Brawo Towarzyszu Broniarzu!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Do ZNP i FZZ oraz strajkujących nauczycieli...

Koniec:

–z łamaniem prestiżu nauczyciela,

– z nauczycielskim dorabianiem do pensji poprzez kosztowne korepetycje,

– z Kartą Nauczyciela w obecnym kształcie,

– z pensum na poziomie 18 godzin miesięcznie,

– z niedouczonymi nauczycielami,

– z wystawianiem nauczycieli na pośmiewisko,

– z komunistyczną postawą i jazgotem oraz lewacką ideowością,

– z debilnym śpiewaniem coverów na temat strajku,

– z a'ala debilami w szkolnictwie,

– z bezmyślnością,

– z pogardą dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców,

– z nieudacznikami życiowymi,

– z marnym systemem oświaty,

– z marnym poziomem nauczania,

– z pogardą dla swojego zawodu,

– z tym bagnem zatruwającym umysły naszej młodzieży,

– z promowaniem środowisk LGBTQ,

– z pedagogiką wstydu wtłaczaną młodym Polakom,

– z ostracyzmem i piętnowaniem normalnych nauczycieli,

– z wykorzystywaniem dzieci i młodzieży w walce politycznej dorosłych,

– z hipokryzją niektórych nauczycieli i niektórych związków zawodowych...

...a wtedy wróci prestiż nauczyciela a jego zarobki ukształtują się na poziomie przeszło 8 tysięcy złotych brutto miesięcznie a rozwiązaniem systemowym stanie się bon oświatowy do dyspozycji rodziców.

Brawo Towarzyszu Broniarzu! To tylko Twoja zasługa, z czego się bardzo cieszę. I cieszyć się winni normalni nauczyciele. Nikt nie mógł bardziej skutecznie pokazać degrengoladę polskiego systemu nauczania i degrengoladę dużej części nauczycieli.

"Miałeś, chamie, złoty róg,

miałeś, chamie, czapkę z piór:

czapki wicher niesie,

róg huka po lesie,

ostał ci się ino sznur,

ostał ci się ino sznur".

S. Wyspiański

Wszyscy strajkujący będą dalej trwali przy Panu dzierżącym w swej dłoni "ino sznur" a dobrzy nauczyciele będą pracować dla dzieci i młodzieży, czyli pracować zgodnie z misją i etosem zawodu... Bo to do nich należy wykształcenie narodu...

I na koniec w sprawie matur. Większość uczniów zdających matury będzie miała skończone 18 lat albo tylko trochę mniej. Nic nie szkodzi więc, aby oni wspólnie z rodzicami przygotowali sądowe pozwy zbiorowe o odszkodowanie za roczną utratę części swojego edukacyjnego życia. Ile można uzyskać... A no na pewno więcej niż ma majątku ZNP i poszczególni nauczyciele uchylający się od wystawiania ocen i przeprowadzenia matury!
P.S.

Przepraszam za tą moją nadaktywność związaną ze strajkami nauczycieli, ale do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć jego terminu i formy. Jestem zbulwersowany i emocjonalnie zdołowany i zły.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Nauczyciele, którzy namawiają swoich kolegów, żeby w ramach protestu nie klasyfikować uczniów ostatnich klas szkół średnich i uniemożliwić im zdawanie matury, popełniają przestępstwo. Powinien nimi z urzędu zająć się prokurator — napisał na Facebooku prof. Wojciech Polak.

Moim zdaniem nauczycieli, którym takie pomysły przychodzą do głowy kuratoria powinny też odsuwać od pełnieni funkcji zawodowych. Jest przecież zapis ustawowy o wymogu kwalifikacji etycznych do wykonywania zawodu nauczyciela

—czytamy w dalszej części wpisu historyka.

Profesor odniósł się również do padających zapowiedzi dot. zagrożenia matur poprzez odmowę nauczycieli udziału w radach pedagogicznych.

