Tusk zapowiedział "Noc długich noży"!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

W książce pt. „Demony Hitlera. Ezoteryczne korzenie III Rzeszy” Eric Kurlander zauważa, że „Hitler w połowie lat 20. niemal na pewno przeczytał parapsychologiczną pracę Ernsta Schertela „Magia: historia, teoria, praktyka”. Kilka lat później Joseph Goebbels wynajął słynnego weimarskiego autora horrorów, Hannsa Heinza Ewersa, aby realizował ważne zadania propagandowe w czasie kampanii wyborczej. Na seansie odbywającym się w nocy 26 lutego 1933 roku słynny jasnowidz Erik Hanussen – blisko związany z nazistowskimi oddziałami szturmowymi – „przepowiedział” pożar Reichstagu kolejnego dnia, co pomogło nazistom w uzasadnieniu wprowadzeniu stanu wyjątkowego”.

Podobieństwo Donalda Tuska do Adolfa Hitlera – szaleńca, który w imię władzy pociągnął miliony swoich wyznawców na śmierć, organizując hekatombę II Wojny Światowej - staje się niepokojąco zbieżne i co gorsza – obsesja Tuska przybrała już formę niepohamowanej desperacji. Bo przecież jeszcze w lutym tego roku Tusk przyznał w TOK FM, że „Nie ma gwarancji, że wygramy kolejne wybory, ale to cel, do którego się zbliżamy. Mam w tym udział. To moja misja, moja praca i obsesja” zaś już w czerwcu miał widzenie, że rządzi Polską, składając publiczne przyrzeczenie, że „ my te wybory wygramy. Wspólnie z całą opozycją albo nawet sami".

Postępujący obłęd Tuska, który wbrew Hitlerowi i Goebbelsowi nie musi wynajmować autora horrorów do realizacji ważnych zadań propagandowych Platformy Obywatelskiej a w dodatku „przepowiedział” wygraną PO w wyborach w 2023 roku – zasługuje na podobną analizę, jakiej dokonał Eric Kurlander w swoim dziele pt. „Demony Hitlera. Ezoteryczne korzenie III Rzeszy”.

Skąd się biorą demony Donalda Tuska, który podobnie jak malarz landszaftów Adolf Hitler – także maluje obraz nadciągającej Apokalipsy?  A właściwie – Donald Tusk – były malarz kominów już wymalował Polskę na Konwencji w Radomiu nie tylko jak „piekło kobiet” , ale także Radom z 1976 roku, gdy komuna wprowadziła podwyżki cen artykułów mięsnych: - Ten obraz jest teraz tak podobny…a politycy obozu rządzącego podejmują aroganckie decyzje i tłumaczą, że ich nie obchodzi cena bochenku chleba. Nie dziwię się, Kaczyński pewnie ostatni raz kupował chleb, jak chodził do szkoły podstawowej – krzyczał Tusk prognozując za fałszywymi ekspertami cenę 30 zł za bochenek chleba pod koniec roku!

Czy te demony Tuska nie biorą się czasami wprost z „programu” przejęcia władzy przez Adolfa Hitlera – idola większości Niemców, których Hitler i NSDAP zmanipulowali na fali kryzysu światowego i szalejącej inflacji? Przecież to co Tusk wygadywał na Konwencji Platformy Obywatelskiej było stekiem kłamstw, manipulacji, by tylko wzbudzić u swoich wyznawców „nową energię”. Energię niepohamowanej nienawiści.

Ten radomski spektakl niewiele się różnił od parteitagów NSDAP, na których charyzmatyczny malarz landszaftów wzbudzał energię nienawiści wśród swoich wyznawców. Pytania „czujecie tę energię?” pojawiały się więc jak mantra na konwencji Platformy Obywatelskiej i przypominały seans okultystyczny.

