Cisi poplecznicy Tuska

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Czy ciągle jeszcze spora siła Tuska i jego ferajny opiera się tylko na lemingach, tych młodych, wykształconych z dużych miast i na rzeszy kombinatorów, podpiętych finansowo do rządowej machiny rozdającej kontrakty i przewalającej przetargi?
Czy to tylko zachodnie, głównie niemieckie media, propagujące pupila Angeli Merkel spajają ludzi podtrzymujących nie-rząd?
 
Nie proszę państwa, są niestety osoby popierające Tuska po naszej prawicowej stronie. A najgorsze jest to, że jest sporo takich, piszących jako blogerzy i komentatorzy na popularnych prawicowych portalach.
 
Kto to taki? Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba przypomnieć pewne zasady uprawiania polityki przez obecną ekipę.
Otóż oprócz zapewnienia sobie popracia wyżej wspomnianych lemingów i podwiązanych pod układ kombinatorów, trwa nieustanna manipulacja wokół prawej strony, która jest w opozycji do rządów Tuska.
Chyba już największy tuman zdołał pojąć, że podstawą polityki obecnej ekipy jest kompletna bezideowość i maksymalne nic – nierobienie. Jednakże może to oburzać sporą część społeczeństwa. Trzeba więc się nią zająć, tak, by nie była w stanie głośno i skutecznie protestować.
 
Ten segment pacyfikacji potencjalnie opozycyjnych obywateli realizowany jest w postaci dwóch głównych filarów: utrzymywanie społeczeństwa w stałym rozedrganiu emocjonalnym, oraz niedopuszczenie do jednoczenia się i krystalizowania się ośrodków opozycji.
 
I jedno i drugie realizuje przede wszystkim propaganda uprawiana przez pro-rządowe mass-media, które, niestety, stanowią ponad 90% wszystkich publikatorów. Wrzeszczącymi tytułami i podsuwanymi bzdurnymi tematami, takimi jak kibice, nietrzeźwi kierowcy, czy słynna mama Madzi, skutecznie utrzymują emocjonalne i nerwowe napięcie narodu. Jesteśmy wprost bombardowani codziennie klęskami, katastrofami i tragicznymi informacjami, tak byśmy nie znali dnia, ani godziny. Tak, byśmy byli ciągle na granicy silnej nerwicy, bez spokoju i bez poczucia bezpieczeństwa.
Taka działalność wywołuje postawę psychiczną, w której ludzie się łatwo denerwują, są kłótliwi, swarliwi i nie mają do nikogo zaufania. Bo propaganda dobitnie ukazuje, że draniem może być każdy – policjant, lekarz i ksiądz. Na drugiego człowieka należy patrzeć z najwyższą podejrzliwością i w żadnym wypadku nie można mieć do niego zaufania.
 
Tak przygotowany psychicznie i nerwowo naród, co jest oczywiste, trudno się jednoczy. Prawicowe inicjatywy starające się rozbudzić ruch obywatelski rozbijają się o postawy bierności i nieufności, wytworzone przez oficjalną propagandę.
Z własnego doświadczenia wiecie, że nawet spotkania towarzyskie zamierają, czego nie było nawet w trakcie trwania stanu wojennego. Bylismy wówczas znacznie bardziej zjednoczeni. Teraz to tylko pojedyncze atomy, gotowe zebrać się w 200 tysięcznym tłumie na Skwerze Kościuszki w Gdyni, by oglądać upadłe gwiazdy w Noc Sylwestrową. Wolą to, niż spędzanie tej nocy w gronie przyjaciół, bliskich osób i we własnej atmosferze. Nie, wolą stać godzinami w tłumie obcych, niczym nie zjednoczonych ludzi.
I wszyscy są tak nerwowi, jak nigdy. Wściekły facet, dodatkowo pobudzony alkoholem wjeżdża na chodnik i zabija sześć osób. W Krakowie, młodzi ludzie uzbrojeni w maczety, noże i pałki zatrzymują samochód, wyciągają kierowcę i smiertelnie go masakrują.
Zwykli obywatele robią to, co kiedyś było wyłączną domeną oprawców z UB, KBW, czy ZOMO.
Co się porobiło ?!
To się porobiło, że tak bez przerwy jesteśmy na siebie napuszczani. Mamy być emocjonalnie rozedrgani, źli, a nawet wściekli. Lecz nie na władze, nie na rząd, ale sami przeciwko sobie.
Tak, byśmy się nigdy nie mogli zorganizować.
 
No dobrze, ale co z tym internetem?
Zostawmy na boku te wszystkie facebooki, onety i tym podobne, które utworzono specjalnie dla lemingów, by mogli się zabawiać. No i oczywiście dla ministra Sikorskiego.
Zajmijmy się tym segmentem internetu, który popularnie nazywa się prawicową blogosferą, a który składa się z szeregu portali społecznościowych, o większej i mniejszej popularności.
Teoretycznie powinien tutaj panować ład i porządek. Przebywa tu bowiem elita, najbardziej świadoma część opozycyjnego społeczeństwa. Niestety, tak nie jest. Zgodnie z prawami statystyki i pod naporem propagandowej psychologii, również tutaj mamy emocjonalne rozedrganie i niemożliwość jednoczenia się.
Czyli dokładnie to, co aparat Tuska realizuje w stosunku do społeczeństwa.
Mamy więc w prawicowej blogosferze rzeszę cichych popleczników Donalda.
 
W dużej mierze są to, jak to nazywa pan Jerzy Targalski, patrioci – idioci.
Idiotów – patriotów na każdym prawicowym portalu jest sporo. To oni zazwyczaj uzurpują sobie prawo do władzy nad portalem. Mając głowy zapełnione kalkami hasełek i zawołań, tak, że nie ma już miejsca dla rozumu, narzucają tematy dyskusji, oceniają wszystko w koło, starając się rzeczywistość dopasować do prymitywnego schematu, który sobie w swoich mózgach stworzyli. Ponieważ jednak, przygotowani przez tuskową propagandę, są emocjonalnie podminowani, to cierpią na syndrom oblężonej twierdzy. Nie ufają prawie nikomu. Tworzą wyłącznie kliki tak samo myślących. I najgorsze, starają się całkowicie zawłaszczyć prawicową scenę. Ktokolwiek samodzielnie myślący, nie używający bez przerwy wytartych haseł, jest, musi być wrogiem. Akcje wyszukiwania podstępnych agentów, fałszywych prawicowców i niepewnych osobników trwa nieustannie. Zajmuje im to większość czasu. Potrafią wejść na każdą merytoryczną dyskusję i rozpieprzyć ją w trymiga, projektując swoje fobie i szukając wrogów.
Najbardziej twórczy spośród nich tworzą zadziwiające teorie, kompletnie odrealnione, które byłyby śmieszne, gdyby nie to, że to nasze prawicowe.
Często jest to pseudo patriotyczna ekstaza religijna, w której się głosi, że Polska jest Jezusem narodów i musi przejśc podobną drogę cierpienia, by zbawić świat. Albo wprost przeciwnie – Polska, by osiągnąć sukces i pociągnąć narody, musi powrócić do swoich pra-słowiańskich korzeni i ze Światowidem i Swarożycem na sztandarach, tworząc nową polską cywilizację, powieść naród do zwycięstwa.
Cóż oryginały i ekscentrycy są i byli zawsze. A internet dał im możliwość wypowiadania swoich fantasmagorii. Tylko dlaczego mącą w głowach na prawicowych portalach? Przecież to jest dokładnie to, o co Tuskowi i ekipie dokładnie chodzi. Sianie zamętu i odciąganie od najważniejszych spraw dla kraju i narodu.
 
Portale prawicowe stały się też miejscem produkowania się notorycznych pieniaczy i besserwisserów. Ci są napięci emocjonalnie nawet bardziej niż przeciętni patrioci-idioci. Awantury na portalach wybuchają bez przerwy. Pyskówki zajmują sporą grupę ludzi. A praca dla kraju, dla nas, leży. No i wróg się cieszy.
 
Oczywiście, są cały czas między nami funkcjonariusze, którzy dbają, by ten stan rzeczy nieustannie podtrzymywać. I jakże często są to ci najgorliwsi, najbardziej mącący i właściciele jedynej słusznej racji, patrioci – idioci.
 
Powiedzcie sami. Jak tutaj budować silną prawicę? Jak w końcu stworzyć silną reprezentację, która przegna uzurpatorów, zdrajców narodu.
Wszyscy chcemy tego samego – "Ojczyznę wolną racz dać nam Panie".
Ale niektórzy jakby mniej chcą. Bo musieliby zniknąć, wrócić do swych codziennych obowiązków. A tak mogą w tym stanie marazmu i zawieszenia brylować. Tocząc z ust jadowitą pianę, złość i nieufność, podpierani przez rozhisteryzowane kobiety, które nie znalazły szczęścia w życiu.
Oto właśnie jak realizuje się wyrafinowana propaganda fachowców, których Tusk zatrudnił.
Prawicowa blogosfera pełna jest jego cichych popleczników.

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (3 głosy)

Komentarze

kolejny wpis.Dlaczego, to proste przez nieróbstwo PIS-u.
Pozdrawiam z "10" w tle.

