Wszyscy niemieccy sędziowie są potomkami hitlerowców?

Obrazek użytkownika janksero
Kraj

Jednym z bezczelniejszych zachowań Niemców wobec Polaków jest permanentne pouczanie, atakowanie, napominanie, ogólnie biorąc wymądrzanie się i wtrącanie w nasze sprawy.  Chodzi o ich środowiska opiniotwórcze tj. polityków, dziennikarzy itd. W prasie niemieckiej dzieje się to regularnie.

Bodajże wczoraj wypowiedziała się w tym tonie jedna z niemieckich lewicowych europarlamentarzystek, Katarina Barley z Socjaldemokratycznej Partii Niemiec, pełniąca funkcję wiceprzewodniczącej Parlamentu Europejskiego. Sprawa dotyczyła jej oceny reformy polskiego sądownictwa. Na antenie państwowej stacji radiowej Deutsche Welle powiedziała m.in. : „Polski rząd postępuje jak komuniści”.

Jak wiemy, po II wojnie światowej prawie wszyscy niemieccy sędziowie w pełnym składzie, z gorliwej służby dla nazistowskiego państwa, przeszli do służby dla państwa „demokratycznego”. Byli to sędziowie hitlerowscy, którzy później szkolili następne niemieckie kadry. Jak wiadomo, robili potem wszystko co możliwe, by hitlerowskich morderców nie rozliczać z ich zbrodniczych czynów. Z tego punktu widzenia dość spokojnie można postawić tezę, że dzisiejsze kadry sędziowskie w Niemczech są bezpośrednimi spadkobiercami ideowymi kadr nazistowskich. Być może niektórzy z nich pojawili się w Warszawie by poprzeć swoich kolegów z polskich kadr pokomunistycznych na Marszu Tysiąca Tóg. / U siebie zresztą sędziów pokomunistycznych w 90r. usunęli, by nie było ideowej konkurencji pomiędzy sędziami pokomunistycznymi a ponazistowskimi /.

Gdyby pogrzebać w życiorysie wspomnianej niemieckiej eurodeputowanej Katriny Barley, to jest chyba całkiem duża szansa, że wśród bezpośrednich przodków ma jakiegoś gestapowca czy esesmana, może nawet nie jednego, szeregi ich bowiem były dość liczne a jak widać na archiwalnych filmach, hajlowało może i 99% narodu.

Inna sprawa, że można przyjąć, iż skoro u nich sądy nazistowskie ostały się w pełnym składzie, to dla Niemców wcale nie jest takie dziwne, że w Polsce pozostali po rzekomych „demokratycznych przemianach”, sędziowie pokomunistyczni. Jak wiadomo Hitler ze Stalinem długo byli sojusznikami.

Różnica jest jednak znacząca. Nawet pohitlerowscy sędziowie, starali się wspierać swoją niemiecką ojczyznę, a pokomunistyczni w Polsce są przeciwko niej i demokratycznie wybranym władzom oraz rządowi, stawiając się często w roli renegatów. Co jak wiadomo, i Niemców i Rosjan cieszy, to leży w ich interesie.

I pomyśleć, że ci z nich którzy są polskimi renegatami, najpewniej będą do tego otrzymywali, do końca życia, emerytury w wysokości 15 a i 20 tysięcy zł., wypracowane m.in. latami ciężkiej pracy robotnika na budowie,  wstającego codziennie  o  5.00 rano , lub latami  pracy pani na kasie w supermarkecie, czy też czasami tygodniami nie widzącego rodziny kierowcy ciężarówki  lub też ponoszącego wszelkie ryzyka drobnego przedsiębiorcy itd. I wszelkich innych ciężko pracujących ludzi.  Którzy to będą mieli emeryturę najczęściej 10 !!! razy mniejszą. To nie jest normalne.

