Wzór dla Polski - Izrael!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Izrael - państwo żydowskie dla Żydów. Państwo, które Żydzi uzyskali po 2000 lat tułaczki i wygnania. Państwo, na którym dziś Polska powinna się wzorować w każdym wymiarze jej bytu. Gospodarka, polityka, kultura, nauka, sztuka i każdy inny aspekt działalności Polski winien dziś wzorować się na rozwiązaniach prawnych, ustrojowych i zwyczajowych obowiązujących w Izraelu. To da przetrwanie Polsce jak daje przetrwanie Izraelowi.

 

Polska - państwo polskie dla Polaków. Państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą Ojczyzną. Państwo z tradycją, kulturą, językiem, własnością, rodziną, sztuką, kulturą, nauką i prawami oraz obyczajami zwyczajowymi. To nasze państwo i winniśmy je traktować jak Żydzi traktują swój Izrael, syjonistyczną ziemię obiecaną. Naszą ziemią obiecaną jest Polska, nasza Polska. I traktować ją winniśmy jak Żydzi swój Izrael.

 

A jak Żydzi traktują swój kraj?

 

Otóż w ich kraju jedynie Żydzi są grupą uprzywilejowaną.

 

Każdy emigrant do Izraela musi wykazać się etnicznymi żydowskimi wielopokoleniowymi genetycznymi korzeniami żydowskimi lub przejść - jako konwertyta - na judaizm. Wtedy od pierwszego dnia są pełnoprawnymi obywatelami Izraela i mogą otrzymać bodajże nawet 20 tys. USD bezzwrotnej pożyczki na zagospodarowanie w Izraelu.

 

I tylko Żydzi z udokumentowanego genetycznego pochodzenia w Izraelu mogą zajmować jakiekolwiek funkcje publiczne, rządowe, parlamentarne, polityczne, medialne, prasowe, wojskowe, gospodarcze, kulturalne, naukowe i inne. Parlamentarny Kneset (żydowski parlament) składa się wyłącznie z samych etnicznych Żydów, niezależnie czy są Chazarami (w większości aszkenazyjczykami) czy sefardyjczykami (w dużej mierze Judejczykami).

 

Żaden Żyd mieszkający w Izraelu - pod groźbą wykluczenia - nie może związać się po linii żeńskiej z gojem, czyli nie Żydówką. Nie ma ani jednego ważnego stanowiska publicznego, które mogliby objąć ludzie będący innego pochodzenia niż etnicznie żydowskie uznane przez izraelskie państwo i syjonistów talmudyczno-rabinicznych.

 

Izrael to jedyne państwo na świecie o niemal 100% decyzyjnej i chyba praktycznej jednorodności etnicznej. Sprawdza się tam każdego pod względem pochodzenia i genetycznych przodków. Nie ma żadnej tolerancji pod żadnym a szczególnie genetycznym, wyznaniowym i zwyczajowym powodem, chyba, że dotyczy samych Żydów podlegających normom prawnym Izraela i normom Tory i/lub rabinicznego Talmudu.

 

Izrael to państwo żydowskie według jego praw i zwyczajów. Państwo sprawujące jedynie swą pieczę nad rodakami, czyli Żydami i robi się wszystko, aby duża część Żydów przybyła z każdego zakątka świata do Izraela. Eliminuje się (też niestety nieraz fizycznie: vide Palestyńczycy) prawnie wszystkich nie-Żydów i - jeżeli takowi jednak są w Izraelu - to stają się jako goje ludźmi drugiej kategorii lub pracującymi niewolniczo nisko-opłacanymi robotnikami. Resztę zamyka się w gettach ogrodzonych murem przed Izraelem.

 

Żydzi są Panami we własnym kraju i dla nich własny kraj jest ich żydowską świętością.

 

Podziwiam syjonistycznych Żydów i ich ukochane państwo Izrael. Podziwiam ich za nacjonalistyczny, narodowy patriotyzm. Podziwiam za preferowanie własnych rodaków we wszystkich dziedzinach życia Izraela. Podziwiam ich za gloryfikowanie wiedzy szerzonej wśród swoich rodaków.

