Czemuś biedny? Boś głupi!

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Wczorajszy dzień, kiedy to część rodaków nielubiących Jana, trojga imion Rokity podskakiwała do góry z radości z racji przeczołgania go i zakucia w kajdanki przez niemiecką policję unaocznił nam do jak głupiego narodu przynależymy.

Wiadome media wsparły oczywiście Lufthansę, a gdyby to całe zdarzenie przytrafiło się Jarkowi Kaczyńskiemu to stanęłyby murem pewnie i za Luftwaffe.

Pewnie już niedługo, co jest regułą i hobby światowych mediów usłyszymy znów o polskich obozach koncentracyjnych, zbrodniach antysemityzmu i liczebnej przewadze szmalcowników nad uczciwymi obywatelami i będziemy się oburzać jak to nas biednych Polaków oczerniają i nie szanują na tym wstrętnym łez padole.

Pewnie lada moment znowu jacyś patrioci, którzy dziś nabijają się z Rokity będą rwać włosy z głowy, że Rosja nie chce uznać katyńskiej zbrodni jako ludobójstwo.

Kochane Polki i kochani Polacy. Ktoś, kto nie potrafi cenić i szanować samego siebie jest skazany po wsze czasy na bycie zwykłym popychadłem, którego nikt nie szanuje.

A jak zachowuja się inni?

Wystarczyło kiedyś, że redaktor Michalkiewicz w felietonie na antenie Radia Maryja w ślad za poetą nazwał Żydów Judejczykami, przez cała Europę przetoczyła się wielka awantura połączona z apelami do samego Papieża o likwidację Radia Maryja.

Kiedy na warszawskiej ulicy potrącono głównego Rabina Polski Michaela Schudricha z oburzenia zatrząsł się cały świat łącznie z krajami, w których systematycznie płoną synagogi i niszczy się żydowskie cmentarze.

A my?

U nas już rok ślimaczy się postępowanie prokuratury przeciwko synalkowi wielce lubianej przez salony i bardzo medialnej lewaczki – feministki - aborcjonistki Wandy Nowickiej, która zasłynęła słowami

„Wstydzę się, iż to właśnie Polska wydała Jana Pawła II"

Jak go tej pory to przesłuchano zaledwie dwóch świadków i pewnie za kolejne 12 miesięcy usłyszymy o umorzeniu z uwagi na znikomą szkodliwość społeczną czynu.

Na stronie „Lewica bez cenzury” pod patronatem Feliksa Dzierżyńskiego Michał Nowicki zawarł takie oto swoje przemyślenia.

"Stalin popełnił poważne błędy. Nie uczynił z Polski republiki zależnej od Związku Radzieckiego i nie napadł na Europę Zachodnią"

"Jeśli Stalin i ZSRR popełnił jakiś błąd, to jest nim nie stworzenie zalążka polskiej republiki radzieckiej. (...) Mam pretensje o to, że już wtedy powinien poczynić przygotowania do pójścia nad Łabę, Ren albo i Ebro (...)"

O mordzie w Katyniu:
"
ZSRR nie było stać na wyżywienie 20 tys. darmozjadów. Wystarczyło już tej bezczelności z czasów sanacji, gdy robotnicy i chłopi ich żywili"

A jakie wnioski wyciągnął nieodrodny syn swojej matki z filmu Wajdy „Katyń”?
"
Jeśli możemy się z tego filmu czegoś nauczyć, to jak z flagi biało-czerwonej stworzyć czerwony sztandar. Kiedyś nam się ta wiedza przyda"

Jesteśmy żałośni aż do bólu obrażając się, i to dopiero od niedawna, na kłamstwa i poniewieranie naszym honorem i godnością poza granicami naszego kraju.

My tego honoru nie potrafimy bronić nawet u siebie w domu. Nasza zbiorowość coś takiego jak honor i duma już dawno utraciła.

Wyszywane na sztandarach przez naszych przodków hasło Bóg Honor Ojczyzna to niestety tylko zamierzchła przeszłość.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

gawiedzi przez media zrobiło spustoszernia znaczne.
Szkoda,że stalin nie polecił swoim potomnym zlikwidowanie Nowickiej,wielka szkoda!
A toże media tak kpia z Rokity,to mnie nie dziwi,bo Rokita to uz nie swojak,a ńelly do PiSu poszła ,a to dla oswieconych i muslacych inaczej to zbrodnia niemal,a oszołomstwo to juz napewno.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13510

...że człowiek, który miał spore szanse zostać premierem Polski, wraz z żoną, pobili niemiecką stewardesę a następnie policjantów, wznosząc antysemickie okrzyki. O uszkodzeniu zębami podłogi samolotu już nie wspomnę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13514

podobno Nelly zęby tam zostały na tej podlodze,a Janek zgubił sztuczna szczęke.
ale nam, media kabaret fundują,za chwile wróci niesforny Januszek,podobno z gumowa nadmuchana baba w rece jednej,a w drugiej wacek ,tym razym prawdziwy,nie sztuczmny.
Ojojoj!byle do przodu,do stołka prezydenckiego.

