Wyniki ankiety - PO kontra PiS

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Dziś zakończyłem zbieranie głosów w ankiecie dotyczącej porównania PO i PiS w zakresie zarządzania państwem w głównych obszarach. Dziękuję uczestnikom za swój wkład! Niestety prawie pod sam koniec opracowywania wyników skopał mi się plik arkusza kalkulacyjnego i musiałem wszystko odtwarzać od nowa, więc na razie przedstawię Wam wyniki bez swojego komentarza.

Swój głos oddały 253 osoby. Ogłoszenie z ankietą wisiało na portalu Niepoprawni.pl. na naszym Facebooku, Twitterze w okresie od 14 września 2019 r. (od godziny 17), do 22 września 2019 r. do godzin wieczornych. Zostało również wysłane e-mailem do adresatów naszych biuletynów. Wiem że różne osoby udostępniały ankietę także w dodatkowych miejscach. 

Jakie są Wasze wnioski? Moje pobieżna i ogólna - jest przepaść pomiędzy oceną PO i PiS.Natomiast w ramach ocen poszczególnych partii także widać obszary zdecydowanie lepiej ocenione i ocenione gorzej. Ankietowani dość wyraźnie wymienili najważniejsze obszary na których powinni się skupić rządzący.

Grafika z wynikami jest bardzo długa - kliknijcie aby otworzyć ją w nowym oknie i powiększyć dla lepszej czytelności.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (29 głosów)

Komentarze

zadziałało. 

Studiujemy i oko sycimy.

Vote up!
10
Vote down!
0

Hoyt

#1603531

Sporo danych i informacji - sporo wniosków. Podczas opracowania psioczyłem sam na siebie, że tyle pytań i roboty sobie narobiłem. Ale jest satysfakcja! :)

Vote up!
13
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603534

Z lewej - groszki niebiesko pomarańczowe,

Z prawej - kasztany, kasztany w zielonej łupinie i pomarańczowe, żółte liście, czyli 

czeka nas piękna jesień.

 

Pozdrawiam i doceniamy zadany sobie trud.

Vote up!
11
Vote down!
0

Hoyt

#1603540

Powtarzam ten nasz  PiS ma za dobrze mając takich "przeciwników"

 

 

Vote up!
15
Vote down!
-2
#1603538

- tfuuuu, lenin i stalin nawet nieżywy jest nebezpieczny w przeciwieństwie do powiedzenia o Indianinie bo znadują wielu naśladowców tych czarcich wypierdków.

Przed śmiercią i tak proszą o wybaczenie i ostatnie namaszczenie (przykł.tfuuu kiszczak czyli kiszony ogórek i jaruzelski z Jaruselem) - i ze swoimi trupami pchają się na cmentarze katolickie nie wiadomo po co.

Nawet tu komuniści kłamią i nie są konsekwetni. Komuniści to łgarze i tchórze i dlatego mają wiele wspólnego z żydo-bolszewikami.

Władza i pieniądze - oto ich dwa bożki i do nich się moglą co dnia.

Vote up!
14
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1603587

Katarzyna Lubnauer

"Takie miejscowości i miasta, w których PiS wygrał, to trzeba bardzo dokładnie się przyglądać czy tam nie ma, że tak powiem, ograniczenia cywilizacyjnego"

Vote up!
15
Vote down!
0
#1603598

Kretynka i tyle. 

Pzdr

Vote up!
12
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1603608

Grzegorz Schetyna założył się z Trzaskowskim o to, kto wypuści na świat większe gówno.
Pomyślał, pomyślał i wziął na listy Klaudię Jachirę.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1603620

Na razie tylko pobieżnie przejrzałem i pierwsze co mi się nasunęło, to zdecydowana porażka PO na wszystkich frontach, ale ocena PiS-u już nie jest jednoznacznie i bez zastrzeżeń pozytywna. Są wahania w ocenach PiS-u i choć suma sumarum PiS jest oceniany pozytywnie, to jeszcze jednoznacznie nie uzyskał zdecydowanego i bezkompromisowego poparcia, Z tego wynika, że jeszcze dużo pracy przed nim. Na więcej wniosków szczegółowych przyjdzie czas. 

