Manipulacje idiotów na Wirtualnej Polsce

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Od czasu do czasu - z reguły raz dziennie - wchodzę z nieukrywanym trudem na mainstreamowe portale układu - wp, onet. Po cóż ta męka? Jako osboba dobrze poinformowana chcę znać narrację, manipulację, stosowaną aktualnie przez mainstream. Gdy już to robię, to unikam klikania tak, jak tylko mogę - nie chcę sztucznie nabijać tym mediom klikalności. Z reguły wystarcza przegląd tytułów i obrazków. Czasami wchodzę w tytuły i czytam komentarze - rejestruję ich rozkład i ilości. W sumie to znaczący spadek oglądalności tych portali (wp np. od dawna musi wspomagać się reklamą w innego rodczaju mediach) i zmiana ich charakteru (na pudelkową) powinny przekonać mnie ostatecznie do zaniechania mojej praktyki, ale póki to robię, to podzielę się z Wami moimi dzisiejszymi spostrzeżeniami.

Ci z czytelników mojego bloga, którzy odwiedzają w podobnym celu wp (mam nadzieję, że mam tylko takich czytelników;) znają system komentarzy i ich ocen. Tym którzy tego nie robią - naprawdę nie musicie - wyjasniam, że komentarze można ocenić pozytywnie i negatywnie, a ilości ocen pojawiają się wyrażone w bezwzględnych wartościach. Od wielu wielu miesięcy mogłem obserwować komentarze umiarkowanie czy dość agresywnie potępiające wszechpanującą partię zgody, miłości i bezpieczeństwa. Ilości tych komentarzy i ocen nie powalały. Z reguły wyglądało to mniej więcej tak:

Jest to ]]>artykuł z czołówki]]> . W momencie pisania tego zdania na górze są te same komentarze z proporcjonalnie zwiększoną ilością głosów.

Tymczasem...

...]]>inny artykuł z czołówki]]> przedstawia nam zgoła inne nastroje społeczne:

tysiące ocen dla agresywnych niekorzystnych dla PiS komentarzy pojawiły się już kilkanaście minut (być może nawet wczesniej) po publikacji komentarza. W momencie pisania tego artykułu, komentarzy które po dziesiątkach minut mają tysiące ocen już nie ma (admini wp - byłem szybszy). Zostawiono te, których czas publikacji (wiele godzin przed nabiciem) nie pozwala z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością ustalić manipulacje, jakie odbywają się na wp.

Idioci

Nie mam dowodów na to, że to wp manipuluje ocenami czy komentarzami. Jako wieloletni admin skłaniam się wręcz raczej do twierdzenia, że ich system padł (i przed wyborami będzie padał częściej) ofiarą ataku Idiotów z PO i kręgów miłości, zgody i bezpieczeństwa. Dlaczego Idiotów?

  1. Trzeba być idiotą nie wiedząc, że print screen to kliknięcie 2 klawiszy na androidzie... a Gawrion czuwa.
  2. Trzeba być idiotą aby nabijać tysiącami ocen komentarze, które pojawiły się zalewdwie minuty temu.
  3. Trzeba być iodiotą aby nie przewidzieć, że ludzie czytający i komentujący wp non stop zauważą tak grubymi nićmi szytą manipulację. Skoro zauważył Gawrion - gość który wchodzi najwyżej raz dziennie.

W sumie to cieszmy się, że za kampanią człowieka z WSI stoją ludzie nierozgarnięci. Im bardziej desperacko, agresywnie będą działać, tym większa szansa, że nawet największym baranom - na skutek tych wtop - włączy się szybciej niekomfortowy dysonans i coś się przełamie, coś się złamie w tych politycznie małych łepetynach...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

Zauważymy, zauważymy wszystkie kanty w łże mediach :)

Nie wiem czy pamiętasz słynną sondę na stronie PO w sprawie podpisania Traktatu Lizbońskiego ...  najpierw internauci zdycodowanie  odrzucili Traktat, by następnie w ciagu kilku minut zwolennicy go wygrali z przewagą ponad 50% :))))

