Skandaliczny i żenujący list byłych ambasadorów do D. Trumpa

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

Bardzo krótko...

 

Byłem zszokowany, naprawdę. Jest coś nienormalnego w ich głowach i tylko należy się cieszyć, że już nie są ambasadorami, bo w ogóle nie powinni nimi nigdy być. Tylko kto ich powołał? Nie czasem rządy PO-PSL?

 

To jest coś nieprawdopodobnego, że ludzie, którzy niegdyś reprezentowali Polskę na zewnątrz naszego kraju teraz go szkalują i do tego mijając się z prawdą a jedynie przedstawiając insynuacje totalnej opozycji.

 

To jest obrzydliwe i zasługuje na określenie ich jako zdrajców stanu a więc ludzi, którymi powinni zająć się: prokuratura, sądy i służby specjalne, bo to jest działanie na szkodę naszej Ojczyzny, szczególnie przed wizytą D. Trumpa w Polsce.

 

Całkiem niedawno amerykańskie „The Washington Post” skierowało do D. Trumpa list, który go przestrzegał przed wizytą w Polsce i jawnie sugerował mu, żeby do naszego kraju w ogóle nie przyjeżdżał. Wedle wielu inspiratorką tego tekstu była żona R. Sikorskiego Pani Anne Elizabeth Applebaum, Anne Elizabeth Sikorska, która uzyskała obywatelstwo polskie dopiero w roku 2013, więc jak ma czelność pouczać nas co jest dobre a co złe?

 

Jak widać wizyta prezydenta USA w Polsce przeszkadza lewakom na całym świecie a tym bardziej polskiej KO-PO i jej przybudówek.

 

Dobrze, że D. Trump ma swoje zdanie o lewackich mediach i nie wierzy im za grosz. Ma zresztą z nimi złe doświadczenia a on dobrze pamięta jak i jego oczerniano w tychże w czasie kampanii wyborczej.

 

Wizyta prezydenta USA jest wizytą na najwyższym szczeblu światowym i tylko należy się cieszyć, że on na tyle docenia Polskę, iż zdecydował się jednak przyjechać na okrągłą rocznicę wybuchu II WŚ.

 

I żaden Polak nie powinien być tej wizycie przeciwny, bo inaczej trzeba go traktować jako zdrajcę, tylko jako perfidnego zdrajcę... jak onegdaj Targowicę.

 

Wynoszenie politycznego sporu wewnętrznego na arenę międzynarodową tylko działa przeciwskutecznie, bo Polacy tego nie lubią. Swoje polityczne sympatie zachowajmy tu w kraju a nie rozprzestrzeniajmy na świat. Tylko tyle i aż tyle.... Ale czego się można spodziewać od totalnych? Niczego więcej, no chyba, że już mają przygotowane inne perfidne plany ataku na Polskę o Polaków

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:20)

Komentarze

Ci folksdojcze lub stronnictwo pruskie - jak kto woli wie, że jawnie mogą pokazywać zdradę i nikt ich nie ruszy.

Bo weta Dudy - co do sądów, "by było jak było" przekreśliły karanie zdrajców i przestępców, a dziś widzimy, jak te nieszczęsne weta Dudy utrudniają naprawę naszej Ojczyzny.

Towarzysze w togach wybronią każdego, kto jest przeciw Polsce i PiS-owi, dzięki tym wetom Dudy.

Nie ma wolnych sądów, nie ma wolnej Polski.

Za wolnej Polski, przed drugą wojną światową za plucie na Polskę szło się do pierdla na 5 lat, a za zdradę była czapa, bo to była wolna Polska.

Jakie rządy, takie prawo.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i zdrowia życzę.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1601033

Jakże by uradował me serce pan Trump, gdyby przebywając w Polsce wyraźnie stwierdził, że zadośćuczynienia za mienie bezspadkowe się nie należy, a plemienne rozgrywki nie mają umocowania w żadnym prawie.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1601034

MOTTO: Bo PiS MUSI wygrać wybory aby sprostać prośbom żydków z NYC (dlatego sprzedaliby własne matki ...)

