Uchodźcy: realizacja planów NWO?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Najpewniej znów jesteśmy przed kolejną masową imigracją islamistów do Europy. Turcja właśnie po raz kolejny otwiera swoje granice. I nie jest ważne, że być może chodzi jej o uzyskanie następnych środków pomocowych z UE. Ważne jest to, że to się dzieje i największym absorbującym emigrantów krajem - oprócz Niemiec - jest Grecja jako pierwszy europejski przystanek dla tychże islamistów. Teraz już są zamieszki na granicy turecko-greckiej. Podobną do Grecji funkcję pełnią Włochy, gdzie drogą morską emigranci chcą dostać się do Europy. +

 

Może się mylę, a może nie... ale chcę w sposób jak najbardziej daleki od demagogii przedstawić pewne zarysy mojej teorii spiskowej dotyczącej przeszłego i czekającego nas exodusu islamistów na Europę. Być może są to tylko moje dywagacje nie mające żadnego potwierdzenia w realnie istniejącym nam świecie a może tylko potwierdzają to, jakie decyzje są podejmowane na najwyższych światowych gremiach władzy... a jak wiadomo dzisiaj źródłem wszelkiej władzy jest przede wszystkim pełna kontrola ludzi, społeczeństw i państw za pośrednictwem ich ubezwłasnowolnienia długiem finansowym, czyli kredytem. Dodatkowo oczywiście niezbędnym elementem posiadania władzy i jej utrzymania jest jak najbardziej rozwinięta sztuka inżynierii społecznej, czyli tak naprawdę sztuka manipulowania ludźmi we wszystkich obszarach funkcjonowania jednostki oraz grup ludzkich...

 

Jak już wcześniej wskazywałem źródeł obecnego kryzysu należy poszukiwać w militarnej agresji USA i częściowo NATO, które zaatakowały Irak czy Afganistan oraz wznieciły późniejszą rewolucyjną "arabską wiosnę ludów". Te działania spowodowały chaos, wojny domowe, umocnienie się islamskiego fundamentalizmu oraz powstanie tzw. państwa islamskiego (ISIS) i jeszcze większy terror realizowany tym razem właśnie przez wyznawców Allacha. Tak jest dzisiaj niemal wszędzie w tym rejonie świata, także m.in. w Syrii, gdzie walki trwają do dzisiaj.

 

Fundamentaliści brutalnie mordują "niewiernych" (paradoksalnie bezwyznaniowców, zwolenników "multi-kulti") i przede wszystkim" innowierców" (z naciskiem na chrześcijan) niszcząc także każde obszary ich tradycji, kultury, miejsc kultu (kościoły). Burzone są często historyczne, światowe wielowiekowe zabytki i wszelkie zasoby starożytnych kultur. Bezpośrednią zaś iskrą wzniecającą pożar w postaci niekontrolowanego napływu islamistów do Europy było oczywiście zaproszenie tychże przez A. Merkel, co zainspirowało zaś przyczynami - oprócz faktycznej ucieczki przed śmiercią i prześladowaniami - są w większości m.in.: chęć ekonomicznie łatwiejszego przez "uchodźców" życia w Europie realizowanego przede wszystkim poprzez korzystanie z pomocy socjalnej a nie pracę, budowa w tej części świata przyczółków obcej nam cywilizacji islamskiej jako realizowanie przez "uchodźców" jednego z celów islamistów jakim jest dostęp do krajów UE (wcześniej próbowali i dalej próbują infiltrować Bałkany) i ich islamizację oraz bezmyślne i naprawdę głupie zaproszenie przez A. Merkel wszystkich islamskich (i nie tylko) imigrantów do Niemiec. A. Merkel chciała zapewne pozyskać tanią siłę roboczą i uzupełnić jednocześnie radykalnie zmniejszającą się liczebność rodowitych Niemców.

 

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż wciągnięte nie tylko do bratobójczej wojny kraje wcześniej były niezależne ekonomiczne a to dzięki posiadaniu ogromnych złóż ropy naftowej. Dziś rafinerie kontrolują tam koncerny międzynarodowe i zyski płyną do nich a nie zasilają jak wcześniej gospodarek w tamtych rejonach.