Cała sieć śmiała się z Tuska i z Platformy.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1477153

Nie tylko pamiętam, ale też pisałem na ten temat wpis ;) Proszę:

http://niepoprawni.pl/blog/1/po-manipuluje-sondazami-na-swojej-stronie

Ich metody się nie zmieniły - szkolenia były już dość dawno ;)

Idioci nie biorą tylko pod uwagę faktu, że ludzie w internecie się uodpornili na tego rodzaju manipulację i to co działało w 2005-2009 roku na portalach typu Onet czy Wp już nie działa. Minęły czasy Matki Kurki na onecie :)

Tam nikt, kto interesuje się polityką nie zagląda. To już są internetowe brukowce, w których do czytania bardziej zachęca goła, świecąca d. na zajawce niż ciekawa treść. Zresztą nawet po kliknięciu zajawki z gołą, świecącą d. okazuje się że nigdzie w treści jej nie ma ;) Niestety - to portale dla mało wymagających mas z szeroko rozwiniętą podstawą piramidy Masłowa.

Vote up!
10
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1477159

Myślę że takie te miliony, jak to kiedyś pokazał Józek  na przykładzie "zaprzyjaźnionego" portalu :)

Od kilku lat nie wchdzę na te portale, rzadko oglądam TV (głównie filmy) ... a i tak w sieci dowiem się wszystkiego od innych, co tam w trawie piszczy :)))

 

PS.

Przepraszam za off top, ale pośrednio tyż w temacie. Dzisiaj mija rocznica premiery Misia (cały film do obejrzenia)

 

Współczesna rzeczywistość medialna i nie tylko, czeka na kolejnego Bareję :)

Vote up!
9
Vote down!
0
#1477192

Oficerowie prowadzący od lat Bredzisława rzeczywiście mogą popełniać takie proste błędy - to już starsi panowie i intenrt to nie jest taki przyjaciel jak kalasznikow. Ale to cyniczni, bezwzgledni ludzie , którzy postawili na Komorowksiego duże pieniądze z nadzieją,że im się zwróca po 10 maja...nie cofną się przed żadną machlojką, fałszerstwem i oszustwem...a zawsze w rezerwie maja Seryjnego...

Vote up!
11
Vote down!
-2

Yagon 12

#1477154

Dziadki pokroju Szoguna tego nie robiuły. To raczej robota jakiejś tępej, młodzieżowej przybudówki PO. Jakiś ich pseudo haker bawił się skryptami napisanymi przez dzieci :)

Vote up!
12
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1477161

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

    Jednak tu na NP, jest też malutka furtka w postaci głosowania pod własnym nickiem, na własne komentarze :)

    Sam z własnej ciekawości dobiłem sobie punkt. 

    Osobiście wszystkie serwisy traktuję jako źródło informacji o tym co się wydarzyło, pozostając "wodoodpornym" na komentarz zamieszczany do obrazka. Każdy, kto lubi sport wie, czym różni się relacja, od bycia świadkiem danego wydarzenia. "Cała Polska widziała"- te słynne słowa Kazimierza Górskiego nabrały mocy właśnie dla świadków pewnych wydarzeń, lub tych, którzy weszli w posiadanie relacji ze żródeł niezależnych, na temat danego wydarzenia.

    Za każdym razem, gdy widzę minusy na NP pod tekstem, jestem bardziej skłonny przypisać je "siłom zewnętrznym", aniżeli blogerom piszącym na NP, choćby tylko w komentarzach. Tylko kretyn komentując negatywnie, dodatkowo minusowałby dany tekst lub komentarz.  

    Wracając do głównych portali, to sam tytuł mówi w zasadzie wszystko.

