Apel - Policzmy się!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Wielu z nas jest pewnych, uważa, że ostatnie wybory samorządowe zostały sfałszowane. Faktem jest bardzo duża ilość nieprawidłowości w całym kraju. Faktem jest bardzo duża ilość głosów nieważnych. Jeśli jesteś w grupie sceptyków i nie wierzysz w uczciwość PKW, jeśli choćby tylko nie ufasz w rzetelność PKW - musisz włączyć się w Ruch Kontroli Wyborów.

Jeśli zależy Ci na prawdzie, jeśli chcesz pomóc, to musisz wyposażyć się tylko w kilka godzin wolnego czasu i aparat fotograficzny. To niewiele zważając, że wybory są raz na kilka lat, a programiści związani z RKW odwalili już za Ciebie kawał rewelacyjnej roboty - przygotowali świetny program, który umożliwia:

  • założenie konta i przypisanie do siebie obwodowych komisji, które zadeklarujesz się pilnować (również zagranicznych),
  • wgranie zdjęć protokołów i przypisanie ich do danej komisji,
  • przepisanie z protokołów danych, tak aby można było w sposób zautomatyzowany przeliczyć wyniki

Nie zwlekaj - już teraz zarejestruj się i przypisz do siebie komisje (najlepiej wszystkie - do 10 - w promieniu kilku kilometrów od swojego miejsca zamieszkania).

 

https://siepoliczymy.pl/

 

Już teraz poćwicz swoim aparatem robienie zdjęć w trudnych warunkach - przez szybę, w ciemności, bez lampy, posiłkując się latarką lub zewnętrzną lampą oświetlającą protokoły pod kątem. Zdjęcia muszą być czytelne.

Udowodnijmy że jesteśmy prawicą zjednoczoną (ten cel nie może nas dzielić) i dobrze zorganizowaną. Oznacza to tylko tyle, że TY musisz się w to włączyć. Odwrotnie sprawę stawiając - nie może być takich, którzy się w to nie włączą.

Poniżej kilka zrzutów ekranu z programu (kliknij aby powiększyć):

  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Witaj

 

Bardzo pochwalam tą szczytną akcję.

Tylko jedno pytanie mocno mnie dręczy?

Co dalej?!

Zbierzemy setki, a może nawet tysiące dowodów fałszerstw, przekrętów i jeszcze innych świństw. Będziemy mieli niezbitą pewność. Będziemy mieli wiedzę.

Lecz co z tego wynika?

Pytam się nie bez kozery mając śweżo w pamięci październikowe wybory. Czy ciągle nie dość dowodów przedstawiono, żeby wybory choć częściowo powtórzyć?

Skąd nagle nadzeja, że sądy, które są przecież częścią Systemu, uwzględnią protesty i dostarczone dowody?

Czy 130 000 zagubionych na Śląsku głosów to było mało, by coś osiągnąć.

 

To co piszesz, to kontrola post factum. Nie tak to widzę. Trzeba łapać fałszujących członków komisji na gorącym uczynku. Ryzykując nawet oskarżenie, podawać z detalami i pełnymi nazwiskami przyłapane przypadki fałszerstw. I to nagłaśniać i publikować.

Nie możemy dawać sądom mozliwości ukręcania spraw.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Ps. Już wrzucam na FB

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1477934

Nie będziesz walczył, to nie będziesz wiedział czy zrobiłeś wszystko.

Zamiast siać wątpliwości, uprawiać bezsensowne pyskówki na gadaczce lepiej zacznij organizować siatkę obserwatorów i koordynatorów w swoim miejscu zamieszkania. Naładuj baterie do aparatu, do mocnej latarki, umów się ze znajomym, przekonaj kilku znajomych do fotografowania protokołów i umieszczania na stronie akcji.

Uczestnictwo w tej akcji nie stoi w sprzeczności z innymi formami protestów. Wręcz przeciwnie - zwiększa prawdopodobieństwo powodzenia innych akcji i protestów.

ps. Na FB już jest wrzucone.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1477940

Teraz to mnie autentycznie wkurzyłeś. Gdzie ja dzisiaj byłem na gadaczce? Stare archiwa przeglądasz?

