Kim jest ten Warzecha?

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

Powiedzcie mi wreszcie, kim jest ten Łukasz Warzecha? Właśnie obejrzałem jego videokomentarz "Awantura o Tuska", zamieszczony na TT Cezarego Gmyza i choć miałem już nic nie pisać, to jednak muszę. Dlaczego Gmyz to zamieścił, czy myśli podobnie jak Warzecha?

To, że politycy PO i PSL oraz niby dziennikarze z antyrządowych mediów powtarzają w kółko, że Tusk jest rzekomo jedynym realnym kandydatem na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej, popieranym przez wszystkie kraje członkowskie, to zwykła propaganda, taki kretyński przekaz dnia, OK. Kolejna "wiewiórka" albo prezydencka "postna kiełbasa", która była pomidorem!

Oni sami nie widzą, jak bardzo nielogiczne jest, by zaraz po takim stwierdzeniu wyrażac obawy, jak w TVN24 Anita Werner, o to, że przecież jakiś socjalista może Tuskowi gwizdnąć sprzed nosa tę fuchę. Albo go wszyscy popierają, albo są jacyś kontrkandydaci z innych krajów, jak jest?

W tym videokomenarzu Warzecha leci tym samym tekstem. "Nec Hercules contra plures!". Przekonuje, że Tusk ma za sobą całą UE, poza jedną, osamotnioną Polską. Czyli - jak rozumiem - według niego (i PO-wców) Duńczycy nie poprą Helle Thorning-Schmidt, Włosi nie poprą swego byłego premiera, a Francuzi nie pójdą na kompromis w sprawie kandydatury ustępującego prezydenta Hollanda, tylko poprą Tuska? A może on nie wie, nie dotarło do niego, że jest więcej kandydatów niż jeden Tusk, może on buduje sobie światopogląd w oparciu o "GW" i TVN? Kim jest ten Warzecha?  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:16)

Komentarze

nie może poprzeć wroga polski, który zawsze szkodził Polsce i zawsze udawał Polaka. Co się tyczy Warzechy to taki drugi Kukiz, jak chorągiewka.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1534451

dla mnie po ostatnich wystąpieniach i mowach "obronnych" w kwestii Tusku musi zostać" jest człowiekiem mocno pod keską,bo albo nie zna się na polityce,albo"robi w tantemie" tych,co szkodzą Polsce,bo Tusk od zawsze szkodzi POLSCE,

pomijam już jego słynne Polskość to nienormalność,czy słynne żółwiki z Putinem ale przede wszystkim ,za ostatnie wystąpienia przeciwko Polsce,winien mieć odebrane obywatelstwo polskie i tego dziwnie pan Warzecha nie rozumie,dlaczego ? oto jest pytanie

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1534452

""Kim jest ten Warzecha? "" pewnie sam Warzecha nie wie kim jest , chciałby siedzieć na dwóch krzesłach a to na dłuższa mete się nie da bo będzie doopa bolała .
Zreszta dziennikarze tak jak politycy , to osobnicy bez swego zdania , honoru , jak im wiatr zawieje to tak się ustawiają , zdanie dziennikarzy i polityków jest tyle warte co ich honor , NIC .

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1534527

Odpowiedziałbym, ale nie lubię wulgaryzmów... 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1534582

Warzecha jest w szerokim rozkroku, jeszcze moment i zrobi pełny szpagat

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1534637