Vote up!
5
Vote down!
-9

              

#1477155

Zawsze są jakieś furtki. Trzeba mieć zdrowy umiar w zabezpieczaniu, bo tak naprawdę wszystko można zabezpieczyć lepiej, ale też wszystko można złamać. Aby na NP zyskać władzę, trzeba zyskać zaufanie. Aby zyskać zaufanie trzeba przekonać wielu inteligentnych ludzi co do swojej naturalności i prawdziwości.

Vote up!
12
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1477163

Tylko to nie jest metoda na natychmiastową kontrolę umysłów:)))

A tylko o takiej marzą niektórzy.

A wtedy szermują hasłami "ja wam mówię, że mówię, a dlatego że ponieważ".

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477164

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

    Tu jest właśnie kwestia światopoglądowa. Ja nie jestem zwolennikiem prewencji, raczej odpowiedzialności, wliczając w to odpowiedzialności za swoje słowa. Nie wiem jak rozumieć owo zyskanie władzy, bo władza oznacza siłę i przewagę wynikającą z siły. Natomiast zaufanie wynika ze szczerości i konsekwencji w głoszonych poglądach. Szanuję adwersarzy ze względu na ich poglądy, pod warunkiem, że są one logicznym łańcuchem głoszonego słowa. 

Vote up!
4
Vote down!
-6

              

#1477165

W jakim sensie władza? Własnie w sensie odpowiedzialności za portal:

http://niepoprawni.pl/przewodnik/jak-oceniac

http://niepoprawni.pl/przewodnik/rangi

Vote up!
6
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1477171

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

   Gawrionie, obaj wiemy, że merytoryczna ocena jest możliwa jedynie wtedy, gdy pod ową oceną jesteśmy zobowiązani się podpisać. Jeśli system punktowy będzie pozostawiał ślad w postaci podpisu kto "na tak", kto "na nie", to będzie to miało ręce i nogi. Nawet w Sejmie prowadzi się obok stenogramów zapis głosowań. Tylko w wyborach plebs musi mieć zagwarantowaną anonimowość, aby prawda na jaw nie wyszła. 

    Ten system w mojej ocenie należy albo zlikwidować, albo powinno być jasno wyróżnione, kto jest na tak, kto jest na nie. Sytuacja w ten sposób będzie przejrzysta. Mi te wszystkie punkty wiszą jak kilo kitu na agrafce, lecz czasem- tak jak dziś- chciłbym wiedzieć kto wyminusował moje komentarze. A mogą być to jedynie zalogowani użytkownicy. Chyba na tyle każdy z nas zasługuje.

Vote up!
6
Vote down!
-8

              

#1477173

Ile to razy juz o tym tu pisano, ja tez bym chciał wiedzieć kto mi tylko dziś dał łącznie ok. 400 pkt w plecy i co ? I super jak tak uważaja to widocznie mają racje.

Jeśli jest tak jak jest, to niech tak pozostanie a jak ktoś ma mało to sam zoobowiązuje się do przetransferowanie 40 tyś pkt  komukolwiek o ile szefostwo na to wyrazi zgode.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1477175

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Różnica jest taka, że Ty czy ja możemy swoje zdanie na dany temat wyrazić pisząc i mamy choć tyle cywilnej odwagi. Natomiast cała ta punktacja powoduje jedynie niezdrowe emocje. Tak będzie jeśli nadal pozostanie anonimowa. Komentarza anonimowo pozostawić się (chyba) nie da.

Vote up!
3
Vote down!
-6

              

#1477179

Anonymous to częsty "gość" na naszym portalu - spytaj Antysalona-))))))))))))
i nie tylko

Vote up!
7
Vote down!
0
#1477182

Drogo Pacyno- z calym szacunkiem ale tu nikt z piszacych i komentujacych( wliczam wiec siebie samego)  nie jest specjalnie ryzykantem i trudno tu mowic o jakiejkolwiek odwadze cywilnej. Wszyscy (moze sie myle i jest ktos kto nie ) posluguja sie psedudonimami  i raczej sie nie podpisuja imieniem i nazwiskiem....Te minusy plusy wiec dalej beda w sumie anonimowe-nawet jakbys wiedzial,ze jakis ktos pod jakims nickiem..

