Tusk Donald: nieustraszony obrońca polskich przedsiębiorstw i emerytów!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Donald pokazał w Siedlcach swą nową, uaktualnioną twarz obrońcy emerytów. Ta przemiana nastąpiła tuż po występie Tuska w fabryce RAFAKO, gdzie Tusk objawił się zebranym związkowcom, jako nieustraszony obrońca polskich przedsiębiorstw, które uratuje od bankructwa pod jednym tylko warunkiem. Pod warunkiem, że społeczeństwo wybierze znów Tuska na kierownika!

W RAFAKO nie było oczywiście końca owacjom na widok przemienionego Tuska tym bardziej, gdy związkowcy usłyszeli, że Dupiarz Trzaskowski znowu jedzie do Brukseli! Przypomnę więc niedowiarkom, że Dupiarz jest oficjalnie prezydentem Warszawy, a nieoficjalnie robi za kapusia Platformy Obywatelskiej, który donosi na Polskę i w dodatku (ze względu na znajomość języków obcych) – pomaga brukselskim urzędnikom pisać rezolucje przeciwko Polsce.

Teraz, gdy widmo bankructwa zajrzało w oczy kierownictwu RAFAKO, a przemieniony Tusk obiecał, że wesprze polską firmę – wyjazd Dupiarza do Brukseli związany jest z odnowieniem ścisłych relacji Donalda Tuska z Katarem. Jak wiadomo, to właśnie Tusk razem z Gradem leczyli polskie stocznie za pomocą Kataru. Leczenie w pełni się powiodło, gdyż już żaden związkowiec nie wezwie pracowników stoczni w Gdyni i w Szczecinie do strajku, gdyż tych stoczni już po prostu nie ma - po kuracji dokonanej przez doktora – przepraszam! – przez profesora Tuska!

Wieść, że Rafako uratują Katarczycy – uspokoiła sytuację w firmie tym bardziej, że oprócz udowodnionych związków Donalda Tuska z Katarczykami w czasie, gdy ratował polskie stocznie - ścisłe związki z Katarem potwierdził nie tylko Parlament Europejski, ale i szefowa Parlamentu! Tylko patrzeć, jak do Rafako przyjadą Arabowie z dolarami!

Sukces przedwyborczy Tuska w RAFAKO, bynajmniej nie uśpił lidera totalitarnej opozycji, który z Rafako udał się wprost do Siedlec na spotkanie z wiernymi Platformy Obywatelskiej. Czujny jak zwykle Donald nie dał się zwieść sennej atmosferze obrzędów z udziałem proroka. Gdy więc usłyszał pytanie od mężczyzny, który przedstawił się jako reprezentant mundurowych emerytów, czy ma plan na złagodzenie ustawy, która obniżyła uposażenia byłym funkcjonariuszom aparatu komunistycznej represji – Tusk bez zastanowienia odpowiedział, że „krzywdy zostaną naprawione”!

Tusk, pochylając się nad losem 39 tysięcy funkcjonariuszy aparatu represji, mówił w Siedlcach o „nieracjonalnym odwecie PiS-u”, który Tusk naprawi. Jak obliczyli eksperci, każdy pokrzywdzony esbek otrzyma od Platformy Obywatelskiej na rękę 106 080 zł – jako wyrównanie za nieuzasadniony odwet reżimu PIS-u…

W tej sytuacji rodzi się pytanie: „A co z emerytami, których Tusk pozbawił często dwuletnich emerytur, wydłużając wiek emerytalny do 67 lat?” Wiem to z autopsji, gdyż dotyczyło to także mojej żony.

Ale pojawiło się światełko w tunelu! Jak mówią wtajemniczeni – nad tym "emeryckim" programem pracuje przyszła wiceministra Iza Leszczyna, autorka wiekopomnej loterii paragonowej. Wprawdzie Leszczyna nie ujawni tego programu, żeby „PIS go nie ukradło”, ale już dzisiaj każdy wierny Tuskowi emeryt może się cieszyć! Kiedy  bowiem Donald Tusk doprowadzi do koryta zgłodniałych funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej – każdy pokrzywdzony emeryt otrzyma po pół świni! A komu będzie za mało – dostanie jeszcze po ryju!

Tak jak się cieszą wierni Platformie Obywatelskiej emeryci, tym większa euforia zapanowała wśród fachowców Platformy. Takich jak np. prawa ręka Tuska – Lolo Pindolo. Lolo Pindolo, który budował autostrady na Ukrainie, zostanie zapewne uniewinniony przez Kastę, gdy Tusk dojdzie do władzy. Przecież jest oczywiste, że oskarżenie Sławomira Nowaka o ukrywanie pół miliona dolarów i drugie pół miliona euro w nogach od stołu – także było „nieuzasadnionym odwetem PIS-u”! Nowakowi te pieniądze przecież się słusznie należały!

Kiedy więc Tusk z Putinem - pod patronatem Scholza dogadają się w sprawie podziału Ukrainy ( o czym wspominał przyszły szef dyplomacji w rządzie Donalda - Ławrowczyk Sikorski) – przed fachowcami z Platformy otworzy się wielka perspektywa "odbudowy" i „prywatyzacji” Ukrainy….

O takiej "odbudowie" i „prywatyzacji” ludzkie ucho dotąd nie słyszało a ludzkie oko nie widziało, zaś umysł eksperta Bogusława Grabowskiego nie był w stanie sobie wyobrazić, gdy prezentował program Platformy Obywatelskiej…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Znajdujesz dobrą pracę, i cieszysz się, że nie jesteś bezrobotny, a tu przychodzi taki hyży i firma bankrutuje.

Trzeba by kiedyś zrobić taki plakat (oparty na komuszym "marks - engels - lenin ... - wałęsa"), na którym się przedstawi jasno i wyraźnie antypolskie szwaby mieszkańców kraju zaodrzańskiego (niem. die Schwaben) według dat - von jungingen - bismarck - hitler - makrela - hyży.

Vote up!
6
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1649773