Joe Chal: - Niemieckiego emeryta zjadły jego własne psy na Majorce!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat

Wielu ludzi zapewne będzie się spierało i udowadniało, że ich czworonogi to najwięksi i najukochańsze przyjaciele człowieka i nie są one w stanie zrobić komukolwiek najmniejszej krzywdy.

Nawet w obiegu pokazywane były zdjęcia czy filmy, kiedy znajdywano je na miejscu ostatecznego spoczynku swego pana i tam w dowód tęsknoty i przyjaźni dokonywały swego żywota.

Prawda zapewne jest różna jak różni są ludzie i ich pupile

Żona niemieckiego emeryta z pochodzenia Rosjanka została zatrzymana przez policję.

Jest ona podejrzana o zabicie swego męża i karmienia kawałkami jego ciała psy w ich domu na Majorce.

46 letnia Swietłana Batrakova jest w areszcie po tym jak w piątek zakrwawione zwłoki jej męża Horsta Hansa Henkelsa zostały znalezione w domu gdzie mieszkali.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​w sobotę małżonek Swietlany wykrwawił się na śmierć po tym jak wielokrotnie został dźgnięty nożem kuchennym.

Ciało /mięśnie/ denata z kończyn zostało „odfiletowywane” i podawane do zjedzenia dwóm psom, amerykańskiego Staffordshire i Bull Terriera.

Wstępne ustalenia szeroko relacjonowane w mediach lokalnych na Balearach wskazywały, że ofiara została najpierw odurzona a potem zadano jej kilkakrotnie ciosy nożem po których wykrwawił się na śmierć leżąc bez czucia na podłodze w ich mieszkaniu w Sant Llorenç.

Młoda para zawarła związek małżeński kilka miesięcy wcześniej a Henkels przeszedł niedawno operację tchawicy i miał problemy z mówieniem.

Miejscowa policja potwierdziła, że​​ w ostatnich miesiącach kilka razy zostali wezwani do interwencji pod tym adresem zaalarmowani przez sąsiadów o zaistniałych pijacko-narkotykowych awanturach.

Batukova w momencie aresztowania była najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu i narkotyków i jej sprawa zostanie przedstawiona  sędziemu śledczemu w najbliższy poniedziałek.

Od autora

Kiedy małżeństwo zostaje zawarte i nastąpił akt seksualny między nimi zwykło się mówić, że taki związek został „skonsumowany” ale w tym przypadku przenośnia ta chyba została potraktowana zbyt serio i niewłaściwie?

Czy Horst Hans Henkels jest tym ostatnim, którego zgodnie z tekstem piosenki „gryzły psy”?

Ciekaw jestem czy sprawczyni tego okrutnego mordu powoła się w swojej obronie na zemstę za napaść Niemiec hitlerowskich na ZSRR?

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:17)

Komentarze

To niesmaczne, co pan piszesz.

W świecie dzieje się, są ważne tematy, a tu nie jest blog kynologiczny.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1510829

Baba się nażarła pies resztki wcinał . Normalne u Rosjanki :-))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1510869