Mając na uwadze pohitlerowskie korzenie dzisiejszego niemieckiego sądownictwa, i to że Niemcy, w majestacie niemieckiego prawa, nie tak dawno palili ludzi w piecach na skalę przemysłową a ze skóry ludzkiej robili abażury, ich wtrącanie się w sprawy polskie trzeba uznać nie tylko za wyjątkową bezczelność, ale i wynaturzenie niemieckich elit politycznych i medialnych.

Co wobec tego może zrobić zwykły szary człowiek? Zabierać głos, co niniejszym czynię. Czasami tylko tyle można.  Wolność i swoboda zabierania głosu jest być może jedynym, tanim, dostępnym i demokratycznym przywilejem jakiego mogę używać. Rozumiejąc to, że rząd który popieram, nawet jeśli nie lubię jednej czy drugiej postaci jak Gowin czy 2-3 innych ministrów, w sferze międzynarodowej jest ograniczony różnymi uwarunkowaniami dyplomatycznymi, gospodarczymi czy politycznymi i w moim imieniu nie może wszystkiego powiedzieć. Trzeba to zrozumieć.

Ja mogę, zawsze tego pilnowałem by sobie tego nie dać odebrać, i myślę, że trzeba tego pilnować jak źrenicy oka, to sobie cenić i pilnować tego przywileju. Pilnując, by nie zamienić tego na pieniactwo. Więc jeszcze raz, potomkowie hitlerowców, nazistów czy jak zwał tak zwał, zamknijcie się, nie macie żadnego moralnego prawa oceniać NASZEGO, polskiego rządu. Za dużo macie na sumieniu, a skoro chcieliście mieć tysiącletnią Rzeszę, wymordowaliście bestialsko nie tak dawno, / żyją jeszcze ci co te czasy pamiętają /, 7 milionów polskich obywateli, to mając odrobinę uczciwości, sami powinniście narzucić sobie tysiąc lat wstrzemięźliwości, pokuty i milczenia na pewne tematy.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

 

W spadajacej na nas ulewie slow zaklamanych, Twoje slowa sa prawdziwe. Dlatego dziekuje Ci za nie. Mowisz:

"...pohitlerowscy sędziowie, starali się wspierać swoją niemiecką ojczyznę, a pokomunistyczni w Polsce są przeciwko niej i demokratycznie wybranym władzom oraz rządowi, stawiając się często w roli renegatów."

Trudno sie dziwic, ze niemieccy sedziowie wspierali swoja ojczyzne, bo tak powinien postepowac kazdy czlowiek swojego narodu. Natomiast "polscy" sedziowie  nie sa ludzmi narodu polskiego. Dzieki zabiegom zydowskim (Gruba Kreska) nie zostali oni odseparowani od Polakow. Do tej pory oni i ich potomkowie bezkarnie gnebia Polakow. Nalezalo by zwolnic ich wszystkich i dopiero po przefiltrowaniu, przyjmowac spowrotem. Jest to niewykonalne. Dlatego musimy sie cieszyc chocby z niesmialych prob uzdrowienia tej chorej sytuacji.

Vote up!
13
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614709

Tak też myślę, dlatego ciesze się z tego rządu, nawet jeśli coś idzie powoli /ale do przodu /, i nawet jeśli w tej czy innej sprawie postęp jest tylko na 50% a innej może tylko 20. Przeszkody są ogromne, opór systemu zła zaciekły. Masakra. Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

janksero

#1614761

Ja tez popieram dzialania tego rzadu, poniewaz nie mamy zadnej innej alternatywy. Natomiast bardzo mi doskwieraja jego zaniechania. Uwazam, ze wiele nieprawidlowosci mozna by usunac, gdyby sie tylko chcialo.

