Joe Chal: - Niemcy odmawiają niektórym imigrantom przyznania azylu!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Kraj

 

Chociaż granice niemieckie nie są szczelne, rząd Angeli Merkel nakazał zaostrzenie kryteriów dla „uchodźców”(szczególnie z krajów afrykańskich jak i z Bliskiego Wschodu) ostrzegając ich jednocześnie na specjalnie zorganizowanych punktach granicznych, że nie są oni mile widziani w swoich landach.

Podczas gdy na Niemcy trwa prawdziwy najazd uchodźców, (bo średnio ponad 2000 dziennie), coraz większy odsetek z nich nie jest uznawany za azylantów lub jakąkolwiek inną możliwość formalnego zakwalifikowania ich jako uchodźców.

„Każdego dnia średnio około 200 osób jest cofniętych poza granice naszego kraju”, powiedział wczoraj minister spraw wewnętrznych.

Zaostrzone kontrole graniczne spowodowane masowym napływem ludności z Afryki i krajów arabskich w zeszłym roku pobiły wszelkie rekordy.

1,1 mln uchodźców i migrantów, obciążyło budżet narodowy Niemiec wywołując gorącą dyskusję polityczną i rosnącą nienawiść już nie tylko Niemców ale wszystkich obywateli UE.

"Ludziom, którzy uciekają przed wojną i prześladowaniami oferowane są: bezpieczeństwo i ochrona w Niemczech", powiedział minister Thomas de Maiziere.

"Ale to oznacza również, że tym, którzy nie szukają tego bezpieczeństwa i ochrony od nas odmawiamy wjazdu już na granicy”.

"Każdy, kto nie chce ubiegać się o azyl polityczny w Niemczech i chce nielegalnie wprowadzić się do nas - nie ma żadnego prawa bycia tutaj".

W styczniu tego roku policja federalna odrzuciła 200 wniosków osób ubiegających się o azyl dziennie w porównaniu do zaledwie 400 wnioskami w całym październiku 2015 roku, kiedy kontrole graniczne i procedury rejestracyjne przestały dawać sobie radę z masowym napływem ludzi.

Ci, których teraz odesłaliśmy razem z innymi chcą ubiegać się o azyl w innych krajach europejskich.

Rzecznik ministerstwa powiedział, że w tym roku pomimo zimy około 2000 uchodźców przybywa co dnia, ale były takie dni, kiedy zdołano zarejestrować ponad 3,500 uchodźców dziennie.

Udało mi się zebrać kilka wypowiedzi polityków niemieckich i z ich butnych słów wynika, że traktują  oni swój kraj, czyli Niemcy jako nadrzędne państwo UE. Nie interesuje ich co inne kraje zrobią do których cofnięto niezakwalifikowanych imigrantów?

Zgodnie z porozumieniem między UE a Turcja, Niemcy powinni odesłać tych imigrantów do kraju „ciżmy i księżyca” a nie wydalać ich do sąsiadów a członków tej samej społeczności.

Przecież nie kto inny a rząd niemiecki jeszcze nie tak dawno dawał silny i jednoznaczny sygnał zapraszając do siebie imigrantów z krajów muzułmańskich.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (7 głosów)

Komentarze

... że muzułmanie nie należą do narodów potrafiących się zasymilować z innymi kulturowo narodami? Oni bardzo dobrze o tym wiedzą. Więc gdzie należy szukać przyczyn otwarcia się Niemiec na przyjmowanie muzułmanów na niespotykaną do tej pory skalę? Kto i co chce na tym "ugrać"? Jednym z "graczy" jest Georg Soros. Kto jeszcze? Sprawa ta śmierdzi na odległość.

Ale liczę na roztropność polskiego rządu, który nie pozwoli na ten smród w granicach Rzeczpospolitej.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
4
Vote down!
0
#1505689

George Soros jak i wielu banksterow chce wywolac chaos i przy tym zarobic w dwie stron,:doprowadzajac do zalamania gospodarczego tak jak to mialo miejsce na Ukrainie a potem pod pozorem wprowadzania demokracji calkowicie "okrasc" i uzaleznic od swoich wplywow.

Poza celem gospodarczym Soros jako semita pomaga Izraelowi rozladowac niebezpieczenstwo i napiecie jakie istnieje w Palestynie wciagajac cala UE do przyszlej wojny z muzulmanami.

Nie jest to latwe zadanie dla Georga Sorosa, poniewaz Niemcow i Muzulmanow laczy bardzo stare i silne braterskie przymierze.

Oczywiscie nie wszyscy Muzulmanie moga liczyc na azyl w niemczech a jedynie Egipcjanie z bractwa Muzulmanskiego, ktorego zalozycielem byl Hassan al-Banna w 1928 roku.

Wedlug moich szacunkow bractwo liczy kilka milionow czlonkow rozsianych od Afryki, USA i Afganistanu.

Polecam link;

http://joechal.salon24.pl/669612,joe-chal-braterstwo-muzulmansko-nazistowskie-niemieckie

Vote up!
5
Vote down!
-1

Joe Chal

#1505702

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3414264/Want-higher-benefits-marry-one-wife-New-welfare-rules-hand-extra-taxpayer-cash-polygamists.html

Vote up!
3
Vote down!
0

zza winkla

#1505739