 

Podziwiam ich po prostu, ale z jednym wszakże wyjątkiem... Jako katolik jestem przeciw fizycznej i psychicznej dyskryminacji innowierców i ludzi o innym etnicznie pochodzeniu. Jestem przeciwny traktowaniu innych jak "podludzi". Każdy ma prawo do istnienia i każdemu człowiekowi należy się szacunek oraz nawet asymilacyjna kulturowo tolerancja zamykająca się w zdaniu: "Bądźcie i mieszkajcie z nami na naszych warunkach i szanujcie etnicznie kraj osiedlenia i jego mieszkańców mających prawo do rządzenia własnym krajem przez jego tradycyjną wielowiekową ludność".

 

Z powyższym zastrzeżeniem chciałbym, aby Polska dla Polaków była jak Izrael dla Żydów...

 

Pozdrawiam... Szalom...

 

P.S. (z dnia 04.04.2016 roku)

 

Już po napisaniu tekstu zwrócono mi uwagę na fakt, iż nie wszyscy mieszkańcy Izraela to Żydzi (ok. 20% to inne mniejszości, w większości palestyńskie) i również w Knesecie są mniejszości palestyńsko-arabskie stanowiące około 11% całości izby parlamentarnej liczącej 120 posłów. Nie zmienia to jednak intencji mojego tekstu, albowiem Izrael został stworzony i jest państwem dla Żydów i tak naprawdę 11% mniejszość w Knesecie nie ma żadnego wpływu na podejmowane w nim decyzje ani na treść stanowionego tam prawa. Kwestia Palestyńczyków i innych drobniejszych mniejszości etnicznio-religijnych zamieszkujących Izrael też jest sprawą dyskusyjną jeżeli chodzi o ich rzeczywistą wolność i równe traktowanie wobec prawa. Sądzę zresztą, iż gdyby hipotetycznie w Polsce określone zostały mniejszości etniczne w sposób realizowany w Izraelu i gdyby hipotetycznie Polacy podobnie jak Żydzi traktowaliby te mniejszości w Polsce, to również w polskim parlamencie zasiadało by ich około 10%, czyli około 50 posłów. 

 

Jednakże również - po lekturze treści dotychczasowych komentarzy - jestem niejako zmuszony podkreślić, iż moja notka jest pewną szyderczo-ironiczną konstatacją rzeczywistości wskazującą m.in.też na pewną hipokryzję dużej części środowisk syjonistycznych oraz lewacko-demoliberalnych, które bardzo często jakiekolwiek przejawy zdrowego (w pozytywnym sensie) nacjonalizmu, narodowego patriotyzmu czy też gloryfikowania własnej religii u innych nazywają jakimś faszyzmem, fundamentalizmem, nacjonalizmem o negatywnej konotacji, nazizmem czy ksenofobią lub antysemityzmem podczas, gdy... właśnie w Izraelu z takimi zjawiskami mamy do czynienia i prawie nikt tego nie podważa.  Oczywiście chyba też każdy sobie zdaje sprawę, że Polacy to cywilizacja łacińska (chrześcijańska), która diametralnie różni się od żydowskiej (syjonistycznej) i  - co dowodzi tolerancyjna dla innych (w tym Żydów) historia naszego państwa - nie jest cywilizacyjnie możliwe w Polsce zbudowanie polskiego państwa na wzór dzisiejszego Izraela. I chyba to jest pocieszające... Jednakże wydaje mi się, że element zdrowego patriotyzmu narodowego w naszym kraju jest za mało widoczny w decyzjach i działaniach naszego narodu a Polacy przywiązują zbyt małą wagę do polskości i jej gloryfikowania, co powinno być rzeczą naturalną i nie podlegającą dyskusji... Wszak to dla Polaków Polska jest ich ojczyzną a nie inny kraj i to Polacy w Polsce winni mieć głos decydujący...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)

Komentarze

Pogubiłeś się Acan z tą genetyką żydowską.

