BRAWO PUTiN I TOWARZYSZE

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat

Brawo, brawo, brawo !!!

 

 

Okazuje się, że nikt na świecie nie potrafi być tak "twardy" jak Wy.

Twardy tu oznacza – okrutny, zakłamany, perfidny i zdradziecki. Oznacza także mściwy, bezwzględny i jak kłamstwa i ofiar jest za mało, to nadal atakujący i szukający dalszych ofiar.

Czyngis-Chan, tam w swoim niebie, czy piekle jest z ciebie Putinie dumny!

 

Twórcy i mocodawcy najgorszych terrorystów na świecie, bezwzględnych fanatyków, którzy na chwilę wkładając papierosa do ust, spokojnie i na zimno ścinają głowę klęczącego więźnia;

spokojnie i na zimno, nie przerywając palenia, gwałcą dziesięcioletnią dziewczynkę;

załamali się.

 

Ci islamscy "twardziele" nie mieli tyle mocy wobec prawdy, by trwać w kłamstwie jak ruscy towarzysze i przyznali się, że to oni zestrzelili ukraiński samolot ze 167 niewinnymi ofiarami na pokładzie. Oczywiście zrobili to "przez pomyłkę". Nawet gotów jestem im uwierzyć, bo widziałem jak potrafią wpadać w panikę, jak histeryzują i jaki bałagan wytwarzają.

Czasy Kserksesa, Dariusza, czy Cyrusa i potęgi dumnej Persji przeminęły. Na ruinach powstał haniebny Iran ajatollahów. Tchórzy, w których jednak drzemie jakaś iskra perskiej godności.

 

Nic nie drzemie w sercach ruskich władców – spadkobierców mongolskich hord i tatarskich zbrodniarzy.

Dlatego niem mam nadziei, że kiedykolwiek coś od nich się dowiemy o prawdzie Smoleńska.

 

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Iran też szedł w zaparte.Ale prezydent Ukrainy powiedział - sprawdzam. Tyle wystarczyło.Człowieka który był w 2010 premierem Polski, nic nie tłumaczy.  Nie chciałbym być w jego skórze. Mimo tych zaszczytów, pieniędzy, funkcji. Wspólnicy morderców są mordercami. Bez dwóch zdań.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1614624

To prawda. Tusk nie pytał. Sądzę, po tym co widziałem, że on to nawet oddał ruskim z westchnieniem ulgi, że nie będzie się tym zajmował.

Pytaniem istotnym dla mnie jest - czy jeszcze za jego życia dowiemy się i zdobędziemy w sensie procesowym pewność, że on również brał udział w planowaniu i przygotowaniach do ataku.

.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1614631

Nawet jeśli nie planował, i nie przygotowywał to zacierał ślady i osłaniał morderców. Jest przestępcą.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1614633

Możecie wziąć to za zarozumialstwo - ale po pierwszych zdjęciach z miejsca katastrofy samolotu w oczy raziło rozdrobnienie szczątków strąconej maszyny! To przywodziło na myśl obrazy ze Smoleńska. Nie miałem cienia wątpliwości - co się stało! To już 3-cia ruska rakieta...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1614652