Na takich szatańskich seansach nie tylko wzbudzana była „energia”, ale także dokonywane były ofiary z ludzi – a najczęściej z dzieci. I taki okultystyczny element wprowadził malarz kominów Donald Tusk na seansie nienawiści w Radomiu. Na scenie pojawiła się bowiem Kinia Gajewska z dwójką uroczych dzieci – ofiarami reżimu Kaczyńskiego, który nie zgadza się na aborcję na życzenie. Wiadomo: gdyby rządził Tusk i Platforma – Kinia nie musiała by przychodzić na konwencję z dziećmi!

Kinia trzymając jedno z dzieci wylewała swe żale na Kaczyńskiego oraz reżim PIS-u, który zabrania dzieciom, by wybierały sobie płeć! W trakcie gdy Kinia zaczęła mówić, że kobiety w Polsce boją się zajść w ciążę – towarzyszący jej partner "Belzebub" Myrcha aż kucnął pod mównicą! Widok kucającego Belzebuba stał się dla wszystkich zebranych w Radomiu wyznawców Tuska wyraźnym przekazem, że maltretowanego przez PIS Belzebuba nie stać było na prezerwatywy, które za rządów Tuska i Platformy będą przecież za friko!

Tusk nie oszczędził więc nie tylko Kaczyńskiego, ale i polskich hierarchów krzycząc, że „ta ekipa: Jarosław Kaczyński, abp Marek Jędraszewski, Tadeusz Rydzyk nie ma zielonego pojęcia o macierzyństwie, ojcostwie, rodzinie, seksie, łóżku”! A potem dobił Glapińskiego – „gościa”, którego Tusk wyprowadzi z NBP bez ustawy i oczywiście – bez Konstytucji: „Ja wam to gwarantuję!”

W tym momencie nad salą w Radomiu powiało duchem Adolfa, zaś zadowolony z siebie Donald Tusk założył ornat i wykrzyczał: - Jeśli ktoś wierzy w Boga, czy może głosować na kłamstwo, złodziejstwo i nienawiść? Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS. To proste jak drut!

Po tych słowach – na maksa naładowane energią nienawiści zbiegowisko wyznawców Tuska zaryczało: Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!. W sytuacji eksplodującej energii nienawiści  Tusk mógł już zapowiedzieć swoim wyznawcom i zebranym bojówkarzom Platformy Obywatelskiej kolejną swoją wizję. Wizję Apokalipsy, gdy naładowani nienawiścią wyznawcy Tuska wyruszą do boju na ulice polskich miast! Tak jak wtedy w Radomiu w 1976 roku, gdy „władza odpowiedziała przemocą, pogardą, kłamstwem. Ten obraz jest tak podobny do dzisiejszego, że powinien doprowadzać do rozpaczy. Ich zachowanie jest bardzo podobne" - stwierdził Tusk i zakończył: - Na ulicy się zorganizujemy, jeśli ta władza nie zniknie...

Krwawą rozprawę z PIS-em Tusk zapowiedział dokładnie w 88 rocznicę „Nocy długich noży”, gdy w nocy z 29 na 30 czerwca 1934 odbyła się akcja schwytania i wymordowania przeciwników Adolfa Hitlera. Tusk ma za sobą platformerskie bojówki, Kastę Niezwykłych Ludzi i Niemców: w tym prasę niemiecką, która pieje z zachwytu nad seansem nienawiści w Radomiu...

P.S. Prowadzonemu przez Tuska seansowi nienawiści Platformy Obywatelskiej w Radomiu towarzyszyły przykłady maltretowanych przez PIS ludzi. Jak przykład pani Agnieszki – nauczycielki i radnej PO, która za czasów Tuska zarabiała 2700 zł/miesięcznie i to przez 4 lata, gdyż płace w budżetówce były zamrożone.

PIS napluł  więc Platformie w twarz, skoro w 2021 roku pani Agnieszka zarobiła ponad 150 tys. zł, czyli że zarabiała przeciętnie 12.553,51 zł miesięcznie! Jak w tej sytuacji oszalały z nienawiści Donald Tusk może zapomnieć PIS-owi obrazę rządów Platformy Obywatelskiej, kiedy jako premier nie posiadał guzika do włączenia płac i niskich cen? Jak Tusk może zapomnieć, że PIS zniszczył „kwitnące” aferami teoretyczne państwo, gdzie zbudowano „ch…, d… i kamieni kupę” , niewidzialną elektrownię i sprzedano za korzystną cenę 1000 polskich przedsiębiorstw?

