/

http://www.bibliotecapleyades.net/esp_sociopol_nwo.htm

https://www.youtube.com/watch?v=1ODJr5MNTwI

https://www.youtube.com/watch?v=1T-62uxbMBM

https://www.youtube.com/watch?v=OxPYa5mVlYU

http://www.jeremiahproject.com/newworldorder/

https://eyreinternational.wordpress.com/2012/04/09/the-horrific-new-world-order-master-plan-that-has-full-un-approval/

http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2013/11/28/geheimtreffen-eu-schwoert-staaten-auf-neue-weltordnung-ein/

http://www.cnbc.com/id/102537056

 

i troche o naszych zachodnich sasiadach Niemczech  w aspekcie NWO :

ttps://www.youtube.com/watch?v=4wsAf54JfsE

https://www.youtube.com/watch?v=LuD0aPx-GQc

https://www.youtube.com/watch?v=GbK4Cq9RWig

https://www.youtube.com/watch?v=eXKscoFJKR8

pzdr.

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

chris

#1478952

POdobizna jako żywo.

Pozdrawiam cie serdecznie.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1478783

-  Szkoda, że nie będzie to możliwe...
Jednak krótko spróbuję się do nich odnieść.
 
//Nigdzie nie zauważyłem, abyś napisał o warunkach podstawowych:
1. Uznanie ustaleń magdalenkowych jako zmowy przeciw  Narodowi Polskiemu.//
- Nie jest im (wyborcom Kukiza) i tym młodym, którzy przejmują Polskę do niczego potrzebne. 
Jak ktoś będzie chciał, to się zapozna z tą historią. Jednak nie będzie już żadnego przełożenia na postawy Polaków. Przykro mi, ale ludzie mają inne problemy, którymi żyją. Dzień dzisiejszy nie ma żadnego przełożenia na to co działo się 16 września 1988 roku. Tak jak dla nas nie mają wielkiego znaczenia wydarzenia roku '56-go...
 
//2. Zmiany Konstytucji na duchem wzorowaną na 3-majowej.//
- Konstytucja 3-go maja powstawała w innych czasach i odnosiła się do zupełnie innych warunków Polski. Ma duże znaczenie symboliczne i patriotyczne, ale to wszystko...
 
//3. Wprowadzenie zapisu konstytucyjnego o odpowiedzialności IMIENNEJ,  na KAZDYM szczeblu decyzyjnym.//
- Fajnie by było, ale nikt tego nie wprowadzi... Chyba w żadnym kraju nic takiego nie ma...
 
//4. Konstytucyjnej gwarancji prawa do posiadania broni. Bez spełnienia tych warunków, nawet pojedynczy przedstawicielobcej agentury, będzie w stanie wykoleić nawet najlepsze plany,i zagrozić Polskiemu bytowi Państwowemu.//
- Osobiście jestem przeciwny powszechnemu dostępowi do broni palnej ze względów bezpieczeństwa obywateli. Nie tędy droga, żeby ludzie bronili się sami jak policja tego nie potrafi.
 
 
Vote up!
4
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478829

W warunkach początkowych zaznaczyłeś, że tezy tu zawarte są oparte

na Twoich przemyśleniach.

Stąd wyprowadzę swoje zdanie w następujących alternatywach:

1. Jesteś największym filantropem, jakiego kiedykolwiek poznałem,

  choć w typie szkodliwym, bo chcesz dzielić nie swoim.

2, Jeżeli nie punkt 1 to jesteś gorącym zwolennikiem palikota.

3. Twoim celem jest ochrona bandytów i złodziei spod czerwonej gwiazdy,

4. Jesteś fantastą, ale o bardzo ograniczonym kręgu widzenia.

A teraz moje uzasadnienie:

Ad 1. Przechodząc do porządku nad magdalenkowym przewałem,

na siebie bierzesz zobowiązanie utrzymania obrabowanych z dorobku całego życia

emerytów i rencistów - bo rewolucja oparta na utrzymaniu ciągłości nie jest rewolucją,

a jedynie usankcjonowaniem stanu poprzedniego.

Ad 2. Jeżeli nie punkt 1, to jesteś zwolennikiem eutanazji osób starszych.

Ad 3. Przyjmując Konstytucję i magdalenkę jako podstawę do dalszego bytu Narodu,

de facto aprobujesz zbrodnie komuchów i legalizujesz ich zdobyte przestępstwem majątki.

Dodatkowo, poprzez pozbawienie dostępu do broni, na zawsze skazujesz Naród

na bezbronność zarówno wobec wrogów zewnętrznych jak i wewnętrznych.

I wiesz Mindzie, będę litościwy i obstawię punkt czwarty.

O ile dotychczas z ciekawością śledziłem Twoje wpisy, to ten jest ostatni.

Nawet jeśli przyjmę, że jak w motto - prowokujesz, to dla mnie zbyt prymitywnie.