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#399062

Tak, to ostatnia chwila, żeby się zmobilizować i rozpocząć ostrą walkę.
Dlatego System dba, byśmy byli skłóceni i żarli się między sobą.

Serdeczności

Vote up!
1
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399064

mineło sporo czasu od kiedy wszedłem na strony które mają w nazwie prawica com, net i podobne.Po przeczytaniu kilku tematów i komentarzy pod nimi ,wystraszyłem się bo pomyślałem:znalazłem się na jakimś komunistycznym portalu.Teraz nawet nie sprawdzam czy coś się zmieniło.Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
-1

staryk

#399073

Witam

To jest naprawdę przykre. Tyle ludzi pełnych złości.
Złość i strach powinny być po drugiej strony barykady.

Tu potrzebne jest budowanie, a wiadomo - "zgoda buduje".

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399104

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ossala nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tylko się wam kierunki po...ten...tego...

Tak trzymać.
Mnie tam bardzo cieszą średnie za wasze wypociny coś na poziomie 3,3 (tuż nad glebą), bo rozumiem, że niesprzedajni są również zmobilizowani!

Vote up!
0
Vote down!
-2
#399123

Pozwól, ze się nad tobą pochylę. Przyłożę ci dłonie do ciała. Ono płonie! choroba cie trawi,,, Zły robak zagnieździł się w twoich trzewiach i zżera ciebie od środka.

Chcesz tego? Chyba nie.

Musisz odbyć kurację. Inaczej to cie zabije.

Vote up!
2
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399208

Robicie przysługę POlszewikom.

Ato PIS be,a to Jarosław to,a to tamto,byle wylać pomyje,i zniechęcać ludzi,by głosować na PIS.

A pieprzysz by się łączyć,z kim jak nie z PISem możemy tylko pokonać POpaprańców Tuskowych.

Według ciebie kto ma poprowadzić,Korwin czy RN,z poparciem
gdy wiat dobrze wieje,tak cóś koło 0,5%,takie teksty jak twoie
dobre są na zebraniach PO,gdzie całe zło to PIS.

Więc nie wciskaj mi kitu,że pragniesz zwycięstwa,ale takim myśleniem jak twoim,to pewno chodzi ci o zwycięstwo dla POlszewi.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399068

Jeśli ktoś chce zagłaskać PIS, za te sześć lat, to Jego sprawa. Nic tak nie motywuje jak krytyka. Będą widoczne efekty, to będę chwalił, na razie nic takiego nie widzę,pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#399071

Gdy chodzi o wolność i niepodległość Polski,niema prócz Boga,ważniejszych spraw,a nie takie dąsy jak twoje.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399075

Ciągłe zagłaskiwanie tylko utwierdza w przekonaniu, że wszystko jest cacy i nie zmusza do wysiłku. A to prowadzi do samounicestwienia. A przecież nie wszystko jest cacy. Chcemy aby kolejne wybory wygrał PiS i każdy głos krytyczny powinien być przez tę partie analizowany i zmuszać do podjęcia takich działań aby naprawdę wybory wygrać. Chyba tego chcemy.
Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Szpilka

#399114

"Oczywiście, są cały czas między nami funkcjonariusze, którzy dbają, by ten stan rzeczy nieustannie podtrzymywać. I jakże często są to ci najgorliwsi, najbardziej mącący i właściciele jedynej słusznej racji..."
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
-2

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#399069

Właśnie widać gołym okiem,że dyspozycyjni zawsze w pogotowiu.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399072

do agenturalności i tym podobnych rzeczy, to całkowita pomyłka, ucieczka od dyskusji, często obrażanie.
Polska jest zbiorowością, a nie skanalizowanym, bezkrytycznym wielbieniem jedynej słusznej opcji.

Proponuje zajrzeć:

http://niepoprawni.pl/blog/7287/po-wygra-kolejne-wybory

Vote up!
1
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#399074

z tymi funkcjonariuszami. Mnie to tak się wydaje ,że tym pierwszym to jest pan i paru innych, których byle jaka krytyka PiS wręcz doprowadza do szału. Weż się pan opamiętaj i zdejmij okulary albo przetrzyj je żeby zobaczyć co się naprawdę dzieje. Pan zamist pokazać jakąś konkretną metodę na zaradzenie temu czepił się pan jak rzep psiego ogona jazgdyni i Bibrusa. Przecież oni mają rację,że dzieje się żle a wystąpienia PiSu aby wypunktować ten pofajdany rząd tuskowy są za przeproszeniem goowno warte. To co mówi Błaszczyk  a ostatnio i Hofman to takie powtarzanie ,że Tusk jest zły i ich rządzenie jest złe ale uzasadnić to tak aby ludzie rozpoznali to zło nie potrafią i wychodzi masło maślane. Jak tak dale będzie to PiS w wyborach uzyska 30% i nic więcej. Znaczy to, że głosy oddadzą znowu ci sami a nowych ani jednego. Wczoraj już tu pisałem,że Tusk przybija sobie piątki nawet z dziećmi i idzie w kraj jaki to on porządny a zło to przez Kaczorów bo są w opozycji i tak włAŚCIWIE TO NIEWIADOMO czego chcą i szukają dziury w całym.Tymi wystąpieniami o podwyższeniu kar za jazdę po pijanemu to też kula w płot. PiS musi umiejętnie tr dziury pokazywać, mówić niedomówieniami w taki sposób aby pokazywały zakłamanie Tuska i jego rządu. Jak sam Kaczyński nie wystąpi i nie powie to ta reszta jest można powiedzieć nic nie warta bo plecie trzy po trzy i widać tylko ironię na twarzach redaktorków po takich analizach.

Vote up!
1
Vote down!
-1

lupo

#399080

A czego pan się spodziewał,że pseudo redaktorzy ubeckich przekazów medialnych,będą wychwalali pana Kaczyńskiego i PIS.

Skąd się pan urwał,a może wczoraj się pan urodził,że takie bzdury pan wypisuje.

Taki redaktorek z TVPOlska 1,2,info,POlsat,TVN-WSI-24,gdyby chwalił PIS,następnego dnia był by bez robotny.

Może w końcu zrozumiecie,że trwa wojna,o Polskę.

A wy swoimi tekstami do pomagacie by Polska przestała istnieć.

Bo tylko wam prywata,a los Ojczyzny na dalszym planie.

Kto jest wstanie zastąpić PIS,niema i długo jeszcze nie będzie.

A wy tylko umiecie wybrzydzać.

Mnie też wiele rzeczy się nie podoba,ale gdy chodzi o Ojczyznę,moja prywatność się nie liczy,od daje samego siebie dla Ojczyzny.

Panowie dorośnijcie,i nauczcie się co to jest postawa patryiotyczna.

I przestańcie wylewać pomyje,na tych co mogą nam wzyzwolić
Ojczyznę.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399092

Co ja piszę???

Jeszcze raz wielkimi literami:

NA CHWILĘ OBECNĄ NIE MA DLA POLSKI ŻADNEJ ALTERNATYWY WOBEC PISU!!!

Co nie znaczy, że powinniśmy być bezkrytyczni. Bibrus ma dużo racji.
Tu nikt nie uprawia prywaty.
WSZYSCY CHCEMY DOBRA OJCZYZNY, a ja zawsze dodaję, żeby nie było watpliwości - I DOBRA OBYWATELI.

Nie kłóćmy się, tylko zróbmy co w naszej mocy, by PIS uzyskał w głosowaniu 45%

Ps. Robotę trzeba zaczynać natychmiast!

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399102

...napisałeś do Marka Sawickiego :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
//NA CHWILĘ OBECNĄ NIE MA DLA POLSKI ŻADNEJ ALTERNATYWY WOBEC PISU!!! //
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Cieszy mnie Twoja, jasna deklaracja - zresztą nigdy nie miałem wątpliwości, że myślisz inaczej - alle, jest jedno ale :
Mimo, że widzimy wpadki i ułomności tej Formacji... czy wypada prać czyjeś brudy, na publicznym Forum ?
Może Ci blogerzy, którzy mają jakieś uwagi wzgl. dobre pomysły, powinni wygenerować spotkanie z JK, lub grupą posłów PiS ?
Pamiętaj proszę, że na NP. bywa spora grupka palikociarni
czy innych typów spod ciemnej =czyt. - czerwonej - gwiazdy.
Spokojnego wieczoru,
Marek
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Januszu, Dużo zdrowia, Tobie i twoim Bliskim, na cały Rok 2014 AD,
M.S.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#399127

Powiedz, mi proszę, jeśli wszyscy czytają takie forum jak Niepoprawni, dlaczego nie czyta ich PiS?
Dlaczego, aby wstąpić do tej partii, trzeba mieć dwie osoby wprowadzające, czyżby nie przypadkiem po to, aby zbyt wiele osób nie zostało wprowadzonych? Podczas, gdy inne partie polityczne, nie tylko w Polsce, chętnie przyjmują całe rodziny w swoje szeregi,a nieletnie dzieci prawdopodobnie dostają zaproszenie w dniu swojej pełnoletności?
Dlaczego powinniśmy wszyscy pukać do drzwi PiSu, czy nie powinno być odwrotnie i czy to PiS nie powinien zabiegać o to, aby wiedzieć, jakie są nastroje społeczne i czego się od nich oczekuje? Czy parta ta rzeczywiście służy Polsce i Polakom, czy ma być odwrotnie? Czy PiS uważa Polaków za głupców, którymi, dla ich własnego dobra, trzeba kierować i musi wszystko sam?