Vote up!
4
Vote down!
-4

Sabatom

#1477253

I to własnie jest istota problemu.

O ile "w cywilu" posiadanie jakiejś postaci, wygladu, manier

a wreszcie "mowy ciała', może i zwykle jest czynnikiem

zakłócającym w prawidłowej ocenie,

o tyle w necie liczą się tylko

MYŚLI SŁOWA I CZYNY

I tylko niezafałszowany, szczery i DŁUGOTRWAŁY przekaz

ma szansę zdobyć uznanie Czytelników.

A średni wynik punktacji, powinien być dla nas tylko wskazaniem,

czy w swoich tekstach i komentarzach, nie znależliśmy się

już "za burtą" inteligencji zbiorowej, jaką

niewątpliwie jest Portal.

I jeśli się upieramy przy "własnym zdaniu", a nie chcemy

być postrzegani jako "wsteczni", to przecież drogą do tego

jest jasne i przejrzyste wytłumaczenie swojego stanowiska.

Bez jakichś "a dlatego, że ponieważ" i " bo JA tak mówię".

Bo w necie nie ma JA.

Wszyscy jesteśmy tylko i aż literkami na szybie.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477275

Już kiedyś tłumaczyłam naszemu  kurakowi, że w sieci może sobie napisać że jest nawet marsjaninem... jednak widzą go wyłącznie przez to, co tu prezentuje.

Nie dotarło / nie zrozumiał  - marsjanin?

:))))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1477280

Może wreszcie do nich dotrze, że Niepoprawni to miejsce szczególne.

Niezwykle odporne na przyklejanie plakatów "z nieznanego żródła".

Tu sama Społeczność, jaką stanowią Użytkownicy i Czytelnicy,

stanowi środek odporny na klej z ogłoszeń.

Ogłoszenia po prostu spadają same...

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477291

Ty masz w tym momencie remis :-)))))

tzn. 3 do minus 3

,a Jozia jak widac zadne minusy sie nie trzymaja :-)))

 Bo Jozia, to jest Jozia :-)))))))))

pzdr.

ps:

Plusy ujemne, plusy dodatnie... ;-))))))))))))))))

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1477268

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika jan patmo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

buzia

 

rącia następnie dupcia

a po tym wszystkim buzia

w ten sposób się żadne

nie trzymają minusy Józia

 

PS I miłość na Niepoprawnych kwitnie!

Vote up!
3
Vote down!
-10

jan patmo

#1477282

ależ dziekuje Panie Janie za.......................pamięć o mnie

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1477377

nie obrazilem, jedynie  " wkleilem " troche muzyki i....zostalem spalowany !

poprostu a priori...

#1477120

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1477120#comment-1477120©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

 

I tak wyglada wolna dyskusja...

Nie z otwarta przylbica, tylko od tylu pala po glowie...

chocby za samego nicka...

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1477256

nawet polgebkiem nie mozna...czy tez nie nalezy ..., bo znowu palowanie...

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1477260

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jan patmo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nawyki

 

coś tam o wolności

krzyczą te smyki

acz mają w łby wkute

zomowskie nawyki

 

PS No i nawet jak nie chcą, to muszą... 

Vote up!
3
Vote down!
-7

jan patmo

#1477263

A jednak musza, bo chca...

pzdr  ;-)

Vote up!
4
Vote down!
-5

chris

#1477267

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1477170

dobrze ze choć Verita nam pozostała, dziekować Bogu

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1477172

, ale ktos tutaj chce zrobic z Verity internetowa dziewice, 

i taki jej welon zafundowal, 

ze tylko od kolan w dol ja widac...,

a tak by sie chcialo dowiedziec,

coz to Verita ma do powierdzenia...

 

Vote up!
4
Vote down!
-5

chris

#1477316

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jezeli samemu szefowi i to na jego blogu jakis wariat postawil  - 1,

to znaczy, ze to palowe opetanie nawet szefa nie oszczedza...