Dziękuję za włożony wkład pracy, bo wiem ile to pochłania czasu, bo kiedyś też zajmowałem się profesjonalnie badaniami rynku przy użyciu bazodanowego Accesa i Statistiki TM (nie wiem, czy dobrze napisałem, ale werbalnie to tak jakoś brzmiało). Siedziałem po nocach, żeby skończyć na czas. 

W sumie żałuję, że nie zająłem się tym zawodowo, bo teraz sądzę, że miałbym dobrą firmę badawczą.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
12
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1603566

Dokładnie - ocena PO to POrażka. Jedynie bardziej pozytywnie ocenili ich w Sporcie i Cyfryzacji. Choć z drugiej strony Sport uzyskał 0 głosów wśród priorytetowych obszarów. Wniosek z tego taki, że sport nie jest za bardzo zależny od polityki. Budowa dróg i infrastruktura - no coś tam jednak budowali - dzięki temu mogli stworzyć skojarzeniowe hasło "Polska w budowie". PiS z kolei wygląda rewelacyjnie w obszarach które przez 4 lata były mocno dowartościowane. Niemniej wyłaniają się nam mocno zaniedbane/nieudane obszary z dużym oczekiwaniem społecznym - służba zdrowia czy sądownictwo i wymiar sprawiedliwości.

Grzebania miałem dość sporo, tym bardziej że skrzaczył mi się Calc no musiałem się na potrzeby opracowania wyników douczyć kilku formuł arkusza. Bez tego nie byłoby legend ze szczegółowymi danymi ;) Ale pomimo tego mam wielką satysfakcję. :)

Vote up!
9
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603574

Swego czasu też musiałem się tych formuł nauczyć, szczególnie zliczanie rekordów a w bazie danych ustawienie zmiennych stałych, np.: odpowiedzi ze względu na wiek, wykształcenie, zamieszkanie , dochody, płeć, itd. To kawał roboty jest ale satysfakcja też zapewne, bowiem mało ludzi decyduje się na tego typu przedsięwzięcie i to za darmo. Jeszcze raz gratuluję. 

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1603585

... z wynikami ankiety. Rzeczywiście, - sporo miałeś z nią roboty, ale i też  satysfakcji, - jak napisałeś. A ja, jako użytkownik serwisu NP dziękuję Ci. Dała nam pełny obraz, jak wyglądały rządy PO w oczach respondentów na tle rządów PiS-u.

Pokusiłem się o zestawienie ocen respondentów w 24 aspektach oddzielnie dla PO i PiS. A wygląda to tak:

 

Jeśli zsumujemy ocenę "źle" i "bardzo źle", to 93 % respondentów ocenia PO negatywnie. Natomiast ocenę "dobrze" i "bardzo dobrze" w sumie postawiło zaledwie 2 % respondentów. Trzeba naprawdę być ignorantem, indolentem i zapatrzonym w PO jak małpa w lustro, by oceniać nawet na te 2 % pozytywnie dokonania platformerskiego rządu.

 

Natomiast respondenci oceniający rząd PiS-u zauważyli, że nie jest tak dobrze, jak by lepiej być nie mogło. Moim zdaniem, - respondenci wykazali się dojrzałą oceną, nie wykazując zbytnio ślepego fanatyzmu. 

To tyle, co miałem do powiedzenia tak "na szybko" dzisiejszej nocy. Ale jeszcze do tematu powrócę, by uszczegółowić analizę wyników ankiety z mojego punktu widzenia, a przede wszystkim nakreślić wnioski.

Pozdrawiam,
Satyr   

Vote up!
13
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1603575

Miałem bardzo podobne spostrzeżenia. Ocena PO jest fatalna. Nawet osoby krytyczne do PiS oceniały bardzo źle PO. W ocenach PiS, jak już zwrócił uwagę Krzysztofjaw, oceny są w większości dobre, ale często wyważone.

Vote up!
12
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603577

Widzę żeś faktycznie "nocny marek" :), bo nawet zsumowanie głosów i przedstawienie jednolitych sumarycznych ocen zawartych w dwóch twoich wykresach też musiało zająć ci trochę czasu. Masz jednak zacięcie badawcze i bardzo dobrze. Jeżeli zaś chodzi o wyniki to jest tak jak zauważyłem wcześniej a biorąc pod uwagę, że ankietę wypełniały raczej osoby pozytywnie nastawione do PiS to widać, że elektorat PiS-u jest dojrzały nad wyraz, bo widzi jeszcze niedociągnięcia PiS-u i o tym mówi. To totalniacy bazują na emocjach i to złych. Oni wychowali sobie elektorat fanatyczny, gdzie na słowo PiS czy Kaczyński reagują instynktownie agresją i złością. 