447 JUST – moje uwagi:

Budowa Izraela na Bliskim Wschodzie była największym błędem żydostwa na przestrzeni 2000 lat, — bo ich koczownicza i egoistyczna psychika połączona z niską inteligencją oraz patologiczną miłością własną czynią zamieszkanie samodzielne zbyt trudnym, — jak na ich niedostateczny intelekt i słabowite barki, — a co dało im genetyczny nawyk oglądania się na goja, którego w Izraelu nie ma w dostatecznej ilości. Zatem to, co obecnie widzimy w Polsce i Izraelu, to przygotowania do skorygowania tego błędu. (K. Cierpisz)

 

Jarosław Kaczyński powiedział w ambasadzie USA, że Polska zapłaci żydom 20%. Skąd te 20%? Stąd, że nagle żądania podniesiono z 65 mld. $ na 300 mld. $ po to by zrabować te wcześniejsze 65 mld. $. Dzięki temu misz-masz PiS będzie mógł się pochwalić, że oszczędził 240 mld. $. Taki psychologiczny myk - jak to u żydokomuny zawsze bywało (patrz załączony link od 3:01). PiS chce zapłacić żydom, bo Polskę na to stać. I zrobią to po wyborach udając, że Kongres amerykański (jedyny sojusznik) ich do tego zmusił (po to się skłócili z Rosją aby nie było alternatywy). Oto dowód:

Po pierwsze i najważniejsze to NIC SIĘ NIE ZAWALI (państwo i naród polski) od planowanej uzurpacji żydowskiej na 300/65 mld. $ jak twierdzi pan Michalkiewicz. Jest to tylko działanie bezprawne i bezpodstawne oraz rasistowskie (i popierane przez PiS). I tyle.

 

Dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300/65 mld. $ jest prosty przykład jak to III RP płaci żydom rok-w-rok 40 000 000 000 zł w postaci odsetek od pożyczek i nic się nie wali. Kwota ta pomnożona przez 30 lat "wolności" już dała uzurpowane 300 mld. $.

Po drugie, dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300/65 mld. $ jest to, jak PO ukradło w 8 lat 250 000 000 000 zł i nic się nie zawaliło a jeszcze udowadniali, że gospodarka kwitnie. I znowu kwota ta przełożona na w tym wypadku 32 lata (x4) również daje kolejne uzurpowane 300/65 mld. $.

Po trzecie, skoro ja to wiem to tym bardziej PiS to wie i stąd jego tajne kombinacje za plecami Polaków jak po cichu zapłacić żydom 300 mld. $ bo widać, że na przestrzeni 10 – 30 lat można i nikt się nawet nie zorientuje. Tu własnie się myli pan Michalkiewicz (tak sądzę), który twierdzi, że państwo się zawali. Nic się nie zawali.

Wynika z tego, że Polska to dosyć bogaty kraj i stąd żydzi żądają kolejnych 300 mld. $ z tym, że tym razem w postaci ziemi i nieruchomości aby ustanowić Polakom Judeopolonię (piąta próba zrobienia Polin na polskiej ziemi). Pięknie to wykłada pan Marian Miszalski w swojej nowej książce "Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu" - Marian Miszalski

https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ukryta-wojna-%E2%80%94-cicha-kapitulacja.-Polityka-Polska-wobec-zydowskiego-rasizmu-Marian-Miszalski/3737

Po trzecie wielu propaguje błąd który sprowadza się do rozumowania „A jakby było stać Polskę to może Polska powinna zapłacić?”. To pokazuje, że Teheran i Jałta nic Polaków nie nauczyła a przynajmniej większości tego co zostało z Polaków. Pokazuje, że sprawa polaka jest trudna ale nie beznadziejna.

 

"Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…"

Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża... i tak cię potem ugryzie - bo musi.

https://www.youtube.com/watch?v=_zFWliYsb5w

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1601117

by szkalować Polskę!

 

po to ci żydo-bolszewicy

ambasadorami zostali

by z ramienia Moskwy

Polskę szkalowali!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1601035

Janie Patmo! 

REWELACJA - bingo.

Banda bezwstydnych nierobów, przekonani, że nadal będą płynąć moskiewskie srebrniki...żenada..

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1601070

Widać jednak po pałach pod moim wierszykim, że zareagowali nań siłowo ci, co słuchają kremlowskich kurantów z większą uwagą niż przysłowiowa sroka wpatrzona w kość!

