Joe Chal: - „Płoną kwatery mieszkalne uchodźców w Europie”!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat
Duża kwatera dla uchodźców w zachodnich Niemczech została całkowicie spalona kilka dni temu wieczorem i tylko szybka  ewakuacja imigrantów z miejsca pożaru obeszła się bez ofiar.
 
"Można mówić o szczęściu, że pomimo dużego pożaru nikt nie został ranny", powiedziała Karin Welge, urzędnik miejski odpowiedzialny za sprawy społeczne i straż pożarną w Gelsenkirchen w Nadrenii Północnej-Westfalii.
 
Policja poinformowała, że byli powiadamiani około 9:40 wieczorem o pożarze dużego pneumatycznego namiotu, specjalnie zaprojektowanego aby pomieścić  90 osób.
 
Foto: Namiot dla 90-ciu imigrantów doszczętnie spalony w Niemczech; 
 
 
Ochroniarze, którzy zabezpieczali ten obiekt zauważyli ogień szybko rozprzestrzeniający się i natychmiast z własnej woli przystąpili do wyprowadzania ludzi z zagrożonego terenu.  Udało się ewakuować wszystkich 41 osób, które w tym czasie znajdowały się w środku namiotu.
 
Świadkowie twierdzą, że pożar wewnątrz namiotu rozprzestrzeniał się bardzo szybko.
 
Około 50 strażaków przybyło do gaszenia pożaru, ale mimo szybkiej interwencji nie udało się ocalić miejsca zakwaterowania i pozostawionego tam dobytku uchodźców.
 
Mieszkańcy spalonego namiotu zostali później przewiezieni autobusem do innego ośrodka dla uchodźców w Gelsenkirchen.
 
Policja zaczęła teraz badać przyczyny powstania pożaru, ale jak do tej pory nie podano żadnej informacji na ten temat.
 
Nie jest to przypadek odosobniony, ponieważ tylko w 2015 roku dokonano ponad 1000 ataków na domy dla uchodźców.
Ze względu na charakter przestępstwa takie ataki są często trudne do wyśledzenia i wyjaśnienia, ale kilku sprawców zostało już pociągniętych do odpowiedzialności.
 
W innych domach dla uchodźców w przeszłości były również pożary, ale jak twierdzi policja powstawały one przez „przypadek”.
 
Były też przypadki celowego podpalenia hoteli zamienionych czasowo na schroniska dla azylantów a w zgliszczach policja znajdywała pozostawione, sfabrykowane i fałszywe tropy wskazujące na to, że sprawcami podpaleń są skrajnie prawicowe organizacje niemieckie niezadowolone z obecności Muzułmanów w Europie.
 
Z ostatniej chwili.
 
Płoną namioty tymczasowo rozlokowane wzdłuż granicy z krajami Grupy Wyszehradzkiej a Grecją.
 
Foto: Płoną namioty dla imigrantów w bazie UK na Cyprze;
 
Foto: Płoną namioty dla imigrantów w Serbii;
 
Sprawcami podpaleń są imigranci nielegalnie przybyli szlakiem bałkańskim z Turcji do Europy i w ten sposób chcą oni zmusić UE do otwarcia granic.


 
Artykuł ten starałem się napisać w sposób jak najbardziej niezależny z wykorzystaniem informacji medialnych zamieszczonych w internecie jak i ze źródeł własnych.

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:10)

Komentarze

UE juz dawno temu przestała panowac nad szaleństwem lewackiego multi-kulti w zac hodniej Europie...to sie źle skończy bo narody same zaczną się bronić i najczęściej ucierpią zwykli ludzie...a nie sprawcy - Merkel, Schulz, Tusk, Hollande...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1513187

Mieszkam w Wiedniu. Studiowalem z arabami. Nic innego nie przychodzi mi do glowy ze sami to podpalili zeby otrzymac mieszkania! znam mentalnosc tych ludzi i klade glowe ze mam racje! Nie bez powodu za kradziez obcinaja sobie dlonie. Gdyby nie to prawo ukradli by piasek z Sachary. To nie jest przysiegam sarkazm.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1513217

Plona kwatery , namioty w niemczech i greckich miastach  tam gdzie ""demokracja "" jest  stara jak swiat .

Czyz to nie niemcy chca nas pouczac jak mamy wprowadzac demokracje ??? tylko zapomnieli ze faszyzm sie mocno odrodzil na ziemi niemieckiej i zagraza nie tylko niemcom lecz i swiatu.

To niemcy rzadza w unii  i nasylaja szpiclow unijnych aby nas poczali i oskarzali  bez powodu przed reszta  swiata jacy to Polacy nie demokratyczni i wrogo nastawieni do innych narodow .

To w niemczech spalono setki domow i kwater przeznaczonych dla uchodzcow , my polacy z naszej goscinnosci i demokracji jestesm znani na calym swiecie , gosci witamy chlebem i sola a nie pala i ogniem ..

A ze donosicieli , kapusi w Polsce jest obecnie bez liku to nie dziwota  bo przegrancy polityczni nie moga przelknac porazki i zachowac sie godnie  wiec donosza na obecny rzad PiSu  do unijnych kacykow ktorzy smia nas pouczac a u siebie maja balagan polityczny i nie tylko..

Niech kodziarze z ""nowoczesna"" jada tam i bronia poszkodowanych uciekinierow z swych krajow  i wprowadzaja demokracje swoja tam .

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1513201