Kaczyński pięknie przemawia, ale oprócz tych przemów są jeszcze akcje w wykonaniu członków partii, niejednokrotnie popierające przedsięwzięcia PO, takie, od których włos się jeży, ich wypowiedzi sprzeczne ze sobą, np. na temat przynależności do UE i głosowania w całkowitej zgodzie z partią u steru.
Czy faktycznie można się dziwić, że prawica jest zdezorientowana, jeśli widzi takie posunięcia i jest pozostawiona sama sobie i własnym domysłom?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-1

Lotna

 

#399139

Myślałem z czasy PZPR top mroczna przeszłość. To pewnie wymyslili ci z PRL którzy stanowia jadro paraopozycji.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#399197

Nie wiem, może coś usprawnili od tego czasu?
Specjalnie poszłam na strony innych partii, aby zobaczyć jaki tam jest proces. Kanadyjska Partia Konserwatywna, która jest teraz faktycznie partią neokonserwatystów, którzy są o wiele bliżej lewactwa niż prawicy, zaprasza całą rodzinę do zapisania się w szeregi swojej partii. Z otwartymi ramionami. Nie muszę chyba dodawać, że nie skorzystałam.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
1
Vote down!
-1

Lotna

 

#399201

Witaj

Marku,

te portale to jedyne, co mamy.
ja tam nie śmiem przekonywać o czymś Jarosława Kaczyńskiego. To mądry człowiek i podkreślam, wg. mnie jedyny obecnie mąż stanu.

Ja tu jestem by głosić słowa wzajemnego zrozumienia, logiki i zdrowego rozsądku.

Zapalczywi i sfanatyzowani tego nie lubią. Ja wiem.

Ale do zwycięstwa bedzie nam też mądrość porzebna.
Nie tylko zapał i entuzjazm.

Serdeczności.

Vote up!
0
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399140

Niech pan  nie próbuje mi wmówić ,że to co pan tu pisze to jest ratowanie Polski. To w/g mnie robienie zamętu i z tego zamętu nic innego nie wyjdzie tylko przegrana PiS bo jakimś dziwnym środkiem zostaliście zainfekowani i stoicie przy swoim jak uparta koza. Albo przebywa pan tylko w towarzystwie takich jak pan sam i wyobrażacie sobie ,że  czynicie dobro a wszyscy inni to tylko mieszają i nie widzicie,że w opinii społeczeństwa pomimo wpadek PO,  PiS nie punktuje tych wpadek. Natomiast  różne prymitywne Szejnfeldy, Halickie i inne nawalają na PiS odwracając uwagę od problemów w gospodarce, czy bieżących. Przecież chodzi o to aby przedstwiciele PiS potrafili położyć temu tamę bo mają w swoich szeregach takich ,którzy to potrafią ale nie jest nim np.pan Błaszczyk. Niech pan wskaże  co robić i jak aby PiS uzyskiwał wśród społeczeństwa coraz większą popularność tą pozytywną.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

lupo

#399111

Panie Marku kochany,

a co my tu mamy robić?
Musimy się ścierać, aby w końcu wypracować spójną ideę.
Pan doda to, Lotna tamto i coś wspólnego z tego wyjdzie.
A najważniejsze, że będzie nasze wspólne, a nie Pana, czy pana Lotnego.

Stępmy ostrza naszej zjadliwości i posłuchajmy drugiej strony.
Czasem coś dobrego się urodzi.

Vote up!
1
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399118

Witam mojego prześladowcę.

Pragnę uspokoić - to nie ty zaszantażowałeś mnie groźbą co do mojej wnuczki.
Nawet nie na tym portalu.

Bardzo starałeś się mi szkodzić.
Tak z siebie? Bezinteresownie?

Vote up!
2
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399103

też miejscem produkowania się notorycznych pieniaczy i besserwisserów."
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
-2

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#399132

świetny wpis, trafiłeś w 10. Taka opozycja to nie opozycja. Zanim niektórym się otworzą oczy, znowu będzie za późno na jakiekolwiek konstruktywne działania, aby zmienić stan rzeczy i wybrać polski rząd z prawdziwego zdarzenia. Wyciszanie konstruktywnej krytyki powoduje zastój i gnuśnienie w partii, podczas gdy wróg pracuje jak mróweczka, aby władza nie wymknęła im się z rąk.
A taki Smok, który stworzył getto na Niepoprawnych włącza się do dyskusji z tekstem o agenturze. Przedni dowcip!
Pozdrawiam z 10.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
1
Vote down!
-1

Lotna

 

#399108

Witaj

Jak to możliwe, ze my to tak jasno widzimy, a Prezes nie.
Fakt... on nie może czytać wszystkiego, ale powinien mieć inteligentne, biuro prasowe, które codziennie powinno wyławiać mu materiały do przemyślenia.

Prawdę powiedziawszy, choć to jest moje prywatne zdanie, przydałby mus się taki młodszy Kurski.

Nieważne

My róbmy swoje, a może coś się dalej przebije.

Serdeczności

Vote up!
0
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399117

nie włączył się do dyskusji ani słowem.

Zacytował wyłącznie fragment z powyższej notki autora.
Patrz: wersy od dołu notki 13, 12 i 11.

Zatem najwyraźniej również "trafił w 10" i był to "świetny wpis". To, że Lotna tego nie zauważyła, mnie nie dziwi, podobnie jak nie dziwi mnie, że nie zauważył tego też Lupo.
Natomiast dziwi mnie nieco, że sam autor także nie poznał swojego tekstu. No, chyba ze nie chciał peszyć zbędnymi uwagami swoich uważnych czytelników.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399131

 Proszę podać szczegóły owej groźby inaczej ja to zrobię.  Jest pan ohydnym potwarcą dorabiającym sobie legendę. 

Dla zainteresowanych nick do tego:

http://naszeblogi.pl/43297-prowokator

Dyskusja 3.01. wpis jzg godz.19:52

Vote up!
0
Vote down!
-1
#399125

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika novaseline nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 Jakoś nie spieszy się panu pokazać dowodów rzekomych pogróżek. Jest pan oszustem i agentem bo to są metody kacapskich służb. Groził pan a nie panu bohaterze i zbawco Ojczyzny. 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#399130

Zapomniałeś  że sam na niepoprawnych pisałeś o wnuczce? Przypomnieć ci? " Wnuczka ma trzeci migdał ciągłe infekcje górnych dróg i za długi języczek...itd.

Jesteś agentem i draniem. Na Niezależnej już dostałeś ultimatum. Tu ciągle robisz za gwiazdę i mędrca.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399133

gdzie się pojawia, jzg wprowadza zamieszanie i podnosi temperaturę sporów. Metody skuteczne, ale prymitywne (coś słabo wyszkolili), więc na większości portali już się na nim poznali, jedynie Króczy Miszcz o Bardzo Małym Rozumku jakoś tego nie zauważa.....

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
2
Vote down!
-2

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#399135

jest dylemat, kto będzie tu notki wypacał i kliki zapewniał?

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399144

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Szary kot nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

że tutaj rozsiądzie się na tak długo, dopóki całkowicie nie wykończy portalu.

P. S.
Widziałaś, oflagowali mnie ;) Chyba lubią, więc pewnie z sympatii?

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-2

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#399148

 Nie ma pan ochoty podać dowodów na rzekome pogróżki to może pan nam powie kiedy pana zwerbowali? Jest pan w wieku że każdy oficer przed wyjazdem za granice musiał spotkać się ze smutnymi panami. Czy werbunek miał miejsce przed wyjazdem na daleki wschód czy kiedy indziej?

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399145

Czy powiedzieć, że jest pan chamski skurwiel to nadużycie? Nie sądzę.

 

Oto fakty:

***********************

Wiktor Stachowicz - 03.01.2014 19:34

Gubi się pan. Pisze pan "nie jestem pewien, gdzie Pana sklasyfikować". a następnie - "Idiotyzm stygmatyzowania charakteryzuje starych durni". Pytanie za 100 pkt. - jak daleko jest klasyfikowanie osoby od stygmatyzowania? Znawcy tematu powiedzą, że tuż, tuż. Pan, znawca wszystkiego, że nie. Takie jest pana prawo. Prawo zarozumiałego bufona. A co do barykady, to pana i tak nie będzie w chwili próby w kraju, jak przez minionych 30 lat. Usiłuje mi pan wmówić, że jestem starym dziadem? Już pisałem, że jestem sporo młodszy. Ja mam dzieci w wieku pana wnuczki.

odpowiedz Obrazek użytkownika jazgdyni @WS - Prawo zarozumiałego bufona. jazgdyni - 03.01.2014 19:52

 

// Ja mam dzieci w wieku pana wnuczki.// ???????

Nooooo Panie !!! Czyli już jestem rozpracowywany.... Skąd wiesz Pan, że mam wnuczkę??? I ile ona ma lat ??? To ukryta groźba, że jak nie mordę w kubeł, to wnuczce coś się stanie? Zdekonspirował się Pan!

Won agencie, a jak się zbliżysz do mojej rodziny, to z tobą marnie!

 

****************************************

 

Zna pan może Wiktora Stachowicza?