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1603584

Witaj

Raczej powoli i dokładnie przejrzałem. I gratuluję.

Wygląda, mimo dosyć niewielkiej próbki, na bardzo realną i obiektywną.

Wniosek, który pierwszy się nasuwa - niby jest wielu antypisowców, lecz to złudzenie, bo to tylko niewielka, bardzo hałaśliwa grupa. Natomiast ci obiektywni, którzy realnie i uczciwie widzą ogromną przewagę PIS nad PO, raczej siedzą cicho, bo ich naturalna kultura i temperament nie pozwalają im na udział w nawalankach. To dobrze i źle. Ciche poparcie jest jest bardzo dobre, lecz toczy się wojna dobra ze złem i prawdy z kłamstwem i dobrze mieć więcej wojowników.

Błyskawiczna estymacja bez wyliczeń pokazuje, że w tej ankiecie PIS wygrywa rezultatem grubo ponad 60%.

Gdyby tylko PIS poprawił komunikację, gdyby zwiększył filtrację swoich szeregów (szczególnie wzmacniając siły służb kontrolujących i osłaniających osoby publiczne, polityków w szczególności), to byłoby go stać nie tylko o konstytuantę, ale na generalną modernizację państwa.

A kluczowe obszary do najszybszego załatwienia, to 1. stop kosmetyki dzisiejszej służby zdrowia i rewolucyjna zmiana całego systemu; 2. uregulowanie rynku medialnego i radykalne zmniejszenie obcych wpływów; 3. ciągła praca nad edukacją począwszy od właściwego kształcenia nauczycieli/pedagogów do przeredagowania programów nauczania tak, aby odpowiadały naturalnemu rozwojowi dziecka (chemiczne równania redoksy w 7 klasie to totalny absurd! [własne doświadczenie - jk] ).

Oczywiście całej reszty też nie należy odpuszczać, kładąc nacisk na uczciwość, przyzwoitość i odpowiedzialność.

 

Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

 

 

.

Vote up!
9
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1603576

Dziękuję. PiS ma faktycznie duże poparcie, ale trochę niepokoi mnie pewność wyniku - pewność sondaży, pewność polityków, pewność elektoratu. Przy tak zdecydowanej przewadze opłaca się paradoksalnie wszystkim ogłaszać miażdżące zwycięstwo PiS. Z jednej strony to wzmacnia motywację elektoratu totalniaków, z drugiej strony osłabia determinację elektoratu PiS. Co do próbki - jej niereprezentatywność nie tyle polega na ilości co na grupie docelowej, która ocenia rzeczywistość na podstawie samodzielnych wniosków a nie propagandowej papki do powtarzania - z GW czy TVNu.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603578

Mnie też to niepokoi i widzę, że Kaczyński tego się obawia.

Więc podejrzewam, że ostatni tydzień przed wyborami będzie pełen niespodzianek. Wytoczone zostaną największe działa.

PIS ma tę przewagę, że rządzi i odzyskuje wiarygodność. Więc może jeszcze dać coś (obiecać), co powali przeciwników.

Nie, oczywiście, próbka badająca konkretną grupę ludzi, a nie opinię społeczną jest OK. Ankieta ma dużą wartość poznawczą.

 

Czekam na wnioski z redakcyjnej analizy.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1603579

 Ot i takie to tytany umysłowe mamy w PO

 

 

Ukraińscy banderowcy cieszą się z PO.

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1603588

tyPOwa samojebka :D

Vote up!
3
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603613

Zgodnie z oczekiwaniami Polaków.

Większość Konstytucyjna. 

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1603580

Niepoprawni !!!!!!

Rozpowszechniajcie  w sieci ten Spot PIS-u 

Do boju!