Vote up!
6
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614778

Przecież wiemy o co chodzi. Myślę, że martwią nas te same sprawy. Ale wiem jedno. Póki szefem jest Kaczyński trzeba mu zaufać, że robi to co aktualnie  możliwe i realne.  Wygrywamy ledwo, ledwo, ale Polska jest na kursie do przodu. Wygrywamy tylko 4:3 ale wielu by chciało by było 5:1. Lecz może się okazać, że przy zmianie taktyki, na rzekomo "szybszą", zrobi się np 3:4 dla przeciwnika , i wszystko stanie. Tu jest jakaś gra na czas, prawdopodobnie by uporać się ze sprawą sądów. To wiąże większość sił. Ale można wymienić wiele spraw, które są na dużym plusie. Co to jest przewaga kilku głosów w Sejmie przy przegranej  w Senacie ? Inna sprawa, że struktury wojewódzkie PiS, b. często są bierne, konsumują bycie w partii władzy a działań żadnych. W wyborach samorządowych porażka wszędzie,  może się pomylę o jedno miasto wojewódzkie. To najsłabsze ogniwo, Kaczyński nie może nad wszystkimi stać i mobilizować. Realia są jakie są.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

janksero

#1614787

Niemcy wciąż są naszym największym wrogiem. Książka "Niebezpieczne związki donalda Tuska" po prostu trzeba przeczytać. Niech się Ruscy i Żydzi chowają z nienawiścią. Kto poznał niemców ten wie - ja poznałem.

5* za wpis.

Z Niemcami trzeba ostro, a wtedy grzecznie słuchają. Ich nie można prosić. Im trzeba rozkazać: zamknąć swoje mordy!

Vote up!
12
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1614711

Pokora ich tylko rozzuchwala.

Vote up!
7
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614712

Mieszkam na Opolszczyźnie i miałem wiele relacji z tzw. mniejszością niemiecką. Naprawdę miałem dobre intencje, i jeszcze 7 lat temu, wierzyłem, że pomiędzy Polską i Niemcami mogą zapanować normalne relacje. Bardzo się myliłem...Można powiedzieć, że bardzo od nich dostałem po tyłku i bardzo, naprawdę bardzo się zawiodłem. 

W tych ludziach siedzi wciąż bardzo wielkie zło, i ta chora, niewytłumaczalna nienawiść do Polaków. Nie wiem skąd się ona bierze, z jakiś frustracji? A może z tego, że kat czuje się gorszy od ofiary i ta pogarda jest jego środkiem obrony? Zresztą, już w Nowym Testamencie ewangeliści cytujący słowa Jezusa pisali o nienawiści bez powodu - najgorszej możliwej nienawiści, jaka może zaistnieć.

Niemcy naprawdę mają się czego wstydzić, i ta pogarda, nienawiść wobec Polski, może im służyć za uzasadnianie tego zbydlęcenia, które robili w czasie wojny i wcześniej. 

Mam co opowiadać, naprawdę...

 

Vote up!
12
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1614714

Na wszelki wypadek doceniam zagrożenie i ze strony jednych i drugich, Niemców  i Ruskich. Ludzie mylą zwykły kontakt ze zwykłymi ludźmi,  często dobry, z działaniami rządów i warstw decydujących. Lecz i te rządy ktoś wybrał, duchy nie.  Ani jedni ani drudzy nie mieli by problemów  z mobilizacją ludzi przeciw Polsce. Bądźmy uprzejmi wobec sąsiadów, zwykłych ludzi, ale nie miejmy złudzeń. Złudzenia bywają zgubne. Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

janksero

#1614762

Okupujące Polskę – antypolskie „sądownictwo” …manifestuje sobą emaNację – uzewnętrzniającą (uLicznie - zagranicznie) wynaturzone „prawne”- agitowanie zagranicznej anty polskości, wśród zgranych fascyNacji „prawnych” zagrań - histeRycznym  FAŁSZyzmem  (zmów ugadywania „niezawisłości”)

 - aFirmujących „konstytucyjne” nie ściganie, nieludzkiej przestępczości  urzęd(u)ników „państwa prawa”…

   POlitycznie podżeganych do ulicznego i zagranicznego przenikliwego promieniowania „sądowniczą” emaNacją  lobującą  ludobójczą   anty polskość , skupiającą „inteligencję prawną” w ognisku,(rozgrzanej przestępczością) - kasty „sędziowskiej”…

Bezkrytycznie służącej odwiecznym wrogom Polski do okradania Polaków z rodzimych kapitałów gospodarczych i społecznych kapitałów zdrowia i życia Podatników Polski.