Ja nie?

 

Skąd on wie, że mam wnuczkę w wieku jego dzieci???

 

To moja schizofrenia i paranoja kochany panie?

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399154

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika novaseline nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja nie znam tego człowieka ale już wiem że to jemu zarzucił pan pogróżki. A dlaczego nie przytoczył pan dalszej części w której wyjaśnił skąd to wie? Może czyta niepoprawnych na których opisywał pan swoją rodzinę?  Żadne obelgi panu nie pomogą kłamco

 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#399171

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To niech pan uważnie poczyta i nie udaje idioty.
ł
Gdzie napisałem takie szczegóły o mojej wnuczce? No gdzie?
Proszę podać dokładny link.

Inaczej to pan jesteś kłamcą wspierającym agenta.

Takie szczegółowe zbieranie danych, to tylko przez psychopatów, albo służbowych funkcjonariuszy panie nowowazelino.

Vote up!
0
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399187

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika novaseline nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Vide poniżej.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#399188

"Mieszkam właściwie już poza miastem. Wnuczka, malutka, z pierwszej klasy, powiedziała mi w tajemnicy..."
http://niepoprawni.pl/blog/7858/kondycja
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
3
Vote down!
-2

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#399177

Pracuj smoku

Zostałeś dobrze do tego wytrenowany. Biegać, szukać, węszyć.
Za te twoje psychopatyczne tendencje jesteś wypieprzany z kolejnych portali.
Wydadaje mi się, ze przypadkowo wpis "Prowokator" był właśnie o tobie, dlatego tak bardzo ciebie ubódł.

Rozumiem, dostałeś zadanie i masz się rozprawić ze mną. Staraj się, bo inaczej premia przejdzie koło ucha. Nie ma chłopie nic za darmo. A ile dostałeś za rozpierniczenie niepoprawnych?

Bo to właśnie ty byłeś tym paskudnym robakiem w zarządzie, który rozwalił niepoprawnych.

Kret, glizda, czy jak to nazwać, dokooptowana nieopatrznie, która w końcu rozwaliła przyzwoity portal.

ILE PREMII DOSTAŁEŚ CZŁOWIEKU?

Vote up!
2
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399189

Tonący brzydko się chwyta?

Zejdź za Smoka kłamliwy mitomanie. 

Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie tylko miotasz obelgi.

Nikt ci już nie uwierzy bajkopisarzu. Sam sobie nasikałeś do mleka.

Bye, panie przemądrzały agencie. 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#399196

Gdzie tu jest groźba i kto komu groził? 

Oto Proszę państwa cała wielkość i niezwykłość jazgdyni. 

Ewidentny agen maskirowki i desantu na Niepoprawnych.

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399185

Ale...

Skąd on wie, że mam wnuczkę w wieku jego dzieci???
To moja schizofrenia i paranoja kochany panie?

"Mieszkam właściwie już poza miastem. Wnuczka, malutka, z pierwszej klasy, powiedziała mi w tajemnicy..."

Trafna diagnoza!

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399181

nawet psychiatry nie potrzeba, wystarczy zestawić cytaty ;)))

I jakże trafna autoocena!

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
1
Vote down!
-2

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#399186

o samochodach, które za darmo rozdają na P. Czerwonym, to kursanci notowali jako metodę do wdrażania w praktyce, a nam się wydaje (do dziś!), że to dowcip jest.
Real w pełnej krasie, a nie żaden dowcip.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399146

 Zastanawiam się jak facet który nie umie pisać a jedynie prowokować może robić za głównego rozprowadzającego na kilku portalach? Te jego zbitki frazesów niczego nie wnoszą do żadnej dyskusji. Za to reklamuje się u opary "Najlepsze nawalanki u jazgdyni" - neon24, klub dyletantow 3.08.2013 g.9.08 post 96607 pogadajmy o technice.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399149

No nie ma jak, tylko agent.

Już ma w swoim notesiku spisane wpisy. Tuman tylko nie powie, ze trzeci migdałek moze być wycinany we wieku - lat 4 i we wieku lat osiemnascie.

Agenci się ochraniają. Usprawiedliwiają.

Oto proszę państwa - Nowa wazelina - następny agent do rozpracowywania nas prawicowych blogerów.

Popatrzcie na jego twórczość (jak znajdziecie) a będziecie mieli pełny obraz.

U mnie pełna eliminacja tuskowego gada.

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399161

 A gdzie są dowody?  Stary chwyt agencki to nazwać kogoś agentem. Ja nie pytałem o to kiedy się wycina migdałki cwaniaku tylko o dowody pogróżek. Czekam.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#399168

Hej panie jzg co z tymi dowodami pogróżek przeciw panu? Wierchuszka kazała przeczekać?  A może rozpaczliwie szuka pan nowego portalu skoro z Niezależnej pana wykopsali. Normę trzeba wyrobić bo polecą po premii? Znajdę pana wszędzie i będę zadawał to pytanie o dowody, nędzny agencie.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399169

Wywiedzeni do Blogu Obiecanego pod wodzą Myszowatego pojawili się ostatnio siłą na niepopkach i to mimo solennych zarzekań się, że Dżi, że jaz, że ogólne szambo...

Wynurzyłem się z szamba, dokonałem pośpiesznie ablucji, spryskałem się odekołon i udałem się na rollowany blog, a tam Panie Dziejku jeszcze Boże Narodzenie. :P

Szanowne Panie i Panowie, jeszcze nie jest za późno na malutką ponoworoczną skruchę, przeproszenie kilku sponiewieranych i droga do pisania notek na NP stoi otworem.

Dobra, dobra, ja tylko...

Mam do Ciebie Gawrionie prośbę o wykres obrazujący wejścia na NP już po schizmie.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399195

:)))

"Wynurzyłem się z szamba, dokonałem pośpiesznie ablucji, spryskałem się odekołon i udałem się na rollowany blog, a tam Panie Dziejku jeszcze Boże Narodzenie. :P"

Po co mają udawać jakąś skruchę, piszą, a raczej trollują tu i tak i nikt ich nie wygania. Robią więc to, co zawsze chcieli, bez przeszkód, tylko, że nie mogą nikogo wykopywać za nick, albo za wypowiedzi niezgodne z ich programem. Wielki kurz.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-1

Lotna

 

#399209

Robią więc to, co zawsze chcieli, bez przeszkód, tylko, że nie mogą nikogo wykopywać za nick, albo za wypowiedzi niezgodne z ich programem.

Wykopywać? A kogo to udało mi się wykopać za nick albo za wypowiedź niezgodną z moim (jakim to?) programem?
Chętnie się dowiem.
Nie wiedziałam, że miałam takie możliwości.

Jako moderator odpowiesz chyba poważnie i konkretnie, a nie będziesz się bawić w jakieś głupie przepychanki?
Z tego, co pamiętam, Smok dostał ostre pouczenie za wchodzenie w tego typu relacje słowne z userem.
Adminowi podobno to nie przystoi.

Więc jak z tym wykopywaniem było?

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399219

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jakże znamienne, prowokujesz do przepychanki, jednocześnie twierdząc, że moderatorowi przepychanki nie przystoją. Czy to także znaczy, że nie mam prawa do wypowiadania własnego zdania? Albo że mam zapaść na amnezję i zapomnieć impertynencje, które przypadły mi w udziale dzięki wspaniałej moderacji dawnej administracji? Która na dodatek przychodzi z misją trollowania, wraz z posiłkami?

Chyba nie sądzisz, że będę tu przytaczać całe wątki? Albo niezliczoną ilość nicków, które zostały zawieszone bez powodu?
Pogrzeb w archiwach, a nie zadawaj niemądrych pytań. A najlepiej wstrzymaj się do zakończenia Bożego Narodzenia w Ziemii Obiecanej.

Dobranoc.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-3

Lotna

 

#399233

Nie prowokuję do żadnej przepychanki.
Nie czuję się winna żadnemu "wykopaniu".
Ponieważ masz inne zdanie, więc pytam Cię wprost.

Nie proszę o przytaczanie żadnych wątków. Proszę o konkretny przykład nicka, którego "wykopałam".
Jeśli rzuca się oskarżenia, to należy je udokumentować.

O zbędne złośliwości nie prosiłam.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399236

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

O ile wiem, to administratorzy wykopują nicki, nie blogerzy czy komentatorzy. Blogerzy za to mogą robić nagonkę i zgłaszać, a tym samym, być może bezwiednie, ułatwiać pracę stronniczych administratorów. Nie wiedziałam, że byłaś w administracji. Byłaś? Zauważ, że mówiłam ogólnie i nigdzie nie wymieniłam Twojego nicka. Nie miałam też Ciebie na myśli.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
1
Vote down!
-3

Lotna

 

#399265

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika novaseline nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A co ma do rzeczy to kto ile razy tu wchodzi wobec ewidentnego oszustwa jazgdyni. Czy ty, człowiek uczciwy popierasz coś takiego co zrobił jzg?

Vote up!
1
Vote down!
-3
#399210

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A co Ty, ....., wiesz o uczciwości?

Vote up!
0
Vote down!
-3
#399217

No skoro Ty nie przyznajesz się do niej, to nie wiem nic. 

