Polacy przepraszają Brytyjczyków za Tuska

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Był okres, kiedy lewackie media przekonywały wszystkich, że nasi rodacy, którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii za pracą psują Polsce i Polakom opinię. Jednak nikt nam tej opinii nie zszargał tak jak obecny „król Europy” Donald Tusk. Drodzy przyjaciele Brytyjczycy macie stuprocentową rację nazywając Tuska w waszych mediach: gangsterem za trzy grosze, aroganckim łobuzem, diabelnym euromaniakiem, żenującym głupim arogantem, protekcjonalnym pacanem. Jednak porównywanie Tuska do Ojca Chrzestnego, don Vito Corleone jakiego dokonał ukazujący się na Wyspach dziennik „The Sun” uważamy za całkowicie chybione i niepotrzebnie nobilitujące tego euromaniaka, aroganta i pacana. W Tusku jest tyle z Vito Corleone, co trucizny w zapałce. Musicie zrozumieć, że Tusk nie jest i nigdy nie był polskim politykiem. Kongres Liberalno-Demokratyczny, czyli partia, w której rozpoczynał swoją polityczną karierę na początku lat 90. ubiegłego wieku była finansowana przez niemiecką CDU. Tusk nie jest żadnym Ojcem Chrzestnym, ale zwykłym fryzjerczykiem i lokajem Angeli Merkel, której wiernie służy, za co obsypywany jest przez Berlin medalami. To za wierną służbę Niemcom otrzymał stanowisko przewodniczącego Rady Europy, a po ostatniej podwyżce zarabia 32700 euro miesięcznie stając się najlepiej zarabiającym na świecie politycznym chłopcem na posyłki. Musicie wiedzieć Drodzy Brytyjczycy, że Donald Tusk tak jak wam, szkodzi również Polsce i Polakom. Obrazowo można powiedzieć, że jest takim doskonale wytresowanym owczarkiem niemieckim spuszczanym ze smyczy i szczutym na każdy kraj, który wskażą mu jego niemieccy mocodawcy. Także za każdym razem, kiedy mówicie lub piszecie o Tusku pamiętajcie, że jego prawdziwą i jedyną ojczyzną są Niemcy, którym już niemal od trzydziestu lat wiernie służy. Dodawanie przy wymienianiu jego nazwisku słowa Polak jest dla nas krzywdzące, obraźliwe i zwyczajnie nieprawdziwe. Mimo wszystko przepraszamy was za haniebne zachowanie Tuska, choć z takimi przeprosinami powinni jako pierwsi pospieszyć jego właściciele Niemcy.

Tekst ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:26)

Komentarze

Tusk to tylko lokaj unijnych lewaków, szkolony i opłacany od lat przez Niemców...tyle w nim z "Ojca chrzestnego" ile w Jasiu Fasoli...

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1582575

Napisałeś Kokosie: 

......jest takim doskonale wytresowanym owczarkiem niemieckim spuszczanym ze smyczy i szczutym na każdy kraj, który wskażą mu jego niemieccy mocodawcy.......

Muszę zaprotestować. Doskonale wytresowany - tak, ale TO kundel jest!  Nie żaden owczarek niemiecki. Widziałem kiedyś owczarka (fakt, że naszego podhalańskiego)

jak owce zaganiał, wielkie stado. Niesamowite było widowisko dla mnie, cepra z Mazowieckich Nizin. Jeśli już ma być owczarek niemiecki, to chyba tylko taki "owczarek", czyli kundel niemiecki wytresowany przez makrelę i jej agentów. żenujący ten kundel. A na obrazku doskonale widać to skundlenie - to z jaką czułością i zaangażowaniem liże tę makrelską dłoń. Zauważyliście pogardę w spojrzeniu, którym kundla obdarza "łaskawa pani" ???

Mowa ciała ZAWSZE PRAWDĘ mówi.....................