 

Drugim wrażeniem jest to, iż jak do tej pory doprowadzono do upadku gospodarki krajów bezpośrednio graniczącymi z Izraelem, co z punktu widzenia państwa żydowskiego jest jak najbardziej racjonalne, bo słabość w tym rejonie innych umacnia Izrael.

 

Trzecim wrażeniem niejako powiązanym z poprzednimi jest przeświadczenie, że masowa imigracja islamistów na kraje europejskie ma na celu zniszczyć je politycznie, kulturowo, ekonomicznie i społecznie. Ma "wyrwać" chrześcijańskie fundamenty cywilizacji europejskiej, cywilizacji łacińskiej. Komu na tym zależy? Ano postkomunistom politpoprawności, multikulturowości, fałszywie pojmowanej tolerancji opartych na ideach komunistów kulturowych A. Gramsciego, A. Spinelliego oraz tzw. szkoły frankfurckiej. To dzisiaj idee tych komuchów realizowane są w UE, ale nie tylko, bo też za oceanem.

 

Dwutorowość niszczenia Europy (imigracja, gender i multi-kulti) już daje swoje efekty w postaci odmóżdżenia, atomizacji i pauperyzacji większości ludności europejskiej w obszarach tzw. starej Europy. Oczywiście zanim wpuszczono nigdy nie asymilujących się islamistów, skutecznie zniszczono w tych krajach chrześcijaństwo i fundamenty kształtujące przez wieki naszą cywilizację.

 

Czy to wszystko ma jakiś nadrzędny cel? Ano - moim zdaniem - tak a jest nim budowa jednorodnego, zatomizowanego i spauperyzowanego społeczeństwa bez granic narodowych, podatnego na manipulację i na ograniczenia wolności osobistych np. ze względów bezpieczeństwa i zbudowanie na tym gruncie Jednego Rządu Światowego w ramach Nowego Porządku Świata (NWO).

 

To tylko moja opinia. Być może przez niektórych uznana zostanie za spiskową teorię dziejów, ale właśnie historia ludzkości to historia różnorodnych spisków.

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

Niech sobie niemra Angela przyjmuje skoro ich zapraszała, ale już Helmuty też się buntują i już ich nie chcą.

A platfusy z PO, komuchy z SLD, lewaki od Zandberga, niech sami z własnych kieszeni sponsorują Helmutów, jeśli tak bardzo chcą ich przyjąć.

Bo 75 procent Polaków nie zgadza się, by ich do Polski przyjmować.

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1620615

"Inżynierowie i lekarze" szturmują granice Europy w Gracji, Afrykę zjada szarańcza (i to dosłownie), koronawirus sieje zgrozę a co robią tuzy polityczne i intelektualne typu p. Timmermansa, bibliotekarki Jourovej, "słońca Peru" Tuska?!Udają strusia, powsadzali głowy w piasek i udają że nic się nie dzieje.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1620631

Przy aprobacie "światłych' Europejczyków. Tych co wymieniłeś to maja prawo chować zakute łby w pas cnoty jewropejskiej ale gdzie są ci, prawdziwa elita? Przecież nie wymarli tak nagle jak dinozaury. A może srebrne kamienie Kopacz uśmierciły zdrowy rozsadek.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1620743

 Kryzys imigracyjny ujawnił głębokie podziały pomiędzy wszystkimi państwami członkowskimi i całkowity bezwład instytucji Unii Europejskiej odpowiedzialnych za problematykę migracyjną i uchodźczą.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1620661

Część tu piszących mówi o tym od dawna. Po to są wywoływane wojny. Na razie na Bliskim Wschodzie ale wojska USA (rządy tego kraju są podległe inicjatorom NWO)  są już i u nas bez jasno sprecyzowanego statusu prawnego i naszej jurysdykcji nad nimi, To że dzisiaj stanowią zaporę ekonomicznemu  "Drang nach Osten i jakoby "osłonę" przed agresją Rosji która przez najbliższe 50 lat ma dość wewnętrznych problemów bez Polski, nie świadczy, że kolejny rząd USA pod naciskiem Rotschildów i Sorosów nie wywoła awantury i w naszym rejonie bo Rosja łatwo nie sprzeda się, a bez niej nie są w stanie powołać "rządu" NWO.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

antyleming

#1620684

Dziękuję za Pana przychylność. 