 

Vote up!
13
Vote down!
-3
#1603591

...raczej nie zaskakują, zważywszy do jakiego gremium była ankieta skierowana. Wielki trud i dzieło napawa optymizmem, w przeciwieństwie do @verita & co, że PO to nie to samo co PiS.

Vote up!
7
Vote down!
-1

...

#1603602

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

to fakt, wyniki nie zaskakują - pisałem o nich wcześniej

to fakt wielki trud sporządzenia ankiety i podziwiam, że się chciało, tym bardziej, że ankieta ta jest tylko zabawką i ze średnią krajową może mieć niewiele wspólnego

co do tego, czy PO i PIS to to samo, to "zważywszy do jakiego gremium była ankieta skierowana" - nie rozstrzyga ta ankieta tej kwestii

Ps. reasumując można sobie "optymistycznie" przybijać nawzajem piątki ale czy jednocześnie w skali kraju nie będzie to oszukiwanie samego siebie?

Vote up!
5
Vote down!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603612

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603630

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

T, c nszczy tzw. dyskrs spłczny, czyl wzjmn przmwn sę w prwdz, t tzw. pprwnść pltyczn, pprwnść prznszn prw n wszystk dzdzny nszg życ.

Pprwnść t nszczy n tylk pltykę czy tykę, l &ndsh; jk wdzmy &ndsh; nszczy tkż nsz życ spłczn, nkw, tkż rlgjn.

Zczynmy sę dsć w półprwdch fłsz.

https://www.rdmryj.pl/nfrmcj/tylk--ns-ks-prf--mrynrczyk-pprwnsc-pltyczn-nszczy-n-tylk-pltyk-czy-tyk-l-tz-nsz-zyc-splczn-nkw--rlgjn/

Vote up!
5
Vote down!
-8

Verita

#1603633

Wybacz mą szczerość, zaakcentowaną wulgaryzmem. Poprawność polityczną mam w dupie.

Żyję wystarczająco długo, by wyrobić sobie zdanie o realiach polityki każdej ze stron. Ty stoisz w opozycji do obecnego Rządu, co mi się osobiście nie bardzo podoba. Podoba mi się za to, że mówisz o problemach, o których żadna formacja polityczna nie chce puścić pary z gęby. Za to Cię kocham.

Marzy mi się pojednanie prospołecznego Rządu PiS z narodowym i patriotycznym ruchem, jakkolwiek by się on nie nazywał.

Konfederacja ostatnio się rozmieniła na drobne. Liroy, KM i inni. Trochę się gubię, o co ze sobą walczą i o co kłócą. Mało mam czasu by grzebać w czeluściach netu, szukając przekazu dla mnie. Najprawdopodobniej zagłosuję na PiS, na mniejsze zło.

Vote up!
5
Vote down!
-1

...

#1603891

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603899

Dzięki. Przemyślę, prześpię się z tym co napisałaś.

Vote up!
4
Vote down!
-2

...

#1603903

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603913

Ale to nie zależy wiele od naszej wewnętrznej polityki. To złożony proces, a pierwsze skrzypce grają spekulanci z potężnym kapitałem i wcale nie polskim. Tym bardziej doceniam powściągliwość polskiego Rządu przed przyjęciem waluty EU.

Taki fakty trzeba doceniać droga @Verita...

Vote up!
4
Vote down!
0

...

#1603916

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603627

Zapraszam do przeczytania :

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1603634

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wszelkie granice lizusostwa przekroczone: kadzenie i spijanie sobie z dzióbków.  Jakim prawem nazwa "Niepoprawni" jeszcze się utrzymuje? Pozdrawiam Veritę i kilkoro Sprawiedliwych ratujących prawdziwą NIEPOPRAWNOśĆ rozumianą jako Odważny Sprzeciw wobec Zmowy Lizusów, zwłaszcza dwóch panów "Hu..." sprowadzających każdy wątek do dołka z G***em.

TYLKO KONFEDERACJA!

Vote up!
9
Vote down!
-13

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1603635

I jeszcze jedno...bo widzę,że psychiatria w Polsce naprawdę leży i kwiczy

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1603638

To kiedy pozew przeciwko Gawrionowi i Niepoprawnych.pl?

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1603639

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603643

promocja

 

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1603906

A może by tak merytorycznie? Proszę...

Vote up!
5
Vote down!
-1

...