Jeszcze coś mi się przypomniało w temacie owczarek niemiecki. Wiadomo wszystkim, że "osobniki" tej rasy są bardzo mądre, inteligentne, i że są wykorzystywane przez służby policyjne na świecie prawie całym, przez wojsko. Wykorzystywane do tropienia przestępców, do tropienia przemytników i wyszukiwania narkotyków przemycanych w bagażach itd, itp. Kiedyś, lata temu chodziłem do szkoły, i miałem tam kolegę bliskiego, który później po kilku latach pracy wstąpił do MO. Został dzielnicowym i patrolował ulice mojego miasta w towarzystwie pomocnika na smyczy. Właśnie owczarka niemieckiego...... Był wieczór, wracałem do domu chyba od siostry, która mieszkała na drugim końcu miasta. Przed sobą, w odległości może 30 metrów zauważyłem milicjanta, który zatrzymywał dwóch ludzi. Było dość daleko, więc nie słyszałem o co ich pytał. Podszedłem bliżej i rozpoznałem mojego kolegę, przyjaciela ze szkoły. Zatrzymałem się nie podchodząc bliżej, i obswerwowałem scenę.....W pewnym momencie jeden z legitymowanych ludzi rzucił się do ucieczki, i wtedy pada rozkaz, głośny rozkaz - bierz go! i jak strzała wypuszczona z łuku owczarek niemiecki dopada w paru susach uciekającego, powala go na płyty chodnika, łapa na łbie powalonego, i czeka zwycięzca na pana swego...... 

Czy wyobrażacie sobie owczarka niemieckiego Tuska, jak rzuca się na rozkaz bierz go?! Czy raczej jak zbity kundel, ogon POd siebie i w nogi.....

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1582591

   Witam! Pamiętamy tego szczura- "policzmy  głosy" z "Nocnej Zmiany" Ja bym tego burka nie uwiązał łańcuchem do mojej budy, w obawie, że zginie nie tylko łańcuch, ale i buda. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1582597

Wszystko prawda ale przepraszać??? Przestańcie znów nas poniżać! Za co mamy przepraszać??? Przede wszystkim tusk to niemiecki polityk a nie polski, a poza tym to m.in. anglicy WBREW STANOWISKU POLAKÓW głosowali aby tusk był dalej "lokajem makreli w europarlamencie", więc to nas powinno się przepraszać, a nie anglików! Anglicy sami tak głosowali i sami sobie są winni!!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1582604

ale sporo więcej niż 30 lat - od czasu otrzymania pseudo "Oscar". Być może ma i drugie pseudo od innych "służb". Wielokrotnie opisywałem "studenckie spółdzielnie pracy" w których na stałe zatrudniano osoby będące w zainteresowaniu "służb" i dlatego były tam prace wynagradzane parokrotnie wyższymi stawkami niż otrzymywali za tę pracę pracownicy przedsiębiorstw (fachowcy). W ramach rekrutacji ich na agentów otrzymywali dostęp do najlepszych alkoholi, narkotyków (w czasie komuny nie znanych dla zwykłych ludzi) celem sprawdzenia odporności, zachowań "po spożyciu, zażyciu". To "służby" załatwiały  tym spółdzielniom "kontrakty" na prace w innych rejonach kraju ponieważ obowiązywała rejonizacja i tylko odpowiedni wydział KC PZPR mógł wydać zgodę na taki kontrakt spółdzielni "Świetlik"  jak "malowanie kominów Jaworzna III" zabierając pracę malarzom firmy budującej elektrownię _ Sosn. Przedsięb. Bud. Przemysłowego. Mam też inne dowody na to.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1582612

Ja jego nie promowałem za nim nie głosowałem i od początku swojej kariery politycznej wydawał się człowiekiem fałszywym niewiarygodnym i sprzedajnym. Owszem przepraszam za Bolka, za którym głosowałem dwukrotnie i tym samym wywindowałem tego bufona, oszusta i manipulatora na piedestał władzy. Swojej głupoty i naiwności wstydzę się do dziś. Nade wszystko przepraszam jednak za tych wszystkich moich rodaków, którzy mimo ewidentnych doświadczeń, zachowań  tychże osobników wypowiedzi , manipulacji, pogardy do Polaków  jeszcze obecnie opowiadają się za nimi, bądź wykazują w stosunku do nich co najmniej obojętność. Wiem, ze w przeszłości też tak bywało, ale wciąż chciałoby się mieć nadzieję na przypływ w narodzie choć szczypty mądrości.

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1582662

Polacy nie powinni przepraszac za Tuska, powinni wołać o zwrot złota zagarniętego od Polski w czasie II wojny światowej złota. Anglicy powinni przepraszać Polaków za wiele rzeczy.

