Lisowczycy internetu. Postraszmy cwaniaczków!

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Taki mi wpadł pomysł do głowy po tym, gdy przeczytałem w Dzienniku, że media muszą trwać, ponieważ jako jedyne mogą wpływać, zmusić do odpowiedzi tak zwany „mainstream polityczny”.
To prawda – Pomyślałem, ale nie do końca, ponieważ nic nie jest dane nikomu raz na zawsze!

Zakumałem, że chodzi o to by politycy subsydiowali media, zasadniczo tylko po to, by te nażarłszy się kawiorów ustami swych dziennikarzy zechciały śledzić i kontrolować swych dobrodziei.
Słuchając mediów i czytając gazety, obserwując naszych polityków, można dojść do wniosku, że mamy do czynienia ze słabującymi głupkami i oszustami. Weźmy jako przykład ostatnią akcje Igora Janke i jego Salonu24 na Przystanku Woodstock.
Konkurs, iluzja fanatycznego tłumu i pierwszorzędny lans dla Portalu, dla RPO i jego „ludzi” oraz niejako przy okazji dla tak zwanej blogosfery.
Nie ma czegoś takiego jak blogosfera!
Jesteśmy manipulowani prze zgraję łobuzów. Nie ma żadnego znaczenia czy chodzi o Urbana czy Ziemkiewicza. Szpakowskiego czy Sakiewicza. Lisa czy Wildsteina. Paradowską czy Warzechę.
To jest mainstream oraz mainstreamowa forsa i układy.
Nadchodzi czas by zagrać im na nosie!
Po co oni są nam potrzebni, że spytam?
Nie mam zamiaru dzisiaj rozwijać tematu.
W skrócie polega to na reaktywowaniu LISOWCZYKÓW.
Z powodu braku koni, pieniędzy oraz służby, można jedynie tanim kosztem zgromadzić szable w necie.
Bez głupich pierdołów ideologicznych,.
Przypilnować wspólnie sprawy małe i duże. Działać razem i bezwzględnie atakować. Atakować skutecznie!
Co z tego, że w sieci, skoro można naprawdę boleśnie walnąć w tę bandę wylaszczonych skurwysynów?
Dziesięciu?
Pięćdziesięciu?
Stu?
Trzystu?
Wystarczy!
Struktura i regulamin. Bardzo mało a wystarczy.
Niewielka robota poza portalalmi, blogami, komentarzami.
Przy stu osobach wytresujemy administrację każdego portalu.
Przy trzystu… nawet nie chcę mi się pisać, co można by zrobić z tą bandą grafomanów i nieudaczników trzęsących portkami w kłamliwych mediach.
Dziesięciu - Siedmiu ostrych wystarczy!
A trzystu?
Lisowczycy netu!
Przemyślcie sprawę nie zapominając oczywiście o łupach, jakie można zdobyć pokonując te gniazda lewiźnianego lansu.
To co?

0
Brak głosów

Komentarze

Wszystkich!
I brać tylko to co najcenniejsze i nie obciąża naszego intelektu!
Żadnej litości dla Igora czy jemu podobnych!
I nie obciążajmy się taborami;żywimy się tym co znajdziemy!
Raz w kantynie Michnika/ to nic , że zalatywuje czosnkiem!/, innym razem u janeckiego czy innego naczredupkasa!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#27220

Oto ONE - są na TEMAT:

 Na wezwanie Juranda, aby się obudzić i dać głos::

"Rozumiem (mówię to z ograniczoną ironią, niezjadliwą), że po przebudzeniu w pierwszym odruchu zasubskrybowałeś (zaprenumerowałeś) blogi i strony wszystkich Niepoprawnych??? To a propos "czynu".


Przy okazji bardzo usilnie proszę wszystkich o uczynienie tego dla wzmocnienia notowań opinii Niepoprawnych. To konieczność lekka do wypełnienia.Ja mam ten etap za sobą, ale moje statystyki wykazują, że tylko niewielu (6-7 osób) poszło w moje ślady.

Zaznaczam, że apel dotyczy także osób nie posiadających własnych stronWy też możecie subskrybować czyli prenumerować, to jedno-dwa kliknięcia".

Na wezwanie Jacky6 do czynu w realu:

 W realu??? A internet to nie rzeczywistość. Rzeczywistość i to jeszcze jaka!!! Nie można "dać znaku swojego głosu"? Wolne żarty.

Może skromniej, ale wyraziście przeprowadzić akcję propagandowo- ideową na Twitterze, na Blip.pl, na Pinger.pl, Flaker.pl - tylko trzeba się zarejestrować.

Później można prowadzić dysputę, jednozdaniowymi kwestiami w 10 i więcej osób. Sam prowadzę takie akcje na rzecz Niepoprawnych oraz swoich witryn i już na Flakerze dano mi delikatnie (na razie) do zrozumienia, że nie wiadomo do końca, ale być może spamuję. Jakbym propagował Owsiaka, to bym nie spamował, ale jak przekonuję do niepoprawności i konserwatyzmu - to, rzecz jasna, pewnie spamuję. taki ze mnie żulik. 