Pomyliłeś wiarę z DNA.

Otóż - Ostatni żyd (zgodnie z Twoją narracja) to Jaser Arafat.

"Żydzi są Panami we własnym kraju " - do czasu finansowania przez USA.

Projekt nowego osadnictwa już jest  - nie jest to niestety kierunek Madagaskar.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1510427

Chciałbym abysmy tak mieli w Polsce. Ale... na to, żeby tak było w Polsce, nie pozwolą... Żydzi. No, chyba, żeby Polska stała się Judeopolonią, ich drugą ojczyzną.

Wypada nadmienić, że Żydzi w Izraelu wydają ogromne pieniądze na armię. Są uzbrojeni po uszy i mają atomową. Chciałbym również, żebyśmy mieli w Polsce polską armię, której nikt nie podskoczy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1510431

Mój tekst jest trochę gorzko-szyderczy i trochę prowokacyjny, przy czym w żadnym momencie nie mija się z prawdą. Polacy to cywilizacja łacińska, która diametralnie różni sie od żydowskiej (syjonistycznej). W naszej kulturze jest tolerancja i miłość do każdego, nawet grzesznika, w ich kulturrze jest miłość wyłącznie do Żydów (bez znaczenia chazarskich czy innych) i nienawiść wobec innych. My opieramy się na Pismie Świętym oni na interpretacji rabinicznej Tory, czyli Talmudzie. Jeżeli ktoś miał kiedys okazję przeczytać Talmud choć w części w oryginale to wersety tam zawarte są porażające, porażające więcej niż wybrane wersety nienawiści w Koranie. 

Dziś cywilizacja łacińska (chrześcijańska) jest w stanie wojny z trzema cywilizacjami: bizantyjską (zniemczoną), muzułmańską (islamską) i Zydowską (syjonistyczną). Ciekawe jest, że syjoniści z ich Talmudem nie odpbiegają dalego od islamistów z ich Koranem. Te religie i postawy w dużej mierze są zbieżne, tym bardziej chyba, że Żydzi i Arabowie to Semici. U jednych i drugich kobieta ma niższe znaczenie, u obydwóch nie jada się wołowiny i jest sie niewolnikiem BOGA lub rabinicznej interpretacji słów Boga. My chrzescijanie nie jesteśmy niewolnikami, ale dziećmi bozymi z własną wolą i mozliwościa nawet popełniania błędów. Oni sa niewolnikami... a nic bardziej nie wścieka niewolnika niż wolny człowiek... dlatego tak nienawidza nas, chrześcijan a Polaków w szczególności.

Jest jeszcze bardzo ważny aspekt a mianowicie taki, iż cały czas żywa u Żydów-Syjonistów jest koncepcja nowej ziemi obiecanej, którą sobie wymyślili na części terytorium polskiego. To ta ich Judeopolonia. I do tego nie mozemy dopuścić. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1510455