Tusk akurat w tym wypadku robi dobrą robotę, jebie Angoli, to zadośćuczynienie za krzywdy jakie Anglicy zrobili sprzedając Polskę dla komuchów. Niech Tusk jebie Anglię :) Na zdrowie panie Tusku, wreszcie się pan do czegoś przydał :) 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6
#1582663

przeproszą???  Bardzo wątpię. To nie nacja tych co przepraszają. Raczej wręcz odwrotnie!  Może poczytajmy trochę o tym TYM Naszym złocie, popatrzmy na dokument - o TYM Naszym Skarbie Narodowym, który wcięło! I cicho sza

:

11 TON  POLSKIEGO ZŁOTA ZATRZYMAŁA WIELKA BRYTANIA, ALE GDZIE SIĘ PODZIAŁA RESZTA?  LISTA PODEJRZANYCH JEST DŁUGA.....................................

http://www.bibula.com/?p=76308

https://www.youtube.com/watch?v=yix0QwgWNc8

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1582670

Młodzież w Polsce jest coraz głupsza era debili nadchodzi dlatego PiS króluje w Polsce. Noszą jarmułki na głowie i dbaja o interesy Chazarów z syjonistycznego Izraela. Nikt nie ma świadomości co się naprawde dzieje w waszym kraju.

Polska nie istnieje, powstał Polin. Głupie rasy muszą wyginąć, to naturalna kolej rzeczy. Na świecie jest za dużo ludzi, przecież trzeba coś z tym zrobić. depopulacja jest rozwiązaniem problemów tego świata. Cieszę się że PiS wziął sprawy w swoje ręce. mam nadzieję że PiS wygra ponownie wybory w Polsce, jest przynajmniej śmiesznie i coraz gorzej, Polin na pewno nie podniesie się ekonomicznie a imigranci z Ukrainy żyjący w nienawiści do Polaków już wiedzą co robic :)

Jest silna potrzeba, wielkiego kryzysu w waszym kraju, trzeba strasznej biedy aby Polacy się zjednoczyli i ruszyli na belweder. 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1582675

- nie jesteś odosobniony, ja też głosowałem na tą małpę kiszczaka - bolka. Moja matka miała przeczucie że to bolszewicki oszust ale wtedy w latach 90-tych wielu uznało że wieści o jego współpracy z SB to celowa intryga komunistycznych służb specjalnych aby go oczernić i ludzie tym bardziej byli za nim. Połapaliśmy się trochę za późno i bolkowa świnia przegrał wybory o prezydenturę nawet z komuchem Kwaśniewskim. Do dziś wielu polityków prawicowych mnie irytuje kiedy powiadają zdziwieni że: "jak to możliwe aby "Polak" tfuuuuuu tusk działał na szkodę Polski"  ? . Nazywają przy tym tą obcą i wrogą Polsce bandę zdrajców i agentów  - OPOZYCJĄ !!!!!!!!!!!!!  pytam -jak to opozycja ? - w taki sposób tylko wprowadzają w błąd mało zorientowanych Polaków. Dopiero jak wszyscy zrozumieją że te zdradzieckie i agenturalne ścierwo od bolka nigdy nie było po naszej stronie a te ich działania to nie nieudolność tylko świadomie i celowo realizowany plan kolejnego rozbioru Polski dopiero wtedy "zaskoczą im tryby w głowie" i wszystko stanie się jasne i zrozumiałe. Pomogło im (komunistom) w tym wstąpienie Polski do UE i zamęt z tym związany. Wiele razy słyszeliśmy że lepiej zamknąć stocznie i kopalnie bo UE nie pozwala dopłacać do nich i że tak będzie lapiej dla Polski. Niszczyli nam Ojczyznę na naszych oczach aż serce pękało ! . Te dzisiejsze kłamstwa POKO i PSL to kolejna próba wymanewrowania Polaków bo trzeba przyznać że mistyfikacja z bolkiem im się udała  i ukradli nam 25 najpiękniejszych lat.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1582672

.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1582673

Kiedy wreszcie czyści Polacy założą partię polityczną? Chazarzy uważający się za Żydów ( również goje) was nienawidzą wiec robią wszystko aby Polska była Polin!

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1582682

który dokonał żywota w Paragwaju, wiele lat po wojnie!. Potwierdza ten fakt, najlepszy dziennikarz śledczy Benjamin Fulford!. Człowiek, który robił wywiady, z największymi kanaliami tego świata. Rockefellerem, Rothschildem i Sorosem!. Obserwuje bacznie,czy kundel przypadkiem, nie ściągnie ukradkiem pierścionka, z palucha serdelka?...Polecam film wywiad z Fulfordem, nagrany ostatnio w Japonii gdzie mieszka. Dostępny chyba od 5 marca na YT. Porusza tam wiele tematów w Polsce tabu, jak zamach smoleński, zamach na elektrownie atomową w Japonii, czy dominacja żydów. Sam będąc żydem, nie może być posądzony o antysemityzm.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1582694

Dlaczego tylko Tusk jest winny? Te słowa też warto pamiętać:
„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami” – twierdził George Orwell. 

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, ci ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem. 
Też George Orwell

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1582709