A odnoszac sie do jego powyzszego wpisu  :

( Aby na NP uzyskac wladze, trzeba... )

to moze nie wariat, tylko  jakis anarchista sie produkuje ?

 

A , jako ze tutaj troche juz narozrabialem,  

to prosze mnie do tej wewnetrznej polityki nie mieszac...,

bo ja z waszym palowaniem nie mam nic wspolnego...

jezeli ktos " merytorycznie " paluje  za wklejke bez tekstu...

poprostu linki..., to  widac,

ze to sa jakies glebsze animozje...

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

chris

#1477279

Masz już leciwe konto, a tak nadajesz, jakbyś był od wczoraj.

I nie doceniasz prezentów.

Prezent to prezent.

Nawet "żólte kamizelki" tu różami były obdarowywane.

Zatem doceń to, że choć pałkę dostajesz, choć mógłbyś być

potraktowany jak cień cienia.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477324

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ola Boga, cien jaki, albo co :-))))))))))))))))))))))))))))))))

Vote up!
3
Vote down!
-6

chris

#1477327

Anioł Stróż.

albo co

Vote up!
4
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477337

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

on dba o swojego podopiecznego...

Vote up!
2
Vote down!
-6

chris

#1477344

Dbałość to także strzeżenie zbłąkanych owieczek.

A że ja jestem taką trochę nowocześniejszą wersją,

to i pałki nie pożałuję.

Bo jak wiadomo, przez d,, do głowy

Vote up!
4
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477346

To właśnie próbowałem zasugerować Krzyśkowi na P.W...

/mam nadzieję , że załapie w "czom dieło"/

pozdr.

Vote up!
5
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1477467

Witaj

Też mam nadzieję, że to kwestia niezrozumienia, a nie

kwestia toksycznego towarzystwa.

Bo pomyłki bywają bolesne, jeśli wierzyć jeżowi po randce

ze szczotką drucianą...

Pozdrówka

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477477

Prawdopodobnie już czytałeś materiał na //kontrowersje.net// pt:

Prezydentem będzie albo Bronisław Komorowski albo Andrzej Duda. Proste?

- jeśli nie to polecam ...szczerze !

**********************

Niczego nie dopilnujesz ...

Adres Włączony ndz., 2015-05-03 20:32

... tu się kroi grubsza akcja, a jak będziesz brykał, to postraszą Cię 3 latami w pierdlu.

OBEJRZYJ  Z  CZYM BĘDZIESZ  MIAŁ DO CZYNIENIA .
https://www.you...

Szok !

By wQrwionyJohn --

wQrwiony

******************

pozdrawiam

 

Vote up!
5
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1477510

Dzięki

Ale powiem więcej...

http://bezdekretu.blogspot.com/2015/04/o-kolektywnym-wysiku.html

aby przesunąć punkt ciężkości bliżej realu...

To nie są dobre wieści, jak zawsze gdy w tle widać gmach łubianki,

a pierwszoplanowe kukiełki odwracaja uwagę.

Pozdrówka Bracie

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477516

Targalski i Braun na wspólnej konferencji - i nawet jednym głosem mówią ?!

A to się Kurnik i tutejsze hufce zdziwią ... hehehehehehe.

 

Ciekawe czy nasz kurak po urlopie rozpocznie teraz dochodzenie w sprawie Brauna, tak jak pod moją notką w sprawie Targalskiego?

Vote up!
7
Vote down!
0
#1477517

Kurak jak to kurak, dziobać tylko potrafi, a ten z czerwonego kurnika, to dziobie za rubelki

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1477520

Hufce zawsze zdziwione.

A tu wajcha przeskoczyła i trzeba teksty zmieniać.

Brauna popierali, aby gryżć brunkową konkurencję.

A kurak teraz zechce zaskoczyć tekstem antysemickim,

bo taki jest "przekaz" centrali.

Wojna chazarsko - żydowska z dematerializacją

Polskich Lasów w tle.