I to byłoby tyle, co mam Ci do powiedzenia.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478875

Ja jestem zwolennikiem eutanazji? Chronię komuchów? Jestem gorącym zwolennikiem palikota?

- Co jeszcze wymyślisz? Z Tobą nie daje się normalnie dyskutować, bo nie próbujesz nawet ustosunkować się do mojej wypowiedzi, za to tworzysz kalumnie i jeszcze mnie obarczasz winą za swoje urojenia.

Niby jak "Przechodzę do porządku nad magdalenkowym przewałem, i biorę na siebie zobowiązanie utrzymania obrabowanych z dorobku całego życia emerytów i rencistów?" Jak doszedłeś do tego, że to są moje poglądy?

Ty albo masz coś z głową nie tak, albo celowo ohydnie manipulujesz.

Tak czy owak, żałuję że Ci odpowiadałem.

Vote up!
2
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478908

Nawet na tyle się nie pofatygowałeś, aby doczytać że to tezy alternatywne.

Po skali oburzenia wnioskuję, że teza 4 była najbliższa prawdy.

Bo widzisz, życie to nie legoland, gdzie można sobie dowolnie klocki ustawiać

nie bacząc na konsekwencje.

Podważyłeś bądź zaatakowałeś moje podstawowe warunki, aby

definitywnie zakończyć rozdział komuny w Polsce.

Ja Ci przedstawiłem konsekwencje, jakie nastąpią bez spełnienia

tych warunków.

Jeśli zaś manipulacją nazywasz własne słowa, jakie umieściłeś

w notce i komentach pod nią, to gratuluję.

Zawsze należy pamiętac, że każde działanie ma skutki

i w miarę swoich możliwości należy je przewidywać.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478916

Inicjatywa obecnego prezydenta -przejmująca hasła -WYBORCZO !!!- i wybiurczo Kukiza , trzeciego na podium..

jest swego rodzaju strip-teasem intelektualnym. Odsłania -miałkośc bustwa..odsłania przysłowie :

KRÓL JEST NAGI..

JOW-y tak się spodobały obywatelowi Bronkowi .że; najpierw,  je stosownie nagłośnił..a teraz chce na siłę wprowadzić..

Tymczasem to owe JOW-y są owszem od Kukiza..ale nie postulatem najważniejszym!!!

Jednak BUL ...te -ważne pomija..i z premedytacja sadysty poprzestaje na JOW-ach..

Tej ewentualnej przechowalni dla ...WSI..dla..ludzi znienawidzonych..

W rozmowie publiczne,j bo- odbytej w studio TVP-info , program , "dziś wieczorem" , Nałęcz..w obecności pani Szydło..

przekonywał , że w przypadku przegranej ...obywatel Bronisław..na zasadzie MAŁPY z BRZYTWĄ..tak nam narobi..tak -narobi..ze smród będzie ..,że;   chodzenie po krzesłach to "mały pikuś"..

Zatem postulat do PiS-u i sił odpowiedzialnych :

trzymajcie rękę na pulsie , przy pierwszej próbie Bronka do psychiatry!!!

Ja znam życie Bronek jest to skłonny zrobić!!!!

On bardzo przeżywa...przegraną...jest w  szoku!!!!   Odrywanie ryja od koryta.. tak go ubezwłasnowolniło  .

Buda Ruska ..straciła dla niego swój niewątpliwy urok, na rzecz Belwederu...czytaj -iluzji...

Facet jest groźny...facet jest niebezpieczny...Pogniewany na NARÓD.

.i "pokazywacz", na zasadzie-

ja wam JESZCZE pokarzę..

 

Co do przepowiedni..:

Nie przez przypadek szef FBI..jako kraje odpowiedzialne za holocaust uczynił : Węgry i Polskę..

Węgry za Orbana..a Polska za Dudy...będą-  "krajami zerwanymi z łańcucha"

bankom będzie - nieco gorzej...i wielkim powierzniom..Ustawa o ochronie ziemi..o energetyce.. i pare innych NIEsubordynacji do zaleceń...tych co nas zlikwidować jako naród chcieli!!!

I za tą przyczyna ..ponieważ nie zgadzamy się na ludobójstwo -na nas -samych...(!).."jesteśmy i bedziemy" odpowiedzialni, za holocaust....

A to, już krok do Putina ..i jego zachowania..On już "nogą przebiera... aby udeżyć- na " faszystów".

Za tą przyczyną ..przewiduję a nawet zalecam..

Duda w trybie natychmiastowym: z Wegrami i innymi Bałtami ..aż po Skandynawię...i dalej utworzy "via Baltica"..

BLOK PAŃSTW CENTRALNYCH w Europie...jak chciał śp L Kaczyński..

Nasze bezpieczeństow zewnetrzne określi zakres zmian wewnętrznych...rola "pochyłego drzewa" nazbyt widoczna..