 

A wkurzyłeś mnie, bo stosujesz nędzne wybiegi.

Pytam ponownie - co będzie się działo dalej z zebranymi materiałami???

Harcerzom można dawać wyrywkowe projekty. Ja chcę widzieć całość. Więc, jak w tym jesteś, to dawaj.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1477943

Poczytaj archiwalne dyskusje na forum RKW.

http://www.ruchkontroliwyborow.pl/

Jak nie chcesz pomagać, to prośba - nie przeszkadzaj i nie zniechęcaj innych.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1477944

jak drużynowy spławia niepokornych.

 

"W niedzielę wyborczą, 10 maja 2015 od godz.7.00 do późnych godzin nocnych działać będą telefony interwencyjne RKW:
 
+48 534 569 592
+48 730 037 223
+48 883 198 661
+48 737 488 064

o godz.13.00  rozpoczyna działalność Centrum Prasowe RKW.  Do mediów polskich i zagranicznych  na bieżąco przekazywany będzie serwis prasowy z przebiegu wyborów oraz interwencjach RKW wobec ewentualnych nieprawidłowości.
 
 O godz.20.30 startuje Studio Wyborcze RKW. Wieczór wyborczy poprowadzą: Ewa Stankiewicz, Wojciech Reszczyński i Krzysztof Skowroński. Na bieżąco prezentować będziemy wyniki wyborów liczone przez niezależny system liczący RKW działający poprzez stronę www.siepoliczymy.pl "

 

http://naszeblogi.pl/54539-telefony-interwencyjne-do-rkw
 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1477961

Mam już troszkę wprawy ;-))

Jak robisz raban - zostajesz wyłączony ! (natychmiast !  a potem będziesz się pałętał po korytarzach poziomych komisariatów dzielnicowych).

Najważniejsza jest anonimowość !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1477959

Po pierwsze : wykonanie zdjęcia wywieszonego protokołu jest presją, świadomość że będzie kopiowany daje im do myślenia. Dziesięć lat temu, to jeszcze wieźli na komisariat, niszczyli kliszę. Presja na komisję w budynku liceum to pryszcz ! Jak kontrolować "obwody zamknięte" ? Znajdźcie sposób na dojście do szpitali i aresztów !!! Tam dzieją się cuda.

Jak Was mogą zneutralizować ? Ktoś zupełnie inny robi raban, Was spisują jako świadka, o dziwo prokuratura wszczyna postępowanie "w sprawie". Pierwsze co podpiszecie , to pouczenie o odpowiedzialności karnej za ujawnianie informacji ze śledztwa. W tym momencie kończy się Wam możliwość opisania swoich przeżyć w internecie.

Legalnie możecie robić raban o martwe dusze. Sprawdzajcie czy Waszych nieboszczyków nie wyciągnieto z grobu. Do tego macie prawo, do tego jest Mąż Zaufania - ale tylko do momentu skreślenia z listy martwej duszy która nie głosowała. Więcej nie wywalczycie. Jak nieboszczyk już zagłosował - macie problem ! To Wy jesteście winni że nie sprawdziliście czy USC prawidłowo zawiadomił  organ meldunkowy. ( To nie jest śmieszne ! Przerabiałem na własnej dupie).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1477967

// Znajdźcie sposób na dojście do szpitali i aresztów !!! //

to proste, strzelic w pysk prokuratora, a nastepnie udać psychicznego

ps.

a tak serio tam faktycznie zawsze jest "siedlisko" i to ważnych głosów na PO 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1477969

Jest takie "coś", jak BIP (Biuletyn Informacji Publicznych). Obowiązkiem USTAWOWYM jest umieszczanie tam takiego dokumentu jak obwieszczenie, że pierwsza tura wyborów na prezydenta Szczecina nie przyniosła wyników i odbędzie się druga tura. Umieszczane jest faksymile. Umieszczane są obwieszczenia o przetargach, licytacjach i wyniki tychże działań. Umieszczane są (po zatwierdzeniu przez "Warszawę") wyniki ostateczne wyborów, po awanturach - wyniki okręgowe, wyników z komisji obwodowych - nie będzie (i co nam zrobicie ?!).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1477971