Kukiełki z ostrym przedstawieniem dla "amatorów" bieżączki.

A robocopy strzelanie do ludzi ćwiczą.

No ale dowiedziałem się czegoś nowego:)

Ptasie móżdżki wymyśliły, że ja jestem

zdeklarowanym komunistą, o czym wszem i wobec wygdakały na swojej grzędzie:)))

Czego to się jeszcze stary leniwiec nie dowie:)

Pozdrówka

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477521

Oooo, to i tak Cię oszczędzili, bo mnie zaraz na początku mojej tutejszej kariery, kuraki zaszufladkowały do: żydów, banderowców, komuchów, faszystów, i nie pamiętam gdzie jeszcze, jak to połączyli, to nie wnikam, ale jestem winna wszytkim polskim nieszczęściom ... odgryzłam się:  http://niepoprawni.pl/blog/ula-ujejska/patridiotyzm-vs-patriotyzm ... ale nie sądzę by zrozumieli, za to pod notką odezwały się miejscami "nożyce" hehehehe które do dzisiaj "brzęczą ze złości" :)

Vote up!
7
Vote down!
0
#1477522

Ale to już było:)))

Menora w dupie, szekle w kieszeni i sypialnia w hasbarze:)))

I od tamtej pory metrykę w kieszeni noszę, aby nie musieć sprawdzać

pochodzenia przez zdejmowanie slipek:)

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477530

Z rzadka zaglądam do netu , także i tu , na niepopkach , jak widać , malo się udzielam , Co nie oznacza wprost , że mam to wszystko "gdzieś" , Wręcz przeciwnie , jeśli tylko czas mi pozwala i nadarza się tylko możliwość z całego serca wspieram ( klawiaturą) i tym samym popieram wszelkie inicjatywy blogerów którzy za swój honor i ambicję powzięli działania zmierzające do zrzucenia tego ...przeklętego jarzma w postaci PO-WSI-nogi i jego PO okrągłostołowego , skompromitowanego zaplecza politycznego ,...

Na "kuraki" jest stary wypróbowany sposób , zapędzić to , to na powrót do kurnika . W razie buntu "kuraka" ...jak to drzewiej bywało , mógł i niedzieli nie doczekać ....

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1477534

// Ponieważ opozycja nigdy nie zrezygnuje z mitologii demokracji, nie powie też wyborcom, że medialna osłona nad Komorowskim i buta, z jaką ten człowiek ignoruje prawo obywateli do uzyskania informacji – jest koronnym dowodem braku elementarnych reguł wolnego wyboru. Ta sytuacja sprawia, że w III RP nie obowiązuje zasada, zgodnie z którą obywatele mają prawo znać przeszłość osoby pretendującej do najwyższego stanowiska w państwie. Mają prawo wiedzieć - kim jest człowiek, któremu powierzają swoje losy, czego dokonał w przeszłości, jakie posiada predyspozycje i jakie ma intencje. W warunkach demokracji - wszystko, co dotyczy osoby kandydującej na stanowisko głowy państwa, może być przedmiotem zainteresowania społeczeństwa i podlegać dogłębnej ocenie. Na tym opierają się gwarancje bezpiecznego, nie obarczonego błędem wyboru. //

O KOLEKTYWNYM WYSIŁKU ( A . Scios )

I to wiele wyjaśnia , zresztą co tu wyjaśniać ,,,,

Gołym okiem i idiota dostrzeże , że "cóś" nie tak z tą naszą demokracją ,,,

Mimo wielu gorzkich słów A.Ściosa , mocno w to wierzę , że tą piekielną rzeczywistość , można skutecznie odczarować !

 

Powtórzę za  klasykiem :

Ciceron twierdził :

" dopóki oddech w piersi , nie traćmy nadziei "

//dum spiro spero //

 

pozdrówka

Vote up!
7
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1477551

Nie tylko można ale TRZEBA.

A mus nie łaska.