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399220

wejdź na amog us (na dole masz widżet). Do pewnego stopnia te dane są jawne. Danych z GA teraz nie będę wyciągał. Aktualnie zbyt mocno bawię się ze zmiennymi, tablicami, wrapperami, przekazywaniem zmiennych pomiędzy modułami itp.

Właśnie zamknąłem jeden etap programowania - ustawiłem i przekazałem z pewnego modułu do wrapera komentarzy dane dotyczące współczynnika automoderacji na podstawie którego będą wyliczane poszczególne progi do odsuwania komentarza na dalszy plan.

Jak dobrze pójdzie to pogodzimy idealnie wolność słowa z koniecznością wysuwania na pierwszy plan komentarzy ciekawych, na dalszy plan komentarzy ocenionych źle.

To takie mała rewolucja w automoderacji. To taki mój wkład w Drupala (może napisze moduł) który będzie się nazywał AIM (Artificial, Intelligent Moderation) :)

Zapraszam do rejestracji na stronie (http://nowi.niepoprawni.pl/content/czy-dostan-punkty-w-karierze-blogera) i używania funkcjonalności - dzięki aktywności na testowej domenie pomożecie mi bardzo generować zdarzenia do analizy. System po stworzeniu będzie wymagał fine tuningu.

ps. napieprzanek na niepoprawnych nie mam nawet czasu czytać, ale widzę że ciężko jest niektórym osobom żyć bez niepoprawnych. Nowa wersja będzie heroiną :)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#399246

Jezu, jak oni będą pisali na haju! Schnę z ciekawości. ;)

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399247

Wcale mnie to nie dziwi, że nie potrafią się rozstać.
Jeżeli od lat zachodzi się do tej samej knajpy, siada przy swoim stoliku, pije to samo piwo, ba czasami nawet stoi za barem, to trudno z dnia na dzień zmienić przybytek.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399249

Zgadzam się z Tobą. To faktycznie raczej coś na kształt odruchu Pawłowa :)

Wyobrażam sobie ile osób z zaciśniętymi zębami wchodzi, czyta, ale toczy wewnętrzną walkę.. To troszkę jak rzucanie palenia ;) Z tym że palenie szkodzi. Czytanie, pisanie tu raczej nie :D

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#399250

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

O tak. Niektórym zęby zgrzytają, aż iskry idą, bo Niepoprawni funkcjonują i mają się coraz lepiej.
Póki co większość byłych palaczy, przyjęła pokrętną taktykę : Nadal palę ale się nie zaciągam :))

A ja im mówię. Ależ nie wstydźcie się, zaciągajcie się głęboko :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399255

główny, naczelny admin?
"Odruch Pawłowa"???
Z taką butą nie zetknęłam się dawno i już dawno nikt mnie tak nie potraktował.
Piszesz o ludziach, którzy latami, pisząc, tworzyli ten portal, jego markę i obecną pozycję? O ludziach, którzy nie dziobali w klawiaturę a wkładali pracę i serce w swoje notki?

Bardzo proszę niniejszym - za chwilę pójdzie mail w tej sprawie do obecnych adminów (kimkolwiek są) - o:
1. Pozbawienie mnie statusu blogera.
2. Pozbawienie mnie możliwości komentowania.
3. Zredukowanie do zera wszystkich zebranych przeze mnie punktów za ponad 10 tysięcy komentarzy (tyle mi zostało po usunięciu notek za 9 tysięcy punktów)
4. Nie usuwanie mojego konta, co nie pozwoli nikomu zarejestrować się tu pod tym samym co mój nick.

P.S. Nawet na zaglądanie tu przeze mnie(o pisaniu i komentowaniu nie wspomnę) to miejsce w sieci nie zasłużyło.

P.P.S. Nie masz racji: czytanie i pisanie tu szkodzi i to bardzo. Pozostaje tylko się dziwić, że jeszcze tego nie widzisz.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399337

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kolejny występ Polki, katoliczki, patriotki, której z braku szacunku dla ludzi i świętego dnia Objawienia Pańskiego, puściły nerwy i ponownie doszło do perforacji woreczka żółciowego i rozlania się zawartości.

Serca w Twoich notkach znajdowałem niewiele. Za to histerii, niezrównoważenia i szantażu emocjonalnego, wampiryzmu energetyczno-uczuciowego aż nadto.

P.S. W Święto Trzech Króli pokłoń się Panu i życzę Ci, żeby admini nie przychylili się do Twojej prośby odnośnie punktu 2 i zostawili Ci możliwość komentowania.
To Ty sama, będziesz musiała hamować się z zamieszczaniem wpisów i komentarzy na NP.
Taka pokuta i karma w jednym :)
Kształtuj swój rozchwiany charakter przez samodyscyplinę i wstrzemięźliwość.
Powodzenia :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399338

Jako, ze jestem zawsze otaczany paroma pałkarzami, czyli jedynkami tych Fel i Smoków, to zawsze bedę odsuwany na sam koniec.

Czy o to chodzi.

Ps. a moze by coś zrobic z tymi trollami>

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399251

Jazgdyni - nie do końca - za zaminusowanie komentarza będzie trzeba wydać parę punktów ze swojej puli:) Osoba która będzie więcej minusowała innych niż sama tworzyła dobrych treści (dobrze ocenianych), będzie na punktowym deficycie i bedzie łatwo ją zakopać, bo będzie miała stosunkowo niską rangę komentatorską. Dla niektórych niskich rang rozważam brak przywileju punktowania komentarzy. :D

Dziś wpadłem także na myśl, że blogera na jego własnym blogu nie bedzie można ukryć z jego komentarzem. Nie wiem jeszcze jak to zaimplementować, ale to godne uwagi.

Cały system pewnie bedzie posiadał kilka bugów, na które powstaną hacki i niezbędne będą czynności wykonywane przez tzw. interfejs białkowy (czlowiek). I tak admin widząc osobę omijającą system poczęstuje taką osobę minus 500 punktami :)
Przestanie się opłacać :)

Vote up!
0
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#399258

Przyłażą tu zwabione zapachem.
Smród czy perfumy?

Dotykają elementów, rozbierają słowa, cytują się nawzajem.

Wiedźmy?

Nieważne... Ale paskudne.
Jak te sępy andyjskie, ścierwojady, szukają kawałka padliny dla siebie...
kawałek wątroby,o oko, penis marny - quid libet?

Przyleciały, obsiadły i zapaskudziły...
Jak zwykle w swoim bezrozumie.

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399202

Nie masz człowieku ani krzty honoru. Posądziłeś kogoś o winę niepopełnioną, rozgłosiłeś to w całym necie i jeszcze plujesz i jazgoczesz. Zamilcz lepiej gdy nie potrafisz przeprosić. 

Dla mnie od dziś jesteś najgorszym typem człowieka - kłamcą, oszustem i arogantem. Coś czy ktoś stoi za tym. A co i kto? Czas pokaże.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#399207

Znalazł się taki tępy człowiek.
Który uważa, że śledzenie po blogach i wyszukiwanie drobnych informacji to jest reguła blogerskiego standardu.

Taki facio, taka dodupna wazelina usiłuje mi wtłoczyć (paskudztwo!), ze człowiek, który precyzyjnie analizuje moje teksty, jest zwykłym dobrotliwym blogerem.
A za nim tłum durnych, damskich sępów wtóruje - a jakże, a jakże!

Przecież to trzeba być absolutnie pojebanym (albo niestety zadaniowym funkcjonariuszem wiadomych służb, o których wazelina moze wam więcej powiedzieć), by śledzić na wpisach szczegółowe historie z życiorysu.

Nikt mi nie powie, że tacy idioci są między nami, jeżeli to nie są zadaniowi funkcjonariusze Systemu.

No i oczywiście te sępiaste makatki w kuchni.

Tu się panie rozgrywa walka i żadne . wazeliny nie będą w stanie załagodzić doodbytniczych przeżyć.

Ps. Panie wazelina - pogardzam genderyzmem i geizmem.

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399221

Proszę nie zapomnieć dziś o lekach. Na to że sam sobie wylewa pan na głowę za wartość własnego nocnika nic nie poradzę.  

Źadne obelgi z pana strony mnie nie dotyczą.  Daje pan dowód własnej kultury i poziomu

Bez odbioru.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399227

Nikt mi nie powie, że tacy idioci są między nami, jeżeli to nie są zadaniowi funkcjonariusze Systemu.

A nie przychodzi ci do głowy, że niektóre charakterystyczne informacje człowiek zapamiętuje? Zwyczajnie. Może także ma na przykład wnuczkę czy wnuka w tym wieku?

Przypisujesz ludziom własne, paranoidalne myślenie.
Jeśli ktoś coś zapamiętał z czyjejś notki, to znaczy niechybnie, że "precyzyjnie analizuje".

A za nim tłum durnych, damskich sępów wtóruje - a jakże, a jakże!

Ogarnij się chłopie! Złe wystawiasz sobie świadectwo.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399228

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeśli dodasz jeszcze :):):) to niebezpiecznie zbliżysz się poziomem do Myszowatego.

Czy idzie nam o nic nie dające pyskówki?
Czy nie uważasz, że dziewczynki i chłopcy powinni stanąć na głowie, solidnie się natrudzić, aby zmusić nas do szybszego krążenia krwi?