Napiszę ci tylko adres strony  bo nie mam zamiaru ubierać mojej wypowiedzi w piękne słówka. My Polacy jak widzisz nie zasiadamy w knesecie i nie knujemy antyżydowskich ustaw. Nie robimy więc tego co oni nam robią od lat. Dlaczego więc tak zażydzona władza wykonawcza w Polsce to ciągle powracające te same osoby o korzeniach żydowskich? Kto o to dba? Kiedy my będziemy sprawdzać kto zasiada na ważnych stanowiskach w Polsce? Lista tych farbowanych lisów jest bardzo długa...a pozmieniali swoje żydowskie nazwiska w latach pięćdziesiątych, kiedy to władza z za Buga takie prawo ustanowiła w mojej ojczyźnie. Pomogło to wielu oprawcom ujść cichcem w zapomnienie. Archiwa jednak ciągle istnieją i trzeba, je jak to mówi przepis, po 50-ciu latach je ujawnić i upublicznić. Niech wymordowane, stłamszone,zakatowane społeczeństwo w Polsce ma formę zadośćuczynienia! A winni, cóż mamy sądy i sprawiedliwość musi być! Ale gwarantuje wam, że szybciej wybuchnie trzecia wojna w Europie niż takie kroki zostaną podjęte. Oni już są jak u siebie w Izraelu to tylko kwestia czasu a rzucą nas na kolana.Przepraszamy za holokaust. Za Jedwabne. Już płacimy Żydom odszkodowania.To naród Polski był bestialsko mordowany! A czy ktoś słyszał o jakimś finansowym parytecie na ludzkie życie?  Oddajemy im na podstawie ,,aktów własności'' kamienice i ziemię w Polsce. Z największym szokiem czytam, że Żyd ma wydawane polskie obywatelstwo, paszport itd... Co tu jest grane ja się pytam? Czy my jesteśmy jeszcze u suebie? TO NIE TEORIA SPISKOWA. WYTYCZNE BERMANA SĄ WCIĄŻ REALIZOWANE. '' Ech tam szkoda czasu na takie akty sprawiedliwości''- powie pewnie wielu z was. Przyjmijcie jednak za pewnik moją refleksję. Nigdy nie zapomnijcie historii swojego kraju, bo to wy, wasze dzieci, wasza przeszłość i ich przyszłość.O to walczmy.Pozdrawiam.

Krzysztof Górecki

Autor jest pracownikiem MSZ, pisze pod pseudonimem. Felieton ukazał się pierwotnie w ogólnopolskim tygodniku „Warszawska Gazeta”.

Źródło: http://pressmix.eu/2013/02/09/zydowski-telefon-zaufania/ , 9 luty 2013

 

A oto wskazówka do samodzielnego myślenia dla dociekłych. https://cyklista.wordpress.com/2011/08/03/wytyczne-bermana-w-sprawie-jud...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1510438

Masz rację. W Polsce winni rządzić Polacy i to by było na tyle. Polacy od trzeciego pokolenia. 

Pozdrawiam

P.S.

Dziekuje za fragment... Szkoda, że tak mało Polaków zdaje sobie sprawę z niesamowitego wpływu Żydów na nasz kochany kraj, naszą kochaną Polskę. Ona nie może być ich!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1510457

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1510512

trzeba poslugiwac sie prawda - a nie klamstwem.

Pelnoprawnymi obywatelami Izraela jest 20% mniejszosc Palestynska ( w wiekszosci muzulmanie) - majaca bierne i czynne prawo wyborcze.

W Knesecie na 120 czlonkow (ostatnie wybory 2015) zasiada 13 przedstawicieli partii arabskich (startujacych z jednej listy) - jest to trzecia sila  w Knesecie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1510488

Dziękuję za uzupełnienie, choć ono nie zmnienia intencji mojego tekstu, albowiem Izrael został stworzony i jest państwem dla Żydów. Dla jasności jednak dodam przypis do tekstu z korektą. 

Kwstia Palestyńsczyków zamieszkujących Izrael też jest sprawą dyskusyjną jeżeli chodzi o ich rzeczywistą wolność i równe traktowanie wobec prawa. Podobnie dyskusyjny jest charakter religii wyznawanej przez tą mniejszość. Pozostaje jeszcze Autonomia Palestyńska i pewnego rodzaju getcie stworzonym przez Żydów dla Palestyńczyków. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1510550

posiadaja takie same prawa w Izraelu  jak Zydzi. Trzeba rozroznic mieszkancow tzw. Autonomii palestynskiej - od ludnosci palestynskiej i arabskiej zamieszkalej od pokolen na terenie dzisiejszego Izraela.

W Izraelu jest czynnych wiele meczetow - ze slawnym AL-Aksa na Wzgorzu Swiatynnym, w 2014 r. oddano do uzytku najwiekszy meczet w Izraelu - mieszczacy ponad 3000 wiernych. Oficjalne dane mowia, ze w Izraelu jest 1350 tys. muzulmanow - i nie jest to dyskusyjne - ale faktyczne. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1510570

tekst, w dużym stropniu ironiczny. Goje nie mają takiej mentalności (przy założeniu że rządzą w PL goje), no i "nie pozwolono by nam". Warto jednak zwracać uwagę, na to co Ż propagują/realizują w krajch "białych" (kiedyś "białych", już przważnie), a co w swoim kraju.