Rusek na " rzut kamieniem"..i czeka..i czeka!!!!!!     Jakby; w poczekalni..czeka..Na faszyzm czeka ..ten od szefa FBI..na ten faszyzm   -    Putin czeka ...

Pozdrawiam!

 

Vote up!
6
Vote down!
0

poko

#1478761

Witaj

Brunek wie co robi.

Bo wprowadzenie JOWów, zanim znajdzie się ustawowy zapis

o korupcji wyborczej, to samobójstwo dla Polski.

TYLKO po wprowadzeniu prawa o korupcji wyborczej, jako

o przestępstwie wobec Państwa Polskiego(ze stosownym wymiarem kary),

można myśleć o JOWach.

W przeciwnym razie, uwłaszczona agentura ustawi każde wybory.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1478764

No, tak! Korupcja w tym i polityczna - jak najbardziej..ale ..ale.. teoria musi zgadzać się z praktyką..czytaj;- sitwy lokalne ..czytaj mafia lokalna.. czytaj ;- układy w terenie blokują Polskę centralną..Sąd , policjant..urząd podatkowy..szef pari PO/ przez przypadek/ -często wójt ...2/3 Polski tak zabetonowane..2/3 ! Zrobisz ustawę o korupcji politycznej..ale ten teren będzie jej doglądał.. I moim celem nie jest zniechęcanie!! Nie.. pokazuje skalę- diagnozę..aby SZYBKO i SKUTECZNIE..2/3 Polski czeka na wyzwolenie!!!!

Jednak bezpieczeństwo ZEWNĘTRZNE w tej konkretnej sytuacji międzynarodowej, jest piorytetem,  nad piorytetami..

a w tym temacie - MAŁO MÓWIĆ..wiele robić...

 

Pozdrawiam..

Vote up!
4
Vote down!
0

poko

#1478768

Piszesz:Do Polski jednak cały czas przybywają emigranci ze Wschodu. Ukraiński jest najczęściej słyszanym językiem na ulicach miast. Ale obawy przed Ukraińcami nie sprawdziły się. Wcale nie ustawiają się w kolejkach po pomoc socjalną, ale bardzo często tworzą własne małe firmy, które prosperują bardzo dobrze i są powodem zazdrości wielu rodzimych cwaniaków. Budują zresztą swoje świątynie i szkoły z językiem ukraińskim jako wykładowym. Najwięcej ich jest pod Przemyślem.

 

Niestety emigracja Polaków na Zachód nie została zahamowana, a ci, którzy kiedyś wyjechali z Polski nie zamierzają wróćić. Jednak w obliczu masowych przyjazdów zza wschodniej granicy, z krajów arabskich a nawet z Grecji i Rumunii ludność Polski powiększa się dynamicznie. Opłaciło się otworzyć szeroko granice. Rodzi się coraz więcej dzieci, które już niedługo wejdą w wiek produkcyjny. Emeryci mają więc nadzieję na emerytury, które może i nie będą wysokie, ale wystarczą na podstawowe potrzeby.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/mind-service/moja-przepowiednia-dla-polski-na-najblizszy-czas "Ukrainski jest najczęściej słyszanym językiem na ulicach miast" !

 

 

Wybacz, Mind Service, ale Twoja wizja jest chorą mrzonką ukraińskiego patrioty, przypadkiem tylko zaplątanego pomiędzy obcą mu społeczność  o innej narodowości. Żaden Polak nie marzyłby o tym, żeby jego rodacy wyemigrowali na Zachód, porzucając własną ojczyznę, przeznaczając ją na osiedlenie dla przybyszów z " krajów arabskich, Grecji i Rumunii", a zwłaszcza dla Ukraińców, którzy w bezwzględny i okrutny sposób wyrugowali niegdyś naszych przodków z kresowych ziem polskich.

Strzeż nas Boże przed takim losem!

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1478767

Czy Ty wogóle odróżniasz np. opis jakiejś rzeczywistości z czyimiś przekonaniami?

To tak jakby historyka opisującego zbrodnie popełniane w czasie II-ej Wojny Światowej oskarżyć, że ma skłonności do mordowania Żydów w obozach koncentracyjnych. 

Przecież nie napisałem, że "marzę o tym, żeby jego rodacy wyemigrowali na Zachód, porzucając własną ojczyznę, przeznaczając ją na osiedlenie dla przybyszów z " krajów arabskich, Grecji i Rumunii", a zwłaszcza dla Ukraińców", tylko wyraziłem przypuszczenie, że tak może się stać.

Czujesz tą subtelną różnicę, czy mam dalej tłumaczyć jak komuś, kto nie potrafi zebrać myśli?

Vote up!
2
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1478909

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Pawel.pc44 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wdarł się istotny błąd: "Państwo Islamskie zostało pokonane i w krajach arabskich trwa względny spokój."

Nie państwo islamskie, a izrael.

Vote up!
2
Vote down!
-4

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1478800