#1603907

Tak to jest w tych czasach, jak kobiety piją same. Zaraz polecą dalsze bluzgi.

Fuj.

Vote up!
8
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1603647

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prszę n sądzć p sb z tym pcm.

Ngdy n przczytm pn kmntrz (tym brdzj wątk) n pstwę znk mns.

 

Vote up!
5
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1603650

... na obrażanie - także ciebie, skoro obraziłaś pisząc, cyt.: "Gawrion i Niepoprawni, wszelkimi siłami wpisują się w tę antypolską działalność. Wszelkie ankiety to usprawiedliwianie własnej niemocy, to bełkot idiotów"

Ale mnie nie sprowokujesz! Nie będę ciebie obrażał,... obrzucając epitetami typu stara ku... itp.,  a po prostu napiszę prawdę.

To ty na naszym serwisie od lat piszesz antypolskie teksty!
To ty uprawiasz ble,... ble,.. stykę na poziomie uniwersytetu dla kretynów!
To ty dajesz wyraz własnej niemocy, bo tak naprawdę... za co byś się w życiu nie wzięła, to wszystko spieprzysz. Stąd jesteś sfrustrowana, zawsze niezadowolona z życia, a za swe niepowodzenia obwiniasz Gawriona i wielu Niepoprawnych tu piszących.
To nie my bełkocemy! Ani Gawrion, który z przemyśleniem opracował ankietę, ani my - respondenci ją wypełniający!
To ty czepiasz się wszystkiego i wszystkich! Zawsze niezadowolona, zawsze stająca "okoniem" wobec każdego, kto myśli inaczej niż twój chory na nienawiść móżdżek. A kto tak postępuje?... Właśnie idiota!!!

Satyr  

Vote up!
13
Vote down!
-6

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1603653

Problemem i to dość istotnym jest to, że sam idiota nie wie o tym, że jest idiotą i każdy psychiatra z tym się zgodzi. 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-3

krzysztofjaw

#1603863

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1603920

Dolny Śląsk, Ząbkowice Śląskie, „matecznik” Platformy i Schetyny

Pytanie: które zdjęcie przedstawia wczorajsze spotkania z mieszkańcami

Schetyny  a które spotkanie z Morawieckim

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1603640

Dobra robota! 

Vote up!
12
Vote down!
-2
#1603641

Dziękuję :)

Vote up!
8
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1603642

Zamieściłem wyniki ankiety u naszych przyjaciół na łonie. Dobra robota, to trzeba propagować.

A wtedy poszło tak:

........................

Dzisiaj już nie mam najmniejszych wątpliwości, że administratorzy NE to bardzo tania siła robocza, wyrobnicy na rozkaz

     - Co wy se quźwa wyobrażacie?! Jakieś PISdzielskie wygłupy dawać na czoło! Sryki, pyki statystyki. Zapomnieliście, że oni tylko kłamią, manipulują i są skończonymi durniami?

     - Nie panie generale, nie zapomnieliśmy. Tylko tak niewiele się dzieje, ciągle ci sami na okragło, ludzie się denerwują, więc chcieliśmy wyśmiać, ale komentatorzy zawiedli. A hejterzy odsypiają po weekendzie. Więc się tak dziwnie zrobiło. Ale już działamy.

     - No! Myślę. Wiecie, że przyjaciele ze wschodu cały czas obserwują i nie zamierzam się za was tłumaczyć. Gdzie Ruszczyk do cholery?!

     - Właśnie dzwonił, że przebił oponę w hulajnodze i trochę się spóźni.

     - Nie pitolcie, pewnie jeszcze pijany dogorywa. Ma się natychmiast zameldować. Nie jest świętą krową, tylko moim najemnym pacanem. I ostrzegam jeszcze raz będziecie promować tego PISdzielca z Gdyni, to poważnie się nad wami zastanowię. A tak w ogóle, to z kim rozmawiam? Kim pani jest do cholery?!

 

.................................

 

Pozwoliłem sobie rano wrzucić wyniki interesującej ankiety:

jaka.neon24.pl/post/150779,pis-ma-z-palcem-w-nosie-ponad-60

Nie liczyłem na duże zainteresowanie tutaj. Wiadomo. Aż tu nagle widzę, że mój wpis jest na topie, wśród trzech najwyżej promowanych, a dyskusja jest całkiem poważna i interesująca. Nie powiem, że nie byłem zaskoczony.