Przysięga Komorowskiego:

http://bit.ly/1H40FoU

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Poloniatube

#1477935

Ważna informacja dla tych, ktorzy jeszcze myslą, że samo się policzy, a Po-szuści ze wstydu zaniechaja fałszerstw. Tu w naszym mateczniku korupcji, nepotyzmu ii wszelkich patologii - na Dolnym Śląsku coraz więcej osób dotąd biernych zgłasza się do pomocy RKW...gorzej jest w dużych miastach - zupełna prawie bierność, choćby we Wrocławiu...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1477939

Po wyborach pilnować worków z oddanymi głosami dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia PKW tego co podpisliśmy w protokole. No i patrzeć na rączki sznownym członkom komisji. ... i gdyby coś tam coś tam, to robić natychmiast raban na cały świat.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1477941

Tak, często wątpię … jestem więc w grupie „sceptyczek”. Ale nie do końca, bo raczej tych aktywnych.  Wierzę więc, że rezolutne poparcie własnym czynem tego apelu jest tu i teraz jedną z kończących się szans aby jeszcze coś uczynić dla Ojczyzny.

I to bez dzielenia włosa na cztery w niekończących się debatach o politycznym odcieniu nadchodzącej (porzucam na tę chwilę sceptycyzm) wolności i niezawisłości naszego kraju. 

Pozdrawiam niesceptycznie,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#1477947

Pewnie to żart, ale brzmi złowieszczo prawdopodobnie:

https://www.facebook.com/teresa.majtczak/posts/963938210306940?hc_location=ufi

 

Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu:

Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na Bronisława Komorowskiego.

Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą poza kratkę wszystkie bez wyjątku. Co drugi głos na Dudę wychodzi poza kratkę i też jest nieważny. Na Bronisława wszystkie są ważne. Urzędujący prezydent zawsze ma ważne głosy. Nawet jak głos jest pomiędzy kratkami. Np pomiędzy Komorowskim a Korwinem trzeba go podciągnąć do góry na Komorowskiego(...)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1477952

Jest nieprawdopodobne, by na szkoleniach członków komisji wyborczych przekazywano tak pro-komoruskie treści, bo mogłoby to sie źle skończyć dla kadry szkolącej. Wystarczy, że szkoleni członkowie komisji desygnowani przez PiS czy RN nagłośniliby tę wielką nieprawidłowość na całą Polskę, a mielibyśmy kolejną aferę platformersów! I zastraszenie, że nie otrzymają należnej im diety za pracę w komisji nie jest żadną przeszkodą w ujawnieniu tej afery.

Ad. do ważności zakreślonego znaku przy nazwisku kandydata 

Otóż Omilko - przepisy mówią, że znak "iks" należy zakreślić tak, by punkt przecięcia tych dwóch krótkich linii znaku "X" leżał w kwadracie przy nazwisku kandydata. Tak więc dopuszcza się przeciągnięcie linii poza kwadrat. Poza tym przepisy wskazują, iż kolor tuszu w długopisie ma być czytelny i kontrastujący z tłem arkusza, a więc może to być kolor czarny, niebieski czy purpurowy, ale już niekoniecznie żółty czy blado-błękitny.

Ad. do głosowania przez członków komisji

Nieprawdą jest, jakoby członkowie komisji wyborczych mieli oddać swój głos tylko na Komorowskiego przed otwarciem lokalu wyborczego i to w dodatku pod nadzorem "specjalnej komisji". Przepisy mówią, że głosowanie należy rozpocząć od godz. 07:00 i tylko takie głosy oddane po tej godzinie mogą być brane pod uwagę w procesie liczenia po godz. 21:00. Poza tym - każdy członek komisji przynależy do "swojego" okręgu wyborczego zgodnie z adresem zameldowania. Tak więc powinien oddać swój głos tylko i wyłącznie w tym lokalu wyborczym, w którym jest na liście wyborców.