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1614696

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

sprwdzc w wlsnym kbl l nrbl. Jk kndyjsk prmr Trd jk prwszy przywdc pnstw n swc stwrdzl z n pdstw nfrmcj z wywd, smlt zstl zstrzlny, t tn bndrwsk pmt jszcz brnl rnczykw z t nprwd z trzb czkc n sldztw, l jk mnd zbczyl z rn s przyznl t dpr zmnl zdn. Jk nplm n frm plskm zrz p ktstrf, z smlt tn zstl strcny t bydl plsk s wysmwl z mjg wps, ddjc z jszcz byl sztczn mg trzy ldnk trmbryczn,c swdczy clkwtj gnrcj zdblnn splcznstw, ktr n m zdlnsc nlzwn fktw. Tn krnsk bndrwc zpmnl z nd krn tz zstl zstrzlny pszrsk smlt, b krn n zmknl przstrzn pwtrznj, prwkjc tym w prfdny spsb d tg c s stl.Tk z nch zmkn mrdy b s w jkjs mrz tz wsplwnn strcn przz kcpsk sly mlzyjskg smlt. Sytcj w rn n jst tk jk psz tr czrn bl, tm jst pdzl n rzd sly plnjc rwlcj, tkz n swtlych rnczykw tskncych d rzdw Rzy Pchlwg,ktrzy wyjzdzj n zchd, zby tm s czyc prcwc, wlsn w tym smlc t byl wkszsc tych c z rwlcj n zwl chcl mc wsplng. Pytn trz jst tylk czy gwrd rwlcyjn zstrzll clw tn smlt wdzc kt tm lc dkd, czy t tylk kmpltny brk kntrl nd sytmm brnnym, czy tz kcpsk prwkcj? b jst brdz prwdpdbn z t nstrktrzy ptsw tm dpll rkty. Mz t 132 pszrw w tym pnd 60 z bywtlstwm kndyjskm wyltjcych w czs wjny z rn zstl znnych przz gwrdzstw z zdrjcw dknl gzkcj?- c n jst n prwdpdbn. Jk zwykl pkcpskzydwsk kry plj. l t nc n gn s mzc d srnj wszj zydwskj zpy plwc, tk prwd wyplyn.
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1614699

Człowieku, jesteś chory. Jak można twierdzić, że Ukraina jest współwinna? Nienawiść zupełnie zatruła umysł. Tak to jest z hejterami, że stają się gorsi od tych, których wymyślają sobie jako wrogów

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1614730

Biegli z dziedziny lotnictwa cywilnego w swoich medialnych wypowiedziach nie mają wątpliwość iż nie była to pomyłka Iranu. Pasażerskie samoloty posiadają transportery wysyłając sygnały o nich. A co na to świat ?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1614625

Popraw - transpondery, a nie transportery. Transponder to automat odzewowy. To znaczy wysyłasz do celu pik - zapytanie "ktoś ty?", a on podaje swoją nazwę i symbole.

Czy ty myślisz, że rakiety bojowe interesują się transponderami i czym właściwie jest cel? Latawcem, czy Jumbo Jetem?

Absolutnie nie. Kontroler podaje namiary przestrzenne, rakieta tam się kieruje i jak złapie kontakt, to już działa autonomicznie i zawrócić jej nie można.

To były sekundy, a może nawet ułamki, bo pułap był dopiero około 2000 metrów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1614630

 

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zabrał głos w tej sprawie. "Dzisiejszy poranek nie był dobry, ale przyniósł prawdę. Jeszcze przed zakończeniem prac komisji międzynarodowej Iran przyznał się do winy" - czytamy w oświadczeniu, opublikowanym na Facebooku

https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2434192646831097

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1614639

I co? Mięczak niczego się nie domaga?

Trzeba tam wysłać marszałka Grodzkiego. On już zadba by wydoić od Iranu maksymalną kasę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1614643

Czarne skrzynki ukraińskiego samolotu lecą z Iranu do laboratorium we Francji. Skrzynki TU-154 M , od 10 lat , przetrzymuje Moskwa.

Tusk zbadałby je w Moskwie on ma zaufanie do Putina jeszcze by się przytulił

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1614645

Co wy na to panowie Tusk i Komorowski? Czy młodzieniec, prezydent Ukrainy was skompromitował wobec Smoleńska?

Володимир Зеленський

@ZelenskyyUa

This morning brings the truth. Ukraine insists on a full admission of guilt. We expect Iran to bring those responsible to justice, return the bodies, pay compensation and issue an official apology. The investigation must be full, open & continue without delays or obstacles.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1614657

Przed paroma minutami szef brytyjskiego wywiadu MI6 Alex Younger:
Nowoczesne systemy obrony przeciwrakietowej i przeciwlotniczej dostarczone Iranowi do obrony Teheranu w ub.roku nadal są obsługiwane przez kadrę wojskowa Rosji.Tylko w tym roku ich liczbę szacuje się na 180 żołnierzy i oficerów

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1614663

Podliczymy teraz ile "zemsta" za śmierć tego terrorysty spowodowała ofiar : 8 zginęło w ataku,56 na pogrzebie i 176 w samolocie. Razem ok 240 osób.

