Emigranci? Uciekinierzy? Czy dobrze zorganizowany przerzut ludzi?

Obrazek użytkownika Jurand
Blog
Czytając doniesienia prasowe (skąpe) oraz wypowiedzi blogierów. Wypowiedzi idiotów polityków z PO mnie nie interesują, wiadomo, że to barany, dochodzę do jednego, ale za to bardzo istotnego wniosku.
 
Cała akcja "imigrancka", tłumy muzułmanów na europejskich granicach,  jest bardzo dobrym, skoordynowanym działaniem kogoś z zewnątrz. Gdyby byli to ludzie tylko z Syrii, mógłbym podejrzewać Asada, ale to sięga daleko poza jego możliwości. A więc eliminujmy dalej. Pozostaje dwuch graczy. Rosja Putina lub ICIS.
 
Najpierw ICIS. Rzesze na granicach sięgają poza możliwości działania i wywołania tego ruchu. ICIS co najwyżej mógł się podczepić pod gotowy już scenariusz, mógł również, w wielu przypadkach, dać liderów.
 
A zatem ruszyć tą masę i przygotować to wszystko logistycznie mogł tylko jeden i tym jednym jest Rosja. Czy jest to demonizowanie Rosji i Putina? Nie! Putin walczy w Rosji o przetrwanie. Putin wie, że jeśli nie zrobi nic drastycznego to jest skończony. Rosja przetrwa, osłabiona, a nawet bardzo osłabiena, ale przetrwa, z tym że on będzie skończony. A do pomocy ma rzesze agentów ulokowanych bardzo wysoko w krajach europejskich. Rosja ma przecież wszystkie akta STASI czy WSI, nie mówiąc już o kilku innych. To są tłumy śpiochów do wykorzystania. I tego co widać, są wykorzystywani dobrze, a nawet bardzo dobrze. Agentura rosyjska w Europie jest świetnie przygotowana do wykończenia Europy.
 
Groźby niemieckie wobec Polski odnośnie przyjmowania muzułmanów. RAŚ na listach mniejszości niemieckiej. Opanowanie rynku medialnego przez Niemców. Śmiało można to nazwać sabotażem niemieckim w Polsce. Trzeba to nazwać wyraźnie. Jest to V Kolumna, a niemiecka V Kolumna jest bardzo wydatnie wspomagana przez Żydów i organizacje żydowskie, przez V Kolumnę żydowską. Ostatnio zorganizowała się i uaktywniła ukraińska V Kolumna Biorąc pod uwagę działalność tych piątych kolumn plus nieograniczona działalność agentury rosyjskiej, sytuacja dojrzała do bardzo radykalnych posunięć. Posunięć ratujących Polskę i Naród Polski.
 
Polacy muszą sobie zadać pytanie, kto jest zdolny do takich radykalnych posunięć. Napewno nie PO/PSL/SLD/PiS/RN/Kukiz/Korwin czy inny lpr. Jedynym jest Grzegorz Braun, ale Polacy nie są w stanie zrozumieć, że Grzegorz Braun to drugi Piłsudski. to propaństwowiec dla którego najważniejsza jest Polska i Naród. Czasu pozostało naprawdę mało, aby zmienić ustrój RP z demokracji parlamentarnej na demokrację prezydencką, a tylko takowa jest w stanie uratować Polskę jako całość i Polskę dla przyszłych pokoleń.
 
Jeśli natomiast chodzi o szturm muzułmanów na Europę, to sytuacja jest bardzo prosta do rozwiązania. EU powinna się dogadać z rządami Indonezji i Malezji. Kraje muzułmańskie, więc nie ma religijnych zakazów odnośnie osiedlania się innych muzułmanów, dość duże aby przyjąć ze cztery miliony współbraci w wierze, a może nawet więcej. Zapłacić im za to, a i logistycznie nie jest to zbyt trudne dla EU. I problem z głowy. A w przypadku gdyby próbowali się dostać do Australii, to nie ma problemu. Australijczycy nie mięczaki, poradzą sobie, a i rekiny będą sobie przekazywały przez pokolenia legendę o uczcie jaką miały.
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

Jurandzie, że ON by TO zrobił ?

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/a-moze-grzegorz-braun-na-prezydenta

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1492808

Myślę, że tak. Myślę, że jest to jedyny człowiek któremu można teraz zaufać. Jest to diament na polskiej scenie politycznej. Niestety, ale musi lepiej dobrać nazwę swego Ruchu. Komitet wyborczy "Szczęść Boże" nic nie mówi przeciętnemu zjadaczowi chleba w Polsce. Niektórzy nawet nie wiedzą, że jest to staropplskie pozdrowienie. Osobiście wolałbym nazwę Alternatywa, bo Grzegorz Braun jest ALTERNATYWĄ, bo Ruch Grzegorza Brauna jest ALTERNATYWĄ. Alternatywą dla wszelkiego rodzaju magdalenkowej łobuzerii, dla bandziorów i złodziei. Jest to jedyna alternatywa dla wolnej Polski.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1492818

      Przeciętny człowiek myśli sobie, to czysty obłęd. Czy oni poszaleli wszyscy? Wątpię drodzy Państwo! To podstępna kalkulacja! Komuś widać na rękę, ktoś z tego odniesie korzyści. Za tym stoją ogromne pieniądze, żmudna długotrwała, precyzyjna logistyka.

Logistyka znaczy metodycznie i logicznie. Międzynarodowego przedsięwzięcia - na taką wielką skalę nie da się przeprowadzić bez żadnego projektu - spontanicznie. Raz dwa!. Trzeba sobie zadać, banalne pytanie - kto za tym obłędem stoi, i co z tego ma ?

Masowa imigracja nie jest jakąś zbiorową głupawką. Azjatycko-afrykańskiego stada rozhukaniem. Lecz przemyślaną strategią - rozłożonym na kolejne etapy działaniem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1492827