Wnuczek dziadka z Wehrmachtu zwrócił się więc do swoich wyznawców, zebranych w Radomiu z apelem: - Jeśli macie dzieci, wnuki, zwracam się do ojców i dziadków, jeśli macie córkę i wnuczkę, nie możecie głosować na PiS. Oni zgotowali piekło kobietom i oni zgotują piekło waszym córkom i waszym wnuczkom - powiedział załamanym głosem alter ego Adolfa Hitlera…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

ZaPOwiedź koalicjanta... - wrogosławnych unii  fałszyZmów - antypoloniZmów...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1645477

Ucz się Doniu, ucz się ucz.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

brian

#1645483

Jest jedna różnica między Tuskiem a Hitlerem. To Hitler zaszczepił Niemcom dosłowne rozumienie zdania "Niemcy ponad wszystko" natomiast Tusk ze swoją zgrają dla zaspokojenia chorych ambicji nie cofną się przed zniszczeniem własnej ojczyzny. Mam wątpliwości czy w ich mentalności słowo ojczyzna cokolwiek znaczy.

Vote up!
10
Vote down!
0

jonasz

#1645491

- tak , bo dla ryżego to "POLSKOŚĆ to nienormalność" ...

Vote up!
6
Vote down!
0

ke-fas

#1645499

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645626

  Niech z tą ulica sobie kuglarz uważa, bo naprawdę ktoś go poczęstuje z "długiej procy" ołowiem. Mniemam, że wielu odwróconych "Cybów", czeka okazji.

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1645492

Vote up!
7
Vote down!
0
#1645501

Te kreatury pastwiły się nad więźniarkami KC Ravensbruck. To piekło przeżyły moja mama, jej siostra i babcia Sadowskie. Dziś, gdy słyszę szkopskiego sługusa Tuska, że Polska jest piekłem kobiet to wiem, że niczym się ta kreatura nie różni od Hitlera a jego partia od NSDAP!

Vote up!
11
Vote down!
0
#1645506

Pokaz urody to jest tutaj.

I nawet na wybiegu.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

brian

#1645509

Niemiecka agentura hasa po Polsce jawnie... i bezkarnie. Przewrotność tego gościa jest wielokroć większa niż całej masy innych polityków. Morawiecki może i czasem nie mówi prawdy, bo jest chyba z tej samej stajni, ale TuSSk jest tu "miszczem". Kłamie z charyzmą, choć do kancerza III Rzeszy jeszcze mu trochę brakuje.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1645493

Kaczyński nie ma żony, ale ma rozum autorytet i władzę.

Tusk ma żonę, ale brak mu piątej klepki, jest pośmiewiskiem i ma rosochate rogi jak dorodny samiec jelenia.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1645496

"Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył!" – bezlitośnie oceniała Donalda jego żona Małgorzata w książce "Między nami". 

Chcecie mieć całe życie spieprzone? Głosujcie na Tuska i na Platformę Obywatelską!

Vote up!
10
Vote down!
0
#1645507

Kaczyński ma kota bez prawa jazdy. A przyzwoity kot winien mieć najmniej C plus E.

No, w najgorszym wypadku... .

Mokry sen Donalda von zPolski.

Vote up!
4
Vote down!
0

brian

#1645510

... malarz kominów jak z bolka elektryk .

Mieszał farbę w hobokach , żaś boluś naprawiał wózki akumulatorowe .

Vote up!
7
Vote down!
0

ke-fas

#1645497

.. i ogonem na Mszę dzwoni...