Zadziałał efekt motyla ?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

White Lives Matter

#1614665

i jestem blisko osiągnięcia pewności. Wczoraj zamieściłem tekst poświęcony "STO SIEDEMNASTEJ MIESIĘCZNICY SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI", rozważając kilka prawdopodobnych hipotez dotyczących prawdopodobnych sprawców środowego zamachu na ukraiński samolot pasażerski. Po upływie kilkunastu godzin, gdy całkiem nieoczekiwanie do zamachu przyznali się irańscy strażnicy rewolucji - wtedy nagle jedna z moich hipotez zarumieniła się bladą czerwienią:

"Jest jeszcze całkiem niegłupia koncepcja zestrzelenia tego samolotu przez rosyjskich zielonych ludzików, działających na moskiewskie zlecenie. Rosjanie mają dość oczywisty motyw. Im również mogłoby zależeć na zaostrzeniu konfliktu pomiędzy Iranem a USA.
Zamach i odpowiednie wyreżyserowanie dalszego przebiegu wydarzeń mógłby łatwo przyczynić się do rozgrzania tej awantury. Rosyjskie korzyści polityczne z takiej prowokacji byłyby oczywiste. Klasyczne gry operacyjne rosyjskich służb specjalnych."

Faktem jest, że władze Rosji od dawien dawna rozwiązywały swoje najpoważniejsze problemy polityczne posługując się katastrofami lotniczymi, często realizowanymi cudzymi rękoma i pod obcą flagą. Na przykład zamach na Władysława Sikorskiego, zbrodnia smoleńska 2010 roku. Bolszewicy nie cofali się przed tym sposobem wygrywania dyskusji także w konfliktach wewnętrznych. Na przykład rozwiązanie problemu strategicznego sporu w Biurze Politycznym oraz dowództwie Armii Czerwonej po wojnie sześciodniowej jesienią 1967 roku - w przepięknej katastrofie lotniczej. Ta katastrofa doprowadziła do przeforsowania strategicznego programu Jurija Andropowa.

A więc irańscy Strażnicy Rewolucji mogli być idealnym narzędziem starych i wytrenowanych w takich chwytach bolszewików. Moim zdaniem jest tylko jeden powód, dzięki któremu coraz częściej ich akcje sypią się, albo dają efekt odwrotny od zamierzonego - oni są zbyt anachroniczni.

A w tym konkretnym przypadku ajatollachom nie bardzo zależy aby były ujawnione takie ich konszachty z Rosjanami, ponieważ to bardzo mocno osłabiłoby ich pozycje w rozgrywce z Ameryka i NATO. Szczególnie, że ich ważnym rosyjskim łącznikiem był własnie usunięty generał Ghasem Solejmani. Możliwe jest nawet to, że ten konkretny rezultat może wróżyć początek końca współpracy irańsko- rosyjskiej. Może tak być, ponieważ ajatollahowie chociaż są władcami innej cywilizacji, to jednak nie są naiwni i wyraźnie widzą słabość rosyjskiego cherlawego imperium.

Nawiasem mówiąc porażka aktualnych rosyjskich prowokacji jest bardzo podobna do ich klęski w czerwcowej wojnie sześciodniowej 1967. Ich systemowa przegrana ma analogiczne źródło w ogromnej przewadze technologicznej współczesnej cywilizacji homo sapiens nad skarlałą potęgą rosyjskich oligarchów. Już nawet przywódcy Iranu zaczynają dostrzegać, że bolszewiccy imperialiści już dawno wykupili bilety do piekła. W 1967 rosyjska technika wojenna dostała lanie dzięki systemowi AWACS, użytemu do kierowania polem walki.

