Pani Ewa Stankiewicz otwiera dyskusję. Co robić?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Otwieram dyskusję: Co robić?
Jeśli w Smoleńsku miał miejsce zamach, to aktualną władzę w Polsce sprawują ludzie rosyjskich służb albo osoby przez te służby szantażowane. Obie sytuacje zagrażają bezpośrednio naszej państwowości i osobistemu bezpieczeństwu.
Co robić, kiedy zdrowy rozsądek podpowiada rozwiązania, które nie mieszczą się w głowie?
http://niezalezna.pl/30674-otwieram-dyskusje-co-robic
W komentarzu do artykułu zadałem pytanie, które ocenzurowano. Zadam je jeszcze raz.
Gdzie w tym wszystkim jest lider polskiej prawicy pan Jarosław Kaczyński? To Prezes PiS ma środki, ludzi i możliwości aby powiedzieć nam co robić aby odsunąć od władzy rząd, który Polsce i Polakom szkodzi.
Czy pytanie pani Ewy Stankiewicz nie powinno być skierowane bezpośrednio do pana Jarosława Kaczyńskiego?

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

dla yupitera wszystkie drogi prowadza do jednego w Polsce czlowieka . Mnie tez cenzurowali komentarze na niezaleznej dlatego juz ich tam nie zamieszczam ale  moje komentarze nie byly "a co na to J. K. ?"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#271959

Co zrobić. Pytanie sugeruje, że zadaje je osoba lękliwa i "mało pozbierana".
Uzasadnienie.
Do domu, stosując cwaniackie sztuczki, dostaje się złoczyńca. Rabuje kasę, demoralizuje dzieci, dobiera się do żony, gospodarzowi pluje w twarz. Co robi gospodarz? Ano ogłasza zaniepokojenie zaistniałą sytuacją, zwracając się do przechodniów z pytaniem: - co ma zrobić? Wszak jakaś menda rozwala mu dom. A nie było by lepszym rozwiązaniem - moim zdaniem - gdyby poszkodowany skrzyknął kilku znajomych (kolegów, sąsiadów) i obił po męsku mordę temu kto sprowadził nieszczęście na jego dom?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272005