Szczerba zagłusza Sumlińskiego jak za III RP

Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Wczoraj w publicznej TV miał możność (pierwszy raz po 8 latach) mówić dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński. Tzn. miał tę możność nadzwyczaj utrudnioną, ponieważ do każdego wypowiedzianego przez niego zdania wtrącał się bezczelnie (lepiej powiedzieć - po chamsku) - niejaki Szczerba (ponoć poseł) - pozbawiony elementarnej kultury obowiązującej w publicznym dyskursie.

W. Sumliński zdążył jednak powiedzieć, że był najbardziej prześladowanym dziennikarzem w III RP - prześladowania były także udziałem jego rodziny: np. aresztowanie było dokonane brutalnie przez bodaj 13 funkcjonariuszy ABW. Nie było pewności, czy dziennikarz wyjdzie z tego cało. Wszystko to jest opisane w książkach Sumlińskiego - "Niebezpieczne związki" i związane jest z tajnym aneksem do protokołu o weryfikacji WSW. Sumliński powiedział, że jest ofiarą mafii przestępczej na czele której stał (stoi) B. Komorowski. Mówił też, że było spotkanie kierownictwa tej mafii w składzie -Komorowski, Graś, Bondaryk i jeszcze jedna osoba (chyba Budzyński), na którym decydowano o jego losach.

Przeciwko Sumlińskiemu toczył sie proces z oskarżenia bodaj płk Tobiasza (Tobiasz umarł w dziwnych okolicznościach - w czasie tańca na dyskotece). Postacią, od której zaczęła się sprawa - tzw. "afera marszałkowska" był właśnie Komorowski, który chciał koniecznie wejść w posiadanie owego tajnego "aneksu...". Nie żyje jeszcze jedna osoba związana z aferą - płk. L.

W ub. roku miała miejsce sądowa rozprawa z udziałem Komorowskiego (jako świadka) i oskarżonego Sumlińskiego. Uczestniczyły ekipy TV (lecz ekipa TV Republika nie otrzymała pozwolenie na transmisję). Transmisja jednak miała miejsce - jako jedyny ją jednak przeprowadził red. Rachoń z TV Republika przy pomocy smartfonu (na filmowanie aparatem fot. pozwolenie sądu otrzymał). Komorowski został przyciśnięty do muru przez Sumlińskiego i ewidentnie podawał dwie sprzeczne ze sobą wersje - innymi słowy - po prostu kłamał.

Również Graś pogrążył w swoich zeznaniach (ale na innych sesjach sądowych) Komorowskiego (http://niezalezna.pl/50399-afera-marszalkowa-gras-pograza-komorowskiego)

Ostatecznie red. Sumliński został w grudniu 2015 r. uniewinniony - sąd nie dostrzegł żadnych dowodów jego winy.

Książka W. Sumlinskiego - "Niebezpieczne Zwiazki" jest jednym wielkim oskarzeniem Komorowskiego: zapytany w maju 2015 r. przez dziennikarza Rymanowskiego - dlaczego nie występuje do sądu przeciwko Sumlinskiemu - były prezydent odpowiedział: radzę panu nie bronić swojego kolegi, bo jest on oskarżonym, jeszcze raz panu sugeruję, nie warto pytać, bo jest to człowiek w 100 % niewiarygodny i nie wart tego, by przeciwko niemu występować.

O tym wszystkim ten niekulturalny dyskutant Szczerba (ponoć poseł) - nie wiedział. On wiedział tylko, że ma zawsze bronic swoich. Zasady owej obrony są właściwe dla całej formacji PO - nawet jak złapią cię za ręke przy kradzieży (np zegarka), to mów, że to nie twoja ręka.

Swoją droga - ów Szczerba przeszkadzał każdemu w wypowiedziach, kto tylko zabierał głos przeciwko PO, albo za PIS. Mam tu uzasadnione pretensje do dwojga prowadzących - nie powinni zezwolić na nieustanne przeszkadzanie "chyba niewłaściwym uczestnikom". Nie pamiętam nazwy stacji TV, ale mam wrażenie, że była to stacja publiczna - w publicznej TV osoby prowadzące powinny się wykazywać większym profesjonaliżmem

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Kiedy zmarł Aleksander L.? Bo chyba o nim mowa w cytacie...