I jestem sam - powtarzam, wszystkim tak zachęcającym do wielkich czynów - jestem sam!!!

Jakbysmy to robili gromadnie, to byłaby akcja opiniotwórcza, trudniej by było adminom stron mikroblogowych uznać to za spamowanie nawiedzonego oszołoma. A na to się w moim przypadku zapowiada.

Trochę się zirytowałem. Ale jest nas ok. 30-40 aktywnych blogerów - to potężna siła na witrynie społecznościowej. A tymczasem powtarzam subskrypcji dokonało 6-7 osób, ciekawe, czy wśród nich są ci najbardziej zapalczywie wzywający do czynu. Wątpię, bowiem widzę z jakich stron wchodzą do mnie ludzie i dziękuję tym, którzy dopełnili tych prostych czynności, gdyż okazują się one skuteczne". 

Popieram Cię, Jacek. 

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#27225

Czy można by nieśmiało zasugerować adminom, aby tekst Jacka dać na czołówkę. On przynajmniej coś konkretnego proponuje.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#27242

No zainspirowałeś mnie swoją akcją, co oczywiste.
Kwestia promocji oraz linkowania jest bardzo ważna. Wystarczy przejrzeć na swoim blogu statystyki ze szczególnym uwzględnieniem skąd wchodzą czytelnicy.
Sporo daje wykop, twitter i portale na których publikuję teksty.
Dobrą bazą są indywidualne blogi bo jak wiadomo "wypadki chodzą po ludziach" a Zemke nie śpi.
Przed chwilą dodałem na wykopie twój ostatni tekst z prywatnego bloga, dodałem Grzyba z Niepopków i jeden swój staroć, bo Lisowczyków już ktoś stąd wykopnął.
To jest pierwsza faza bo jak komuś się chce podziałać w promocji, wejść na stronę kumpla, kliknąć mu przy okazji parę centów, skomentować to też mu się zachce wziąć udział w poważnej politycznej czy atakującej kłamstwa mediów akcji.
Będę pomysł rozwijał na tej stronie z luźnymi zapiskami. Proszę o uzupełnienia i komentarze.
O tutaj:

http://amazoniazapiski.blogspot.com

http://www.jareccy.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#27261

Bardzo dziękuję za wykop na Wykop.pl. Informuję przy okazji, że wykopywać mogą wszyscy, ci nie posiadający własnych stron i blogów także. Trzeba się tylko zarejestrować na Wykopie, Linkologii, Elefancie i in. Powodzenia.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#27275

Już masz cztery wykopy nota bene. Przed chwilą wykopnąłem dwa teksty dotyczące protestu w sprawie tego rajdu szlakami Bandery.
Jeden Sowińca z Bmpl a drugi Grzesia z TXT.
Jak się uda faktycznie zebrać ludzi to się oczywiście podzieli robotę. Tu jest szczególna rola czytelników i komentatorów.
Sami blogerzy nic nie znaczą.
Gdyby było nas kilkudziesięciu w ciągu godziny wykopalibysmy na przykład znajdujący się u Piotra felieton Pietrzaka na SG wykopu i miałby minimum kilkaset wejść, co najważniejsze - LUDZI SPOZA NASZEGO KRĘGU!
Niech co 30 potem powróci albo po linkach trafi na portal, hę?

http://www.jareccy.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#27278

strona bmpl (blog.media.pl) jest nieczynna. chodzi o blogmedia24.pl ;P

Vote up!
0
Vote down!
0
#27302

Pełna aprobata.
Bez ideologicznych taborów opóźniających rajdy. Szybko, zorganizowanie i bez LITOŚCI.

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#27258

Pełna zgoda. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#27273

Trzeba zacząć powoli żeby się ludzie nie pogubili.
1. Linki.
Na swoich blogach dodawać jeden drugiego. To zajmuje chwilę i robi się to raz! Swoją drogą każdy powinien mieć swojego prywatnego. To nic nie kosztuje. Podobnie z tymi mikroblogami - nowe kręgi znajomych itd.

Na przykładzie: Zalinkowałem blog Doktora No. Mam go pod samym nosem na SG i podobnie jak na inne codziennie minium raz wchodzę. Dziś na razie nie było nowości ale za to sobie poczytałem ofertę bezprzewodowego internetu. I tak dalej i tak dalej...

Oczywiści także linki do portali na których publikuję. Widzę zajawkę każdego nowego tekstu.

