Soros szkoli liderów warszawskiego majdanu.Odpowiedź na ilustracji

Obrazek użytkownika Jurand
Kraj
Soros szkoli liderów warszawskiego majdanu. To dobrze czy źle?Już zadanie tego pytania jest bardzo ciekawe, bo z czego miałby cieszyć się polski patriota, kiedy kiedy jakiś żydowski hucpiarz zamierza przeprowadzić w Polsce zamach stanu przy pomocy najemników?
 
Według mnie taki warszawski majdan mógłby być i będzie tym o co wielu, bardzo wielu Polaków, bez mała codzień, się  modli Przyjrzyjmy się temu majdanowi. Zacznie się historyczna zawierucha i to w momencie kiedy Polacy mają serdecznie dosyć, EU, Niemców i Żydów i ich roli w niszczeniu Polski, a więc warszawski majdan w maju lub czerwcu jest wręcz wymarzony aby rozprawić się z tym wszystkim raz na zawsze, żeby nareszcie odzyskać niepodległość.
 
Budowę swojej trumny Targowica rozpoczęła praktycznie w kwietniu 2010 roku mordując przy pomocy Rosji, i nie tylko Prezydenta RP oraz całe dowódzywo WP. Wydawałoby się, że był to okres największego triumfu Targowicy. PO i Szczekunowicz z "Oskarem" szybowali w samozachwycie pod niebiosa, nie widząc wzburzonych coraz bardziej fal pod nimi. To była tylko kwestia czasu kiedy PiS ogarnie wszystko. Mane, Tekel, Fares było wypisane niemalże na każdej powsko-eseldowskiej ścianie, ale ci durnie w tym samozachwycie tego nie widzieli.I wypełniło się w 2015 roku!
 
Problem w tym, że oni zgłupieli do końca! Śni się im "odbieranie władzy" starymi sposobami. Marzą się im "aksamitne rewolucje". Zamiast wyciągnąć wnioski i zabrać sie do ciężkiej pracy, wyobrażają sobie, że ubezwłasnowolnią Naród cudzymi rękami. I tak to Soros przygotowuje "bojówki" do warszawskiego majdanu. Zapomina "biedaczysko", że to co mogło udać się w Kijowie jest bez szans w Warszawie. Nie ma poprostu "majdanowej tradycji" w Polsce. I o ile w Kijowie młodzi i bardzo młodzi ludzie mieli dość tamtejszej władzy, o tyle w Warszawie młodzi i bardzo młodzi ludzie są podstawą dobrej zmiany w Polsce.
 
Nie wiem co ci durnie sobie wyobrażają. Być może, że ich próbę zamachu będzie ochraniała policja?Przypuszczam, że policja rzaczej nie będzie ochraniała zamachu stanu, nawet nie kiwnie palcem, poprostu jej tam nie będzie. I to do czego nawołuje Stuhr, czyli morza krwi wypełni się. Z tym, że będzie to krew "majdanowców", bo Polacy sami załatwią problem Targowicy definitywnie i raz na zawsze. Jest faktem, że nie wolno przespać czasu do wystąpienia Targowicy. Należy oddolnie stworzyć  "Bataliony Śmierci" czy oddziały "Sztyletników" do rozprawy z Targowicą! Pocichutku, spokojnie, ale szybko!
 
To jest ten krwawy scenariusz, załatwiający sprawę Targowicy w Polsce definitywnie i raz na zawsze, ale jest również inny. Nagrywać manifestacje kody, a następnie wyłapywać wszystkich urzędników państwowych i samorządowych i poprostu zwalniać z pracy za działalność antyrządową i antypolską. Ciekawy jestem kto się pokaże na tych manifestacjach?
 
Następnym niecierpiącym zwłoki problemem jest odcięcie funduszy do antyrządowych i antypolskich organizacji. Wiadomo jest kto to wszystko finansuje, a więc różnego rodzaju fundacje Adenaera należy popędzić na zbitą mordę z Polski, banki angażujące się w antyrządowe i antypolskie hucpy należy popędzić na zbitą mordę z Polski. Wszelkiego rodzaju springerowskie media zamknąć, a sam koncern Springera plus wszelkie inne zagraniczne przekraczające swoje uprawnienia, na zbitą mordę.
 
Zastanawiałem się dlaczego tak bardzo im się spieszy, doszedłem do jednego wniosku. Jeżeli PiS wprowadzi to wszystko co zamierza, to następne wybory, te Prezydenckie i te parlamentarne ma w kieszni. MOże się okazać, i tego się ta hołota obawia, że "ich opzycja" poprostu zniknie. Wszelkiego rodzaju PO/Nowoczesne, peesely czy inne nie wejdą do Sejmu czy Senatu, być może 100% Sejmu i Senatu to będzie PiS, oczywiście pod warunkiem zmiany składu osobowego PKW. Krótko mówiąc 4 lata rządów PiS oznacza dla "demokratów" zniknięcie ze sceny politycznej i to raczej na zawsze.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (14 głosów)

Komentarze

"Następnym niecierpiącym zwłoki problemem jest odcięcie funduszy do antyrządowych i antypolskich organizacji."