Pozdrawiam J. K.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1614724

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

janksero

#1614764

Mam troche odmienne zdanie. To co Pan piszesz o Niemcach brzmi troche jak ten Zyd o Polakach, ktorzy wyssali nienawisc do Zydow z mlekiem matki. Tak nie jest.

Ja dzisiejszych Niemcow  i ich sedziow porownalabym do klienteli ogladajacej TVN. Sa po prostu niedouczeni, bo to co wiedza o Polsce jest w duzym stopniu powtorka TVN-u. 

Racja jest, ze nie wolno im zaufac do konca, ale to samo powiedzialabym w stosunku do Sowjetow.

Niemcom jest latwo dzis krytykowac Polske, bo sami pozbyli sie  okolo 70% sedziow  DDR-owskich po polaczeniu sie Niemiec. Oni mieli taki urzad Gaucka, ktory ich sprawdzal i zabranial przez okreslony czas zajmowac stanowiska publiczne. Mysmy tak dobrej lustracji nie mieli.

Vote up!
10
Vote down!
0

Gosia

#1614731

Ma Pani ładny, bliski mi obrazek/awatar, kwiaty na łące, myślałem taki sobie umieścić a teraz jestem w kropce : ). Odpowiem jak ja to widzę. W każdym państwie b. często trzeba oddzielić rządzących, opiniotwórcze elity prowadzące politykę narodową od reszty społeczeństwa, "zwykłych zjadaczy chleba". Choć każde poszczególne zdanie które napisałem jestem w stanie próbować wybronić /np. że 99 % Niemców  w czasach hitlerowskich hajlowało - teraz pod Pani wpływem odejmę w myśli 5 %/, że prawie w całości system sądowniczy, hitlerowscy sędziowie zostali "przeobrażeni" w sędziów "demokratycznych", że zamordowali i zamęczyli 7 mln polskich obywateli, że robili z ludzkich skór abażury, o mydle z ludzi nie napisałem itd / . Ale oczywiście to nie jest tak, że miliony niemieckich obywateli chodzi z nożem w zębach i ma mordercze instynkty, bo tak nie jest, tak samo jak miliony Rosjan to często prywatnie mili, serdeczni ludzie. Tak. Otóż jeżeli Pani jednak myśli, że te decydujące elity niemieckie i rosyjskie nie utopiły by Polski w łyżce wody i życzą nam dobrze, to jest Pani nadmierną optymistką. Całą resztę są w stanie zawsze zaprzęgnąć do swoich działań, gdyby trzeba było, bez większego problemu.Jesteśmy ością w gardle i solą w oku jednych i drugich, imperialnych Niemiec i imperialnej Rosji, bo takie, imperialne są ich marzenia, zresztą Niemcy zarządzają UE, nawet jeśli przy pomocy Belgii, Francji, Holandii itd. A Rosja  jawnie lub po cichu też realizuje swoją imperialną politykę. Cofnijmy się kilkaset lat, kiedy z ich strony spotkało nas coś dobrego i jakie potworne  straty ponosiliśmy. A teraz pomyślmy, kiedy było "to dobre", proszę o przykłady. Uczmy się na ofierze pomordowanych Polaków, bo inaczej śmierć ich i gehenna poszły na marne. Dziękuję za wpis i wyrażenie swojego zdania, swojego spojrzenia. 

Vote up!
5
Vote down!
0

janksero

#1614758

Mysle podobnie, to o czym napisalam bylo  pewnym uzupelnieniem panskiego artykulu.