Wobec możliwości zagrożenia matur przez nauczycieli, którzy odmówią udziału w radach pedagogicznych (w wyniku czego nie dojdzie do promocji maturzystów) potrzebna jest błyskawiczna nowelizacja prawa. Trzeba wprowadzić przepis, że w przypadku, gdy nie może się odbyć rada pedagogiczna o promocji uczniów decyduje dyrektor szkoły. Sejm powinien zająć się tą sprawą w trybie natychmiastowym

— napisał na Facebooku prof. Wojciech Polak.

Całość na: wPolityce.pl

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1586230

Zbolszewizowame ZNP ma już Fundację ZNP SALUS w Warszawie (KRS: 0000153401, NIP: 5251564010, REGON: 010594799).

Wśród aktualnej ośmioosobowej Rady Fundacji m.in. są: prezes ZNP Wincenty Sławomir Broniarz (ur. 1958) oraz Jan Zaciura (ur. 1934 - zm. 2009) i Kazimierz Piłat (ur. 1935 - zm. 2007).

Dla bolszewi “Lenin wiecznie żywy”... Tak więc, ci dwaj komuniści z PZPR i PRON-cia są oczywistym dowodem na głęboką wiarę kierownictwa ZNP w życie pozagrobowe ich komunistycznych politruków.

Jan Zaciura od 1981 r. do 1990 pełnił funkcję wiceprezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego. Od 1990 do 1998 kierował ZNP, zgłaszając akces związku do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Z list SLD w latach 1993–2001 sprawował mandat posła na Sejm II i III kadencji. Brał udział w obradach Okrągłego Stołu po stronie rządowej.

Kazimierz Piłat latach 1985–1989 był posłem na Sejm PRL. Zasiadał w prezydium Krajowej Rady Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, w Narodowej Radzie Kultury, w Krajowym Komitecie Dziecka, w Radzie Naczelnej Towarzystwa Łączności z Polonią Zagraniczną „Polonia” oraz Prezydium Kolegium Ministra Oświaty i Wychowania. Był członkiem Światowej Federacji Związków Nauczycielskich oraz wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju. Po wprowadzeniu stanu wojennego został komisarycznym zarządcą majątku ZNP w Warszawie (1981), a następnie czerwona junta obsadziła go w roli prezesa reaktywowanego ZNP (1983), które to stanowisko piastował aż do 1990 r.

Info za blogerem Humpty Dumpty w: ZNP – polityczna patogeneza

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1586231

Heńka w wieku 51 lat zrobiła Liceum Ogólnokształcące CKU (Co Kto Umie) w rok

 

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1586236

Henia to musi być jakimś "profesorem", bo emeryturę ma bardzo wysoką!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1586243

Ta zielona MINISTRA siedząca obok tramwajarki, nie pomaga podtrzymywać to WSPARCIE...woli pograć w komórce. Jak można popierać nauczycieli, którzy w rozmowie z kurator Panią B.Nowak, szczerze wyznaje, że obawia się o swoje dziecko, ktore pisze egzamin...ale uspakaja się faktem, że dziecko uczęszcza do szkoly katolickiej...Swoje sumienie uspokojone, hipokryci - ŻAŁOSNE...

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1586302

Broniarz już wie że przelicytował. Przegrał już wszystko, lecz własną katastrofę polityczną będzie smakował powoli i w męczarniach.
Jeśli ten strajk miał mu zapewnić przyszłość, to nie dość że przegrał a jeszcze wieczną hańbą się okrył!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1586242

Dzisiaj wnikliwie przyglądałem się mu, na jego mowę ciała i werbalny bełkot. Faktycznie sprawia wrażenie smutne... przegrany człowiek, ale brnie dalej... A na kanapki i mirabeli ze szczawiem będzie go stać po zaplacie odszkodowań. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1586250

Pozwy powinny być przeciw konkretnym "pedagogom", Broniarzowi i ZNP...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1586280

- i uczcie sie od komunistów jak tworzyć ich partie klony - czyli n.p. "Polskie PSL" " i inne o podobnych do wrogów nazwach aby siać ferment w szeregach komunistów i odciągać od nich ogłupiały elektorat i aby rozbijać i rozmontowywać te antypolskie bandy czerwonych, zbrodniczych q..ew.