Prokurator w latach czterdziestych powiedział mojemu ojcu mniej więcej tak: "Panowie zbyt głupio wpadacie. Postarajcie się trochę utrudnić nam robotę, bo odbieracie nam sporo satysfakcji."

Czy nie widzisz, żeś celem? Uodpornij się na zaczepki, zejdź z linii ognia, a wtedy oni nie będą mieli satysfakcji.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#399235

A co z dowodami na pogróżki pod adresem jzg? Chodziło tylko o to a nie o branie kogokolwiek na cel. Proszę nakłonić kolegę do podania ich i nie będę pytał o nic więcej.  To jest kwestia wiarygodności jzg, to chyba jasne.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399238

Tadziu

Przepraszam,
ale trochę si e wqurwiłem.

Banda paskudnych ludzi usiłuje mnie przekonać, że dobry człowiek, szperający po moich wpisach, i mówiący dwuznacznie o mojej wnuczce, nie jest agentem, tylko skrupulatnym blogerem, cierpliwie analizującym moje teksty,

Trzeba być na prawdę wrednym człowiekiem, by takie fakty starca się wytłumaczyć.

Tadeuszu,
z kim my tu mamy do czynienia?

Ubecja i Córy Rewolucji?!

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399254

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pytasz : z kim my tu mamy do czynienia. Otóż dobrze byłoby, żebyś zdał sobie sprawę, że spora część blogerów, którzy odeszli, jest w tym momencie strasznie sfrustrowana i wręcz szuka powodu i ofiary do wyładowania się.
Nie dość, że nie mają aktualnie gdzie pisać, stracili swoja pozycje na NP, to jeszcze mają silne przeświadczenie, że "zająłeś" ich miejsce.
Więc się nie dziw.
Dziwi mnie natomiast Twój brak odporności i wewnętrznego spokoju na zaczepki. Wydaje mi się, że reagujesz zbyt impulsywnie i emocjonalnie, podniecasz się.
Cóż, może masz taki styl reagowania ale przyznam szczerze, że pięknie to nie wygląda.
Są bardziej opanowani, ucz się proszę od lepszych :)))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399260

Ochłoń troszkę. Skąd ta nerwowość skoro jesteś tylko cytowany?
Zwróć proszę uwagę na to, że to ty sugerujesz, że Smok ci groził, choć osoba, którą cytowałeś z innego portalu, to ktoś inny. To ty rozpowszechniasz kłamstwa, że Smok jest wyrzucany z kolejnych portali. Jakich? Choć jeden przykład?

To ty bredzisz, że ktoś, kto potrafi znaleźć w wyszukiwarce coś, co pisałeś przed kilkunastoma dniami, to niechybnie psychopatyczny szpieg. Nie trzeba - jak piszesz - szukać i węszyć. Wystarczy mieć całkiem przeciętną pamięć i całkiem niewielkie umiejętności posługiwania się najzwyklejszą wyszukiwarką. Zapewne także jestem agentem, bo wiem, że mieszkasz na obrzeżach miasta, a ktoś w twojej rodzinie ma aptekę, której spadły obroty.

Mielesz szczytne hasła i hasełka w kolejnych notkach, ale najlepiej czujesz się obrażając ludzi, którzy cię tylko cytują. Nic o nich nie wiesz, ale piszesz, marynarzu, o ich bezrozumie. Jesteś pewny swoich ocen?

Mnie to specjalnie nie przeszkadza, bo świadczy wszak o tobie, a nie o tych, których bezradnie próbujesz obrażać.

BTW - zainteresowała mnie twoja niegdysiejsza opowieść.
Kiedy właściwie twój ojciec został osierocony?
W 1939 roku, gdy sowieci weszli do Grodna?

A obrażać cię nie mam zamiaru. Bez względu na to, co jeszcze z siebie w złości wyrzucisz.

Wiedźma, czy też jędza mormońska - jak tam wolisz.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399213

Szanowna

jesteś kompletnie niewiarygodna i zakłamana (Fe!) bo cytujesz wyrwane z konteksty zdania.

Typowe działania ubecji.

Żegnaj

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399223

Niczego nie cytowałam w tym komentarzu.
O jaki cytat ci chodzi?

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399229

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Aż żal patrzeć jak skaczecie sobie do gardeł. Naprawdę żal.
I końca nie widać.
Właśnie zastanawiałem się nad tym, co może uzdrowić sytuację na Niepoprawnych, pojednać zwaśnionych blogerów, zjednoczyć i skonsolidować siły.
Z przykrością kontestuję, że tym czymś jest wojna.
Tak kochani, normalna, regularna wojna, lub zamach, potop, trzęsienie ziemi, tsunami, burza piaskowa, dżuma lub inwazja kosmitów.
Z niemocy gryziecie własny ogon..............a przecież wróg jest TAM, anie TU.
Życzę opamiętania.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399216

Uzdrowić można tylko w jeden sposób -

pozbyć się ubeckiej hołoty, która chciała opanować portal.

Dobrze wiesz kto to.

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399225

Więc nie obrażaj tu piszących,od ubeckiej hołoty,z którymi ci nie podrodzę

A TZW to prowokator,przez którego odeszło sporo wspaniałych ludzi,piszę to bez ogródek,bo to jemu już napisałem

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399248

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dyć, skr tyl przz mn dszł, przyznj ztm, żm sktczny prwktr :)) P.S. Wymnsz mż dl przypmnn, nck tych wl wspnłych ldz ? Brdz prszę. Chć przz chwlę chcłbym pczć sę dmny :)) NPPRWNY NCZJ
Vote up!
0
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399253

przez 2 lata, bo uznałem, że przy układach panujących w redakcji i moderacji nie ma co tu pisać. Teraz widzę możliwość pisania, bo spora część z tych ludzi odeszła/nie odeszła.
Nie twierdzę, że to dobrze dla NP, bo wielu blogerów czytałem regularnie i z przyjemnością. Stwierdzam po tych dwóch latach, że życzliwość międzyblogerska zadziwiająco szybko zniknęła.
Po powrocie zostałem przez dwóch prominentnych blogerów dość skarcony i żeby nie robić bydła na NP napisałem do nich na priva, przypominając siebie. Jeden bloger trochę się tłumaczył, a drugi nawet przeprosił mnie i przyznał się, że w tym całym ostatnim zawirowaniu na NP nie skojarzył mojego nicka.
Wynika z tego, że po nowym, nieznanym blogerze można się przejechać, a polemizować tylko z zasiedziałymi. :(
Przydałoby się trochę świeżego powietrza z pożytkiem dla blogerów i dla renomy NP.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399257

Nie ma tu już dla mnie miejsca,z trollstwem mi nie po drodze

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399259

Wiesz co Marek. Myślałem, że jesteś bardziej zahartowany.
Ty, bezkompromisowy patriota, będąc przekonanym, że na portalu są trolle nie powinieneś odchodzić, lecz skutecznie z nimi walczyć.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399262

dla tych wszystkich, którzy mają zgromadzony u siebie arsenał kartaczy z nabojami nienawiści, gnojenia i wyzywania się. Umówcie się na Priv na jakąś ustawkę i pozbądźcie się tych kartaczy robiąc niezłe widowisko plenerowe. Może wówczas, pozbywszy się kartaczy, sięgniecie po argumenty w normalnej dyskusji nad postami.
Życzę Wam opamiętania

Vote up!
1
Vote down!
-1

Szpilka

#399327

Znów w kwestii formalnej - jak oceniać "wieloportalowego" blogera, który "udziela się" z tymi samymi tekstami na różnych blogach? Rozumiem, że żal marnować takie różne małe "arcydziełka", ale może warto byłoby informować, gdy tekst jest duplikowany - gdzie znajduje się oryginał. A może - zbyt wiele wymagam ("wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze")!

Vote up!
1
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#399485

Folwark zwierzęcy z 1984 się kłania tu na NP.

Nawet świnka miała być logo NP.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399488

W kwestii formalnej.
''Folwark zwierzęcy'' powstał w 1943 roku.
''1984'' to tytuł innej książki tego autora . :)

Vote up!
1
Vote down!
-1

markiza

#399510

Witaj

To pewnie przez te ciągłe reformy edukacji. Mylą się i mącą ludziom te Folwarki z Rokiem 1984.
Pewnie na trwałe się tylko utrwalił "Łysek z pokładu Idy".

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399516

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markiza nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie kop leżącego. On komentuje,reszta przyjaciół się przygląda.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2

markiza

#399518

Widzę że aspirujesz do siadania na grzędzie dla wierchuszki w czerwonym kurniku

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399525

Marku,do niczego nie aspiruję. Jestem sobą.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1

markiza

#399529

To bardzo ciekawe, że tylu intelektualistów (i aspirantów) lubi się chwalić znajomością "Folwarku zwierzęcego".

Ciekawe, że nikt nie wspomina "Nowego wspaniałego świata".

Za trudne dla tych wychowanych na "Kubusiu Puchatku"?

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399515

Na ferajnie z czerwonego kurnika.

I tak ci do dzisiaj zostało.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399521

Mylisz się koleżko. Wychowałem się na "Gargantui i Pantagruelu" I mogę ci powiedzieć:

 

"... ktoś jest zacz,

     coś wszedł w sracz,

     złożyć swe wielmożne łajno -

     słuchaj no..."

 

Przekład oczywiście Boya.

