Gdzie są większe wpływy żydowskie? W USA czy w Niemczech i Rosji?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

 

Wielokrotnie pisałem, że nie jesteśmy mocarstwem i bez broni atomowej nigdy już nie będziemy. Ale z racji naszej wielkości i geostrategicznego położenia możemy choć w jakimś stopniu stać się państwem podmiotowym a nie traktowanym przedmiotowo. Możemy być krajem suwerennym a nawet "języczkiem u wagi" dla wielkich mocarstw.

 

Mamy dziś do wyboru dwie opcje oparcia się na geostrategicznych sojuszach: na USA i najbliższych jej sojusznikach bądź praktycznie na kondominium niemiecko-rosyjskim i tylko na niemieckiej UE, która i tak zawsze gloryfikuje Rosję (choćby ostatnio przywracając jej prawo głosu w RE).

 

Jak wszyscy wiemy w Polsce "opcja prusko-ruska" to całe PO z przystawkami a opcja proamerykańska to PiS z przystawkami.

 

Za którą ja się opowiadam? Oczywiście, że za proamerykańską z wielu powodów, też historycznych i doświadczeń z rządzenia przez PO-PSL. Chyba wszyscy nie chcielibyśmy aby oni kiedykolwiek powrócili do władzy! To byłby dla Polski i Polaków koszmar i wymazanie państwa polskiego z map geograficzno-politycznych. I musimy sobie z tego zdać sprawę, zdać sprawę o tym, że na jesieni walczymy tak naprawdę o przetrwanie naszej Polski! Nie może nas zabraknąć przy urnach! Pełna mobilizacja, mimo, że może nieraz nie wszystko co PiS robi nam się podoba. I co z tego, dajmy mu czas, ale antypolskich zdrajców do władzy nie możemy dopuścić. I tyle!

 

Ale, wracając do tematu.

 

Bardzo wiele osób krytykuje opcją proamerykańską twierdząc, że jest jednocześnie proizraelska, prożydowska. I mają rację. Bo de facto tak jest. Wybierając sobie mocarstwo w postaci USA musimy sobie zdawać sprawę, że wybieramy też Żydów.

 

Ale czy zdajemy sobie sprawę, że nawet wybierając stronnictwo "prusko-ruskie" też wybieramy po części Żydów.

 

Ich wpływy są wszędzie takie same i tak samo ogromne. Pracowali na to setki lat i teraz mają tego efekty.

 

Czy mi się to podoba? Oczywiście, że nie i uważam, że poszczególne narody za dużo pozwoliły Żydom i niestety pozwalają dalej. Kiedyś nawet można im było współczuć, że nie mają własnego państwa. Teraz mają i co? Dlaczego gromadnie do niego nie imigrują tylko dalej siedzą po zakątkach świata? Nie mam nic przeciwko mieszkaniu gdziekolwiek kto chce, ale musi dostosowywać się do konkretnego kraju i narodu a nie go zmieniać i na niego wpływać.

 

Więc tak naprawdę wobec tego zasadne wydaje się pytanie: Gdzie są większe wpływy żydowskie. W USA czy w Rosji i Niemczech?

 

Po części na to pytanie odpowiedziałem, że są one podobne, ale tak naprawdę to pytanie jest z gatunku najtrudniejszych, bo należałoby zacząć w ogóle od tego kim są Żydzi.

 

Ja już wielokrotnie podejmowałem w swoich postach tematykę żydowską. Dużo na ten temat czytam i sądzę, że jakąś tam małą wiedzę posiadłem.

 

Więc po kolei i w bardzo mocnym skrócie.

 

Żydzi dzielą się na Sefardyjczyków (potomków prawdziwych izraelitów judejskich) i Aszkenazyjczyków (w większości potomków turańskich ludów chazarskich). Na dziś to Aszkenazyjczycy stanowią aż 90% populacji obecnych Żydów i to ta ich część uległa Holocaustowi.

 

W USA największy wpływ mają (mieli) Żydzi Sefardyjscy, dlatego też w czasie II WŚ amerykańscy Żydzi nie pomogli swoim współbratymcom w Europie, Żydom Aszkenazyjskim mimo, że Karski i Pilecki jawnie o tym ich informowali.

 

Chazarzy byli ludem zamieszkującym w skrócie Wschodnią Europę, dalekowschodnią i najwięcej tych Żydów jest właśnie tam (Rosja, Białoruś, Polska, Ukraina) a dziś też samo państwo Izrael zamieszkuje też 90% Aszkenazyjczyków.