Rzeczywiście istnieje plan Euroazji od Władywostoku do Lizbony. To ma być część budowy NWO i sądzę, że w końcu będzie. Ścierają się tutaj dwie koncepcje: z Rosją lub bez Rosji i sądzę, że jeżeli przegra D. Trump, to nadejdzie czas na nowe otwarcie USA na Rosję a to dla nas bardzo niebezpieczne. 

Ponadto wojny - oprócz surowców - wywoływane są przez USA na życzenie ich sektora zbrojeniowego, bo każda wojna daje niewyobrażalne zyski dla firm z tego sektora. 

Trzeba też uwzględnić fakt, że to Izrael po części naciska USA na osłabienie krajów otaczających Izrael. Tak jest w przypadku Iranu, ale na szczęście jednak D. Trump wstrzymuje się z tą decyzją, ale czy inny prezydent nie znajdzie pretekstu do wojny z Iranem? Oczywiście zawsze można coś wykreować. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1620700

Panie, życia to nie je bajka. Jak byś nie zrobił, tak będziesz żałował. Jak ludzie nie staną w swojej obronie i zrezygnują ze swojej kultury, to biada im. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1620742

Kazdy myslacy czlowiek powinien calkowicie zgodzic sie z Twoimi tezami. Zaraz, zaraz, bo widze, ze ktos Cie spalowal. Sprostuje wiec wstepne zdanie na: - Kazdy myslacy po polsku czlowiek...

To jest od dawna, konsekwentnie realizowany plan, majacy podporzadkowac spoleczenstwo swiatowe wladzy tych, ktorzy uwazaja sie za wybrancow, czy nadludzi (we People...). Ich orezem jest pieniadz, klamstwo i lichwa. Przerabiaja nas powoli na bezmyslna ludzka miazge pozbawiona religijnych, narodowych i kulturowych "ograniczen". Nie wiem, czy im sie to uda, czy nie, ale mam w pamieci jedan narod, ktory uwazal sie za nadludzi i probowal podporzadkowac sobie caly swiat. Tak zwany nazizm panowal tylko kilka lat. Ile milionow ludzkich istnien pochlonal, trudno dokladnie zliczyc.  Komunizm znacznie dluzej panowal, i zagarnal wieksze obszary kuli ziemskiej, wiec szkod rowniez bylo znacznie wiecej.

Teraz inny narod znow probuje robic to samo, tylko troche innymi metodami.

Mysle, ze skutki tych eksperymentow, moga sie ponownie bardzo tragicznie zakonczyc.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1621126

Kazdy myslacy czlowiek powinien calkowicie zgodzic sie z Twoimi tezami. Zaraz, zaraz, bo widze, ze ktos Cie spalowal. Sprostuje wiec wstepne zdanie na: - Kazdy myslacy po polsku czlowiek...

To jest od dawna, konsekwentnie realizowany plan, majacy podporzadkowac spoleczenstwo swiatowe wladzy tych, ktorzy uwazaja sie za wybrancow, czy nadludzi (we People...). Ich orezem jest pieniadz, klamstwo i lichwa. Przerabiaja nas powoli na bezmyslna ludzka miazge pozbawiona religijnych, narodowych i kulturowych "ograniczen". Nie wiem, czy im sie to uda, czy nie, ale mam w pamieci jedan narod, ktory uwazal sie za nadludzi i probowal podporzadkowac sobie caly swiat. Tak zwany nazizm panowal tylko kilka lat. Ile milionow ludzkich istnien pochlonal, trudno dokladnie zliczyc.  Komunizm znacznie dluzej panowal, i zagarnal wieksze obszary kuli ziemskiej, wiec szkod rowniez bylo znacznie wiecej.

Teraz inny narod znow probuje robic to samo, tylko troche innymi metodami.

Mysle, ze skutki tych eksperymentow, moga sie ponownie bardzo tragicznie zakonczyc.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1621127