"I PŁYNIE W ŻYŁACH MOC TEJ ZIEMI,

JAK SOK W KONARACH STARYCH DRZEW" - Yuhma

Bo "lepszy na wolności kąsek lada jaki,

    niżli w niewoli przysmaki".

Nawet wtedy, kiedy trzeba byłoby sięgnąć do

metod opisanych przeze mnie w notce "Najemnicy".

Vote up!
4
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477559

http://www.wykop.pl/ramka/2498443/manipulacje-wp-pl/

Polecam jeden z wielu tekstów o manipulacjach wp.pl - sam piszę tam od czasu do czasu od ponad 10 lat. Własnie wkleiłem powyższy wpis i czekam na reakcje.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1477156

Witaj

 

Zabawa sie rozpoczęła. Zakończy się po wyborach.

 

Pozdrawiam

 

Ps. trzeba też pilnować niepoprawnych. Wrogowie się skrzykują.

Vote up!
11
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1477158

Po wyborach i przed wyborami.

To może być długotrwała zabawa.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477162

Witaj!

Z powodu naruszenia regulaminu dodawania opinii Twój wpis został usunięty.

Tytuł wpisu: Od czasu do
Treść wpisu: Od czasu do czasu - z reguły raz dziennie - wchodzę z nieukrywanym trudem na mainstreamowe portale układu - wp, onet. Po cóż ta męka? Jako osboba dobrze poinformowana chcę znać narrację, manipulację, stosowaną aktualnie przez mainstream. Gdy już to robię, to unikam klikania tak, jak tylko mogę - nie chcę sztucznie nabijać tym mediom klikalności. Z reguły wystarcza przegląd tytułów i obrazków. Czasami wchodzę w tytuły i czytam komentarze - rejestruję ich rozkład i ilości. W sumie to znaczący spadek oglądalności tych portali (wp np. od dawna musi wspomagać się reklamą w innego rodczaju mediach) i zmiana ich charakteru (na pudelkową) powinny przekonać mnie ostatecznie do zaniechania mojej praktyki, ale póki to robię, to podzielę się z Wami moimi dzisiejszymi spostrzeżeniami.

Ci z czytelników mojego bloga, którzy odwiedzają w podobnym celu wp (mam nadzieję, że mam tylko takich czytelników;) znają system komentarzy i ich ocen. Tym którzy tego nie robią - naprawdę nie musicie - wyjasniam, że komentarze można ocenić pozytywnie i negatywnie, a ilości ocen pojawiają się wyrażone w bezwzględnych wartościach. Od wielu wielu miesięcy mogłem obserwować komentarze umiarkowanie czy dość agresywnie potępiające wszechpanującą partię zgody, miłości i bezpieczeństwa. Ilości tych komentarzy i ocen nie powalały. Z reguły wyglądało to mniej więcej tak:

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/gawrion/manipulacje-idiotow-na-wirtualnej-polsce
Wpis dodany do tematu: Andrzej Duda weźmie udział w debacie TVP,

Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić reklamację odpisując na tego maila, wskazując powody swojego zgłoszenia reklamacyjnego (odpowiadając prosimy nie kasować powyższych danych identyfikujących usunięty wpis). W przypadku braku wskazania powodów reklamacji, pozostanie ona nierozstrzygnięta.

Pozdrawiamy,
Zespół Animatorów

Vote up!
11
Vote down!
0
#1477160

typu "Pomponik". Zawieraja troche propagandy ale coraz wieksza czesc (sporo wiecej niz 50%) - to - zwykle fabrykowane- plotki z zycia celebrytow oraz zdjecia rozneglizowanych panienek, ktorych jedyna zasluga jest bycie z kims ze swiecznika.

Jeszcze OK - jesli panienka ladna - ale najgorzej jest jak redaktorzy wmawiaja, ze brzydula w wieku 55 lat - to seksowna panienka wygladajaca co najwyzej na 25...