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13516

podobno Nelly zęby tam zostały na tej podlodze,a Janek zgubił sztuczna szczęke.
ale nam, media kabaret fundują,za chwile wróci niesforny Januszek,podobno z gumowa nadmuchana baba w rece jednej,a w drugiej wacek ,tym razym prawdziwy,nie sztuczmny.
Ojojoj!byle do przodu,do stołka prezydenckiego.

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13517

oszołom z Ciemnogrodu
a mnie jednak śmieszy robienie z Jasia Marysi bohatera narodowego co to się Lufthansie nie kłaniał. Nie byłem przy tym więc nie wiem na ile do incydentu przyczyniła się nieuprzejmość stewardessy a na ile zarozumialstwo Rokity. Bo, że "premier z Krakowa" jest zarozumiały nie ma najmniejszych wątpliwości. A może gdyby po prostu przewiesił płaszcz - tak jak zrobiłby każdy zwykły pasażer - nie byłoby problemu. Gdy czytam np. Czarneckiego oburzającego się jak Niemcy śmieli tak potraktować wieloletnego posła i byłego ministra to zalatuje mi PRL-em. Czyżby Jasiu Marysia zasługiwał na odmienne potraktowanie niż inni pasażerowie właśnie z tego powodu? Należy do lepszej klasy? To mógł wykupić droższy bilet. Dla mnie bardziej oburzające niż zakucie Rokity w kajdanki jest traktowanie polskich rodziców przez Jugendamty i to, że polskie władze niewiele w tej sprawie robią. Co do incydentu z Rokitą mam mieszane uczucia - myślę, że w całym zajściu było sporo jego winy. A że butny niedoszły premier natknął się na butę niemiecką - trafiła kosa na kamień. Uderzanie z powodu tego incydentu w hurrapatriotyczne tony jest dla mnie śmieszne. Czy brak powszechnej solidarności z Jasiem Marysią świadczy o tym, że się nie szanujemy? Ja jednak jestem daleki od solidaryzowania się z każdym, który mówi po polsku niezależnie od tego czy jest to człowiek uczciwy czy nie.
Większym problemem niż kajdanki Rokity jest np. to, że wszystkie regionalne gazety na tzw. Ziemiach Odzyskanych zostały sprzedane Niemcom, dokładając do tego Fakt i Der Dziennik oraz ogromną część pism kolorowych mamy stan taki, że Niemcy mogą kształtować w ogromnym stopniu polską opinię publiczną (mam niejasne przeczucie, że JMR jakoś do tej sytuacji dołożył swoje paluszki). A dodatkowo jeszcze na Polakach zarabiając za pośrednictwem swoich sieci supermarketów - np. Real, Liedl, Kaufland, Aldi. I to są sprawy o które warto kruszyć kopie i uderzać w patriotyczne dzwony a nie nieuprzejmość niemieckiego personelu latającego i naziemnego wobec zarozumiałego Jasia Marysi, który z przewieszenia płaszcza na inny haczyk zrobił aferę pod hasłem "nie rzucim ziemi skąd nasz ród". Znaj proporcją mocium, panie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#13525

z Jasiem i Marysia w roli głównej -"jak rozpetałem III wojnę swiatową przez płaszcz i kapelutek".
a kto by sie tam zajmował dziecmi z rozbitych małżeństw i ich rodzocami i problemami,na jakie napotykaja w Niemczech?
Przeciez za progiem juz stoi niesforny Januszek,z nowym programem.
Tym razem ma wystapic z gumowa kobitka dmuchaną i z peniesem,ale prawdziwym.

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13526

Masz rację, ale nie do końca.
Przypomnę protesty w Londynie w związku z wypisywaniem głupot o Polakach.
Nowicki do tej pory plułby, gdyby nie kombatanci i Rodziny Katyńskie.

Wiem, że np. w sprawie szkalującej Wołyniaków w ukraińskim "Naszym Słowie" już niejeden protest poszedł do prasy i Schetyny. Co mają zrobić, kiedy nikt im nie odpowiada, a gazety nie publikują? Pełnomocnik wojewody, który ośmielił się pomóc Wołyniakom w zorganizowaniu sympozjum w 60 rocznicę ludobójstwa na Kresach został pozbawiony stanowiska, choć wojewoda jest z PSL. Czy w kraju, w którym wojewoda jest Polakiem możliwa byłaby na jego terenie ulica Stefana Bandery?!
Możliwa, bo Schetyna finansuje NS i chroni ukraińskich nacjonalistów. Takie są realia. Ludzie są bezsilni tak samo jak za komuny, a znacznie łatwiej niż za komuny pozbawić ich pracy czy doprowadzić do upadłości.
Ludzie piszą, protestują, ale my tego nie słyszymy, bo gazety nie są już polskie, a media uzależnione od polityków. I tak się to toczy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#13531