 

Wszystkie organizacje "Przedsiębiorstwa Holocaust" to organizacje aszkenazyjskie, czyli chazarskie i wszędzie mają taki sam wpływ na innych. Sam Rothschild senior był też Chazarem i całe jego dzisiejsze imperium finansowe rządzące światem też jest chazarskie.

 

Istnieje kilka parametrów, które mogą odróżnić Sefardyjczyka od Aszkenazyjczyka, ale one są nie do publikacji popularnych (ale naukowych) ze względu na możliwość posądzenia o rasizm etniczny.

 

Ale o jednej cesze można wspomnieć. Aszkenazyjczyków cechuje (często, ale nie zawsze) niechlujstwo w wyglądzie zewnętrznym. Higiena osobista, dbałość o zarost i ubiór, uzębienie, o włosy, paznokcie stopy,itd pozostawia wiele do życzenia, co nieraz po prostu widać i czuć.

 

Ostatnio do Izraela napłynęło ponad 200 tysięcy aszkenazyjskich Żydów z Rosji i oni to teraz mają tam wiele do powiedzenia i też reprezentują antypolską postawę.

 

Wiele piszę o Talmudzie, ale faktycznie tam tkwi źródło całego żydowskiego (i chazarskiego) zła. Talmud na początku był tworzony przez Sefardyjczyków a później rozszerzony przez Aszkenazyjczyków. Jest nową ideologią Żydów nie mającą tak naprawdę już nic wspólnego ze Starym Testamentem (Torą, czyli Pięcioksięgiem). To najbardziej rasistowska księga na świcie, gdzie Koran to przy niej "mały pikuś".

 

Tak więc ostatecznie już odpowiadając na tytułowe pytanie. Niezależnie z kim będziemy trzymać: czy z Niemcami i Rosją czy z USA to lobby żydowskie będzie równie silne. A ja mając taki wybór wybieram jednak USA.

 

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: ]]>https://krzysztofjaw.blogspot.com/]]> lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (14 głosów)

Komentarze

- jako "dodatkowy produkt" będzie wytwarzać paliwo do broni atomowej.

Tylko takie uzasadninie widzę w dalej forsowanej budowie elektrowni atomowej w Polsce które Niemcy wszystkie zamykają (to jest jeden z ich powodów takiego nacisku na budowę Nord Stream II ale nie jedyny). Mało tego,-jeden z niemieckich specjalistów oficjalnie mówi że właściwie elektrownie atomowe to przereklamowane zyski taniego paliwa jak się weźmie wszystkie koszty pod uwagę.

Co do sojuszy "opcja prusko-ruska" to całe PO z przystawkami a opcja proamerykańska to PiS z przystawkami" - to warto dodać że 99% ludzi na świecie dalej woli koc na chodniku w Nowym Jorku niż willę z basenem w Moskwie w którym to basenie mogą go w każdej chwili utopić bo nie powiedział "dzień dobry" putinowi.

W USA jest prawdziwa Demokracja którą i my cenimy a u ruskich jest pokraczna i wykoślawiona demokratura.

Vote up!
10
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1596097

Zwykłe zakłamywanie rzeczywistości i ubieranie jej w ładne słówka oraz sformułowania

Wystarczy napisać w prost: PIS to opcja Żydowska a nie Amerykańska
I to jest ostateczną prawdą - lecz już zupełnie inaczej brzmi

Dowodów dużo szukać nie trzeba: wycieczka pisowców w sprawie act447, później wizytacja której rzekomo nie było ichnich negocjatorów w Polsce, niemy w tym temacie Duda na spotkaniu z Trampkiem bo ponoć Trampek sam nie zaczepił tego tematu (ale to tylko taka wersja bo jak było w rzeczywistości nie wiadomo), wycofanie się pisowców z ustawy anty447, no i teraz cios przedostateczny czyli polecenie Gnilskiego aby wykonać pełną ewidencję zabytków, czy też wszelkich dóbr z przypisaniem ich do konkretnych narodowości - czytaj spis tego co rzekomo poŻydowskie
Ciekawe po co?
Tak sobie? - a może aby wyliczyć wartość do rekompensaty, albo mieć spis fantów do oddania, bądź dla ułatwienia złożenia pozwów przeciwko skarbowi naszego Państwa o zadośćuczynienie
Trzeba być ślepym pisowcem, żydem, bądź płatnym trollem aby udawać że się tego nie widzi

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1596100

Ale przecież ja wcale nie mówią, że tak nie jest. Mało tego. Przecież to jasno napisałem. Napisałem, że mi się to nie podoba, ale z kimkolwiek byśmy nie weszli w sojusz, to i tak żydowskie wpływy byłyby podobne i podobnie niekorzystne dla nas. 