Stosuja tu taka sama metode - jak w przypadku lansowania politykow - a jest to chyba skuteczne wsrod lemingow... tak, ze dzisiaj mamy coraz gorszych politykow (aktywnosc wiekszosci poslow w Sejmie sprowadza sie do naciskania guzikow zgodnie z prerogatywami zsylanymi przez "wodza") i.... coraz brzydsze topowe "wzorce" kobiecosci...

Vote up!
4
Vote down!
0

mikolaj

#1477229

im mniej intelektualnie sprawna władza, tym bardziej na intelektualnej sprawności magików od nżynierii społecznej opiera i buduje swą władzę. Dziś politykę uprawiają i władzę sprawują właściwie spin-doktorzy, ich "pacjenci" - prezydenci, premierzy, ministrowie są tylko instrumentem. Przecież taki Tusk - premier RP, cud nad cudy itd.,dziś "prezydent Europy" przez wiele lat swego premierowania nawet sisi nie szedł bez błogosławieństwa swego spin-magika Ostachowicza ! To właśnie spin-doktorki - a nie polityka polityków - "wyprodukowali" miliony lemingów.

Ostatnio żmija zjada własny ogon czyli główny ściek informacyjny wpada w dołki, kopane swym odbiorcom i sam pada ofiarą spin-sztuczek, które miały ich ubezwłasnowolnić.

Pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1477235

wystapien publicznych czy medialnych - okazaloby sie, ze niewielu z nich ma cokolwiek do powiedzenia.

Polityka dzisiaj - to nie tylko spin-doktorzy, ale takze osoby przygotowujace wystapienia politykow.

Najbardziej jaskrawy przyklad - ile to kosztuje - dal Sikorski.... zaplacil chyba 250 tys zl, za korekte kilku wystapoen - oczywiscie z pieniedzy MSZ...

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1477439

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1477340

Dobrze że pani humor dopisuje, a sami swoi to pani przyjaciele portalowi.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1477341

przyjaciel okazuje się wrogiem.Nic to:-) Pozdrawiam zatem wrogów.

Vote up!
5
Vote down!
-5

Verita

#1477345

Takie jest życie, nikt nie mówił że będzie lekko, i nikt tego nie gwarantuje.

Albo pani to akceptuje, albo nie.

Na pewno nie jestem wrogiem, na pewno nie jestem przyjacielem, ale szanuje panią, i to jest fakt.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1477362

i ja też Pania pozdrawiam - zdrówka życzę i mniej złośliwostek

Vote up!
8
Vote down!
0
#1477365

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pomimo. iz chcialem Cie  podeprzec zielenia , to sie jednak nie udalo...

widac ta ich czerwien przewaza nad rozsadkiem..

No.. pas cnoty na usta, to " tyz " metoda....,

ale nic tam ! wolnosc slowas ponad wszystko !

to jest nasz polski przywilej...,

i   jezeli nawet kilometrowymy bialo czerwonymi szarfami sie owina,

to i tak nam ust nie zamkna...

pzdr.

 

Vote up!
2
Vote down!
-7

chris

#1477348

Przygladanie się takiej czy innej manipulacji to jak szczegółowe analizowanie zapasów w kisielu- nudne i jałowe. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości czym są te u nas zwane reżimowymi media to proponuję proste ćwiczenie - minimum dwa tygodnie odpoczynku od różnych onetów i wirtualnych. Potem z  godzinkę wędrówki po świecie i koniecznie kilkanaście minut na różnych ru. A potem wejdźcie sobie na onet i wp. Pierwsze wrażenie jest uderzające. Sami się zdziwicie.Że aż tak...

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1477351

Specjalnie się zarejestrowałem, żeby wam jeszcze lepszą rzecz pokazać, o proszę tutaj.
13 tysięcy łapek w górę w pare godzin, normalnie mi szczena opadła...

http://i.imgur.com/AlEbX5a.jpg

Nie wiem czy oni po prostu są takimi kretynami czy po prostu są debilami, ale chyba to jedno i to drugie...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1505974