A skoro już jestem przy adresie zameldowania, to można tylko przypuszczać, jakie będą przekręty w kolejnych wyborach, skoro wydawane nowe dowody osobiste od 1 marca 2015 nie zawierają już adresu zameldowania. Po co? Ano po to, by było łatwiej robić różnego rodzaju przekręty nie tylko na wyborach, ale także w sferze nieuczciwych interesów. 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1478031

Czytąjąc ten i inne wpisy dotyczące wyborów prezydenckich zastanawiam się czy my kiedykolwiek doczekamy się takiej normalności jak np. tu na brytyjskich wyspach. Własnie wczoraj odbywały sie tutaj wybory do brytyjskiego parlamentu. Jak wyglądało głosowanie to raczej każdy kto tego na własne oczy nie widział to by nie uwierzył, ponad 40 tyś lokali wyborczych umieszczonych w restauracjach,pubach,kościołach,w pralni,w garażu , w namiotach, kontenerach, prywatnych domach, słowem poza toaletami wszędzie. 

W komisjach zasiadało 2 osoby (słownie dwie) czesto woluntariusze,babcie i dziadki z 8 czy 9 krzyżykiem na karku. w okularach o grubości szkła pewnie z 5 cm. Żadnych flag,żadnych plakatów ,urna z dykty ,jeden stolik i to wszystko. Kto by tu pomyślał o jakimś "mężu zaufania" ochrony policji czy coś w tym rodzaju. Uprawnionych do głosowania ponad 48 mln, głosowanie zakończono o 22 a już o godzinie 8 rano podano oficjalne wyniki, żadnych ale to żadnych "reklamacji" czy nawet insynuacji. 

Juz w południe Cameron dostaje od krółowej nominacje a reszta posłow już jutro zaczyna normalna prace poselska.

Jestem przekonany że do takich wyborów nasz kraj "dorośnie" za 100 lat. 

      

                                                     Polling station sign in a Wimbledon cemetery. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1477954

http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/tak-sie-liczy-glosy-w-wielkiej-brytanii-zdjecie,iId,1757767,iAId,153976

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Napierw będą cię ignorować ,później będą się z ciebie śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)
www.nexxblog.wordpress.com

#1477964

Wartościowy link ! Zdjęcia niosą wiele informacji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1477970

A jak będzie wyglądała cisza wyborcza na portalu ?

Czy logować się wolno:-))))))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1477956

Będę mężem zaufania, z ramienia PISu, w swoim okręgu wyborczym.

Głosuje na pana Dudę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1477962

to porzuciłeś żone ? :-))))))))

oj ty niewdzięczniku w Twoim wieku Ci się zachciewa

 

ps.

A tak serio, to super będzieta wiedzieli z pierwszej reki o machlojkach

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1477965

Wybrała młodszy modeł, sprawniejszy :)))))

Będzie nas trzech, niech tylko spróbują.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1477980

Też bezpośrednio przyłożę swoje oczy do sprawiedliwości w komisji wyborczej! Natomiast osobiście, będe optowała za kulturą osobistą, przytomnością umysłu, gruntownym wykształceniem i sprawiedliwością nie dla wybrańców, ale dla wszystkich Polaków! Jednym zdaniem Andrzej Duda! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

viki

#1477978

"żona zaufania" :-)))))))

jak to ma się poprawnie pisać i wymawiać ;_))))))))))))))))))))))))

mam nadzieje że nie poszłaś w ślady kolegi !!!!

https://youtu.be/nRAOvZaNvNM

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1477982

W tym przypadku, nie będę żoną! W mojej komisji są same kobitki, niektóre zaprawione w boju od lat! Przyszło mi tym razem, wraz z nimi, uczestniczyć jako funcjonariusz państwowy! Ooooo!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

viki

#1477986

 //funcjonariusz państwowy!//

 

to brzmi dumnie:-)))))))))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1477989

Wczoraj w mojej "komisji wyborczej" też zasiadały same kobiety ( wszystkie dwie)

a jakie kolorowe ,och było na czym oko zawiesić, jedna czarniuteńka jak.......... i miała różowe włosy, druga w sile wieku,

z kolczykiem w .............nosie

ps.

nie wyglądały na funkcjonariuszki państwowe :-))))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1477990

W mojej domowej "komisji", to sami faceci! Tutaj, to dopiero trzeba wykazać się nie lada spostrzegawczością, cierpliwością i niezłomnością! :-)))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

viki

#1477995

to odwrotnie, dokładnie odwrotnie niż u mnie , lepiej na ten temat wypowiadać sie nie będę

ps.

a w komisji jakieś specjalne stroje funkcjonariuszki mieć będą ????