Ustawa 447 mi się nie podoba, o czym pisałem wielokrotnie i też nie podoba mi się postawa PiS w tej sprawie. Zobaczymy jak sprawy się potoczą. Musimy cały czas trzymać "rękę na pulsie" i dobrze, że Pani Ewa Kurek to śledzi i publikuje. Już powinno być zapytanie poselskie w tej sprawie do rządu. Jak w odpowiedzi jednego z muzeów lubelskich "Segregacja etniczna zabytków nie ma sensu" to taką odpowiedź winny dać wszystkie muzea. 

Dużo piszę o Żydach. Wiele negatywnego też i nie może mi Pani zarzucić, że jestem jakimś ślepem na rzeczywistość i nie daj Boże może Żydem. 

Pozdrawiam

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1596107

Problemem jest to że nie mamy u nas w kraju czysto Polskich ugrupowań politycznych, a nawet gdyby takowe się zawiązały w liczebnej ilości obywateli to z kolei zduszą je gangi obecnie panoszące się od ćwierć wieku na ul. Wiejskiej, a to czego nie zdążą rozłoży ordynacja wyborcza która została pięknie przez układ Magdalenkowy ustalona i jest od tamtej pory rozgrywana
Nawet wciśnięcie się do tego układu niewiele zmieni i wystarczającym tego dowodem jest jedyny Polski Rząd: Św. Pam. Pana Jana Olszewskiego
I patrząc na to jak Polacy do tego podchodzą tylko w kataklizmie widzę czas prawdziwych zmian
Wiem że to smutne, lecz prawdziwe bo tylko takie sytuacje scalają Polaków

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1596101

Swoje możliwości przedstawili nam w Krakowie. W synagodze wybito okna. Gdzie kwik światowych mediów? Ano nigdzie. Bo rozrabiają - wiadomo kto - im wolno. Hodujemy sobie na własnej piersi, własną krwią, następną pasożytniczą nietykalną kastę.

https://wpolityce.pl/polityka/453288-spor-o-synagoge-izaaka-do-sprawy-dolacza-roman-giertych

a tutaj z filmikiem:

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/krakow-konflikt-fundacji-z-gmina-zydowska-zamaskowani,5189275,artgal,t,id,tm.html

Vote up!
6
Vote down!
0

Maciek

#1596106

Ojej, co to by się działo, jakby to Polacy wybili te okna. Raban na cały świat. A w Polsce jest najmniej ekscesów antyżydowskich w Europie. Najwięcej jest we Francji i Niemczech (po kilka tysięcy rocznie). U nas to może kilkadziesiąt i sam nie wiem czy nie są to prowokacje samych Żydów. A świat nie grzmi? Co niewypada wspominać o niemieckich zbrodniach, które dają swój wyraz w dzisiejszych atakach antyżydowskich? A co, bo Francja to niby kolebka republiki?. 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1596120

Napisałeś Krzysztofie:

.......Niezależnie z kim będziemy trzymać: czy z Niemcami i Rosją czy z USA to lobby żydowskie będzie równie silne. A ja mając taki wybór wybieram jednak USA........

To ja Krzysztofie skomentuję TEN Twój wybór tym staropolskim powiedzeniem

:

zamienił stryjek siekierkę na kijek.........

A już poważniej mówiąc, mam wrażenie, , że sprawy na tym naszym łez padołku zmierzają do jakiegoś rozstrzygnięcia, na które takie czy siakie wybory tych czy innych krajów czy narodów nie będą miały żadnego znaczenia. SIŁA WYŻSZA Zadziała, i stanie się Wola TEGO CO NAD NAMI.  

Syf, chaos, zbrodnie bezprawie narasta wciąż. Nie zaposiadam TiVi, ani żadnych innych przekaziorów.  TO co dostrzegam, widzę w mediach niezależnych w internecie, w polskiej polonijnej prasie..... Księga Ksiąg Powiada: W DNIACH OSTATNICH WZROŚNIE BEZPRAWIE I OZIĘBNIE MIŁOŚĆ WIELU...... Czyż nie jest tak wlaśnie??? Gdzie nie spojrzeć to jakieś morderstwa, zabójstwa, zuchwałe kradzieże, rozboje, jakieś mafie, miliardowe przekręty, etc, etc, etc..... Długo by wymieniać. 