Może i pokonamy tych diabelskich czerwonych morderców patriotyzmem i naszym zjednoczeniem ale będzie to trwało wielokrotnie dłużej. Nawet normalnej dekomunizacji nie przeprowadziliście przez 25 Lat !!!

Utwórzcie cenralny sztab do walki z komunistycznymi bandytami i mordercami w Polsce aby rozmontować tych s...synów od środka. Chyba zacznę prowadzić bloga z instrukcjami technicznymi jak skutecznie neutralizować czerwonych morderców i ich meliny takie jak tefałen.

Jest zasada na świecie że z terrorystami a w szczególności komunistycznymi się nie negocjuje tylko się do nich strzela. Ten komunistyczny bandyta zBrodniarz chce abyśmy nie kształcili nowych elit i to jest uderzenie w Państwo Polskie - w jego fundamenty.
Uważam że Polska pozwala na za wiele tym obcym agentom.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1586285

Na Bankier.pl znalazłem zestawienie: Przeciętne wynagrodzenie w edukacji jako procent przecietnego wynagrodzenia w gospodarce w proc. a tam w 2008 r - 98 %, max w 2014 r - 106 % i obecnie 2019- 97%. No kurcze teraz staje się oczywiste, że dla 3 % trzeba walczyc nawet nie dopuszczając maturzystów do promocji. Tylko że ja jako były juz maturzysta wyliczam że 3% od ok 4000 zł daje jakieś 120 zł/miesięcznie. Czy nasi pseudo nauczyciele nie znają matematyki skoro żadają 1000 zł?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1586293

Przepraszam, takie tylko pytanie

Gdzie była ta skretyniała krowa, kiedy jej ukochana Platforma zamroziła całkowicie podwyżki w latach 2012-2015 i kiedy zamknęła aż 1146 szkół?

Gdzie było to całe stado pseudo wykształconych krów?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1586313

W TVN24 już bez "wydania specjalnego" i licznika strajkowego. Bez wielkich, żółtych banerów krzyczących o strajku.

Co się stało?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1586319

srodowiska nauczycielskiego zamknietego i kiszacego sie we wlasnym sosie degenratow spolecznych i moralnych,alkoholikow,rozwodnikow,a o wontku seksualnym nawet nie wspomne.

Strajk nauczycieli w takim wydaniu jest atakiem na Polske tak jak atakiem na Polske byl strajk pseudo lekarzy czy sabotarz sedziowski.

W strajku nauczycieli w Toruniu bierze czynny udzial tutejszy drugi po Gawrionie -tak sie uwazal i zachowywal nijaki Kowalkowski zwany Styrem autorytet od wszytkiego,coz nie raz tutaj byl za, a nawet przeciw ,co tam teraz uczniowie i gloszone idealy wazne ze dzieki strajkowi bedzie jedna flaszka na tydzien wiecej,bo Satyr jest abstynentem inaczej i ceni se te lekarstwo szczegolnie jak ma stresa i musi opluwac tutejszych co mu prawde w oczy pisza.

Gawrion znowu zacisnal cenzure wokol mojej szyi -nie wiem za co ale zablokowal moj dosytep do gadaczki i obrony przez punktacje nie mowiac ze nie moige pisac wiecej komentarzy jak 3 na dobe pisac bloga i komunikowac sie na priwie .

GAWRION=AKTA2

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1586327

A odbierać  priv możesz, wilku?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1586328

Nie przejmuj się wilku , ja tu w ogóle nie mam żadnych praw, ale daję jakoś radę :).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1586333

Niepoprawni 

Pokażmy nasze WSPARCIE Pani Premier Beate Szydlo

Znowu jest na pierwszej linii frontu i odpiera ataki totalnej opozycji, która chce dorwać się do władzy na krzywdzie uczniów!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1586343