 

Po jakimś czasie - cyk - znowu zaglądam. Nie ma juz tekstu na pudle. Rozglądam się - nie ma go nigdzie. Nawet w lochu. Usuniety na zicher.

 

No tak... Dzwonił generał.

Vote up!
10
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1603648

Uzupełniam twoją wypowiedż o :

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce-0

Vote up!
6
Vote down!
0
#1603697

ciekawa ankieta, a w zasadzie ciekawe wyniki, chociaż szkoda, że więcej osób nie wzięło udziału, bo byłoby może bardzie wiarygodnie :)))

Niestety jak analizuję przynajmniej niektóre obszary, to ewidentne jest, że ankietę zdominowali miłośnicy pisiarstwa. Gdyby było inaczej, to ocena polityki zagranicznej byłaby znacznie gorsza!

Analogicznie ze służbą zdrowia, w której nic absolutnie się nie poprawiło, z wymiarem sprawiedliwości - również brak poprawy, zatem brak uzasadnienia do lepszych niż u pełocji ocen, w sektorze małych przedsiębiorców bardzo miernie, dalej w gospodarce mieszkaniowej żenada i bardzo źle z tzw. wolnością i swobodami - otwrte blokowanie przekazu prawdziwej prawicy nie przysparza poparcia, a wręcz odwrotnie, w sumie to bardzo smutne.

W sumie wyniki ciekawe, ale zupełnie niereprezentatywne, wystarczy przeanalizować opinie na różnych stronach, ani pisiorskich, ani lewackich, czy pełoskich i to wystarczy, aby sobie wyrazić pogląd. Fajnie też rozmawiać z ludźmi, pogardliwie zwanymi przez polityków "zwykli Polacy" np. w komunikacji, na ulicy, czy w pracy i widać, co wielu z nich myśli - no nie tak jak władza sądzi, po prostu mają dość promowania i nagradzania swoich i lekceważenia spraw naszych, obywatelskich - to tak w wielkim skrócie.

Miłego dnia

Fredka

 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1604421

Tylko jakoś się dziwnie składa, że znaczna cześć liderów osobników uważających się za "prawdziwą prawicę" publicznie głosi swoje przywiązanie do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina oraz jego zbrodniczej polityki. - o czym mówią w wywiadach dla rosyjskiej propagandówki "sputnik"...

Oraz wpisuje na listy wyborcze rosyjską agenturę wpływów...

Pewnie dlatego "Fredka" wypisuje te wszystkie bolszewicko-rosyjskie bzdury atakujące polskich patriotów z PiS!!!

Vote up!
4
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1604422

Andy-aandy taki z Ciepie Patriota jak z Twojego w swoim pseudo używasz polskich wyrazów.

Oczywiście jak zwykle brednie tu wstawiasz, bo Korwin to nie jest prawica tylko liberał. Co więcej sam rozmawiałem z Konfederatami (prawicowymi) i sami mówili, że Korwin im się nie podoba ale niestety na razie muszą go ścierpieć, bo on jest rozpoznawalny i daje im pare procent głosów. Jednak jak tylko się dostaną do sejmu, to będą robili wszystko aby Korwina się pozbyć. Paradoksalnie gdyby PiS nie blokował Konfederacji (prawicowców) w mediach, to by nie musieli być razem z Korwinem, bo by zdążyli sami się wypromować.

A PiS co robi, to widać było choćby w ten weekend na paradach dewiantów, jak znów Patriotów przeciwnych lgbt pałowali Milicjanci (podlegli pod PiS), a potem w mediach brednie, że PiS są przeciwko lgbt - mam coraz mniej szacunku do PiS, bo zachowują się cynicznie i obłudnie jak PO.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1604437

O liderze filorosyjskiej Konfederacji Grzegorzu Braunie

              Dr Jerzy Targalski: Szaleństwo Grzegorza Brauna

        Znany patriota dzień i noc walczący z amerykańską okupacją Polski i okrutną wojną, na którą Donald Trump wysyła młode pokolenie Polaków celem ich wygubienia, by zrobić miejsce dla Żydów, nie zdecydował jeszcze, gdzie ta wojna się toczy; przeciwko Rosji, Ukrainie czy Iranowi.