O DNIU TYM I GODZINIE NIE WIE NIKT.....ANI ANIOŁOWIE W NIEBIE ANI SYN, TYLKO OJCIEC...

Nie wierzę ludziom, nie wierzę żydom, nie wierzę Amerykanom. Mieszkam w tym kraju od Grudnia 84. Wystarczająco długo by zauważyć co się wyrabia, i kto najwięcej cierpi. Jeśli plemię żmijowe wszędzie czyni bezprawie, to nie w ludzkiej mocy jest, by te szatańskie działania powstrzymać. A USA, jeśli uczyniły TO co uczyniły, czyli 9/11 to......  

Tutaj żydek mówi, że to oni przycisnęli guzik. oni wszystko zmontowali, oni wiedzieli co będzie, i kiedy, i żaden żyd do pracy w tym dniu nie przyszedł. A pracowało ich tam parę tysięcy..... No i żydek odpowiadając na zadane pytanie, mówi, że ich, że jego bogiem jest Lucyfer:

https://www.youtube.com/watch?v=y7POLK-2hnE  

Takiego sojusznika Polska potrzebuje ???

Lepiej nie robić nic, niż robić źle! 

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1596141

Ja widzę, że jest chaos. Niektórzy wieńczą erę końca czasów, ale my musimy dalej żyć. I jednak mysleć o przyszłości naszych dzieci czy wnuków. 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1596146

przyszłość naszych dzieci, czy wnuków pod żydowskim nadzorem, to będzie dobra przyszłość ? Przypuszczam, że wątpię.

Pokazali co potrafią na wiele sposobów. Mordując Naszych Żołnierzy w Katyniu, Naszych Żołnierzy po wojnie, gdy obsiedli wszystkie UBeckie a później  eSBeckie stanowiska, . Po czubki mycek zbrukani są Krwią Polską Niewinną. A banda czworga, czyli Kuroń, Michnik, Mazowiecki, Geremek, z nadania jaruzelsko kiszczakowego w Magdalence zawłaszczyła Solidarność, i do dziś ich następcy, a także ten.....Szechter wyborczy, czyni i czynią zło w Naszej Ojczyźnie. Sytuacja jest bardzo zła, i wygląda na coraz bardziej się pogarszającą. Za czasów rozbiorowych w Polsce, w Warszawie, niepodzielną władzę dzierżył niejaki Repnin, a dziś widzę to samo czyni myckowaty Jonathan D.!!!

Przed którym pełza cały PiSowski rząd łącznie z POPem Judą. Jest gdzieś w necie zdjęcie tego POPa z tym...... I wygląda dokładnie jak kopia słynnego obrazka, na którym Putin i Tusk, jak obity pies, patrzący w ziemię, a na niego z pogardą niewysłowioną russkij "car"..............

No a na koniec interesujący wykład na temat źródeł potęgi tego złego......

https://www.youtube.com/watch?v=eWtQvBqx7Vk

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1596148

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pzbwmy włsn dzc nzlżnśc. brczmy j bgżm grmng zdłżn

W bdżc n 2020 r. będą zplnwn śrdk n wypłtę tzw. trzynstj mrytry - twrdz wcprmr Jck Ssn.

T mcn przyczyn sę d pwększn dfcyt. rządzący pwnn wdzć, ż pżyczn pnędzy tylk p t, by móc wypłcć scjl t pwln rzwązn, któr dprwdzł Grcję d pdk zlżnn d zgrncznych bnkrów.

http://nwygdn.nf.pl/rtykl9/msj-dlg-n-scjl-czyl-jk-pwtrzyc-Grcj.htm

Nch żyj nm wsł KNM ! Nch żyją krdyty c ...c j w zkmflwny spsób rklmją , n bcząc n lchwę tzw. pdłść (czytj: -pdłść)

https://www.ytb.cm/wtch?v=fRCqY4sMc

Vote up!
0
Vote down!
-3

Verita

#1596177

  Witam! Wpływy,  wpływami, ale my obecnie musimy zacząć bardzo mocno zwalczać antypolonizm. Przez wiele lat kolejne rządy zapatrzone w sowiecką stronę utraciły podmiotowość naszego kraju, jako suwerennej Polski. To również musi dotyczyć Żydów, którzy chętnie manipulują prawdą historyczną. 

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1596184