Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kultura

Prowokator

To nie była łatwa praca. Plecy go bolały, kark mu drętwiał, a oczy go piekły i zachodziły mgłą, tak, że wydawał majątek na krople do oczu i musiał je zakrapiać co dwie godziny. Wpatrywanie się w ekran i przeszukiwanie czasami wprowadzały go w stan katalepsji. A musiał być dobrze skoncentrowany.
Miał pod opieką trzy portale społecznościowe, których głupota przyprawiała go o paroksyzmy...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (6 głosów)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Czy ciągle jeszcze spora siła Tuska i jego ferajny opiera się tylko na lemingach, tych młodych, wykształconych z dużych miast i na rzeszy kombinatorów, podpiętych finansowo do rządowej machiny rozdającej kontrakty i przewalającej przetargi?
Czy to tylko zachodnie, głównie niemieckie media, propagujące pupila Angeli Merkel spajają ludzi podtrzymujących nie-rząd?
 
Nie proszę państwa, są...

2.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (3 głosy)
Obrazek użytkownika jazgdyni

No i rozpętało się polskie piekło na niepoprawnych.pl. Podobno zanosiło się na to już od pół roku, a nawet dalej, od dwóch lat. Nie ma powodu, by nie wierzyć.
Podwładni wymówili pracę i z hukiem odeszli. Z hukiem, bo głośno i publicznie o tym roztrąbili. Ot, takie standardy.

Od dosyć dawna piszę o etyce pracy, o standardach, uczciwości i lojalności. Polacy, którzy przez 50 lat walczyli z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

   

Za komuny komisarze, politrucy i reszta tym podobnej swołoczy, lubiła prezentować taki "chitry" dowcip: Jak myślicie towarzysze, Pan Bóg stworzył mężczyznę do pracy, czy do przyjemności? Zazwyczaj po dłuższej chwili odpowiadał wesołek Kowalski, którego zawsze można znaleźć w każdym gronie: - Oczywiście, dla przyjemności, by radować się życiem!

Odpowiedź była niestety druzgocząca: -...

3.75
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (22 głosy)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Kto śmie wzywać Polaków do walki?! Jakże kto? Idioci i podżegacze wojenni.

Polacy do broni! Marsz na pomoc braciom Ukraińcom!

Taka jest promoskiewska interpretacja tekstu pana Tomasza Sakiewicza (http://niezalezna.pl/58561-pilsudski-potrzebny-natychmiast ).

Proruska agentura, zakamuflowana i ta jawna w naszej prawicowej blogosferze dostała szału, połączonego z drgawkami i pianą na ustach.

Pan...

2.85
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (22 głosy)
Obrazek użytkownika jazgdyni
IdeeŚmiałem się przez dziesięć minut, gdy to usłyszałem.

A media milczą, jak zaczarowane.

PIS, czyli Prezes w ten wigilijny dzień zadał Coup de grâce wszystkim naszym oponentom, hipokrytom, krzykaczom, propagandzistom i pospolitym szujom.

Cenię swój spryt, więc tym bardziej potrafię go docenić u innych. Tym bardziej jak ruch jest mistrzowski.

 

O co chodzi?

 

Dzisiaj rano minister spraw...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (35 głosów)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Humor i satyra

Czy cechy fizyczne, wygląd, wzrost, włosy, okulary mogą wpłynąć na życie, charakter i postawę polityka lub podobnej osoby publicznej? Sądzę, że tak.

W szkole podstawowej byłem raczej dużym chłopakiem. Oczywiście, w niższych klasach dziewczyny były większe i trzeba było uważać, bo potrafiły przyłożyć. W okolicach 6-tej, 7-mej klasy to się zmieniło i zniknęło zagrożenie ze strony dziewczyn, a...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj
  

Czy odpuścił pan Gdynię? Dlaczego w moim mieście mogą wygrywać wybory tacy obrzydliwi desantowcy, jak Leszek Miller i Robert Biedroń? PiS w Gdyni praktycznie nie istnieje, nad czym ogromnie boleję.

 

 

W ramach kolejnego pytania do Jarosława Kaczyńskiego chciałbym się dowiedzieć, dlaczego w Gdyni jest tak tragiczna sytuacja Prawa i Sprawiedliwości. Praktycznie całe Trójmiasto, właśnie...

3.6
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (18 głosów)
Obrazek użytkownika jazgdyni
KrajKiedy już obecna propaganda sukcesu przegoniła o trzy długości ta gierkowską i Szczepańskiego, a facet o rozbieganych oczkach, premier (!!!), debilnie wykonuje w biurze bitelsowski utwór Hey Jude, prawdopodobnie nie mając pojęcie, co kaman, szczególnie słów ...  you know that it's a fool who plays it cool by making his world a little colder... .warto przypomnieć paru szubrawców, przez których w...

3.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (26 głosów)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

Chcecie zobaczyć, co mnie rajcuje? Ale się zdziwicie. Nie, żeby zaczęło mnie rajcować na starość; rajcowało mnie od zawsze.

 

 

     Tak mnie naszło pewnej chwili, że Klub Dyletanta mógłby mieć swój hymn. Nasze piękne polskie pieśni, są już wszystkie pozajmowane. Niektóre nawet przez dwa zwalczające się wzajemnie ugrupowania. No i przecież my Dyletanci jesteśmy Światowcami! Więc natychmiast...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (8 głosów)

Strony