Powoli zaczyna się coś dziać :

Tak boli odrywanie od koryta! Czerska rozrywa szaty, bo "Wyborczej" nie ma w katalogu prasy dla sądów.

http://wpolityce.pl/polityka/277780-tak-boli-odrywanie-od-koryta-czerska-rozrywa-szaty-bo-wyborczej-nie-ma-w-katalogu-prasy-dla-sadow-bez-pompowania-publicznymi-pieniedzmi-nie-istnieja

Audyt ujawni patologiczny układ rządu PO i "Wyborczej"!? Czerska dostała prawie milion złotych na program "WF z klasą"... Minister sportu potwierdza w "ABC"
 
!http://wpolityce.pl/polityka/277763-audyt-ujawni-patologiczny-uklad-rzadu-po-i-wyborczej-czerska-dostala-prawie-milion-zlotych-na-program-polska-biega-minister-sportu-potwierdza-w-abc
 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1504510

Vote up!
6
Vote down!
0
#1504511

Zadaniem wywiadu jest ustalenie szczegółów szkolenia.Jeśli zawiera instruowanie do działań bezprawnych związanych z atakami na instytucje demokratycznego państwa to uruchamia się procedury antyterrorystyczne.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1504600

Nikomu na prawicy nie spieszy się do wojny domowej. Każdy mądry człowiek zdaje sobie sprawę czym to grozi. Ale są pewne granice których przekraczać nie wolno! Niestety powskie durnie, głupki i szmondaki co chwila wyskakują ze strachami o wojnie domowej. Ostatnio wojną domową straszył niejaki   Marek Woźniak, szmondak z PO, Marszałek województwa Wielkopolskiego na noworocznym spotkaniu samorządowców województwa Wielkopolskiego. 

Jak widzisz zbinie, Ty możesz widzieć inaczej, a te powskie farmazony robią swoje, wyobrażając sobie, że zastraszą Polaków wizją wojny domowej. Jeżeli ją wywołają, to ta wojna domowa potrwa ok kilku godzin w czasie których ta powska hołota zostanie wytrzebiona do ostatniego. To będzie koniec powskiej Targowicy. Polacy naprawdę stracili już cierpliwość i napewno nie nadstawią drugiego policzka, tylko wpakują kulkę między oczy.

Aby zapobiec wywołaniu wojny domowej przez powską watahę, po pierwsze należy wyczyścić MSZ, po drugie powtórzyć wybory do samorządów i wreszcie po trzecie pozbyć się wszystkich podżegaczy do wojny domowej poprzez ustawienie prawa pozwalającego ich zamykać na długoletnie wyroki.

Vote up!
1
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1504640


 •  
 

 1.  

  Zwyciężyliśmy faszyzm, zwyciężyliśmy komunizm, zwyciężymy też i tę zakompleksioną bandę pisowskich oszustów i szczekaczy.

  22 retweets79 likes
   

  More


 2.  

  Kaczyński, Duda, Szydło, bądźcie pewni że za 4 lata zostaniecie postawieni przed Trybunałem Stanu za zamach na polską demokrację.

  21 retweets89 likes
  Reply

   

  Retweet

   

  More


 3.  

  Daliście piromanowi wolną rękę do spalenia zdobyczy naszej demokracji które nas tak kosztowały. WSTYD! powinniście się pod ziemie zapaść!

  5 retweets37 likes
  More


 4.  

  Co chcieliście, to macie, podoba się? A mówiliśmy a ostrzegaliśmy. Teraz nie przychodźcie z płaczem.

  5 retweets30 likes
   

  More


 5.  

  Jakość naszej demokracji pod koniec tych dyktatorskich rządów będzie na poziomie Angoli czy Wenezueli!

  5 retweets24 likes
  More


 6.  

  WSTYD! WSTYD! WSTYD! Co wy narobiliście ignoranci? Cenzura, dyktatorskie rządy, lekceważenie opozycji i nawet dwa tygodnie nie minęły!

  20 retweets53 likes
  More


 7.  

  Dać PISowi bezwzględną większość to tak, jak dać piromanowi zapałki... co wyście narobili, ignoranci?

  23 retweets46 likes
  Reply

    

  More


 8.  

  Szydło nie wytrwa na stanowisku Premiera ni pół roku, w kwietniu Kaczyński przejmie stery.

  9 retweets26 likes
   

  More


 9.  

  Grabież Polski przez pisowskie hordy rozpoczęta. Ostrzegaliśmy, nawoływaliśmy i nic. Za 4 lata, przyjdziecie do nas z płaczem.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1504698

Za 4 lata to już będziesz PO wyroku i będziesz kiblował, w Tworkach w zakładzie dla bardzo bardzo bardzo chorych psychicznie, POd specjalnym nadzorem dla ludzi niebezpiecznych dla otoczenia.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1504700

Bojówkarzy bez problemu da się zamknąć. Organizatorów też ,choćby za pranie brudnych pięniedzy. Nie widzę większego problemu. Na Ukrainie był problem bo trzeba było przygotować siłową osłonę przed masowym protestem, u nas to nie grozi. Ten temat był przerabiany przez ostatnie osiem lat - w Polsce nikomu się nie chce wychodzić na ulicę (za darmo). Niech sobie Soros płaci. Przyda się jako dodatkowy popyt na rynku. Mogą sobie maszerować, krzyczeć , drukować . Jak ktoś z zagranicy chce za to płacić to nawet dobrze,bo do tej pory za "pracę" kodziarzy płacił głównie polski podatnik. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1504703