Totalni: są za a nawet przeciw

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

PO-KO jest niesamowita w swojej hipokryzji, i to na arenie międzynarodowej jak i polskiej.

 

Na arenie międzynarodowej szef EPL D. Tusk chce z tej partii wywalić partię V. Orbana za to, że wprowadził na Węgrzech stan wyjątkowy. Tak myślą i prawdopodobnie głosują europosłowie rekomendowani przez PO-KO. Jednocześnie posłowie z PO-KO na arenie wewnętrznej i przy wsparciu D. Tuska usilnie chcą stanu nadzwyczajnego w Polsce, aby przełożyć wybory prezydenckie. Hipokryzja?... a i owszem, jakieś rozdwojenie osobowości.

 

Totalna opozycja nie chce prezydenckich wyborów korespondencyjnych, chociaż pięć lat temu wtedy gdy rządziła w Polsce usilnie o to zabiegała. Do takich zmian stanowiska totalnych już chyba każdy się przyzwyczaił i nie ma do niech żadnego zaufania. To partia, która dla zdobycia władzy zrobi wszystko...

 

Dziś Jarosław Gowin przedstawił propozycję przedłużenia kadencji prezydenta do 7 lat, przy czym prezydenci wybierani byliby tylko na jedną kadencję. Taka propozycja wymaga jednak zmian w Konstytucji RP a już PO-KO, Lewica i inni zaczęli oponować i stwierdzają, że nie poprą noweli naszej Konstytucji. Wcześniej J. Gowin mówił, żeby przedłużyć obecną kadencję Prezydenta A. Dudy o jeden rok co spotkało się nawet z przychylnymi słowami PO-KO. Ale przecież to też wymagałoby zmiany Konstytucji, bowiem kadencja prezydenta kończyłaby się w stanie nadzwyczajnym lub bezpośrednio po nim i co wtedy? Czy opozycja traktowałaby A. Dudę jako prawnie prezydenta?

 

Jak widać i parafrazując "naszego wieszcza" cała ta totalna opozycja sama do końca nie wie czego chce i co mówi, ale chyba jedno jest pewne... władza, władza i jeszcze raz władza...

 

Jest jeszcze jedno... prawdopodobnie Polska będzie się przez najbliższy rok borykała się z kryzysem gospodarczym. Ten kryzys będzie trwał minimum rok i opozycja chce go wykorzystać na odbudowę swojego poparcia wśród wyborców będących w środku tego kryzysu. Natomiast za dwa lata znów powrócimy do w miarę stabilnej gospodarki i byłaby to zasługa PiS a tym samym jej notowania by wzrosły kosztem totalnych.

 

I nie wiem, czy to właśnie nie jest głównym powodem nie zgadzania się na propozycję J. Gowina, którą to propozycję popiera - mimo różnych zastrzeżeń - PiS.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Pewien śmieć zamieścił swojego twetta 

Nie myślą o chorych, pozbawionych pracy, bankrutujących. Myślą wyłącznie o swojej władzy. A im więcej jej mają, tym bardziej są bezradni. To oni są klęską żywiołową.

Pytanie kto:

A.Wnuk kaprala z Wehrmachtu
B.Tusk
C.Ścierwojad z PO

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1624556

Nic dodać, nic ująć. 

Pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1624563

Ponad 2100 odpowiedzi na ten tt tej hieny z Brukseli z czego 80% zawiera słowo "spierdalaj" lub ty **uju

Vote up!
2
Vote down!
0
#1624568

Gowin dostał przekaz od totalnych aby sprzedał się za stanowisko premiera. I teraz sobie wyobraźcie premiera który jako zaplecze ma 18 posłów. Nowe wybory oznaczają zaś koniec Gowin i jego kanapowej partyjki.
Tak czy siak dupa z tyłu i każdy będzie mógł w nią solidnie nakopać.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1624564

 

ps.

Nie wiem skąd to się bierze, ale jesteście brzydkie jak prącie Lucyfera !!!!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1624566

Tusk chce  obalić rząd PIS.

Szanuję ludzi ambitnych, ale może by zaczął od małych kroków.

Na przykład od kaczki spod łóżka do sedesu.

ps.

On powiedział, że "obali" Kaczkę. I obalił..........tą spod łóżka

Vote up!
2
Vote down!
0
#1624579

Alkohol, depresja, oderwanie od koryta i TVP, odebrało jej resztki rozumu. To, co wypisuje na temat PJK czy ministra Łukasza Szumowskiego, potwierdza tylko, że powinna przejść długie leczenie w szpitalu dla psychicznie i nerwowo chorych.

Albo obłąkanych.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1624608