 

Ps. Zapraszam na strony Klubu Dyletantów. Mamy tam kącik dla początkujących czytelników.

Vote up!
1
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399524

....

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399527

Oczywiście, ze nie jesteśmy. To jest z wiersza.

Oj weź się Marku do nauki, weź się!

 

"Murzynek Bambo, w Afryce mieszka,

 Czarną ma skórę ten nasz koleżka..."

 

Czaisz?

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399528

I mówisz że mało inteligentny,o to moja przypowieść.

Ty który chodzisz srać za chałupę,myślisz jak będziesz srał na NP,to inni też będą to robili.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399533

Wg tej logiki autor książki powinien informować na wstępie, że już ją kiedyś wydał w innym wydawnictwie ?
Kilka dni temu na innym swoim blogu opublikowałam notkę, którą na NP.PL zamieściłam rok temu i nikt z tej igły nie robił wideł.
Często notki publikuję najpierw na s24 lub NB i potem dopiero na NP.PL bo mi na tamtych portalach lepiej działa edytor. Ciekawe, że żaden Sherlock Holmes nie zrobił mi z tego powodu grandy. Hehehe, nie zauważył ?

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
1
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#399501

Jak chce sie uderzyc, to kij sie zawsze znajdzie. Widocznie bylas poza radarem Sherlocka Holmesa.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
1
Vote down!
-2

Lotna

 

#399509

Droga contesso, wybacz, ale już chyba jesteś minionym celem. Jeszcze ci Dixi napisze:

//Szeremietiewowi i Rebeliantce nie przeszkadzali generałowie po szkołach KGB/WSI.
Bułgarska Księżniczka piłowała dla nich na skrzypkach dla nich do końca, a na Niepoprawnych też grała do ich bramki (paląc dla niepoznaki „światełka smoleńskie”).
//

 

Teraz celem numero uno jestem ja. Nie, żebym był zachwycony. Wprost przeciwnie, gdybym tych nędznych tchórzy, agenciaków dopadł (a niektórzy są na szczęście z Trójmiasta, jak wiesz, bo prawiliście sobie dusery o Oruni - zakazanej dzielnicy), to poważnie mieliby się kiepsko. Marynarze są zaprawieni.

I masz rację - pisze się dla swojego nicka, a potem dla portalu.

Ja wszędzie czytam contessę, jak ją znajdę.

 

Serdeczności

Vote up!
1
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399520

http://dixiet.blog.onet.pl/
:):):):):):):):):):):):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-2

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#399535

...ROBISZ TELEMOST ?? :)) HŁEHŁE...dzisiaj was tam odwiedzę, żadnego łomotu mi nie sprawiłeś khe khe khe khe..po prostu swietnie się bawię odwiedzając twój onetowy kurnik...chyba ci odwiedziny w kurniku totalnie wzrosły, obserwujesz ty licznik wejść ? Pewnie napierdziela jak stara młockarnia przed rozpadem...a ten śledczy Kogut Obibok :)) no po prostu Kogut Szerlok Holms to przy nim Kogut Pikuś:))))))))))))))))))))))))))))pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
1
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#399536

http://niepoprawni.pl/blog/29/dronek-bronek-i-najwyzszy-oficer-operacyjny#comment-448221
:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-2

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#399538

Tam w czerwonym chlewiku możecie sobie dyskutować.

A nie na NP POmyje wlewać

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399541

Nareście dobra wiadomość.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399539

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kompromitujesz się Mareczek coraz bardziej.
Mylisz powieści, mylisz przysłowia, robisz coraz więcej "byków", Twoje i tak już ubogie słownictwo, zubożało jeszcze bardzie i w zasadzie ogranicza się obecnie do różnych odmian słowa troll.
Żenada. Pusto jak w bębnie.
Skreślam Cię jako partnera do rozmowy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399551

Czekałem cierpliwie,na tą chwile,bo zawsze wiedziałem.

Że czerwony chlewik to twoje miejsce.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399557

Gotujcie się w swoich wyPOcinach

Vote up!
1
Vote down!
-2
#399540

Wg mnie ktoś oflagował Dixi za reklamę swego bloga. Niegdyś podobną autoreklamę tępił na NP.PL właśnie Dixi, np. pana Jana Bogatko za radio WNET.
Popatrz jakie paradoksy...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#399550

Wg mnie obecny cel uno to po prostu portal NP.PL. Preteksty się skończyły, że agenci, że desant, teraz antydesant robi desant, a antyagenci "agentują" na innych portalach i z dziadka wnuczki robią "matkę Madzi", hehehe. A potem to wszystko bumerangiem wraca na NP.PL. I tak to będzie się kręciło przy dźwiękach rock and rolla. Przygrywka była na facebooku ale "się zniknęła"...
Po tym wszystkim widać kto nie może żyć bez intryg.

Bułgarska księżniczka się tylko przygląda, miała tańczyć jak jej zagrają ale jest w tej komfortowej sytuacji, że może sobie sama zagrać jak będzie chciała potańczyć. ;);)

Pretensje o publikacje notek - gdzie i kiedy - uważam za zupełnie nieuzasadnione, są własnością autora i ma prawo nimi dysponować wedle swego uznania jeśli portal, na którym ma bloga nie stawia warunków względem przedruków, no ale... jak kto chce się czepić to pretekst zawsze znajdzie, w ostateczności odgrzeje kotleta. Uważam to za niepoważne.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#399542

Ejże, nie zrozumiałaś mnie.
Wiem, jaką dobrą kobietą jesteś, a tam sobie spokojnie rozmawiałaś z gościem takim, że jeszcze dzisiaj niektórzy w Gdańsku przechodzą na drugą stronę ulicy.

Ale nie ważne...

Ach, portal sobie otwierają ;)
Ciekawe, kto tam będzie Ayatollah Fuckenrolla ?

Coś mi się wydaje, że wiem.

Vote up!
0
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399543

Zrozumiałam Cię, zrozumiałam ale co to ma wspólnego z tym, że sobie rozmawiałam z Obibokiem czy z kimkolwiek? To chyba moja sprawa z kim rozmawiam. Tematu nie podjęłam bo mnie nie interesuje.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#399554

Ależ Ty lubisz sobie "wlewać" drogi Jazgdynie :))).
Spójrz realnie, nie robiąc z siebie męczennika. Nie jesteś żadnym celem. To Gawrion i portal jest celem.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399546

Nie wiesz z kim JA mam do czynienia.
Jak chcesz, to ci podam na privie, co to za ludzie. Sławni, że hej. Ale nie dla wszystkich.

I nie martw się, znam miejsce pionka ;)

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399573

Chętnie się dowiem, kto Cię prześladuje.

W skrajności w skrajność ? :))
Myślę, że nie pasuje Ci żadna z tych masek. Żaden z Ciebie męczennik, ani też skromny pionek, po prostu jesteś dobrym blogerem :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399576

Pisanie z palikociarnią i trollstwem,w czerwonym chlewiku,jakim stał się portal NiePOprawni,niema dłużej sensu.

Gotujcie się POwoli we własnych wyPOcinach,a i tak klarowności nie uzyskacie,będą tylko burzowiny,bo będzie brakowało mięsa, warzyw i soli dla tego POrtalu.

A z POmyj nic więcej nie da się zrobić.

Czas zacząć Rock end Rola.

Jeśli ktoś będzie pisał pod moim nickiem to będzie fałszywka.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#399580

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak trudno wyjść z klasą, czyli po cichu ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399582

Witam

Wydaje mi się, że Pani wątpliwości są bezpodstawne. Niejeden tekst jest tworem samoistnym i "przywiązywanie" go do jakiegoś portalu nie ma sensu.
Pani elig robi tak z każdym swoim tekstem, który równolegle umieszcza na paru portalach i jak dotychczas, nikomu to nie przeszkadza.
To wg. mnie niepotrzebne i szkodliwe etykietowanie, np ploger niepoprawnych, bloger salonu, czy bloger neonu.
Bloger pracuje na swojego nicka, a dopiero potem na chwałę portalu. Jak pisarz i wydawnictwa.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399514

Może moje wątpliwości są bezpodstawne, a może po prostu "znarowił mnie" ś.p. Seawolf!
Poniżej - cytat z Jego blogu:
"P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Gazecie Polskiej Codziennie i w Freepl.info

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://naszeblogi.pl/blog/69
http://freepl.info/authors/seawolf

Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/"
A gdy np. cytował, po raz kolejny, swój wcześniejszy tekst - to podawał skąd i z kiedy ów tekst pochodzi (por. wpis nt. Gallipoli, czyli inaczej - bitwy o Bosfor i Dardanele, z czasu I Wojny Światowej).
Są blogerzy - na "Niepopkach", którzy chyba rozumieją CO, I DLACZEGO BOLI obecnie.
Seawolfa NIKT nie "podrobi", wszelkie próby mogą tylko drażnić, a jeśli w dodatku pojawia się seria wpisów regularnie obniżających poziom blogu, jeszcze pod hasłem "świeży powiew" to albo
- można próbować jedynie oponować,
- można kpić, z zamiarem odzyskania traconego "poziomu"; przy takiej okazji pojawia się tendencja do redukcji fałszywie pojmowanej "wolności słowa" ad absurdum,
- można też podejmować próby dyskusji (osobiście taką próbę "zaliczyłam" i mam doświadczenie - moje obiekcje wobec ewidentnego kłamstwa w jednym z wpisów - pozostały jakby niedostrzeżone). Więcej nie będę!
Napisałam. Howgh (Uff)!