Dzisiaj, internet, telefony komórkowe i monitoring kosmiczny dostarczyły pełną wiedzę o przebiegu wydarzeń. Irańscy wieśniacy telefonami komórkowymi sfilmowali uderzenia rosyjskich rakiet, a wywiady większości poważniejszych krajów miały dostęp do informacji z "pola walki" dostarczanymi w czasie rzeczywistym. A technika kosmiczna to nie tylko Waszyngton i Moskwa, a odpowiedni to tego celu sprzęt produkowany jest nawet w takich krajach jak Polska (https://satrevolution.com).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1614692

Powtórzę fragment mojego komentarza na innym portalu:

 

Czy w Teheranie startowały samoloty jeden za drugim? Nie chce mi się szukać, więc może były długie odstępy. Prawidłowo Iran powinien na czas akcji lotnisko zamknąć.
Czego się w międzyczasie dowiedziałem:
1. To były nowe rosyjskie rakiety, do których nadal było 170 osób rosyjskiego personelu szkolącego Irańczyków.
2. Do odpalenia przyznały się siły, nie regularnego wojska, tylko jednostki elitarne podlegające bezpośrednio ajatollahowi.
3. Istnieje też takie przypuszczenie - Amerykanie często ewakuowali swój personel i agentów na kanadyjskich paszportach. Iran mógł uzyskać informację, że tym samolotem uciekają Amerykanie i zdecydować się na atak.

Ale wygląda na to, że wszyscy chcą uspokojenia i wyciszenia tragedii.

 

Punkt pierwszy wypisz wymaluj potwierdza Twoją hipotezę zielonych ludzików. Instruktorzy zestrzelili, więc niech się Irańczycy martwią. Ruskie jak najbardziej są zdolni do takiej podłości.

A ja prosiłbym Ciebie i Romana M, jako znawców sprawy smoleńskiej o dokonanie analizy porównawczej obu tragedii, w tym także reakcji prezydenta Ukrainy.

Co do spraw obserwacji satelitarnej obu zdarzeń napisałem już tak (było to w odpowiedzi na pytanie, dlaczego światowe służby nie ujawniają posiadanych obserwacji)

 

:

Na początek istotne pytanie. Czy ma pan chociaż pobieżną wiedzę o operacji i kontroli pasywnych i aktywnych narzędzi kontroli wywiadowczej, ze szczególnym uwzględnieniem satelitów wywiadowczych? Ja tego nie wiem, więc w paru słowach wytłumaczę.
Od momentu egzekucji generała Sulejmaniego i gróźb odwetu ze strony Iranu, co najmniej oczy dwudziestu, jak to się mówi - satelitów szpiegowskich - przeróżnych, więc na pewno przede wszystkim amerykańskich, rosyjskich, chińskich, czy nawet izraelskich i koreańskich, były skierowane na obszary Iraku, Iranu i dookoła. Kiedyś tam w kosmosie montowano najlepsze na świecie aparaty fotograficzne, szwedzkie Hasselblady ( taki Hasselblad H6D-100c - cena tylko 156 407,00 zł). Teraz rejestratory wideo plus czujniki wszelkiej aktywności elektromagnetycznej w szerokim spektrum, w tym podczerwieni, oraz wykrywanie i analiza ruchu, mają taką rozdzielczość, że można z kosmosu czytać gazetę. I to wszystko patrzyło także na Teheran i parę tysięcy ludzi obserwowało "on-line & real time" co się dzieje. Widzieli dokładnie start rakiet, lot i wybuch po osiągnięciu celu. Wystarczy?

Czy pan sądzi, że taki niewiele znaczący lot TU 154 do Smoleńska był również priorytetowo obserwowany? Że ktokolwiek desygnował satelitę i umieścił go tak, by było cały czas widać cały lot z Warszawy do Smoleńska? Powiem panu - ktoś to na pewno zrobił - to przypuszczalni zamachowcy. Więc najprawdopodobniej Rosjanie, a może też Niemcy, jeżeli mieli przecieki. Czy Amerykanie mogli mieć również przecieki, że coś się wydarzy? Całkiem możliwe. Więc jeśli podglądali, to w sposób tajny, a jeśli coś ujawnią, to w optymalnym DLA SIEBIE momencie.
Co my możemy powiedzieć? Może mają dowody, może nie mają. Poza tym jeżeli zrealizowano najbardziej prawdopodobny scenariusz, czyli fałszywe naprowadzanie, a potem odpalenie uprzednio zainstalowanych, prawdopodobnie w czasie przeglądu, ładunków wybuchowych, to co satelity z całą pewnością mogły zauważyć?
Rosjanie to nie Irańczycy. A precyzyjnie zaplanowana operacja to nie irański chaos i histeria.