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1513288

Szczerba stosuje metodę zakrzyczania i zagłuszenia dyskutanta, sprawdza się powiedzenie "na złodzieju czapka gore". Myślę, że tym POszustom już nic nie pomoże. Nie zakrzyczą nas! Ich kłamstwa i totalne deprecjonowanie PiS nie działa na Polaków! Koniec PO bliski!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1513291

Notoryczne przerywania wypowiedzi  ludziom w wczorajszym programie Studio Polska  pokazalo chamstwo i brak kultury osobistej posla Szczerby , zreszta wszyscy poslowie POpaprancow maja to do siebie ze w kazdym programie robia zadyme, belkoczac nie na temat , zagluszajac wypowiedzi oponetow politycznych .

Arogancja ,brak kultury osobistej , bezczelnosc , klamstwo i falsz to emblematy POpaprancow  wsparte lawa nienawisci do wszystkiego co zwiazane z PiSem .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1513294

Ten PO-seł to prawdziwa szczerba na intelekcie ludzi...jak każdy Po-konfident bezczelnością, chamstwem i łgarstwem stara sie zagłuszyc prawdę...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1513295

Truidno się dziwić , że krzyczą i nie dają dojść do głosu . Może nadarza się okazja aby wyjaśnić sprawę Sumlińskiego i dobrać się do tyłka niektórym funkcjonariuszom wymiaru sprawiedliwości

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

kanon24.pl

#1513299

Jestem pewien, że Szczerba miał zlecone niszczyć tak głos każdego krytyka PO. Fakt, że w swoim chamstwie był dobry - na tle prawicowych frajerów wokół niego. Frajerów !! Zły byłem, gdy tej groteski słuchałem, zły na Gmyza i innych. Żaden z nich nie wpadł na prosty pomysł: zrobić to samo Szczerbie !! Gdy Szczerba zaczynał o SKOK to Gmyz powinien wyskoczyć: Proszę nie obrażać senatora !! Proszę nie obrażać senatora !! Proszę nie obrażać senatora !!.. I tak przez cały czas, przez który Szczerba się wypowiadał. Denerwuje mnie frajerskie podejście prawicy w stylu: "nie zniżajmy sie do ich poziomu". A gówno prawda !! To tym niskim poziomem PO dociera do szerokich mas "inteligencji użytkowej". Jednak tak łatwo ich ośmieszyć, bez przekleństw i pyskówki, jedynie przez kopiowanie ich chamskich zagrywek w czasie i na bieżąco. Tylko tyle i aż tyle. Jak nasi prawicowi politycy i publicyści tego nie potrafią to dam im kilka lekcji: "jak się odszczekać wiejskiemu cwaniaczkowi", " jak się odszczekać gitowi na parafii", a jeśli nie ja, to pewnie człowiek pokroju Lisiewicza też się dobrze w tym odnajdzie. Mój kolega z pracy ( właśnie chłopak z miasta ) od lat drze łacha z postępowców, u mnie w pracy, wkręcając ich takimi tekstami, że sami z siebie głupków robią. Więcej luzu, cwaniactwa i kpiny panowie. Pozdrawiam.

PS. i jeszcze jedno: nikt nie powiedział, że komisji ws. Amber Gold Po boi się, bo udeży ona w rodzinę Tuska.

- jak to ?? Zapyta Szczerba..

- nie wiesz ? Sprawdź w internecie. Tam wszyscy wiedzą.

 

lub wersja druga:

- Dzięi Komisji dowiemy się o roli Józefa Bąka

i tyle. Koniec, kropka.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1513301

Pamiętam, że gdy pierwszy raz wziąłem do ręki książkę Wojciecha Sumlińskiego o niebezpiecznych związkach Bronka Komorowskiego, to nie mogłem uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się pod słońcem i nad Wisłą. Wszystko jest tam opisane dość klarownie i logicznie, a zapewnienia Komorowskiego wydają się być zupełnie nie przekonujące. To wszyztko tam składa się do kupy i jest b. obciążające! W moim przekonaniu dziennikarstwo Sumlińskiego jest znakomite, dynamiczne i wnoszące dużo absolutnie ciekawych faktów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1513315