Wprawdzie na razie nie znaleziono bomb chemicznych podkładanych przez chłopców z Illinois podczas ćwiczeń Anakonda, by sprowokować rzeź Polaków, ale zapewne źle szukano i wszystko przed nami.

       Płomienny i szczery patriota w przerwach między udzielaniem wywiadów Sputnikowi i spotkaniami z Leonidem Swiridowem ze Służby Wnieszniej Razwiedki ostrzega, że każda obecność wojsk obcych, a w szczególności amerykańskich, w Polsce jest dowodem okupacji.

Na szczęście patriota Braun w porę się opamiętał i przyznał, że armia chińska, zgodne przecież ze swoją nazwą, jest wyzwoleńcza i dlatego powinniśmy zaprosić ją do Polski. (...)

Całość: https://www.fronda.pl/a/dr-jerzy-targalski-szalenstwo-grzegorz-braun,126967.html

Vote up!
3
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1604440

No tak Targalski - no to masz autorytet na swoja miarę :P

Ps. tak przy okazji, czy amerykańce już w końcu znaleźli tą broń chemiczna w Iraku co miał ją saddam produkować i co było oficjalnym powodem ich ataku na Irak?

Vote up!
3
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1604456

Wolę taką miarę, niż miarę Brauna, Korwina-Mikkego czy bolszewicko-rosyjskich politruków ze ścierwoneonówki, który - jak to wynika z bredni jakie wypisuje - są autorytetami dla towarzysza SolidarnyX...

Vote up!
4
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1604459

Napisałaś, cyt.: "Niestety jak analizuję przynajmniej niektóre obszary, to ewidentne jest, że ankietę zdominowali miłośnicy pisiarstwa".
Podaj mi chociażby jeden, jedyny powód, dla którego ankieta nie powinna być zdominowana - jak napisałaś - przez pisiorstwo. Skoro poparcie społeczne PiS-u w Rzeczpospolitej jest dość wysokie, to także wyniki "gawrionowej" ankiety są takie, jakie są. To jest dla mnie oczywiste. Jeśli ty nie widzisz tej analogii, to znaczy, że twoje stwierdzenie jest tylko zwykłą ble,... ble,... styką.
Przypomnij sobie, że przez 8 lat za rządów PO-PSL Polska była "zwijana". Natomiast w ostatnich czterech latach rządów Zjednoczona Prawica większość czasu poświęciła na naprawę tego, co spieprzyli platformersi i peesele. Jeśli twierdzisz, że ZP rządziła na niekorzyść Polaków, to dajesz świadectwo, że nie masz najmniejszego pojęcia o rządzeniu państwem dla dobra Narodu, nie zaś tylko dla dobra bogatych.    

Z kolei na "gadaczce" zamieściłaś następujący tekst: "Ojej, i tu też się cenzuruje? To już pisiorstwu nie wystarcza propagandziocha mendialna w TVpis, tak się boją, że i tu muszą blokować prawdziwy przekaz! Ależ to nie pomoże, ani też "tandeta do kotleta", która zalewacie tą żałosną TVPis, bo ludzie i tak widzą wasze zaprzaństwo, czołganie się przed szydo-hameryką i niestety afery: burdeltatę, erekcyjnego marszałka, zmasowaną grabież w skokach i wiele, wiele innych innych".

Wypisujesz bzdury o jakiejś cenzurze na NP. Gdyby była, to żaden z Twoich tekstów nie byłby widoczny na SG Niepoprawnych! Owszem, są ukrywane komentarze przez Niepoprawną społeczność (nie przez Admina!), ale tylko te, które w rażący sposób naruszają Regulamin NP.

Już nie pamiętasz, jak za czasu rządów PO-PSL wyglądał przekaz medialny? Krótką masz pamięć. Wówczas na każdym kanale TV widziałaś i słyszałaś te same brednie antypolskie. Obecnie masz wybór: chcesz, to oglądasz programy antypolskie na TVN-ie, a chcesz, to oglądasz programy propolskie na TVP.
Odnośnie obecności wojsk amerykańskich: jeśli jesteś im przeciwna, to znaczy że chcesz obecności wojsk rosyjskich. Ale ich obecność w Polsce nie byłaby za zgodą 95 % Narodu Polskiego.