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1477996

Fałszują rządowi informatycy, którzy obliczją procentowo, ile każdy kandydat dostał.

Na tym szczeblu są największe przewały, a do tego mają jeszcze towarzyszy sędziów, którzy, jak na jesieni ubiegłego roku, mimo olbrzymich dowodów na fałszerstwa wyborcze, ogłosili prawidłowość wyborów.

Ludzie trochę poszumieli, i na tym się skończyło, i tak może być tym razem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1477984

Ale choć naszym małym wkładzikiem, w tym obecnym boordello, możemy co nie co utrudnić! Jak myślisz, dlaczego PKW nie będzie wyników cząstkowych? Zawsze podawano, a teraz nie!  Czy można dopasować podane wyniki przez RKW do swoich potrzeb?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

viki

#1477988

W 1920 NA OCHOTNIKA DO WALKI Z BOLSZEWICKIM BANDYTĄ STANĘŁO LEKKO LICZĄC 100 000 OBYWATELI, W TYM SAMYM CZASIE OCHOTNICZY POBÓR DO WOJSKA ORGANIZOWAŁA RÓWNIEŻ "POLSKA" DZIERŻYŃSKIEGO I MARCHLEWSKIEGO - ZGŁOSIŁO SIĘ WTEDY NIECAŁE 120 (SIC!) OSÓB... }) _______ DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA ZAGWARANTUJE POWRÓT DO TYCH PROPORCJI NA ZASADZIE DOBROWOLNOŚCI ODDOLNEJ - TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA... }) _________________________________ RUCH KONTROLI WYBORÓW - LISTA KOORDYNATORÓW W CAŁYM KRAJU... })) _____ http://niezalezna.pl/65417-ruch-kontroli-wyborow-lista-koordynatorow-w-calym-kraju ______ MASKI SYSTEMOWEGO BANDYTY KOGUCIARZA KOMOROSKIEGO... }) _____ https://twitter.com/maskibk _______ MUZEUM ZGODY SYSTEMOWEGO BANDYTY KURZAJA KOMOROSKIEGO... }) ______ http://muzeumzgody.pl/galeria.htm ________ KOMOROWSKI TO SYSTEMOWY, ZAWODOWY BANDYTA - SIĘGNIE PO WSZYSTKIE METODY KOMUNISTYCZNE BY DALEJ UTRZYMYWAĆ PATRONAT NAD AGENTURALNYM KRYMINAŁEM - BĘDZIE STRZELAŁ DO LUDZI DIALEKTYCZNIE ZŁEJ WOLI... }() ______ JEST KANDYDATEM A JUŻ POSŁUGUJE SIĘ JĘZYKIEM KRWAWEGO DYKTATORA - TO WYJĄTKOWO PONURY ZBIR, KTÓRY WYSTAWIŁ POLSKĘ NA FATALNE NIEBEZPIECZEŃSTWO ZE STRONY BANDYCKIEGO KREMLA!!!... }() _________ PRZYPOMNIENIE HISTORII...}() _________ https://www.youtube.com/watch?v=qBKtLcYJ2rQ __________ KOMOROSKI, NARÓD POLSKI CIĘ NIE CHCE - WON ZA DON!!!... }) ______ https://www.youtube.com/watch?v=KzAhr_6vd84

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1478032

Tak samo myślę jak ty.

Szkoda tylko że tak mało Polaków, myśli podobnie jak my, jedni to komuchy, a drudzy losy Polski mają w d..ie, byle pełna micha.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1478037

... wiesz Marku, szkoda, że "Szeryf" nie zaproponował, aby się najpierw policzyć na Niepoprawnych ?

To była by piękna akcja !

pozdrawiam,

M.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1478038