Serdecznie pozdrawiam 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1601095

Dziedziczak o autorach listu do Trumpa: Niemało z tych ludzi jest osobiście lub rodzinnie powiązanych ze środowiskami komunistycznymi

(...) wPolityce: Jakie mogą być konsekwencje, krótkofalowe i długofalowe listu byłych ambasadorów do prezydenta Donalda Trumpa?

       Jan Dziedziczak: To tak naprawdę jest przykład znany z niechlubnych kart historii, zwłaszcza z końca XVIII wieku, kiedy to w imię rozgrywek między poszczególnymi środowiskami politycznymi, w imię rozgrywek o własne wygody, własne interesy, wrogowie Polski używali narzędzia oczerniania Polski za granicą tylko po to, żeby reformowanie Polski nie wyszło, żeby mieć argumenty przeciwko reformatorom. To są osoby doskonale świadome swoich działań. (...)

Czy w tym kontekście możemy mówić o tym, że ów list byłych ambasadorów jest elementem nie tylko walki politycznej wewnątrz kraju, ale także międzynarodowej, walki o strefy wpływów?

Niestety niemało z tych ludzi jest osobiście lub rodzinnie powiązanych ze środowiskami komunistycznymi, sowieckimi, co niestety w godzinach próby, w godzinach decydujących, a realne lokowanie wojsk amerykańskich jest momentem historycznym, powoduje, że maski opadają i te osoby pokazują swoje prawdziwe oblicze.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiała Anna Wiejak

autor: Zespół wPolityce.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601133

https://wpolityce.pl/polityka/461304-zdecydowana-reakcja-polonii-na-list-senatorow-usa-ws-447.

Oraz komentarze! Ciekawe, jaki będzie skutek? I czy będzie jakikolwiek.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1601045

Jest ocena "minus". Czyż byśmy mieli w swym gronie żydów? V kolumna?

dotyczy mojego komentarza powyżej...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1601055

nie sądzę żeby o to chodziło. To raczej lewactwo, które nam się wcina do rozmów. Nie pierwszy raz. Ale dla mnie to zaszczyt, kiedy boją się mnie wrogowie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1601082

Jednym z sygnatariuszy listu wzywającego do odwołania wizyty Trumpa w Polsce jest Ryszard Schnepf. Żyd. Syn oficera LWP agenta NKWD Maksymiliana Schnepfa biorącego udział w zbrodniach przeciw Narodowi Polskiemu podczas Obławy Augustowskiej.

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1601071

to jest dowódca tej sowieckiej bandy...A tak na marginesie: co to jest za twór: "KONFERENCJA AMBASADORÓW RP" ? (powinno być: PRL)

 

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1601073

Twór: "KONFERENCJA AMBASADORÓW RP" ? to UBecka rzygowina.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1601118

W TVN ani słowa o katastrofie ekologicznej w Warszawie.
Nic to nie zmieni.
Ta stacja to i tak jedno wielkie gówno.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1601072

z Adamowiczem.

Obaj mają te gówniane "wypadki" (sukcesy?).

Ciekawe, kto poniesie odpowiedzialność materialną?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1601079

dla czaskoskiego to nie jest katastrofa ekologiczna, to czemu nie zamknie kolektorów zrzutowych do Wisły i nie skieruje tej mazi na ulice Warszawy?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1601174

  Witam! No i mamy rzeczywisty i jaskrawy przykład usadowionej pokoleniowo sowieckiej agentury wpływu. Nawet "polscy" ambasadorzy w USA, reprezętowali Sowietów. Teraz widać w jakim fałszu , manipulacj i kłamstwie, utrzymywały Polski naród poprzednie niepolskie rządy kolaboracji.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1601090

Po hasłem obrony zagrożonej wolności polscy magnaci słali listy do Katarzyny Wielkiej prosząc o zbrojną interwencję. Dziś w rolę magnatów targowicy wcielili się polscy ambasadorowie. Uczmy się historii, bo jak widać wróg bardzo liczy na naszą ignorancję.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1601104

  Witaj! No i widzisz, jak historia zatoczyła w tym przypadku cuchnące koło. Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1601131

Byli ambasadorowie to typowa UBecka rzygowina która zatruwa Polskę jak ścieki Wisłę.

Nikt nie potrafi zrobić z tym porządku. PiS też jak widzimy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1601116