I już na koniec mam propozycję: zanim napiszesz komentarz na NP - zastanów się nad jego treścią. Jeśli piszesz bezmyślnie, to dajesz tylko świadectwo swojej indolencji.

Satyr

Vote up!
5
Vote down!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1604449

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...to tylko satyrom i  satyrycznym krysiakom  poskąpiono rozumu.... nie przejmuj się satyrycznymi komentarzami...bo wiesz kto to był satyr... mądrej głowie...dość !

Gawrion  powinien opatentować  ten genialny , niby niepozorny system cenzury  - AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

Niech żyje niepoprawna Polska....?

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
4
Vote down!
-5

Verita

#1604462

przekrzyczeć tego bełkotu propisiorskiego :)))

Powiem, że to nawet dość zabawne jak sfora psów gończczych, nieraz nawet już w dojrzałym wieku, czy nawet starszych, kiedyś z autorytetem, a teraz już tylko z epitetem ugania się i niszczy każdą niezależną opinię, każda niewygodną parwdę - żenada!

I pomyśleć, że często to ci sami, niegdysiejsi obrońcy wolności, demokracji, praw człowieka - jak to się każdy cwaniak ustawi i w układach paskudnie zmienia!

Gęby pełne frazesów, ale przestrzeganie zasad to już dla innych, u innych dojrzą każde źdźbło, każde uchybienie, nawet najmniejsze, ale w swoim oku to nawet belki nie widzą. Dla tzw. "zwykłych Polaków", a "starzy układowicze już jak panicze", tyle, że nie z tych panów co kiedyś, ale z chamelyt - niestety!

Vote up!
5
Vote down!
-5

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1604482

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Odnośnie obecności wojsk amerykańskich: jeśli jesteś im przeciwna, to znaczy, ze chcesz obecności wojsk rosyjskich"

 

Niekoniecznie. Też nie podoba mi się sprowadzanie żołnierzy, którzy są pod komendą obcych nam dowódców - i nie składali przysięgi na polski sztandar. Polacy są znakomitymi żołnierzami, chłopaków ci u nas dostatek. Zamiast drenować polski budżet na amerykańskie bazy - czyż nie uczciwiej - wspomóc Wojsko Polskie??? Dofinansować i przeszkolić, ściągnąć co zdolniejszych z emigracji? Co stoi na przeszkodzie? Dlaczego wysyłamy polskich żołnierzy na Bliski Wschód, a sprowadzamy obcych? Dlaczego stosujesz dawno przebrzmiałą retorykę szantażu?

https://www.defence24.pl/okolo-200-polskich-zolnierzy-pojedzie-jesienia-do-libanu-powrot-na-misje-pokojowe-onz

Sądzisz, Satyrze, że tych kilka amerykańskich baz powstrzymałoby rosyjską inwazję? Jesli bronią wchodniej flanki - dlaczego lokują się po zachodniej stronie?

https://www.google.com/search?sxsrf=ACYBGNRviETt2lVaaBqYMALDRnEGuvWyDA:1569862708227&q=bazy+ameryka%C5%84skie+w+polsce+rozmieszczenie&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sxsrf=ACYBGNRviETt2lVaaBqYMALDRnEGuvWyDA:1569862708227&sa=X&ved=2ahUKEwistseogvnkAhVy_CoKHafZC4gQsAR6BAgJEAE&biw=1320&bih=721

A może chodzi o 447? Zaszachowanie polskiego rządu w interesie bezczelnych, bezprawnych żydowskich uroszczeń?

Dlaczego wciąż obowiązuje ustawa 1066? Dla dobra Polaków obcy siepacze mogą chodzić po polskiej ziemi z bronią długą i krótką, a Polak nie ma prawa kupić sobie spluwy?

Odpowiesz???

Milczenie też jest odpowiedzią

Vote up!
3
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1604463

przepraszam,ze nie wzięłam udziału w tej bardzo Dobrej Robocie,ale trochę mnie nie było ,ot życie,życie :)

jeszcze raz gratulacje i podziękowanie praca dlaPolski to super Dobra Praca

pozdrowienia z polskich dróg i ścieżek :)

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1604665