Jedna uwaga, jakkolwiek  - jak czytam chyba u Szahaka  - Arabowie są tam obywatelami 3ej kategorii (ci co mają obywatelstwo Iz., nie chodzi o Palestyńczyków), to raczej jest jakaś reprezentacja arabska w tym knesecie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1510492

A to przed chrztem Polakow albo scislej Lechitow nie bylo? Nie mieli swych panstw? Mieli. Panstwo jakie odziedziczyl Mieszko istnialo zanim zostal jego wladca choc w nieco innych granicach bo granice zmieniaja sie z czasem w zaleznosci od ukladu sil i przedsiebiorczosci mieszkancow. 

Co do Zydow to bardzo dobrze, ze maja swe panstwo. Tyle, ze to nie zadni wygnancy tylko potomkowie emigrantow ekonomicznych ktorzy rozpelzli sie po Imeprium rzymskim bo oferowalo korzysci ekonomiczne jakich Juda nie dostarczala. Ci co zostali w Judzie i obszarach bylego Krolestwa Izraela (polnocna czesc Palestyny) zaramiezowala sie i w wiekszsci przyjela chrzescijanstwo aby w kilkaset lat po najezdzie Arabow przejsc na Islam i zarabizowac sie. Palestynczycy sa w znacznie wiekszym stopniu potomkami Izraelitow i Zydow niz Zydzi.

Gwoli scislosci historycznej to Izraelici i Zydzi to dwa odrebne narody semickie majace inne religie, kulture i czesciowo obyczaje. Bogiem Izraela byl EL i mial zone Asztarte. Mieli oni 12stu synow bozych, ktorzy byli wiekuisci czyli nigdy sie nie narodzili. Po prostu byli. Po likwidacji Izraela przez Asyrie wielu Izraelitow osiedlilo sie w Judzie i obie religie zlaly sie w jedna. Bogiem pozostal miejscowy Jahweh z zona Aszerah a z 12stu synow bozych zrobiono 12 plemion Izraela. Hebrajczycy/Zydzi zawsze zazdroscili Izraelitom ich znacznie wyzej rozwinietejh panstwowosci i kultury. A jak zlikwidowano Izrael i wiele innych zdarzen zaszlo przez tysiaclecia to po IIgie wojnie sami uznali sie za Izrael i Izraelitow choc potomkami Izraelitow to sa glownie Palestynczycy z polnocy. To tak po krotce.

Polska moze stac sie potega ekonomiczna i militarna numer jeden w Europie w 50 lat tylko trzeba chciec i taka zbudowac. Gdyby zaczac budowac demokratyczne polskie panstwo obywatelskie w 1982 zamiast stanu wojennego to wystarczyloby 35 lat aby byc nr jeden w Europie i miec PKB na glowe nie miejszy niz Singapur czyli nie mniej jak $85.000. Tylko wiekszosc Polakow nie chce byc wlascicielami swego kraju. Co najwyzej marzy o dobrym panu bo gdyby chcieli to juz dawno byliby wlascicielami Polski/Lechii. Nawet z Konstytucji, ktora im przyznaje wladze zwierzchnia i prawo do bezposrednich rzadow nie chca skorzystac. 

Co tu daleko szukac. Jestem tu od niedawna i widze, ze w zeszlym miesiacu zebrano tylko 20% na prowadzenie blogu. Ciekawym ile w tym miesiacu uda sie zebrac. Zakladajac, ze 2/3 Polakow to patrioci i to jest minimum potrzebne do budowy panstwa obywatelskiego to opodatkujac sie tylko na 10zl miesiecznie roczny budzet organizacji wynosliby grubo ponad 2 mld zl. Stacje TV, Radio, media mozna zalozyc i legiony zbroic tak jak Pilsudsk z PPS to robili.

pozdrawiam, 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1510522

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

przypadkiem

#1510547