To na początek bo są to sprawy techniczne.

http://www.jareccy.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#27276

Doktor linkuje, bo mam wejścia z jego blogu na moją stronę i to jest dowód na skuteczność takich przedsięwzięć. Mam też wejścia z Amazonii i z kilku innych stron. I o to chodzi.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#27277

I już to zaliczyłem do swoich Ulubionych na Technorati.com, jednej z najważniejszych witryn dla blogerów.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#27292

Linkowanie do siebie naazajem zwiększa nam PageRank w Googlu. Linkowanie do NPPL też jest ważne, nasz PR to 4. :) Dla porównania S24 ma PR=5. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#27285

i zdjąłem bo mi się widziało bardzo marnie :(

http://www.jareccy.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#27286

Zupełnie niepotrzebnie - większość polskich blogó profesjonalnych ma trójeczkę, an "5" Salon 24 musiał się fest napracować. Większ aczęść moich stron nie przekracza "3", tylko "Blog moich blogów" ma Page Rank=4.
Tak więc trójka jest zupełnie przyzwoitą oceną, ale - jasne - że trzeba starać się o więcej włąśnie dzięki proponowanym działaniom.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#27293

linkowanie do nppl nie jest tylko ważne, ale dla identyfikujących się z nppl najważniejsze! prosiłbym o równoległe prowadzenie wszelkich akcji, czyli także (a może przede wszystkim) na nppl.
nadal "pracujemy" nad tzw. otwarciem na użytkowników, którym chcielibyśmy dać szansę pełnoprawnego udziału w nppl. idzie to trochę ślamazarnie, ale wewnętrzne zmiany regulaminowe będą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#27304

Pomysł na duży plus, wszelako zważ: W KUPIE SIŁA! A więc nie każdy sobie, lecz wszyscy razem! No, może nie wszyscy, tylko NAJLEPSI, NAJWIĘCEJ CZYTANI, NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANI. Ponieważ pojedynczego publicystę przeczyta promill z tych, co powinni. A kiedy będzie dwudziestu (w przyszłości ze stu) z piórami jak sztylety, blog taki może się skutecznie przeciwstawić bezwartościowym manipulatorom.

PS.
Zobacz, o inspirujący, że nie piszę tych słów NA SWOIM BLOGU, albowiem mnie tam mało kto czyta, a jeszcze mniej – komentuje.

pozdrowienia

---------------------------------------
Żeby zrozumieć postępowanie TROGLODYTY trzeba samemu nim być. Problem jednak polega na tym, że jak już się jest TROGLODYTĄ, to się NICZEGO nie rozumie.

Vote up!
0
Vote down!
0

nieważne, co mówisz. Ważne, co robisz.

#27260

Ale każda kupa ma swą masę krytyczną. To by musiało się dziać zarówno w ramach portali jak i nieco ponad nimi, jeśli chodzi o poważniejsze akcje.
To jest bardzo poważny atut, tyle, że najpierw trzeba wziąć się za robotę i Wójcickiego słuchać bo on się na tym zna.

http://www.jareccy.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#27262

a Ty o łupach poważnie, czy żartem? Bom kumaty inaczej.

serdeczności
-----------------------------------------
Żeby zrozumieć postępowanie TROGLODYTY trzeba samemu nim być. Problem jednak polega na tym, że jak już się jest TROGLODYTĄ, to się NICZEGO nie rozumie.

Vote up!
0
Vote down!
0

nieważne, co mówisz. Ważne, co robisz.

#27266

Ale po kolei, panie dziejaszku. :)

http://www.jareccy.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#27279

gadka na wabia, znaczy? Będę się nadal upierał względem zgromadzenia w jenym blogu wielu poczytnych.

za jednosobowy kolektyw

M.J.
==================================
Żeby zrozumieć postępowanie TROGLODYTY trzeba samemu nim być. Problem jednak polega na tym, że jak już się jest TROGLODYTĄ, to się NICZEGO nie rozumie.

Vote up!
0
Vote down!
0

nieważne, co mówisz. Ważne, co robisz.

#27282

Właśnie siedzę nad dodawaniem stron niepoprawnych do stron społecznościowych. Strony niepoprawne biorą ze swojej listy linków na Piotr Wójcicki - Długa Rozmowa. Jeśli ktoś zauważy brak swojego bloga na tej liście niech da tu znać, to uzupełnię.
A przy okazji jeśli ktoś, kto nie zasubskrybował tej strony wejdzie na nią, to - bardzo proszę - niech kliknie i zaprenumeruje. Dziękuję.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#27313

Zerknijcie na listę linków, którą zamieściłem na swoim blogspocie. http://podgrzybem.blogspot.com/
Jeśli kogoś brakuje, dajcie znać

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#27340

Idę do Cię! Wejdź i do mnie dla porównania.
Mam aż 3 strony na linki he he...

http://www.jareccy.pl

Vote up!
0
Vote down!
0
#27349

Krzysztof J. Wojtas
Jestem za takimi inicjatywami. O czymś podobnym mówiłem na spotkaniu Niepoprawnych - m.in. Gawrionowi.
Myślę, że trafiasz w czas i miejsce.
Tyle, że ja mały bloger jestem i do tego indywidualista.
Wszystko widzę inaczej niż większość. Z mało kim jeszcze się nie pokłóciłem;-)
A tak w ogóle; sugerowałbym pewne formy organizacyjne i np. raz na dwa, trzy tygodnie, organizować akcję tematyczną. W szerokim spectrum. Tak, żeby był odzew w mainstreamie.
Pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#27369

a wyłupimy...
a POtem niech będzie POtop niezatapialnych....

Vote up!
0
Vote down!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#27386