Janusz

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1614693

Jest wśród naszych niepoprawnych kolegów kilku znakomitych znawców tematu. Dlatego, znając swoje miejsce w szeregu i pełen pokory wobec rzeczywistych kompetencji, mogę posługiwać się zdrowym rozsądkiem oraz znaną łacińską wskazówką: is fecit, cui prodest.

Dlatego i teraz i 10 kwietnia 2010 roku podchodzę do sprawy bardzo podobnie, samodzielnie posługując się własnym rozumem i posiadanymi informacjami. Dla przykładu podam jaki miałem pogląd w chwili gdy dowiedziałem się o smoleńskiej zbrodni. Cytuję:

__________________________________________________

Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą.
michael, sob., 10/04/2010 - 09:03
Regularny zamach stanu przeciwko polskiej opozycji.
Idealna destabilizacja Państwa polskiego.
To nie mógł być przypadek.

Taki mam pogląd.

__________________________________________________

Koniec cytatu. A tutaj link do źródłowego tekstu z 10.04.2010 roku - [link]

KOMENTARZ:
Polskie władze i polscy specjaliści wiedzą co się zdarzyło - ale aby ta wiedza mogła być skutecznie wykorzystana musi być bezspornie udowodniona, ale nawet wtedy ... parafrazując ... jeśli wiemy, to w sposób absolutnie niepodważalny, a jeśli coś ujawnimy, to w optymalnym DLA SIEBIE momencie.

Ta wiedza może być bronią ścinającą z nóg kończąc kilka paskudnych karier, które i tak zasługują na koniec z wielu różnych innych powodów. Udział lub efektywne pomocnictwo w tej zbrodni to jest ich finis coronat opus.

Ja sam mam w swoich zbiorach konkretne materiały wskazujące na konkretne działania konkretnych ludzi podjęte w złej wierze przeciwko fundamentalnym interesom polskiej racji stanu. Są to realne, udokumentowane działania, których celem było ograniczenie lub całkowite odebranie Polsce zdolności do samodzielnego rozwoju, pozbawienie konkretnych aktywów, lub odebrania dostępu do ich eksploatacji... itd.

Wiadomo o co chodzi, lista jest długa.  

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1614697

Pamiętam jak dziś moje pierwsze myśli po usłyszeniu wiadomości 10 kwietnia 2010.

Byłem akurat w wannie. Po usłyszeniu szok i niedowierzanie. Pierwszy odruch - zadzwoniłem do żony, córki, syna, że stało się coś strasznego i należy się spodziewać jeszcze gorszego.

A potem zacząłem rozmyślać. Nie pamiętam jak długo, ale woda całkiem ostygła.

Pierwsza impresja klasyczna - ruski burdel i tandeta. To spowodowało katastrofę. Ale zaraz - trzy dni temu, jak Tusek przyleciał, było wszystko ładnie, pięknie. Ale, ale... Był też przecież Putin, więc musiało być dobrze. A potem chłopaki pozbierały zabawki i odleciały. W Smoleńsku została siermiężna ruska rzeczywistość.

W miarę jak szok ustępował, emocje zaczęły opadać i napływały fragmentaryczne informacje, w tym zdjęcia i filmy, rozpoczęła się żmudna praca analityczna.

Szkielet różnych koncepcji stanowił czworokąt, który szybko wybił się na plan pierwszy z podświadomości: Lech Kaczyński - Putin - ruski samolot - Smoleńsk, Rosja. Putin nienawidził polskiego prezydenta. Kaczyński ośmieszył go przed światem parokrotnie i osobiście znieważył. Tego kagiebista nigdy nie puszcza płazem. Putin, by zdobyć władzę, rozpętać wojnę w Czeczeni, wysadził bloki mieszkalne zabijając niewinnych ludzi. Czyli jest zdolny do każdego mordu, jeżeli coś na tym zyskuje. A na śmierci Polskiego prezydenta, oprócz zemsty, zyskuje dużo.

