Pozaprawny, nowy Zarząd TVP wysysa z Euro'24 ostatnie soki...
To takie moje, ale nie tylko moje spostrzeżenie. Otóż jest co prawda tradycją, że największe wydarzenia w sportowych grach zespołowych czy też indywidualnych z udziałem Polski i Polaków jest transmitowane przez TVP, ale też i prawdą jest, że umowa na transmisję Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 została podpisana już dawno temu i nowy, pozaprawny zarząd (neo-zarząd) TVP nie ma w tym żadnej zasługi.
Tym bardziej mnie trochę zastanawia, że jednak ten neo-zarząd próbuje z tej imprezy wyciągnąć ostatnie soki i te mistrzostwa są wszędzie na kanałach TVP: w jedynce, w dwójce czy na kanałach sportowych. Nieraz ma się wrażenie, że cały zespół dziennikarzy tej neo-TVP został zaprzęgnięty w pracę na rzecz obsługi tej imprezy.
Nie, to nie jest tak, że się małostkowo czepiam, ale skoro wszystko to, co było za czasów PiS ma być niedobre to i ta umowa na transmisję winna być też zła. Nieprawdaż? Tym bardziej, że - jak mnie pamięć nie myli – już się zdarzały precedensy, kiedy to dużą imprezę z udziałem Polaków transmitował Polsat - w przypadku siatkówki czy TVN - w przypadku skoków narciarskich. Zresztą w przypadku akurat siatkówki czy skoków narciarskich jest tak do dzisiaj.
Tak więc ferajno D. Tuska w neo-TVP. Poproszę o trochę umiaru w krytyce wszystkiego, co działo się za czasów rządów PiS i nie dotyczy to jedynie TVP.
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
- Blog
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 251 odsłon
Komentarze
Szkoda czasu by brnąć z dojcze-TVP w ustawkę ME’ 24!
19 Czerwca, 2024 - 15:47
Osobiście, choć ogłądałem w za swego żywota wszystkie turnieje MŚ w TVP, to całościowo bojkotuję owe ME -UE rozgrywane w RFN. Rozgrywane iście nazistowsko z dopingiem sędziowatym niemieckich sportowców, niczym była ta hitlerowska olimpiada z 1936 r, czy filodojczowate MŚ z 1974 ! Wynik meczy ustanowiony został przed ME wg wszelkich szwabskich tajnych reguł! Tych neo- uenazisstowskich reguł- dla reszty drużyn- nie znanych. Ale jak się jako Niemiecki Rząd skorumpowało większość polityków i urzędników UE , to jaki problem zrobić z trzy rzędy wielkości liczbą mniejszą działaczy niemieckiej UEFA , oraz wyznaczanych przez ową sitwę- ich sędziów piłkarskich i ich pomocników wszystkich meczów włącznie . Szkoda czasu by się oszukiwać patrząc na odgórną ustawkę neonazistowską jaką są ME’24! Czy wdrażane plany na UE.de
E.Kościesza