Mnie tez podoba sie moj awatar   :-))

Vote up!
3
Vote down!
0

Gosia

#1615123

Oooo....  spóźnione, / bardzo -:) / - pozdrawiam -:)

Vote up!
1
Vote down!
0

janksero

#1622248

Fundamentem prawa służącego człowiekowi jest DEKALOG, inaczej Prawo Naturalne. Wszelkie prawa stanowione przez człowieka, które niezgodne są z prawem fundamentalnym są w rzeczywistości bezprawiem, służą niszczeniu naturalnego „porządku społecznego”.. Ten fakt nie wielu dostrzega. Bezprawie nie służy dobru wspólnemu tylko najczęściej egoizmowi jakichś grup społecznych lub bardzo konkretnym systemom. Prawo i bezprawie toczy ze sobą walkę od początku Świata. Ta walka przejawia się na różnych płaszczyznach i w różnych formach, cały czas trwa. Na początku było to „zerwanie zakazanego jabłka”. Najczęściej owocem tej walki w historii ludzkości są wojny i rewolucje.

Pojęcie prawicy związane jest bezpośrednio z prawem. Jeżeli prawica zaczyna omijać lub „walczyć” z Dekalogiem staje się lewicą. Często ludzie, którzy „uważają się za prawicę” dawno już stali się lewicą …

Lewica czasami udaje prawicę, albo wykorzystuję język prawicy aby zrealizować swoje rzeczywiste cele, które w rzeczywistości są bezprawiem.

Takim przejawem tego w „dzisiejszych czasach” jest między innymi walka o tzw. „prawa człowieka” - do aborcji, uznania dewiacji seksualnych za normę, do eutanazji, o niezawisłość sędziów od prawa naturalnego, walka o nazewnictwo rzeczy lub czynów dobrych i złych, tworzenie nowych pojęć, idei i ideologii niezgodnych z naturą..

Sędziowie, którzy „przeszli” na stronę lewicy służą w rzeczywistości bezprawiu i są społecznie bezużyteczni, a nawet bardzo szkodliwi..

Vote up!
7
Vote down!
0

RAK

#1614752

Cieszę się, że są osoby które to rozumieją. Problem w tym, że ogromniej rzeszy wyborców wydaje się to być obojętne, lub często  w dniu wyborów idą do kościoła a później do urny by zagłosować na KO. Tych wyborców traktuję jako obywateli religijnie i politycznie nieuświadomionych, którzy się mylą. Z drugiej strony ile razy samemu się człowiek pomylił w ocenie tej czy innej sytuacji? Potrzebna cierpliwa praca uświadamiająca. Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-1

janksero

#1614760

Niemiaszki za TO co uczynili światu, za TO co uczynili Polakom, będą unicestwieni.

A powiedziała o TYM Niemka właśnie - Teresa Neuman. Mają się czego obawiać germańscy bandyci, i ich dzisiejszy pomiot

:

https://www.youtube.com/watch?v=9ZAyUQy_gwU

https://www.youtube.com/watch?v=XfMZv85YTXg

Vote up!
1
Vote down!
0
#1614862

Wlasnie jestesmy swiadkami poczatku likwidacji Niemiec. W ciagu kilku pokolen, muzulmanie wykoncza protestantow.

Vote up!
1
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1615046

Plan Morgenthau

:

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/niemieckie-i-zydowskie-ludobojcze-plany

Vote up!
2
Vote down!
0
#1614966

Niezmiernie ciekawe koncepcje likwidacji Niemiec przez Zydow i rozwiazana problemu zydowskiego przez Niemcow, a praktycznie przez Adolfa Eichmana, ktory po matce posiadal domieszke krwi zydowskiej. Interesujacy opis rejsu "St. Louis ". Wyjasnienie koncepcji "Zydzi na Madagaskar". Artykul odkrywajacy historyczne "Biale Plamy". Warty przeczytania.

Vote up!
2
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1615045