Ruski samolot parę miesięcy wstecz miał okresowy przegląd w zakładach w Rosji. Można było przy nim pomajstrować.

Smoleńsk to dzika Rosja. Tu też można było pomajstrować, by stworzyć śmiertelną pułapkę.

To aż za dużo sprzyjających okoliczności, by można nad nimi przejść spokojnie. Tak więc hipoteza zamachu staje się bardziej prawdopodobna niż hipoteza katastrofy lotniczej.

 

A potem rozpoczęło się przemyślanie setek sytuacji w temacie - jak to się stało?

I od razu uwagę zwróciło to, że niemalże natychmiast ruszyła potężna maszyna propagandowa, wprowadzająca zamęt i stek kłamstw. Po co jeżeli to był zwykły wypadek?

Późniejsze fakty, od zachowania Komorowskiego, poprzez niemalże siłowe przejęcie siedziby i biura prezydenta, kiedy nawet jeszcze oficjalnie nie stwierdzono śmierci, sztuczne i teatralne zachowanie Tuska w Smoleńsku i jego, jakby wymuszone i ustalone (na molo w Sopocie?) decyzje - oddanie całej sprawy w ręce towarzyszy. To przecież absurd!

Toteż praktycznie 10-tego wieczorem byłem w pełni przekonany, że dokonano skutecznie zamachu na głowę państwa polskiego. I przez te niemalże 10 lat swojego przekonania nawet na moment nie zmieniłem.

I dla mnie sprawa jest ciągle otwarta i gorąca. Nie dajmy zamieść tego, tak jak było z wypadkiem generała Sikorskiego.

 

.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1614748

Amerykanie twierdzili, ze przekazali rzadowi polskiemu zdjecia satelitarne ze Smolenska. Czy ktos z Panstwa wie cokolwiek na ten temat?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614735

Tam o żadnym zamachu ani spisku nawet mowy być nie może. Przewielebny i świątobliwy Najwyższy Przywódca Islamskiej Republiki Iranu, ajatollah Sajid Ali Hosseini Chamenei, uroczyście i solennie obiecał wszystkim swoim dzielnym wojom, którzy wiernie odbywają obowiązkową służbę w Irańskiej Obronie Przeciwlotniczej, za każdy zestrzelony amerykański samolot skrzynkę pepsi i młodego wielbłąda. I nieszczęście gotowe.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1614698

Premier Kanady chyba jako pierwszy wyraził oficjalnie pogląd, że nie doszło do katastrofy lecz przypadkowego zestrzelenia ukraińskiego samolotu nad Teheranem. Nie upłynęło wiele czasu od tego stwierdzenia, jakby żywcem wyjętego z moskiewskiego słownika propagandy i dezinformacji, a ajatollahowie, kajając się przed całym światem, przyznali się do tego przypadkowego zestrzelenia.  

Wiele jednak wskazuje na to, że tego zbrodniczego aktu terrorystycznego dokonały moskiewskie "zielone ludziki" na polecenie najwyższej władzy na Kremlu. W ten sposób Putin pokazał swemu otoczeniu, szczególnie pretendującym do schedy po nim (wobec całej serii ostatnich dotkliwych porażek Moskowi), że nadal niezachwianie dzierży ster władzy. Nieprzypadkowo też wybrano jako cel samolot (amerykański) ukraińskich linii lotniczych wypełniony w większości irańskimi emigrantami z kanadyjskim obywatelstwem, których trudno posądzać o sympatie dla reżymu ajatollahów.

Pozdrawiam

     

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1614738

Nie znam w polityce większej cipy niż premier Kanady.

Wczoraj widziałem, że bródkę sobie zapuścił, by dodać męskości. Co za ciul.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1614749

I tak łagodnie go określiłeś. Ale jeszcze gorsze jest to, że więcej niż połowa Kanadyjczyków wpada w orgazm na jego widok. Tymczasem Kanada schodzi na psy, choć trafniej byłoby powiedzieć, że stacza się jak kula śniegowa ze stromej góry.  

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1614750