O jego kulturze mówi też to, jak wypowiedział się o osobach duchownych. O biskupie Jędraszewskim i ojcu Rydzyku powiedział per "panowie". Fakt, w języku niemieckim o proboszczu mówi się Herr (pan), ale zawsze w połączeniu ze słowem Pfarrer (proboszcz). Więc nawet tłumaczenie, że to skutek przyzwyczajenia z czasów rozmów z Frau Angelą takiego zwrotu nie wyjaśnia. W naszym języku do kanonu dobrego obyczaju należy zwracanie się do osoby duchownej "ksiądz" czy "ojciec". I tu Donald Tusk pokazał, że jego wypowiedź jest po prostu chamska. 

Vote up!
7
Vote down!
0

M-)

#1645502

"Co Kaczyńskiego obchodzi, ile kosztuje chleb, jeśli on ostatni raz go kupował pewnie, jak był w podstawówce?" - to dręczące Tuska pytanie padło w czasie seansu nienawiści w Radomiu.

Warto więc wiedzieć, że Tusk od podstawówki znał już cenę chleba.  Wynika to z prostego jak drut faktu: Tusk musiał chodzić w Gdańsku do sklepu po chleb - zamiast matki i babki, które na chleb mówiły "brot"...

Vote up!
6
Vote down!
0
#1645508

D.T... zaPOwiedział POwrót... - do obsesyjnego POdżegania - samorządów (wrogich Prawu i Sprawiedliwości) -> do samosądowego okradania Polaków (prawnie żądających - sprawiedliwego osądzania zbrodni Łowców Skór - od  1997 roku rządzących "wymiarami sprawiedliwości")...

PO 10 IV 2010 roku..., - PO  POlitycznie wzmagało POdżeganie do samosądów -> antypoloniZmów  przedstawicieli samorządOwych wrogów PiS...

-  którzy POsługując  się POsłużbową POdległością "funkcjonariuszy wymiarów sprawiedliwości"...

- POczęli uskuteczniać  -> TU SKuteczne okradanie Polski, z usługowo produkcyjnego kapitału = dorobku Polaków...

- których totalne okradanie, przyjęło ekstremalne wymiary (wrogów sprawiedliwości) - w 2014 roku, za sprawą ówczesnego <premiera> - aktualnego eks<premiera> eksperymentów złodziejstw samorządowych - dokonanych, doskonale znanych "zupełnie nadzwyczajnym kastom  ludzi" i ludziom sztabów teorEtycznych decydentów POspolitego " usprawiedliwiania" -> nie ścigania, doskonale znanych zbrodni Łowców Skór - ewidentnych antypoloniZmów POlitycznych - POpełnianych  "z przyczyn POlitycznych"...

Pozdrawiam. J. K.

 

https://konstytucja.online/44

Vote up!
4
Vote down!
0
#1645514

     Zbolszewizowani łgarze Tusk, czyli przydupas sowieckiej agentki Merkel oraz Trzaskowski - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO, której członkowie latami rabowali i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską i antypolską agenturę w UE i w Niemczech.

     Po to, by zbrodnicze mafie działające w okresie rządów PO-PSL oraz oszuści z Niemiec udający biznessmenów - znów mogli bezkarnie rabować i Polskę i Polaków, czyli "żeby było jak było".

      Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest bardzo liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD.

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645522

Tusk- niemiecka marionetka wysyła ludzi na ulicę, bo czuje , że przegra wybory. Zapomniał, że w demokracji wrzuca się kartkę wyborczą.

Vote up!
6
Vote down!
0

Dodaj własny artykuł na naszych blogach- patrz profil.

#1645532

...jeszcze jedną wspólną cechę z Adolfem Hitlerem, a mianowicie obsesyjną nienawiść do... Wielkiej Brytanii i jej premiera. Nie tylko wykopał ten kraj z UE, ale gdy tylko może pluje jadem w kierunku brytyjskiego premiera, któremu pod żadnym względem nie dorasta do pięt...

Vote up!
6
Vote down!
0
#1645535

Od dziś zawsze razem w tym wyborczym boju, Senacki koperciarz i dostawca gnoju.

Bo od wieków wszystkim prawda to jest znana, Że cham zawsze i wszędzie znajdzie kumpla chama

 

za TT

Vote up!
3
Vote down!
0
#1645543