Vote up!
0
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#399564

..."Bułgarska Księżniczka, która pitoli na skrzypeczkach,
generałom z NE"...no jest temat na nowelę filmową dla pana B.Poręby.
Albo "Contessa poza zasięgiem radarów, ale z alkomatem":-))
A teraz poważnie.
Ciągle nie mogę uwierzyć w to co się stało z NP.pl.
Mam jakąś dziwną nadzieję, że Gawrion zastosuje tajemniczy RESET.
Niepoprawni bez Dixi, JWP, Ellenai czy Ossali..to nie to!!?
pozdr.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#399532

Prawda...

Ja się najbardziej boję, że oni się tam zeżrą wzajemnie. Widziałem to kiedyś z pitbulami w klatce, jak długo nie dostawały karmy.
Tylko, ze oni się cichutko tutaj przemykają, by podładować akumulatory. Potem tam u siebie długo rozprawiają.

Takie właśnie są te norweskie trolle. Nic dodać, nic ująć.

Zdrowia

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#399534

robią sobie repetycje w różnistych konfiguracjach i zapewnień tam moc, że wszystko to może ogarnąć jedynie Imć Ildefons.

Powiedz mi, jak mnie kochasz.
- Powiem.
- Więc?
- Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec.
Kocham cię w kapeluszu i w berecie.
W wielkim wietrze na szosie i na koncercie.
W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach.
I gdy spisz. I gdy pracujesz skupiona.
I gdy jajko roztłukujesz ładnie -
nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie.
W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku.
I na końcu ulicy. I na początku.
I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz.
W niebezpieczeństwie. I na karuzeli.
W morzu. W górach. W kaloszach. I boso.
Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
I wiosną, kiedy jaskółki przylatują.
- A latem jak mnie kochasz?
- Jak treść lata.
- A jesienią, gdy chmurki i humorki?
- Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki.
- A gdy zima posrebrzy ramy okien?
- Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Kolo niego.
A za oknem śnieg. Wrony na śniegu.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#399553

Alkomat to by się przydał niektórym na wejściu na NP.PL bo wchodzą tylko po to by robić burdy i rozpowiadać w blogosferze jaki to awanturniczy portal jest.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#399544

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gratuluje poczucia humoru Maruś :))
A ja jak najbardziej wyobrażam sobie NP, bez tych czterech w ostatnim zdaniu wymienionych przez Ciebie postaci. Portal zyskał niepomiernie, niech jak najdłużej przebywają w niebycie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#399545

...ja naprawdę nie żartowałem. Oczywiście mój błąd : wymieniłem za mało nicków...a powinienem przypomnieć : Tańczącego, TŁ, Adama Dee, Równa Babka i kilkoro wspaniałych moich serdecznych Przyjaciół. Nic nie pomoże , zaklinanie deszczu i Oni i My, juz wiemy ,że przegralśmy... a teraz trza się uczyć Rock and Rola ! :-))) A ten "kawałek" dla Contessy :
Vote up!
1
Vote down!
-1
#399558

Rock and Rol to jest to.

A dla tych z czerwonego kurnika,Kazaczok.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-1
#399560

Mareczku,co Ty wypisujesz?

Jeszcze niedawno,ale na Neonie  http://jazgdyni.neon24.pl/post/103261,jaka-jest-prawicowa-blogosfera, pisałeś tak:

"bydlę" które ja miałem na myśli to traube. To on pierwszy zaatakował Jazgdyni i Trybeusa.
A najdziwniejsze zjawisko, to to, że jeden piżdzielec, który tak pluł na NE, ma konto, które wisi do dzisiaj.
Tam tragikomiczna sytuacja, powstała jak nagle z uśpienia wybudziły się bździągwy, które ja nazwałem - "chórek Świtezianek".
Ciekaw jestem, czy zrobi ktoś kwerendę ilu fajnych blogerów "zagryzła" ta chupacabra - Dixi .
ps.
.... naprawdę trochę mnie martwi, że na NE., jest ktoś bardzo podobny do Dixiego

Oczywiście ,że ten,jak go nazwałeś,"piździelec" czyli jwp ,usunął swoje wpisy z neonu jeszcze tego samego dnia,przedtem opluwszy Ciebie .Zachowałem sreeny konta jwp przed i po usunięciu.Jaja jak berety.

Martwi mnie to,że jego żoneczkę,Olę, teraz chwalisz.

Pisałeś też

. *Contessa*...stary, to znakomita Dziewczyna.

Bądź mężczyzną,Maruś i zdecyduj się wreszcie,bo pękniesz w rozkroku.
 

 

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#399579

... wszystko co piszesz jest prawdą.
Prawdą jest,że kiedyś przesiadywałeś na "ławeczce", ceniłeś JWP, kadziłeś Równej Babce, mnie podawałeś prawicę.... i gdzie to wszystko poszło ?
Można się kłócić, nawet napieprzać po szczękach...ale powinien przyjść moment, że ktoś zapyta :
Kochani, co My robimy ? bawimy się w Kluzikowców, Migalskich ?
Nie Skowronku , NP., to jest moja przystań, tutaj miałem kumpli, przyjaciół , ba, nawet platoniczne sympatie :-))
Widzisz, ja poznałem - oczywiście telefonicznie JWP i jego żonę... to fantastyczni Ludzie.
Scaliła nas , tragedia, naszej wspólnej Koleżanki.
Aby nie przedłużać tych "gorzkich żali", powiem tylko jedno:
... jest pewna "zadra", między mną a JWP... jest to to ,że przyłączył się do ataku na Jazgdyni, mimo,że znali się doskonale - bo obaj byli, czołowymi Bloggerami na NE .
Dobra OK ! Skowronie, zawsze mamy pod ręką Stratocastera.
pozdr,
Marek
ps.
....tak, napisałem prawdę :
Contessa, to fantastyczna Dziewczyna !
...no ale wiesz : "nie dla psa kiełbasa" :-)))

Vote up!
0
Vote down!
-1
#399585

Gra gitara.Na pohybel byłym"przyjaciołom" i "kumplom".

Aha,pozostaje Ci szperka :-)))

Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#399587

Astra

//Mam jakąś dziwną nadzieję, że Gawrion zastosuje tajemniczy RESET.//

Masz rację, NP są dzisiaj niekompletni...
Kłótnie zawsze istnieją na portalach. Niektórzy blogerzy wprost się nienawidzą... unikają... ale są ...
Na NP jestem prawie rok, ale dopiero w grudniu zaczęłam wstawiać wpisy.
Na jednym z pierwszych bardzo miło rozmawiałam z Ellenai, a już dwa dni potem czytam, że nie będzie jej już na NP.
Często mam wrażenie, że blogerzy są jednak rozgrywani... po co to jest robione :( ??
Czy jakiekolwiek porozumienie nie jest mimo wszystko możliwe ?

Vote up!
0
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#399568

...witaj Asterko, wspaniała Dee Luno.
Mam żal do wielu z nas a największy do siebie...dlaczego nikt w odpowiednim momencie nie ktzyknął BASTA !
Został rozwalony najfajniejszy, prawicowy Portal.
Pytasz :

//Czy jakiekolwiek porozumienie nie jest mimo wszystko możliwe ?//
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wierzę, że tak !
ps.
...czy czujesz bluesa, jaki prezent dostali Spiorytusowe chłopaki, spod znaku "czerwonego cepa" ?
serdeczności
M.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#399570

Astra
Ja tych spirytusowych chłopaków, w ogóle nie czuję, ale powiem ci, że spiritusik lata po wszystkich portalach i cytuje np. moje komenty hahhahaha
Ostatnio, prosił aby mu umożliwić komentowanie, bo odzyskał blog, ale nie może się zalogować... Pytał, czy mu ktoś i waadzy pomóc nie może hahhaha to jest dopiero blus, wyobrażasz sobie te jego komenty hahhaha
//Dostałem njusa,
że odblokowano moje konto na NP.
Problem w tym, ze nie mogę sie zalogować. Gdyby któryś pogadal z tamtejszym bossem to może cos bym tam skrobnął :D)
nadużycie link skomentuj SpiritoLibero 05.01.2014 23:22:07 //
http://trybeus.neon24.pl/post/104266,drob-wybrany-kurnik-obiecany-wyjscie-na-pustynie-odc-19
Niom... to teraz ja zacytowałam jego koment hahahah
pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#399572

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tapicer został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zajrzałem do tego wątku dopiero dzisiaj, szczególnie urzekła mnie prośba mojej ulubionej żebraczki - ossali - która kiedyś tak dzielnie żebrała na podwózkę dla trupa i jakiś datek dla bachora-sierotki sposobem na czarną wdowę, a teraz, poprosiła administrację - w czterech żołnierskich punktach - o kastrację chemiczną połączoną z wycięciem łechtaczki i odmrożeniem sobie uszy, na złość swojej mamie...

Vote up!
1
Vote down!
-3
#400024

Taaa... zgadzam się z Szanownym.
Ossala to kuriozalna postać. Z jakiej to ona operetki?

Vote up!
0
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#400346